Yeni nesil birçok aygıtın yanı sıra, iletişim ve eğlencenin en taşınabilir hali olan akıllı cep telefonları ve tabletlerin, gün içerisinde yoğun kullanıma bağlı olarak bataryaları kısa sürede bitebilir. Böyle durumların önüne geçmek için farklı markalar tarafından geliştirilen ve bu tip aygıtların bataryalarını doldurabilecek yetenekte olan taşınabilir şarj cihazlarına yönelebilirsiniz. Teknoloji meraklılarının gönlünü, ortaya koyduğu akıllı cep telefonlarıyla kazanan Çin menşeli Xiaomi, güçlü tasarımlı taşınabilir şarj cihazlarıyla da gereksinimlerinizi rahatlıkla karşılayabilir.

Xiaomi Taşınabilir Şarj Cihazı Fiyatları

Gün içerisinde işiniz ya da hobileriniz gereği kullandığınız akıllı aygıtları elektrik prizi ya da bilgisayar aracılığıyla şarj edemiyorsanız, alacağınız Xiaomi taşınabilir şarj cihazları, sundukları teknik yeterlilik sayesinde ilgili aygıtlarınızın bataryalarını kolayca doldurabilir. Seçeceğiniz modele göre 5000 ilâ 20000 mAh değerlerinde batarya güçleri olan ve aynı anda birden fazla aygıtınızı şarj edebilecek çıkışları olan ürünler, şarj olurken aynı zamanda farklı aygıtları şarj edebilme kabiliyetine de sahiptir. Yuvarlak hatları ve yekpare tasarımıyla güven veren ürünlerin 50 kilogramlık baskıya dayanabilecek nitelikteki alüminyumdan imal edilmesi sayesinde bu aygıtları, uzun süre sorunsuz olarak kullanabilirsiniz.

Xiaomi taşınabilir şarj cihazı fiyatları, tercih edeceğiniz modelin; yapısına, batarya kapasitesine ve beraberinde getirdiği ekstra özelliklere göre farklılık gösterir. Amacınız yalnızca cep telefonunuzu gün içerisinde bir ya da birden fazla defa şarj etmekse, telefonunuzun batarya kapasitesini de göz önünde bulundurarak 5000 mAh’lik ya da daha yüksek modelleri tercih edebilirsiniz. Hedefiniz tablet başta olmak üzere akıllı cep telefonu, taşınabilir hoparlör, fotoğraf makinesi ve taşınabilir oyun konsolu gibi farklı aygıtları aynı anda ya da farklı zaman aralıklarında şarj etmekse, 10000 mAh ve üzerindeki değerlere sahip taşınabilir şarj cihazlarına yönelmeniz uygun olur. En yüksek batarya kapasitesini arzu ediyorsanız ve ihtiyaçlarınız bu yöndeyse, doğrudan 20000 mAh’lik modelleri seçebilirsiniz.

Xiaomi Taşınabilir Şarj Cihazı Modelleri

Aşırı sıcak, kısa devre, giriş ve çıkıştaki aşırı voltaj, aşırı şarj ve deşarj gibi çok sayıda olumsuzluğa karşı koruma sağlayan Xiaomi taşınabilir şarj cihazı modelleri, yüksek optimizasyonla üretildikleri için yüksek verimlilik sunarlar. Yöneleceğiniz modele göre Panasonic, LG ya da Samsung gibi dünya devlerinin ürettiği batarya hücreleriyle güçlendirilen taşınabilir şarj cihazları, minimal boyutlarla en fazla şarj gücünü almanızı mümkün kılarlar. Sahip olduğunuz aygıtları şarj ederken, olası kilitlenmelere karşı güç tuşuyla gelen Xiaomi taşınabilir şarj cihazlarında, ürünlerde kalan batarya miktarını görebilmeniz için LED aydınlatmalar bulunur. Markasız taşınabilir şarj cihazlarından farklı olarak Texas Instruments üretimli kısa devre korumalı ve dokuz katmanlı yonga setleriyle daha verimli ve uzun ömürlü hale getirilen modeller, hem kendilerini hem de şarj ettiğiniz aygıtları kolaylıkla koruyabilirler. Ayrıca yöneleceğiniz bazı modeller, şarj etmek için taktığınız cihazların gereksinim duydukları akım seviyesini otomatik olarak algılayarak bu yönde güç sağlayabilirler.

Çantanızda ya da cebinizde taşımaya müsait yapıdaki Xiaomi taşınabilir şarj cihazları farklı renk seçenekleri ve göz kamaştırıcı tasarımları sayesinde iş yerinizde ve günlük hayatınızda şıklığınızı en üst noktaya taşıyabilir. Bunun yanı sıra, gerek sahip olduğunuz taşınabilir şarj cihazının görünümünü farklılaştırmak, gerekse bu aygıtları dış etkenlerden korumak için edinebileceğiniz Xiaomi şarj cihazı kılıflarını da edinebilirsiniz.

Seyahatlerde, tatil bölgelerinde ya da yanınıza şarj cihazınızı almadığınız zamanlarda oldukça işinize yarayacak olan Xiaomi taşınabilir şarj cihazları, sundukları özelliklerle en çok kullanacağınız aygıtlar arasında yer alabilirler. Siz de Xiaomi dünyasına adım atmak ve sahip olduğunuz cihazları kesintisiz olarak kullanabilmek için arzu ettiğiniz modelleri edinebilirsiniz.

Xiaomi Taşınabilir Şarj Cihazları

32 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Xiaomi
  2. Samsung
  3. Lenovo
  4. Huawei
  5. Spigen
  6. Case 4U
  7. Anker
  8. Vestel
  9. S-Link
  10. Ttec
  11. Romoss
  12. Trust
  13. Codegen
  14. GP
  15. Toptancı Kapında
  16. Sony
  17. Ligovi
  18. Remax
  19. AUKEY
  20. Energizer
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Satıcı A-Z
 • Marka Xiaomi
DSACategoryId/2147483642/371967/60004584
BAŞA DÖN