Mesainiz başlamak üzere ve hızlıca doyurucu bir kahvaltı yapmak istiyorsunuz ya da akşam eve lezzetli bir sıcak sandviç hayali ile geldiniz... Belki de canınız ızgara yapmak istedi ama mevsim kış ve piknik yapmak hiç de mümkün değil. Hiç endişelenmeyin, tüm bunlar için size sadece tek bir yardımcı gerekli: Bosch Tost Makinesi ile çabucak hazırlanmış lezzetli bir kahvaltının ya da yorgun bir günün ardından hızlı bir akşam yemeğinin tadına doyamayacaksınız!

Bosch Tost Makinesi

Bosch Tost Makineleri, güç seçeneklerine göre iki farklı şekilde tasarlanmıştır. İkisi de 220-240 Volt olmakla beraber makinelerden bir tanesi 2000 diğeri ise 1800 Watt'lık güce sahiptir. Özelliklerine bakarak iki farklı Bosch cihazdan size uygun olanı seçebilirsiniz. İki tost makinesi de çabuk ısınma ve sabit ızgara sıcaklığı sağlama özelliklerine sahiptir.

Bosch Tost Makinesi, çok fonksiyonlu olarak tasarlanmıştır. Alt ve üst ısıtma sayesinde tost makinenizi ızgara ve sıcak tutma amaçlı kullanabilirsiniz. Alt ve üst ızgara plakalarını farklı ısılarda ayarlayabilisiniz. Izgaranızı pişirdikten sonra hemen sofraya oturamadıysanız yemekler soğuyacak diye endişe etmeden sadece üst ızgarayı çalıştırabilir; pişirdiğiniz yiyecekleri altı yanmadan sıcak tutabilirsiniz. Birçok farklı tarif için ayarlanabilir ızgara ayarı ile doğru sıcaklığa ulaşmak, tamamen sizin kontrolünüzde. Bosch Tost makinenizin yeterince ısınıp ısınmadığını kontrol etmek için ekstra bir şey yapmanıza gerek kalmadan tost makinenizin "kullanıma hazır" gösterge ışığı sizi uyararak beklenmeyen yanmaların da önüne geçmenize yardımcı olur.

Kapalı, set üstü ızgara ve fırın konumu gibi üç farklı ızgara konumuna sahip Bosch tost makinelerinin yüksekliklerini ayarlayarak mükemmel pişirme imkanından faydalanacaksınız. Eğer ekmeğinizin üzerindeki peyniri eritiyorsanız ya da üst ızgaranın pişirmekte olduğunuz yiyecekle temas etmesini tercih etmiyorsanız üst ızgara yüksekliğini dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Böylece, hiç istenmeyen yanma ve yapışma problemleri ile karşılaşmayacaksınız. Ayrıca, entegre açma/kapama şalteri ile kademesiz ısı ayarı da yapabileceksiniz.

Bosch Tost Makinesi Fiyatları

Kullanım kolaylığı sunan birçok özellikleri ve kaliteli, dayanıklı yapıları ile tost, ızgara ve sıcak tutma özelliğine sahip Bosch Tost Makineleri, fiyat-performans karşılaştırmalarında da oldukça doyurucu sonuçlar vermektedir. Cihazların kaliteleri, özellikleri ve sahip oldukları pişirme teknolojileri, Bosch makinelerin benzerlerinden ciddi bir şekilde ayrılmaları sonucunu doğurur. Sağlam malzemeleri ve akıllıca düşünülmüş tasarımları sayesinde uzun süreler sorunsuzca kullanıma olanak sağlarlar.

Bosch Tost Makinesi ızgaralarında yapışmaz kaplamalar kullanılmıştır. Plakalar ekstra dayanıklıdır ve kolayca temizlenebilir. Ayrıca plakaları çıkartıp bulaşık makinesinde de yıkayabilirsiniz. Bu da elde yıkama zorunluluğundan kurtularak vakitten de tasarruf etmenizi sağlar. Döküm ızgara plakalarını çift taraflı da kullanabilirsiniz.

Izgara plakaları, sağlıklı beslenmeye özen gösterenler içineğimli bir şekilde tasarlanmıştır. Eğilimli plakalar ile ızgara yaparken ortaya çıkan yağlar, yağ toplama kaplarında toplanacaktır. Bu sayede, hem pratik bir şekilde ızgaranızı temizleyebilir hem de düşük kalorili bir şekilde sağlıklı ızgaralar yaparak, gönül rahatlığıyla tüketebileceğiniz yemekler pişirebilirsiniz.

Pişirme alanı 380 x 238 milimetre olarak geniş bir şekilde tasarlanmıştır. Pişirirken sunduğu geniş alana rağmen kullanım sonrasında muhafaza etmek için çok fazla yere ihtiyaç duymaz. Bosch tost makineleri, işiniz bittikten bittikten sonra dikey pozisyonda saklamanıza olanak veren pratik bir tasarıma sahiptir.

Bosch Tost Makinesinin şık mutfağınıza çok yakışacağından emin olabilirsiniz. Tost makineniz, klasik Alman tasarımı unsurlarına sahiptir. Bu nedenle modern görünümüyle mutfağınızda hiç eskimeyecektir ve hep yeniliğini koruyacaktır. Sizin için iki farklı renk seçeneği mevcuttur. Mutfağınızda canlı renkler tercih ediyorsanız kırmızı; gri ve tonlarını görmek istiyorsanız metalik gri rengi seçebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bosch Tost Makinesi Fiyatları

7 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Fiyat Aralığı
DSACategoryId/2147483637/22001/22014/bosch