Akıllı cep telefonu, tablet, taşınabilir oyun konsolu gibi aygıtların içerisinde bulunan bataryaların şarj edilmesi için birbirinden farklı ve işlevsel şarj adaptörleri üretiliyor. Ev şarj adaptörü kapsamında değerlendirilen ve gerek akıllı aygıtların gerekse kendinden bataryalı aygıtların kısa sürede şarj edilebilmesini mümkün kılan ürünler, tasarımlarıyla olduğu kadar sundukları teknik kabiliyetlerle de ayrılıyor.

Prize bağlanarak kullanılan ev şarj adaptörü modelleri, bir ya da daha fazla sayıda USB bağlantı noktasına sahip şekilde tasarlanabiliyor. Bir ucu USB, diğer ucu; Micro-USB, USB Type-C, Lightning gibi konektörlerle zenginleştirilen bağlantı kablolarıyla gelebilen ürünler, elektronik aygıtlara gereksinim duydukları oranda akım sağlıyor. Akım gücü tercih edilen markanın modeline göre değişiklik gösterebilen ev şarj adaptörü çeşitleri, aynı anda çok sayıda akıllı aygıtın ya da taşınabilir şarj cihazının bataryalarının tam doluluğa ulaşmasını temin ediyor. Bazı modeller doğrudan doğruya markaların belirli modellerine uygun yapıda üretilirken kimi firmaların ürettiği ev şarj adaptörleri evrensel yapıda olup farklı markaların birden çok modeliyle sorunsuz şekilde çalışabiliyor.

Sağlanan akım gücü başta olmak üzere pek çok detay hakkında kullanıcılarına bilgi veren elektronik ve LCD ekranlı şarj adaptörleri, teknik verileri daimi olarak öğrenebilmeyi amaçlayan teknoloji tutkunlarının ilgisini çekiyor. Aynı zamanda şarj edilen aygıtlara ait bataryaların doluluk oranını da ekranları vasıtasıyla gösteren modeller, diğer şarj aletleri gibi taşınabilir boyutlarda imal ediliyor. Kimi modeller ise çıkarılabilir yapıdaki telefon bataryalarının konumlandırılabileceği şarj bölmesiyle geliyor. Böylece yedekte duran bataryalar pratik bir şekilde ilgili alana yerleştirilerek kısa sürede doldurulabiliyor.

Ev Şarj Adaptörü Fiyatları

Evlerin yanı sıra iş yeri, otel, kafeterya gibi ortamlar için de uygunluk gösteren HUB formunda ev şarj adaptörü modelleri de kullanıcıların en çok tercih ettikleri ürünler arasında bulunuyor. 10’dan fazla USB bağlantı noktasının bulunduğu HUB yapısındaki şarj adaptörleri, prizden aldığı elektriği dengeli ve kayıpsız olarak şarj edilecek cihazlara iletiyor. Seçilen modele göre amper değeri yüksek olan ve yeni nesil akıllı telefonlarda karşılaşılan, hızlı şarj özelliklerini doğrudan destekleyen adaptörler, teknoloji meraklılarının şarj esnasından zamandan tasarruf edebilmelerini sağlıyor.

Estetiğe önem veren kullanıcıların yönelebilecekleri stant yapısındaki ev şarj adaptörü çeşitleri ise bazı markaların belirli telefon modelleriyle uyumlu oluyor. Telefonların dikey ya da yatay vaziyetteyken sabitlenerek şarj edilmesine yardım eden stant yapılı ürünler, farklı renk ve tasarımlarıyla odadaki diğer eşyalarla görsel bütünlük oluşturuyor. Teknik kabiliyetleriyle klasik yapıdaki adaptörlerden farkı bulunmayan stant yapılı şarj adaptörleri, görünümleriyle büyük beğeni topluyor.

Teknolojinin ilerlemesi sayesinde çok kapsamlı özelliklerle donatılan ev şarj adaptörü modelleri de üretiliyor. Bazı markaların ortaya koyduğu cihazlar, içinde giyilebilir teknolojik ürünlerin de olduğu akıllı aygıtları kablosuz olarak şarj edebiliyor. Seçilen ürüne göre akım gücü ve tasarımı değişebilen modeller, telefonunu şarj esnasında kablo karmaşası yaşamadan kullanabilmeyi hedefleyenleri memnun ediyor. Yalnızca şarj adaptörü olmakla kalmayıp akıllı cep telefonunu tam anlamıyla bir multimedya istasyonuna dönüştüren aygıtlar da kullanıcılarla buluşuyor. Cep telefonlarının adeta bir bilgisayar gibi olmasını sağlayan ürünler, telefonun; monitör, klavye ve fare gibi çevre birimlerine bağlanabilmesini mümkün hale getiriyor.

Her türlü ihtiyaç ve beklentiye yanıt verecek şekilde özelleştirilen ev şarj adaptörleri, sundukları özelliğe bağlı olarak farklı fiyat aralıklarında yer alıyor. Bu bağlamda ev şarj adaptörü fiyatları, modelin; kutu içeriği, port sayısı, sağladığı akım gücü, multimedya istasyonu özelliklerine sahip olup olmaması gibi değişkenlere göre çeşitlilik sergiliyor.

Günlük yaşamın ve iş hayatının vazgeçilmez bir parçasına dönüşen elektronik aygıtlar, ev şarj adaptörü modelleriyle güvenle şarj edilebiliyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Ev Şarj Adaptörü

3.160 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Markalar A-Z
  1. Apple Ev Şarj Adaptörü
  2. Spigen Ev Şarj Adaptörü
  3. Samsung Ev Şarj Adaptörü
  4. Anker Ev Şarj Adaptörü
  5. Case 4U Ev Şarj Adaptörü
  6. Xiaomi Ev Şarj Adaptörü
  7. Baseus Ev Şarj Adaptörü
  8. AUKEY Ev Şarj Adaptörü
  9. Syrox Ev Şarj Adaptörü
  10. SmartBerry Ev Şarj Adaptörü
  11. Mobillife Ev Şarj Adaptörü
  12. S-Link Ev Şarj Adaptörü
  13. Subzero Ev Şarj Adaptörü
  14. INOVAXİS Ev Şarj Adaptörü
  15. Ttec Ev Şarj Adaptörü
  16. Sunix Ev Şarj Adaptörü
  17. Powerway Ev Şarj Adaptörü
  18. LG Ev Şarj Adaptörü
  19. Zipax Ev Şarj Adaptörü
  20. CoverZone Ev Şarj Adaptörü
 4. Bağlantı Tipi
 5. Qualcomm Quick Charge
 6. Kablosuz Şarj
 7. Renk A-Z
 8. Seyahat Şarjı
 9. Fotoğraflı Değerlendirme
 10. Güncel Değerlendirme
 11. Hızlı Şarj (Quick Charge)
 12. Fırsat Ürünleri
 13. Araç Şarjı
 14. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483642/371967/16113/80314032
Başa dön