Tek Kapılı Buzdolabı

Buzdolabı her evde bulunan ve mutfakların vazgeçilmez bir parçası olan üründür. Beyaz eşya çeşitlerinden biri olarak karşınıza çıkacak bu ürünün mutfaktaki yeri oldukça büyüktür. Yalnızca evler için değil çeşitli iş yerleri, ofis veya buna benzer pek çok yer için buzdolabı kullanımı gereklidir. Elektrikle çalışan bu ürün yiyeceklerinizin soğuk kalmasını sağlayarak taze bir şekilde muhafaza edilmesi noktasında önemli bir rol oynar. Her buzdolabı aynı çalışma prensibine sahip olsa da bu dolapların her biri farklı özelliklerle donatılmıştır. Bu yüzden öncelikle yapılması gereken alma istediğiniz buzdolabının ne tür özelliklere sahip olmasını gerektiğini belirlemektir. Bu noktada karşınıza pek çok ürün çıkacaktır. Farklı markalar üzerinden ulaşabileceğiniz tek kapılı buzdolabı modelleri için buradan tüm detaylara hakim olabilirsiniz.

Tek Kapılı Buzdolabı Modelleri

Buzdolapları mutfakların vazgeçilmez ürünleri olarak herkesin evinde yer almaktadır. Bu alanda karşınıza pek çok farklı buzdolabı modeli çıkabilir. Dolaplar gelişen ve değişen teknolojiyle birlikte farklı özellikler ve farklı tipler ile sizlere sunulmaktadır. Özelliklerin yanı sıra tek kapılı ve çift kapılı olarak tarafınıza sunulan seçenekler arasından tercihler yapabilirsiniz. Bu alanda sunulmuş olan tek kapılı buzdolabı modelleri arasından dilediğiniz gibi seçim yapabilirsiniz. Pek çok marka bu tür ürünlerin imalatını yapmaktadır. 

Buzdolabı seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken bazı önemli hususlar vardır. Yurtlarda, otellerde veya kantinlerde tercih edilen tezgah altı buzdolapları bulunduğu gibi evlerde veya ofislerde tercih edilen büyük boy buzdolapları da mevcuttur. Öncelikle ne boyutta bir dolap aradığınıza karar vermeli ve bu noktada seçenekleri değerlendirmelisiniz. Bunun dışında ise teknik özellikleri bakımından değişiklik gösteren ürünler yer almaktadır. Kullanacağınız alan doğrultusunda da seçiminiz netleşecektir. Buzdolabını yerleştireceğiniz alan küçükse tek kapılı dolaplar sizler için en uygun ürünler olacaktır. Tek kişi yaşıyorsanız veya öğrenci evinde iseniz ya da buzdolabını pek fazla kullanmayı tercih etmiyorsanız tek kapılı olan seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Bu modeller klasik tipte karşınıza çıkacak olan modellerdir. Dondurucu kısmı üst tarafta soğutucu kısmı alt tarafta bulunan modellerin aksine tek bir kapı ile tüm bu özellikler sağlanmaktadır. 

Tek Kapılı Buzdolabı Markaları

Buzdolabı alanında birçok ürün üretilmiş ve sizlerin beğenisine sunulmuştur. İstek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda bu ürünler arasından tercihler yapabilir ve kaliteli bir buzdolabına sahip olabilirsiniz. Bu alanda birçok markanın dolap ürettiğine tanık olursunuz. Her bir markanın size sunduğu teknik özellikler farklı olacağından öncelikle değerlendirmeniz gereken bu olmalıdır. Nasıl bir dolap aradığınıza karar vermeli ve tüm markaları bu şekilde değerlendirmelisiniz. Ön plana çıkacak olan ürünlerden biri de tek kapılı buzdolabı regal ürünleridir. Sizin için birçok teknik özellik ve donanımı bir arada bulundurur. Bu dolap sayesinde yiyeceklerinizi taze bir şekilde uzun süreli olarak saklayabilirsiniz. Aynı zamanda çok yer kaplamayan büyüklüğü ile yerleşimi kolay olacak bir üründür. Bu açıdan size zahmet çıkarmayacak ve kullanım kolaylığı sunacaktır. Yer alan diğer ürünler arasından değerlendirmeler yapabilir ve aradığınız özelliklere sahip olan markaların dolaplarını tercih edebilirsiniz. Bu noktada tek kapılı buzdolabı fiyatları ortalama olarak makul seviyelerdedir. Alacağınız marka doğrultusunda fiyat değişikliğine de tanık olursunuz. 

Tek Kapılı No Frost Buzdolabı

Buzdolapları farklı teknik özellikleriyle ön plana çıkmaktadır. Her bir mutfak için farklı bir buzdolabı tercihi yapılabilir. Bu alanda karşınıza çıkacak olan özelliklerinden biri de no frost özelliğidir. No frost, buzdolabı alma aşamasında en sık karşılaşacağınız kavramlardan biridir. Bu yüzden birçok kişi bu kavramın anlamını merak etmekte ve araştırmaktadır. Bu özelliğe sahip buzdolaplarında veya derin dondurucularda nem ve sıcaklık oranının sabit tutulması işlemi sağlanmış olur. Bu durum aynı zamanda tercih edeceğiniz ürünlerin kullanım süresini de uzatan bir özellik olarak karşımıza çıkar. Son zamanda teknoloji harikası olarak üretilen tüm ürünlerin bu özelliğe sahip olduğunu belirtmek mümkündür. Bu özelliğe sahip beyaz eşyalar enerji tasarrufu açısından da sık sık tercih edilmektedir. Tek kapılı no frost buzdolabı sayesinde buzdolabınızda bulunan gıdaların besin değerlerini kaybetmeden uzun süre muhafaza edilmesinde rol oynayabilirsiniz. Çok daha az enerji tükettikleri için pek çok kişi bu ürünleri tercih etmektedir. No frost özelliğine sahip buzdolaplarında buzlanma ve karlanma olmaması ekstra bir temizliğin de yapılmaması anlamına geldiğinden oldukça pratik bir kullanım sunar. Tüm bu özellikleri sayesinde kullanıcılar bu tür dolapları tercih etmektedir. 

Tek Kapılı Ankastre Buzdolabı

Buzdolapları bütün evler için oldukça önemli bir cihaz olarak karşınıza çıkar. Ev içerisinde büyük bir öneme sahip olduğundan alırken dayanıklı ve kaliteli bir ürün seçmeye çalışırsınız. Bu ürünlere pek çok farklı özellik yüklenir. Sahip olduğu teknik özellikler ve donanım doğrultusunda tercihler yapabilirsiniz. Bu alanda karşınıza çıkan modellerden biri de tek kapılı ankastre buzdolabı olmaktadır. Ankastre ürünler normal ürünler ile aynı işlevleri sağlarlar. Ancak tasarım açısından farklılık gösterirler. Boyut ve özellikleri noktasında farklılıklar olduğuna tanık olabilirsiniz. Bu modeller bulunduğu alanın ölçülerine göre tasarlanan ve mutfak mobilyası kısmında kendilerine ayrılan alanlara sabitlenen ürünlerdir. Bu açıdan estetik bir görüntü sağlarlar. Sizler de bu tarz bir buzdolabı tercih etmek istiyorsanız mutfak alanını teknik özellikleri veya görünüm tercihleri doğrultusunda buzdolabı modeline karar verebilirsiniz. Bu tür dolaplar daha zarif bir görüntü yaratacağından içinize oldukça sinen bir dizayn fırsatı sunacaktır. 

Tek Kapılı Buzdolabı Fiyatı

Buzdolapları mutfakların vazgeçilmez ürünleri arasında yer alır. Bu ürünlerin işlevleri oldukça büyüktür. Her evde mutlaka bulunan bu ürün aynı zamanda çeşitli iş yerlerinde, yurtlarda veya buna benzer kurumlarda bulunabilir. Herkesin ihtiyaç duyduğu bu ürüne farklı modeller üzerinden sahip olabilirsiniz. Almak istediğiniz buzdolabı ürünü tek kapılı ise ilk merak edeceğiniz tek kapılı buzdolabı fiyatları ve modelleri olacaktır. Bu alanda karşınıza birçok ürünün çıktığını görürsünüz. Ürün çeşitliliği kadar fiyat çeşitliliği de mevcuttur. Yine de buzdolaplarının sizler için sağladığı koşullar düşünüldüğünde kaliteli bir ürün almak istersiniz. Yiyecek ve içeceklerimizi bu dolaplar içerisinde uzun süreli olarak aynı tazelik ve kalitede saklayabilirsiniz. Bu alanda karşınıza çıkacak olan modeller arasından ihtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda seçimler yapabilirsiniz. Ürünlerin sağlayacağı yararlar düşünüldüğünde oldukça uygun fiyatlar üzerinden size sunulduğunu söylemek mümkündür. Dayanıklı ve sağlam bir yapıda üretilmiş olan buzdolapları uzun yıllar boyu kullanılmaya devam etmektedir. Sağlam bir buzdolabı aldığınızda uzun süre bir masrafa girmek durumunda kalmazsınız. Artık temel ihtiyaçlar arasında yer alan tek kapılı buzdolabı fiyatı ile de bütçenizi rahatsız etmeyecek seviyelerde satılmaktadır. 

Tek Kapılı Buzdolabı Nedir?

Buzdolapları gelişen teknolojilerle birlikte her geçen gün değişime uğramaktadır. Estetik açıdan farklı şekillerde olan buzdolabı modelleri karşınıza çıkacaktır. Bunlardan biri en eski haliyle tek kapılı buzdolaplarıdır. 

Buzdolabı Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Buzdolabınızı seçerken bu dolabın sahip olduğu teknik özellikleri göz önünde bulundurmalısınız. Aynı zamanda kullanacağınız alan büyüklüğü doğrultusunda dolap büyüklüğü seçimi de yapabilirsiniz. 

Buzdolabının Ömrü Ne Kadardır?

Buzdolabını kullanım süresi kişiden kişiye farklılık gösterecektir. Aldığınız dolabı hassas bir şekilde kullanır ve düzenli olarak bakımını sağlarsanız uzun süreli olarak kullanabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Tek Kapılı Buzdolabı Fiyatları ve Modelleri

85 ürün listeleniyor
Bosch
Arçelik
Siemens
Beko
Samsung
Profilo
Vestel
Regal
Elektromarla
ISM
Liebherr
Uğur
Dijitsu
Electrolux
Franke
Yui
Aikon
La Sommeliere
Teka
Vestfrost
No Frost
Yok
Statik
Fresh Frost
Low Frost
De Frost
Derin Dondurucu
Çift Kapılı
Kombi Tipi
Tek Kapılı
Büro Tipi
Gardrop Tipi
4 Kapılı
Şarap Soğutucusu
Altı Kapılı
Seyahat Tipi
Puro Muhafaza Dolabı
Beyaz
Inox
Siyah
Açık Siyah
Gri
Gümüş
Kırmızı
Pembe
Siyah Inox
Yeşil
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Marka
Toplam 37 / 85 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?