Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

E.C.A Spylos 18.000 Btu Split Inverter Klima

E.C.A
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
Loading interface...
DSACategoryId/2147483638/161876/17453
Eca Spylos 18.000 Btu Split Inverter Klima

Dört mevsim ideal hava koşullarına sahip olmak için tercih edebileceğiniz ECA A++ Spylos 18.000 Btu Split Inverter Klima modeli, gelişmiş teknolojisi ve azalmayan performansı ile beğeni kazanır. Ev ve ofis alanlarınızı ferahlatan bu klima modeli ile yaşadığınız mekanın havasını değiştirebilirsiniz. Az enerji harcayarak çalışan gelişmiş sistemleri sayesinde bu klima modeli hem çevreyi korur hem de tasarruf etmenize yardımcı olur. Isıtma ve soğutma sistemlerinde güncel teknolojiyi kullanarak konforlu bir yaşam sürmenize destek olur. Sessiz çalışan sistemleri ile yaşam alanlarınızda gürültü kirliliğini önler. Modern tasarımı ile tercih ettiğiniz tüm mekanların dekorasyonuna anında uyum sağlar.

ECA A++ Spylos 18.000 Btu Split Inverter Klima Avantajları

 • A++ enerji verimliliği ile hem çevreyi hem bütçenizi korur.
 • Kendi kendini temizleyebilme özelliği ile hijyenik bir hava akımı sağlar.
 • Yüksek japon kalitesindeki kompresör ile uzun yıllar üstün performans gösterir.
 • 5 kademeli fan hızı ile her kullanım alışkanlığına hitap eder.
 • Otomatik restart özelliği ile elektrik kesintilerinden sonra önceki ayarlamaları hatırlar.
 • Otomatik dikey hava akışı ve hızlı çalışan sistemleri ile yaşam alanlarınızın havasını anında değiştirir.

Güncel Teknoloji ile Konfor

ECA A++ Spylos 18.000 Btu Split Inverter Klima modeli ile ev ve iş yerlerinizde alerjenleri uzak tutarak hava sirkülasyonu sağlamanız mümkün. Özel fonksiyonları ile ideal hava koşullarını istediğiniz her an yaşamanızı sağlayan bu klima modeli yaşam standartlarını yükseltir.ECA'nın akıllı klimakiti sayesinde cep telefonunuz ile evinizin sıcaklığını uzaktan ayarlamanız mümkün. Sessiz mod özelliğine sahip bu klima modeli ile yaşam alanlarınıza konfor getirebilirsiniz. Zamanlayıcı özelliği ile klimanızın çalışmasını istediğiniz zamanları önceden belirleyebilirsiniz. Kolay temizlenebilen dizaynı ile size pratik kullanım imkanı veren bu klima modeli, her mevsim ideal sıcaklığa sahip ortamlar oluşturmanızı sağlar. Hassas Anti Karbon Filtresi, ortamınızın havasını sağlıklı koşullara ve hassas kişilerin rahat nefes almasına uygun hale ulaştırır.

Teknik Özellikler

 • Ses Seviyesi: 57dB
 • BTU (Isıtma Kapasitesi): 22000
 • BTU (Soğutma Kapasitesi): 18000
 • Inventer: Var
 • Klima Türü: Split (duvar tipi)

ECA A++ Spylos 18.000 Btu Split Inverter Klima modeli kutu içeriğinde; garanti belgesi, kullanma kılavuzu ve tüm ürün parçaları bulunur. Eksiksiz şekilde özel kutusunda size ulaşan bu ürün ile ideal hava koşullarının tadını her mevsim çıkarabilirsiniz. Yetkili servis çalışanları tarafından kolayca kurulabilen bu klima modelinin kutusunu servis elemanları açmalıdır. Aksi halde garanti süresi kapsamına dahil olmaz. Size en yakın yetkili servisi arayarak klimanızı bağlatabilirsiniz. 

Güven Veren Isıtma Ve Soğutma 

Yüksek performans gösteren, az enerji harcayan ürünleri ile ısıtma ve soğutma sistemlerinde kullanıcılarının güvenini kazanan ECA, 30 yılı aşkın tecrübesi ile her eve girmeyi başarır. Banyo aksesuarlarından klimalara, kombilerden güneş enerji sistemlerine kadar geniş ürün yelpazesi ile hizmet sunan marka, yılların verdiği tecrübe ile kullanıcılarının ihtiyaçlarına etkili çözümler sunar. Enerji tüketimini azaltan ve yenilenebilir kaynaklar kullanan çevreci bir yaklaşım sergiler. Ev ve iş yerlerinizin ısıtma ve soğutma sistemlerinde yüksek kalite ve düşük enerji için ECA ürünlerini tercih edebilirsiniz. 

Enerji Tasarrufu ve Maksimum Verim

ECA A++ Spylos 18.000 Btu Split Inverter Klima modeli çevreci yaklaşımla üretildiği için daha az enerji harcayarak doğayı korur ve maksimum verim sağlar. Akıllı hava teknolojisi ile yaşadığınız ortamda hava akımını homojen şekilde dağıtır. Kuru fonksiyona sahip bu klima modeli uzun süre kullanım imkanı verir. Uzaktan kumandası ile istediğiniz yerden kontrol edebilmenize yardımcı olur. 

 




Eca Spylos 18.000 BTU Split İnverter Klima



Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön