Hemen her yaş grubundan insanın hayatında vazgeçilmez bir yer tutan akıllı cep telefonları, iletişimden hobilere kadar pek çok işlevi yerine getiriyor. Çantada, masada, elde sürekli kullanıcının yanında olan telefonların uzun ömürlü olması için iyi muhafaza edilmesi gerekiyor. Akıllı telefon kullanıcısının en çok tercih ettiği modeller arasında yer alan Galaxy Note 2 cep telefonu da, özel kılıfları sayesinde olası tehlikelerden daha kolay korunabiliyor. Galaxy Note 2 cep telefonu kılıfları, ürünün uzun yıllar kullanılabilmesi açısından kritik bir görevi yerine getiriyor.

Galaxy Note 2 akıllı telefon kullananlar için geliştirilen Galaxy Note 2 akıllı cep telefonu kılıfları, telefonun tasarımından kaynaklı özelliklerine tamamen uyum gösteriyor. Kamerası, kablo giriş noktaları ve yönetim butonları serbest kalıyor. Ürünler mükemmel tasarımları sayesinde telefon cihazı ile tam olarak bütünleşiyor. Kullanımda tam bir konfor sağlanıyor. Galaxy Note 2 akıllı telefonu dış şartlardan korkmadan, rahatlıkla kullanmayı sağlayan özel üretilmiş kılıflar, seçenek zenginliği sayesinde kullanıcıya estetik zevk ve kolaylık da sunuyor. Farklı ihtiyaçlar, beklentiler, değişik zevkler için seçenekler arasında pek çok farklı kılıf modeli yer alıyor. Kılıf modelleri arasında Galaxy Note 2 cihazını ön yüzü ile beraber tüm yönleri ile kaplayan çeşitler olduğu gibi, cihazın sırtını ve kenarlarını kaplayan modeller de bulunuyor. Ürünler kavisli ve cihaza tam olarak oturan çizgileri ile telefonu bütünlüyor ve kenarlarını da koruma altına alıyor. Böylece telefon cihazına dış ortamdan gelebilecek zararlar engellenmiş, telefon çarpmalara ve darbelere karşı korunmuş oluyor.

Galaxy Note 2 Cep Telefonu Kılıfları

Galaxy Note 2 akıllı telefon kılıfları işlevsel ve koruyucu niteliklerinin yanı sıra tasarım çeşitliliği ve estetik açıdan da beğeni topluyor. Üretimde kullanılan malzeme kaliteleri dikkati çekiyor. Darbeleri emen ve yüzeye yayan yapıdaki kılıflar, cihazın iç aksamının darbeden etkilenmesine kaliteli malzeme ile mani oluyor. Böylece telefonun uzun yıllar aynı nitelikle kullanılabilmesi mümkün oluyor. Galaxy Note 2 kılıf modellerinin tasarımında farklı inceliklerde malzeme kullanılıyor. Telefonlarını ince kullanmayı sevenler için ince kılıflar, Galaxy Note 2 ile bütünleştiğinde varlığını adeta fark ettirmiyor. Ayrıca modeller arasında inceliğinin yanında şeffaf olan seçenekler, likid kristal ekranlar, ultra ince ürünler, kalın çeşitler, tank kapaklı modeller, cüzdan görünümlü açılıp kapanan çeşitler ve pencereli seçenekler yer alıyor.

Galaxy Note 2 cep telefonu kılıfları tarzları farklı olan kullanıcıyı mutlu edecek bir renk ve desen çeşitliliğine de sahip. Koyu tonlarda ve düz siyah renkli kılıflar ciddiyetten ödün vermeyenlere hitap ediyor. Pastel ve yumuşak renkler kadınların beğenisini topluyor. Gümüş, simli, ve parlak renkler ise gösterişli bir kılıf arayanlara yönelik. Motifli desenli, çok renkli seçenekler de gençleri cezbediyor. Böylece Galaxy Note 2 kullanıcıları zevkine, ruhuna ve yaşam koşullarına uygun görünümdeki kılıfı ürünleri içerisinde aradıklarını rahatlıkla bulabiliyor.

Modellerine göre fiyatları da değişkenlik gösteren Galaxy Note 2 cep telefonu kılıfları, kullanıcılar açısından erişilebilir ve uygun bir fiyat düzeyinde seyrediyor. Ürünler yüksek kaliteleri sayesinde, fiyat-fayda dengesi açısından Galaxy Note 2 akıllı telefon sahiplerini memnun ediyor. Kılıflar telefon cihazının uzun yıllar boyu niteliklerini kaybetmeden, bozulmadan, aynı kalitede kullanılmasını sağlayarak, sık sık onarım ya da yeni telefon alma ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Koruyucu kılıflar telefonu çarpma ve darbelerden, çizilip kırılmaktan koruduğu gibi, farklı hava koşullarının olumsuz etkilerinden de koruyor. Siz de modelleri yakından inceleyip beklentilerinize uygun olarak seçiminizi yapabilir, şık bir kılıf sayesinde Galaxy Note 2 telefon cihazınızı yıllarca güvenle kullanabilirsiniz. 

Galaxy Note 2 Cep Telefonu Kılıfları

479 ürün var
 1. Uyumlu Marka
 2. Telefon Modeli A-Z
  1. Galaxy Note 2
  2. iPhone 6
  3. iPhone 7
  4. iPhone X
  5. iPhone 8 Plus
  6. Galaxy Note 8
  7. Galaxy J7 Prime
  8. P9 Lite
  9. Mi 6
  10. iPhone 8
  11. iPhone 6S
  12. iPhone 7 Plus
  13. Galaxy J5
  14. iPhone 6 Plus
  15. Galaxy Note 5
  16. Galaxy A5
  17. Galaxy J7
  18. Galaxy A3
  19. Galaxy A7
  20. iPhone 5
  21. Galaxy Note 4
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Kılıf Tipi - Kılıflar
 7. Malzeme Türü A-Z
 8. Satıcı A-Z
 9. Markalar A-Z
  1. Case 4U
  2. Samsung
  3. Microsonic
  4. Addison
  5. Teknomeg
  6. Remeto
  7. Gpack
  8. Teleplus
  9. Exclusive Phone Case
  10. Angel Eye
  11. Cover Me
  12. CoverZone
  13. INOVAXİS
  14. Kapakevi
  15. KılıfShop
  16. Markaawm
  17. Ally
  18. Blueway
  19. Buff
  20. CepToys
 • Telefon Modeli Galaxy Note 2
DSACategoryId/2147483642/371967/16102/16102
BAŞA DÖN