Dünyanın en büyük cep telefonu üreticilerinden biri olan Samsung, ürettiği cep telefonlarına özgü birçok aksesuarı da kullanıcıya sunuyor. Cep telefonlarında hem koruyucu görevi üstlenen hem de telefonlara şık bir görüntü kazandıran cep telefonu kılıfları, özellikle cep telefonunu fazla kullanan insanların vazgeçemediği aksesuarlar arasında yer alıyor. Samsung’un en çok talep gören telefonlarından biri olan Galaxy Note 8 için üretilen telefon kılıfları ise farklı işlevleriyle kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Galaxy Note 8 Cep Telefonu Kılıfları, fonksiyonlarıyla öne çıkan farklı modellere sahip. Bu kılıflar, Galaxy Note 8’i sadece korumak için üretilmiyor. Bazı modeller Note 8’in geniş ekranında görüntü izlemeyi sağlayan tutucu aparatıyla bazıları da kılıfı açmadan aramaları cevaplamayı sağlayan işleviyle dikkat çekiyor. Cep telefonu kılıfları, birçok işin cep telefonları üzerinden yapılabilir hale gelmesi nedeniyle günün her anında kullanılan bu elektronik cihazlar için koruma kalkanı ve kullanım kolaylığı görevi üstleniyor. Film, dizi izlemek, maç seyretmek ya da oyun oynamak gibi televizyonda veya bilgisayarda yapılan hemen hemen her şey cep telefonlarıyla da rahatlıkla yapılabiliyor. Diz üstünde, masada ya da herhangi bir yüzeyde cep telefonunu yatay kullanıma uygun hale getiren tutucu aparatlı kılıflar sayesinde cep telefonları izleme ekranına dönüşüyor.

Galaxy Note 8 Cep Telefonu Kılıfları

Sadece cep telefonlarında değil aksesuarlarda da teknoloji kullanan Samsung, Galaxy Note 8 için ürettiği LED göstergeli kılıfları ile kullanıcılara farklı bir deneyim sunuyor. LED göstergeli kılıf, telefona gelen bildirimleri telefonu açmadan LED ekranda kontrol etme olanağı sunuyor. İşlevselliklerinin yanında kılıfların renkleri, dokuları ve desenleri de her zevkten kullanıcıya hitap ediyor. Dizi karakterlerinden çizgi film kahramanlarına, sade çizgilerden geometrik desenlere kadar birçok görselin kullanıldığı kılıflar üretiliyor. Kılıflar aynı zamanda su geçirmezlik özelliğinden darbelere karşı dayanıklılığa, silikondan deri malzemeye, ahşaptan polikarbona kadar da birçok özellik ile donatılıyor. Kılıflar bu özelliklerden herhangi biri ya da birkaçı sebebiyle tercih ediliyor. Silikon modeller rahat bir kullanım sunup elde yumuşak bir his bırakırken, polikarbon modeller yüksek koruma sağlıyor. Sert polikarbon malzeme ile üretilen kılıflar, darbeye ve basınca maruz kalan cep telefonlarını yüksek düzeyde koruyor. Bu yüksek koruma, cep telefonunun kullanım ömrünün uzamasına katkı sunuyor. Kılıflar farklı renklerde olmalarının yanında şeffaf olarak da üretiliyor. Şeffaf modeller telefon korunurken orijinal görüntünün de aynı kalmasını isteyenler tarafından tercih ediliyor.

Günün her anında kullanıcıların yanında olan cep telefonları düşme, çarpma ya da suya maruz kalma gibi birçok riskle karşı karşıya kalıyor. Tüm bu risklere karşı uygun malzemelerle üretilen cep telefonu kılıflarının kısmi ya da tam koruma sağlayan modelleri mevcut. Bazı modeller sadece arka kapak koruması, bazıları yan koruma, bazıları ise tam koruma sağlıyor. Üst, alt, ön ve arka olmak üzere tam koruma sağlayan modeller her türlü darbeye karşı telefonları koyuyor. Bazı modellerdeki yükseltilmiş kenar kesimleri ise ekranın çizilme olasılığını aza indiriyor. Kullanıcılar koruma görevinin yanında kılıfın parmaklarda bıraktığı hissi de önemsiyor. Galaxy Note 8 Cep Telefonu Kılıfları, telefon ile parmaklar arasındaki uyumu engellemiyor. İnce yapıda üretilen modeller kolay tutuş sağlıyor. Süet ve silikon gibi yumuşak modeller ise parmaklarda hoş bir his bırakıyor. Kılıfla kaplanan yan tuşlar basma eylemini zorlaştırmıyor, aksine tok bir basma hissi veriyor. Araçlarda kullanılan mıknatıslı araç tutuculara uyumlu üretilen modeller ise araç kullanıcıları tarafından ilgi görüyor. Galaxy Note 8 Cep Telefonu Kılıfları üretildikleri malzemeye ve işçiliğe göre farklı fiyat seçenekleriyle kullanıcıya sunuluyor.

Galaxy Note 8 Cep Telefonu Kılıfları

336 ürün var
 1. Uyumlu Marka A-Z
 2. Telefon Modeli A-Z
  1. Galaxy Note 8
  2. iPhone 6
  3. iPhone 7
  4. iPhone X
  5. iPhone 8 Plus
  6. Galaxy J7 Prime
  7. P9 Lite
  8. Mi 6
  9. iPhone 8
  10. iPhone 6S
  11. iPhone 7 Plus
  12. Galaxy J5
  13. iPhone 6 Plus
  14. Galaxy Note 5
  15. Galaxy A5
  16. Galaxy J7
  17. Galaxy A3
  18. Galaxy A7
  19. iPhone 5
  20. Galaxy Note 4
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Kılıf Tipi - Kılıflar
 7. Malzeme Türü A-Z
 8. Satıcı A-Z
 9. Markalar A-Z
  1. Spigen
  2. Case 4U
  3. Samsung
  4. Otterbox
  5. Microsonic
  6. Gpack
  7. Book Case
  8. KılıfShop
  9. Happyshop
  10. KNY
  11. Teleplus
  12. Justin Case
  13. Baseus
  14. Ehr.
  15. Kapakevi
  16. Microcase
  17. VERUS
  18. Buff
  19. CoverZone
  20. Eiroo
 • Telefon Modeli Galaxy Note 8
DSACategoryId/2147483642/371967/16102/16102
BAŞA DÖN