Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bosch WGA142X1TR 9 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi

Bilgi Formu
Bosch
21.159,00 TL
( / adet)
Ek hizmet ister misin?
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (4)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

22.799,00 TL
24.650,00 TL
DSACategoryId/2147483637/235604/155121

Otomatik Leke Çıkarma Opsiyonu: Doğru leke için doğru yıkama.
Bosch Çamaşır makinesinin otomatik leke çıkarma seçeneği, herhangi bir ön imalat yapmanıza gerek içinde tam 16 farklı lekenin yok olmasını sağlar. Leke lekesinden çay lekesinden, yağ leke şarap lekesine kadar en sık rastlanan 16 farklı lekeyi özelliğinden sıkılabiliri ile örneğin. İyileştirmeden önce lekelenmenin tamamlanması yeterli. Makineniz, hazır lekenin uygun yıkama ayarları, devrini ve suda hazırlık ayarları, hangi lekeyle nasıl hazırlıklarını otomatik olarak, tüm temizlik malzemelerini son konfigürasyonları.

EcoSilence Drive™: Uzunluk ve ekstra toplama ünite.
Enerji tasarrufu, dayanıklılık, sessiz ve güçlü Sürüş motorlarını, çevre dostu özelliklerini optimum oranda azaltıcı ve sessiz çalışma sunar. EcoSilence Drive motorluBosch Çamaşır makinesi uzun ömürlüdür, mükemmel sessizlik sağlar ve 10 yıl motor garantilidir.

AllergyPlus: Giysilere karşı hassas. Cildinize karşı hassas.
Doğru yıkamayan gelişmek koleksiyonuna ve terbiye gibi nitelikler taşırlar. İşte bunun için Bosch AlgyPlus'ı olumlu etkiler. AllergyP'den satın alınabilir çok sayıda alerjenini son derece kapsamlı olarak yüksek kapsamlı, daha uzun süreli ve ek durulama uygulanabilir. Bu da içinde daha az polen tüy, tüy ve toz akarı anlamına gelir. Bu program, ayrıntı sorunu ve ayrıntı ciltli kişiler için ideal.

SpeedPerfect: %65'e kadar daha az halinde mükemmel temizlik *.
SpeedPerfect, zamanınızın kısıtlı olduğu model için geliştirilmiş özel bir programdır. SpeedPerfect'ten mükemmel yıkama parçalarından hurda yıkama sürenizi %65'e* kadar azaltabilirsiniz. Bu kadar çok sayıda programla, tüm çamaşırlar ve kumaşlar ile birlikte kullanılabilir. Örneğin, Speed ​​​​Geceye kadar karıştırın, 4 kilograma kadar sadece 45 kişilik yıkama yapabilirsiniz. (*Süre programı farkı Sentetikler için 40°C'de SpeedPerfect olmadan ve eklendikten sonra yapılacak iki ayrı ölçüme göre hesaplanmıştır.)

VarioDrum: Kirli, hassas ve bu yıkamalar için mükemmel çözüm.
En sevdiğiniz veya narin giyiniz arkaya yıkanarak çıkarabilirsiniz. Patentli, patentli tambur yapısı, onu türyi denkleştiren su ile ve en sevdiğiniz ürünlerinizi, kırıştırmadan veya esnetmeden hazırlama işlemir. Seçilecek programa bağlı olarak damla şeklindeki ve asimetrik kanatlarla çamaşırhane olarak merkeze doğru doğru hareketlerle ilerür. Siz sadece çok kapsamlı bir şekilde bir temizlik sağlamakla, aynı zamanda bütünleyici bir şekilde daha hızlı ve daha kapsamlı bir şekilde bir temizlik de elde edilirsiniz.

Yeniden Yükle: Unutulan Çamaşırlar canınızı sıkmanız.
Yeniden yükleme özelliğinin zayıflığından sonra makinenizi önden geçecek şekilde yıkamayı durdurabilir ve bu sayede önünüzdeki şişeyi uzatabilir, aradaki gibi küçük yıkamaya devam edebilir.


Günlük hayatı kolaylaştıran ve zaman kazandıran teknolojik aletlerin başında WGA142X1TR Bosch çamaşır makinesi karşınıza çıkar. Etkili ve beğenilen teknolojilerle donatılan ürün, çamaşırlarınızda beklediğiniz sonucu elde etmeyi sağlar. Bosch WGA142X1TR çamaşır makinesi; uzun ömürlü kullanım, enerji tasarrufu ve dayanıklılık sunar. Güçlü ve sessiz motor yapısına ek olarak çevre dostu çalışma prensibiyle ön plana çıkar. Sizler de Bosch WGA142X1TR en ucuz fiyatlarına ulaşmak için ürünü takipte kalabilir; makinenin sunduğu ayrıcalıkların rahatlığını yaşayabilirsiniz. Ürün hakkında objektif görüş almak için Bosch WGA142X1TR çamaşır makinesi yorumları üzerinden de inceleme yapabilirsiniz.

Beğeni Toplayan Bosch WGA142X1TR Çamaşır Makinesi Özellikleri

Bosch WGA142X1TR çamaşır makinesi, donatıldığı ayrıcalıklı teknolojik detaylar sayesinde beğeni toplar. Yüksek performans sunan Bosch WGA142X1TR özellikleri şu şekilde sıralanabilir;

  • Bosch WGA142X1TR 9 kg yıkama kapasitesine sahiptir ve ürünün yüksekliği 84.5 cm’dir.
  • Maksimum sıkma aşamasında bile ses gücü değeri 72 db ve A sınıfındadır. Bu özelliği, makinenin sessiz çalışmasını sağlar.
  • Bosch WGA142X1TR 9 kg 1200 devir çamaşır makinesi, otomatik leke çıkarma opsiyonuna sahiptir. Bu özelliği ile herhangi bir ön yıkamaya gerek duymadan 16 farklı lekenin kolayca çıkmasını sağlar.
  • Ürün, enerji tasarrufu konusunda da oldukça avantajlıdır.
Yüksek Performanslı Bosch WGA142X1TR 1200 Devir Çamaşır Makinesi

Bosch çamaşır makinesi WGA142X1TR modelinin sunduğu yüksek performans, ürünün yoğun talep görmesinde etkilidir. Makinedeki VarioDrum teknolojisi, kirli ve hassas yıkamalar için etkili çözümler elde etmeyi sağlar. Patentli tambur yapısı, narin kıyafetler için beklediğiniz sonucu ortaya çıkarır ve kırışmayı önler. AllergyPlus teknolojine sahip olan ürün, giysilere karşı hassastır. Yaptığı ek durulama ile polen, tüy, toz akarı gibi istenmeyen durumlardan giysileri arındırır. Ürünün bu denli yüksek performansı, Bosch WGA142X1TR yorumlar üzerinde de kendini gösterir. Kullanıcılar, WGA142X1TR Bosch çamaşır makinesi hakkındaki deneyim ve düşüncelerini, olumlu şekilde paylaşırlar.

Cebinizi Yormayan Bosch WGA142X1TR Çamaşır Makinesi Fiyatı

WGA142X1TR Bosch fiyat aralığı, ürünün donatıldığı özellikler neticesinde şekillenir. Bütçeniz düşünülerek belirlenen Bosch WGA142X1TR fiyat seçeneği cebinizi yormaz. Yüksek teknolojiyi uygun fiyatla size sunan marka, yüzünüzü güldürür. Üstün temizlik, enerji tasarrufu, yüksek hacimli iç kazan ve daha pek çok özelliği uygun fiyatının yanında sunulan ayrıcalıklardandır. Bosch WGA142X1TR 9 kg 1200 devir çamaşır makinesi en ucuz fiyatlarla sahip olmak için ürünü takipte kalarak indirim ve fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Ürün hakkında detaylı bilgi sahibi olmak, farklı kişilerin deneyimlerinden yararlanmak için Bosch WGA142X1TR kullanıcı yorumları ve değerlendirmelerini inceleyebilirsiniz. Sizler de bu ayrıcalıklardan yararlanmak istiyorsanız Hepsiburada’yı ziyaret edebilir, ürünü dilediğiniz an satın alabilirsiniz.

Bosch WGA142X1TR Çamaşır Makinesi Enerji Tasarrufu Sağlar mı?

Bosch WGA142X1TR 1200 devir 9 kg çamaşır makinesi, C sınıfı enerji tasarrufuna sahiptir. Enerji tasarrufu sağlama konusunda yüksek potansiyele sahiptir. En iyi enerji sınıfının bir alt grubunda yer alan ürün, son derece etkili verimlilik sağlar.

Bosch Çamaşır Makinesi Nasıl Kullanılmalıdır?

Çamaşır makinesi kullanımında uzun ömürlülük ve etkili bir çalışma isteniyorsa öncelikle cihazın temizliğini sağlamaya dikkat etmek gerekir. Bu bağlamda deterjan haznesinin temizliği, kapı lastiği ve tahliye hortumu gibi ekipmanlar düzenli aralıkla temizlenir. Makinede deterjan artığı kalmışsa bunun da temizlenmesi önerilir.

Bosch Çamaşır Makinesinde Devir Hızı Nedir?

Çamaşır makinelerinde devir hızı ya da diğer bir deyişle devir sayısı, makinenin sıkma aşamasındayken dakikada kaç kez döndüğünü ifade eder. Örneğin; WGA142X1TR Bosch çamaşır makinesi, 1200 devir olduğundan dakikada 1200 defa döner. Bir makinenin devir sayısı ne kadar yüksekse çamaşırlar o kadar fazla kuruyarak sudan arınır.


Almanya merkezli çalışan Bosch, elektronik ve mühendislik firması. Robert Bosch tarafından 1886 yılında Stuttgart’ta kurulan Bosch, dünyanın en büyük otomotiv parçası sağlayıcısı olarak ön plana çıkıyor. “Bosch, yaşam için teknoloji” sloganı ile tanınan marka buzdolapları, derin dondurucular, çamaşır makineleri, kurutma makineleri, bulaşık makineleri, pişirme grubu ürünleri, klimalar, ütüler, elektrikli süpürgeler üretiyor. Bosch beyaz eşya grubu arasında yer alan Bosch WGA142X1TR çamaşır makinesi yeni nesil tasarımı ile kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. Etkili bir performans gösteren Bosch WGA142X1TR çamaşır makinesi çamaşırları kısa bir süre içerisinde derinlemesine temizliyor. Kumaş türüne özel fonksiyonlar sunan Bosch WGA142X1TR çamaşır makinesi kusursuza yakın sonuçlar vadediyor. Geniş iç hacmi sayesinde Bosch WGA142X1TR çamaşır makinesinde günlük kıyafetler, bornoz, yorgan ve hassas çamaşırlar yıkanabiliyor. Hem çevre hem de bütçe dostu olan Bosch WGA142X1TR çamaşır makinesine Hepsiburada ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 

Bosch WGA142X1TR 9 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi Özellikleri

Bosch WGA142X1TR çamaşır makinesi özellikleri ile ihtiyacı karşılarken tasarımı ile bulunduğu ortama modern ve şık bir hava katıyor. Üstün performans sunan programlarının yanı sıra Bosch WGA142X1TR çamaşır makinesi geniş iç hacmi ile ön plana çıkıyor. 9 kg kapasitesi sayesinde Bosch WGA142X1TR çamaşır makinesi tüm ihtiyaçlara yanıt veriyor. Her çeşit lekeye karşı etkili sonuçlar elde eden Bosch WGA142X1TR çamaşır makinesi 16 farklı lekeyi algılıyor ve temizliyor. Dakikada 1200 devir kapasitesine sahip olan Bosch WGA142X1TR çamaşır makinesi, kurutma işlemini daha pratik bir hale getiriyor. A+++ enerji sınıfında yer alan Bosch WGA142X1TR çamaşır makinesi hem üstün hijyen sonuçları elde ediyor hem de önemli oranda tasarruf sağlıyor. 48 dB yıkama sesine sahip olan Bosch WGA142X1TR çamaşır makinesinin sıkma sesi 72 dB. Çeşitli koruma sistemlerine sahip olan Bosch WGA142X1TR çamaşır makinesi uzun yıllar boyunca problemsiz şekilde kullanılabiliyor. Motorun rahat bir şekilde çalışmasına imkan tanıyan Bosch WGA142X1TR çamaşır makinesi çoklu su koruması ile taşma problemlerinin önüne geçiyor. 845x597x588 mm boyutlarındaki Bosch WGA142X1TR çamaşır makinesi kompakt tasarımı ile hemen hemen her eve uyum sağlıyor. Her kıyafeti hassas bir şekilde temizleyen Bosch WGA142X1TR çamaşır makinesi özel tambur yapısı ile olası yıpranmaları minimum düzeye indiriyor. Yıkama sırasında çamaşırlara eşit su dağıtımı uygulayan Bosch WGA142X1TR çamaşır makinesi kıyafetlerde esneme, yıpranma ve kırışma oranını en düşük seviyede tutuyor. Bosch WGA142X1TR çamaşır makinesi damla şeklindeki tambur tasarımıyla beraber asimetrik kanat yapısı, kıyafetlerin dönüş yönünden bağımsız olarak merkeze doğru hassas bir şekilde döndürülmesini sağlıyor. Böylece çamaşırlarda etkili bir temizlik sağlanıyor. Kirli, hassas ve diğer tüm çamaşırlar için en ideal yıkamayı gerçekleştiren Bosch WGA142X1TR çamaşır makinesi standart makinelere kıyasla daha detaylı temizlik sonuçları elde ediyor. 

Bosch WGA142X1TR 9 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi Kullanmanın Avantajları

Bosch WGA142X1TR çamaşır makinesi kullanmanın pek çok avantajı bulunuyor. Öncelikle cihaz EcoSilence Drive motor tasarımı ile sürtünme kaynaklı gürültüleri büyük bir oranda azaltıyor. Bosch WGA142X1TR çamaşır makinesi SpeedPerfect programı ile üstün temizlik performansına diğer programların yarısından daha az bir sürede ulaşıyor. Cihazın Reload özelliği ile unutulan çamaşırlar sorun olmaktan çıkıyor. 

Bosch WGA142X1TR 9 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi Fiyatları

Bosch WGA142X1TR çamaşır makinesi fiyatları satıcılar arasında değişiklik gösterebiliyor. Hepsiburada ile çeşitli satıcılar tarafından satışa sunulan Bosch WGA142X1TR çamaşır makinesini inceleyerek bütçenize uygun olanı tercih edebilirsiniz. Özellik ve fiyat karşılaştırması yaparak Bosch WGA142X1TR çamaşır makinesinin fiyat performans ürünü olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. 

Bosch WGA142X1TR 9 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi Özellikleri

AB Yeni Enerji Sınıfı C
Maksimum Sıkma Aşamasında Ses Gücü Değeri Db(A) 72
Yükseklik (cm) 84.5
100 Devir için Enerji Tüketimi (kWh) 66 kWh
Genişlik (cm) b
Yıkama Kapasitesi 9 kg
Sıkma Verimi Enerji Sınıfı B
Renk Beyaz
Derinlik (cm) 58.8
Maksimum Devir Hızı 1200
Maksimum Sıkma Aşamasında Ses Gücü Sınıfı A
Tam Kapasite İçin Program Süresi 217 Dakika
Kurutma Kapasitesi (Kg) Yok
Devir Başına Ortalama Su Tüketimi 44 lt
Garanti Notu Eğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın.Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır..
Kurutmalı Hayır
Kontrol Paneli Dijital
Enerji Sınıfı Bilgi Formu https://images.hepsiburada.net/assets/MDA/HBV00001CFWL5+enerjietiketi.jpg
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 36
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00001CFWL5
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Benzer ürünler

Bosch WGA244X0TR Serie 4 9 kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi Bosch WGA142X2TR 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi Bosch WAV28KH0TR 9 kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi Beko cm 9120 9 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi Bosch WAX32MH0TR 10 kg 1600 Devir Çamaşır Makinesi Bosch WGA252Z0TR 1200 Devir 10 kg Çamaşır Makinesi Bosch WGA142Z0TR 9 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi Bosch WGA142XSTR 9 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi Bosch WGA142X2TR 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi BOSCH WGA142ZXTR GRI 9KG 1200DVR  Iron Steam Assist Çamaşır Makinesi Bosch WAN24200TR 9 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi Samsung WW90TA046AH/AH 1400 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi Profilo CGA142Z0TR A Enerji Sınıfı 9 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi Profilo CMN12190TR A Enerji Sınıfı 9 Kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi Profilo CGA252Z0TR A Enerji Sınıfı 10 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi Vestel CMI 97202 WIFI 9 Kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi Bosch WAN24200TR 9 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi Bosch WAU24T91TR 9 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi Bosch WGA244A0TR 9 kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi Bosch WGB24400TR 9 kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi Bosch WGA2520XTR 1200 Devir 10 kg Çamaşır Makinesi Siemens WG42A1X2TR A Enerji Sınıfı 9 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz Samsung WW90T4020CE 1200 Devir 9 kg Çamaşır Makinesi Siemens WM12N200TR 9 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi Bosch WGA252A0TR 1200 Devir 10 kg Çamaşır Makinesi Bosch WGA244Z0TR 9 kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi Bosch WGA142Z0TR 9 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi Bosch WGA141X1TR 9 kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi Samsung WW11BGA046AEAH 11 kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi Bosch WGA25400TR 1400 Devir 10 kg Çamaşır Makinesi
Başa dön