Ev Şarj Adaptörü

Ev Şarj Adaptörü

Telefon, tablet gibi akıllı cihazların uzun bir süre kesintisiz şekilde kullanılabilmesi için birbirinden farklı çeşitlerde şarj adaptörleri bulunuyor. Teknolojik gelişmelerin her geçen gün artış göstermesi, hayatımızı daha da kolaylaştırmaya başlıyor. Özellikle yaşamımızın her anında yanımızda olan akıllı cihazlar için üretilen ek donanımlar üstün fayda sağlıyor. İşte bu noktada, ev şarj adaptörü akıllı cihazların daha uzun bir süre kullanılabilmesi ve daha kısa zamanda şarj edilebilmesi gibi ihtiyaçları anında karşılıyor. Bu cihazlar işlevsel kullanımlarının yanı sıra, tasarımlarıyla ve sundukları teknik kabiliyetlerle de üstün fayda sağlıyor. Prize takılarak kullanılan ev şarj adaptörleri, bir veya birden fazla sayıda USB bağlantı noktasına sahip olacak şekilde üretiliyor. Bu cihazların genelde bir ucunda USB diğer ucunda ise Micro-USB, USB Type-C, Lightning gibi konektörler ile arttırılmış bağlantı kablolarıyla gelen ürünler, akıllı cihazlara ihtiyaç duyulan oranda akımı gönderiyor. Akım gücü satın alınan markanın modeline göre farklılık gösterebilen ev şarj adaptörleri, aynı anda pek çok sayıdaki akıllı cihazın veya taşınabilir bataryaların tam bir şekilde dolmasına olanak sağlıyor. Üretilen bazı modeller direkt markalarının belirli özelliklerine uygun yapıda olurken; bazı firmaların ürettikleri ev şarj adaptörleri evrensel özelliğe sahip olup, çeşitli markaların birden fazla modeliyle problemsiz bir şekilde çalışabiliyor. Bu cihazlardan sağlanan akım gücü başta olmak üzere, daha birçok husus hakkında kullanıcılarına bilgi sunan elektronik veya LCD ekranlı ev şarj adaptörü, teknik detaylar hakkında bilgi sahibi olmayı ve hayatını kolaylaştırmayı amaçlayan her insanın beğenisini kazanıyor. Bu cihazların bazı modellerinde şarj edilen akıllı cihazlara ait olan bataryaların doluluk oranı da ekran vasıtasıyla gözükebiliyor. Ayrıca tıpkı diğer şarj aletleri gibi taşınabilir boyutta imal edilen cihazlar kullanıcıları yormuyor ve hayatlarının her alanında yanında taşımalarına imkan sağlıyor. Bazı modeller ise çıkarılabilir ve takılabilir özellikte olan telefon bataryalarının takılacağı şarj bölmesiyle beraber satılıyor. Bu sayede yedekte ve dolu bir şekilde duran bataryalar pratik bir şekilde alanına takılarak kullanılabiliyor. 

Ev Şarj Adaptörü Modelleri ve Çeşitleri 

Ev şarj adaptörleri hayatın her alanında üstün kolaylık sunan cihazlardır. Bu cihazlar evlerin yanı sıra; okul, otel, iş yeri, restoran gibi ortamlarda da tercih ediliyor. Mesela, HUB formunda olan ev şarj adaptörü modelleri insanların daha çok tercih ettiği cihazlar arasında yer alıyor. 10’dan daha fazla USB bağlantı noktasına sahip olan HUB yapısındaki şarj adaptörü, prizden aldığı akımı dengeli ve israf olmadan akıllı cihazlara aktarıyor. Cihazın modeline göre seçilen amper değeri yüksek ve yeni nesil cihazlara uyum sağlayan adaptörler, akıllı cihazları hızlı bir şekilde şarj ederek zamandan tasarruf etmenize olanak sağlıyor. Tasarıma önem veren insanların tercih edebileceği stant yapıdaki ev şarj adaptörü modelleri ise çeşitli markaların telefonlarıyla uyum sağlıyor. Birbirinden şık tasarımlara ve renk seçeneklerine sahip olan cihazlar akıllı cihazların son derece şık durmasına olanak sağlıyor. Bu tarz cihazlar yatay ya da dikey vaziyetteyken sabitlenerek cihazların şarj edilmesine olanak sunan ürünler, çeşitli tasarımlarıyla cihazlarla bütünlük de oluşturabiliyor. Teknik özellikleri gereği diğer modellerdeki adaptörlerden farklı olmayan stant tasarımlı şarj adaptörleri, görünümleriyle kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Teknolojinin daha da ilerlemesi kablosuz şarj adaptörü modellerinin çıkarılmasına da olanak tanımıştır. Kablosuz şarj etme işlemi, akıllı cihazların indüksiyon yoluyla şarj edilebilmesidir. Cihazlarla herhangi bir bağlantı gerektirmeyen kablosuz şarj adaptörlerinde şarj işlemini gerçekleştirmek için cihazı üniteye yerleştirmek gerekiyor. Bu işlem yalnızca ev, kafe, otel gibi alanlarda değil otomobillerde bile kullanılmaya başlanmıştır. Akıllı cihazların herhangi bir kabloya ihtiyaç duyulmadan şarj edilmesini sağlayan cihazların kullanımı son derece basittir ve sürekli kablo tak-çıkar işleminden sizi kurtarmaktadır. Ancak bu üniteleri şarj etmeniz için farklı bir kabloya ihtiyaç duyabilirsiniz. Adaptör şarj aleti sayesinde bu cihazların şarjını kolay bir şekilde doldurabilir ve ardından cihazlarınızı üniteye yerleştirebilirsiniz. 

Akıllı Cihazlarınızı Hem Kolay Hem de Hızlı Doldurun 

Teknolojinin ilerlemesiyle beraber çok kapsamlı özellikler ile donatılan şarj adaptörleri ortaya çıkmıştır. Bazı markalar tarafından ortaya çıkarılan cihazlar, içerisine yerleştirilen teknolojik cihazların da olduğu aygıtları kablosuz bir şekilde şarj etmeye başlamıştır. Evde şarj istasyonu kullanıcılarına büyük avantaj sağlayan ürünlerden biridir. Seçilen ürünlere göre akım gücü, tasarımı ve rengi değişebilen modeller, akıllı cihazların pratik bir şekilde şarj edilmelerine olanak sağlıyor. Yalnızca şarj adaptörü göreviyle kalmayıp, akıllı cihazları tam anlamıyla multimedya istasyonuna dönüştürmektedir. Akıllı cihazların adeta birçok işlevi görmesini sağlayan ürünler monitör, klavye, fare gibi kablolara da bağlanabilmelerine olanak sağlıyor. Ev tipi şarj istasyonu her türlü ihtiyacı ve beklentiyi karşılayacak şekilde dizayn edilmiştir. Kullanıcılarına sağladığı faydalar ile beğeni kazanmıştır. Siz de ihtiyacınız olan bu adaptörlere göz gezdirebilir, cihazınızın markasına ve modeline uygun olanı satın alabilirsiniz. 

Ev Şarj Adaptörü Fiyatları 

Her türlü ihtiyaca ve beklentiye cevap verecek nitelikte üretilen ev şarj adaptörü modelleri, kullanıcısına sağladığı faydalara göre farklı fiyat aralıklarına sahip olabiliyor. Çünkü modeller birbirinden farklı özelliklere, tasarıma ve renklere sahip olabiliyor. Tasarıma önem veren insanların tercih edebileceği stant yapıdaki ev şarj adaptörü modelleri, çeşitli markaların cihazlarıyla uyum sağlıyor. Birbirinden şık tasarımlara ve renk seçeneklerine sahip olan cihazlar akıllı cihazların son derece şık durmasına olanak tanıyor. Bunun dışında kullanıcılarına bilgi sunan elektronik veya LCD ekranlı ev şarj adaptörleri bulunuyor. Bu bağlamda ev şarj istasyonu fiyatı, modele, kutunun içeriğine sağladığı akım gücüne, port sayısına, multimedya istasyonu gibi özelliklere göre değişiklik gösterebiliyor. Hayatınızın her alanında size yardımcı olacak bu modellerden akıllı cihazınızın markasına ve modeline göre seçim yapabilirsiniz. İster evde ister ofis hayatında ister kafe ortamında kullanılabilecek ev şarj adaptörleri ile cihazlarınızı güvenli bir şekilde şarj edebilirsiniz. 

Ev Şarj Adaptörü Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ev şarj adaptörleri her cihazın markasına ve modeline uygun olabilecek şekilde üretilmektedir. Bu sebeple cihazınızın markasına ve modeline uygun seçim yapmalısınız. Ayrıca cihazınıza uygun modelde orijinal şarj adaptörü seçmenizde fayda var. Bunun dışında, tasarım ve renk olarak göze hitap eden modellerden tarzınız doğrultusunda satın almanız en doğru seçimi yapmanıza olanak sağlayacaktır. 

Ev Şarj Adaptörünün Sağladığı Faydalar Neler?

Ev şarj adaptörleri hayatın her alanında akıllı cihazlara hem pratik hem de hızlı bir dolum sağlayan adaptörlerdir. Bu cihazları evlerin yanı sıra; okul, otel, iş yeri, restoran gibi ortamlarda da tercih edebilirsiniz. Bu sayede, akıllı cihazınızın şarjı bittiği an şarj edebilir ve hızlı bir şekilde doldurabilirsiniz. 

Akıllı Şarj Adaptörü Türleri Neler?

Akıllı şarj adaptörleri her cihazın markasına ve modeline göre üretildiği gibi farklı türlere de sahip olabiliyor. Mesela, 2-3 USB girişi olan adaptörlerin yanı sıra, 10’dan daha fazla USB bağlantı noktasına sahip olan HUB yapısındaki şarj adaptörleri de vardır. Bunun yanı sıra, elektronik veya LCD ekranlı ev şarj adaptörü türleri de bulunuyor. İhtiyaç ve beklentilerinize yönelik olarak adaptörlere göz gezdirebilir ve sahip olabilirsiniz. 

Duvar KağıtlarıAnakartProjeksiyon CihazıAkıllı BileklikLaptop ÇantaKulaklıkMouseOyun BilgisayarıModemMasaüstü BilgisayarKlavyeEkran KartıMonitörYazıcı3D YazıcıOyuncu KoltuğuBluetooth HoparlörUydu AlıcısıBuzdolabıYabancı DizilerHesap MakinesiCumhuriyet AltınıÇeyrek AltınKramponElektrikli BisikletPlaystation 5Kırtasiye ÜrünleriTakvimKoltuk TakımıAnimasyon FilmleriSaatPusulaHaritaKronometreDavetiyeSözlükYatak Odası Takımları22 Ayar BilezikKöpek ÜrünleriBisikletGalatasaray FormalarıKurutma MakinesiYatak Odası TakımlarıKedi EşyalarıFırınScooterVantilatörAyakkabıÇalışma MasasıAltın BileklikZeytinyağıErkek Spor AyakkabıPazar ArabasıTesettür ElbiselerAltın KolyeKamp SandalyesiTesettür AbiyeBanyo DolaplarıDireksiyon SetiTam AltınProtein TozuTost MakinesiTıraş MakinesiJakuziAnkastre SetFiltre Kahve MakineleriGardropOkul ÇantasıMutfak MaşasıFutbol TopuMotosikletDerin DondurucuMotosikletMutfak DolabıDuşakabinMutfak MasasıKitaplıkAvizeAyakkabılıkKomedi FilmleriDuşakabinBasketbol AyakkabılarıUzaktan Kumandalı ArabaBuhar MakinesiHediyeSandalyeSırt ÇantalarıBasketbol AyakkabısıTesettür GiyimBlenderNargileTopuklu AyakkabıSu Arıtma CihazlarıSandalyeHalıDuvar SaatleriSırt ÇantasıSaç Kurutma MakinesiAltın KüpeBeşiktaş FormasıLambaderYabancı FilmKedi MamasıBalıkPufJartiyerMasaj AletiMikrodalga FırınDikey SüpürgeÇadırHalı Yıkama MakinasıNavigasyonŞemsiyelikFeraceWaffle MakinesiPastaTürkçe SözlüklerÇapa MakineleriMouse PadŞifonyerZigon SehpaKoşu BandıOrta SehpaKadın Spor AyakkabıGenç OdasıErkek CüzdanBattaniyeKaynak MakineleriStor PerdelerGelinlikSu SebiliYatakPatenAltın BilezikTesettür TakımHalı Saha AyakkabısıBahçe MobilyasıHazır SistemKreatinTesbihBarkod OkuyucuErkek TişörtÇocuk BisikletiDoğum Günü HediyesiHazır SistemlerDüdüklü TencereErkek Kol SaatiMama SandalyesiYemek MasasıBilgisayar MasasıErkek ParfümüDiş BeyazlatıcıTek Kişilik BazalarKolajenMakyaj MasasıKlozetKülçe AltınJeneratörNevresim TakımıÇocuk OdasıPortmantoOyuncak ArabaÇakmakMikrofonÇaydanlıkOyuncu KulaklıklarıFiltre KahveUyku TulumuErkek GömlekAküMasa LambasıPançoPiyanoMelodikaKamp MasasıYemek Takımlarıİngilizce SözlükKolyeGümüş KolyeOyuncak BebekÇok Amaçlı DolapAspiratörŞarjlı SüpürgeKedi KumuElektro GitarDuş BaşlığıAltın YüzükTermosifonFormaBilezikDikiş MakinesiAlyansKulak Üstü KulaklıkMayoKahvaltı TakımlarıÜtüAna KucağıDambıl SetiYapay ÇiçekDavlumbazBebek BeşiğiBasketbol TopuErkek Eşofman TakımıGözlükErkek PantolonT-ShirtAteş ÖlçerErkek CeketTabloŞekerAbajurYağmurlukBileklikFrench PressYağmurlukOcakScooter MotorAynaAnahtarlıkErkek BileklikSehpaGitarFon PerdeKalemliklerBıçakTavan VantilatörleriKemerPerdeKomodinGebelik TestiKlozet KapağıSehpaYatak ÖrtüsüLokma TakımıTürk KahvesiOyun HavalarıMutfak BataryasıÇocuk FilmleriAtv MotorKıyma MakinesiBuharlı TemizleyiciŞişme YatakTeleskopKompresörOfis KoltuklarıPiercingAbajurKuluçka MakinesiGenç Odası TakımlarıYüzükŞişme HavuzKöşe Koltuk TakımıATV MotorMutfak RobotuTV SehpasıIslak MendilGümüş BileklikTakım ÇantaKiler DolabıTereyağPlakalıkTakım ÇantalarıTrambolinPikapTuvalet KağıdıMakarna ÇeşitleriKöpek MamasıErkek KolyeOfis MobilyalarıTesettür MayoKehribar TesbihlerErkek TerlikDambılSosyal BilgilerÇim Biçme MakinesiDövmeKemanŞofbenYeşilçam FilmleriBankKapıPeluş OyuncakKimonoBüyük Beden AbiyeKutu OyunKaykaySemaverŞapkaSilikon TabancasıElektrikli MotosikletMatkapİnci KolyeProbiyotikOto TeypMeyve SıkacağıEl FeneriArmut KoltukErkek Güneş GözlüğüKek KalıbıKutu Oyunu
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Ev Şarj Adaptörü

10.000+ ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Marka
Toplam 45 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?