İlham verici saat modelleriyle ön plana çıkan Fossil akıllı saat modelleriyle bireylerin büyük ölçüde beğenisini toplar. Marka, zarif ve modern ürün seçenekleri ile dikkat çeker. Kişisel aksesuarlar arasında büyük bir önem taşıyan saatler, gelişen teknolojiyle hayatı kolaylaştırır. Dokunmatik ekrana sahip olan akıllı modeller, çarpıcı özellikleriyle ilgi toplar. 

Klâsik çizgilerden vazgeçmek istemeyenlere hitap edebildiği gibi sportif model arayışı içerisinde olanlar için de uygun seçenekler bulunur. Gün boyu rahat kullanım için tasarlanan Fossil akıllı saat modelleri, değiştirilebilir kayış özellikleriyle değişimlere oldukça açıktır. 

Fossil Q Serisi Erkek Akıllı Saatlerin Kullanım Avantajları Nelerdir?

Stil sahibi erkeklere hitap eden Fossil akıllı saat modelleri, şıklığınızı tamamlayacak düzeyde tasarlanır. Q serisi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran marka, giyilebilir teknoloji ürünleri arasına bir yenisini daha eklemiş durumdadır. Fossil Q FTW10041 modeli, özellikle form takibi yapmayı sevenler için ideal bir seçenektir. Analog görünüme sahip olan akıllı saat, formunuzu korumak için ihtiyaç duyacağınız adım sayma ve kalori hesaplama gibi görevleri başarıyla yerine getirebilir. Yaptığınız egzersizleri kolayca takip etmenizi sağlar. Ayrıca akıllı telefonlarınıza gelen bütün bildirimleri alabilmeniz için gerekli dijital ortamı da sunar. Tarafınıza gelen mesaj ve bildirimleri toplantı sırasında titreşim modu ile size bildirebilir. Arama yapan veya mesaj gönderen kişilere özel titreşim tipi belirlemenize olanak tanır. Bedensel aktivitelerinizi izlemeniz için yardımcı olur. Yaşam kalitesini ileri bir noktaya taşır. 

Sportif Görünümlü Akıllı Saatlerin Özellikleri Nelerdir?

Maceracı ruhlu erkeklerin tercihi olan Fossil FTW4001, şık tasarımı ile dikkatleri üzerine çekebilir. Sağlıklı yaşam için aktivite kaydı tutmanıza olanak sağlar. Telefona gelen bildirimlerinizi kolayca görüntülemenize yardımcı olur. Değiştirilebilir kayışları sayesinde istediğiniz modele bürünebilir. Maskülen tarza sahip olan akıllı saat, sevdikleriniz için güzel bir hediye alternatifi olabilir. Özel sensörü ile hareketi algılama özelliği olan model, attığınız adımları tarafınıza raporlar. Böylece günlük hedeflerinize ulaşıp ulaşmadığınızı kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Aldığınız yol mesafesi, yaktığınız kalori, attığınız adım sayısı gibi çeşitli detaylar saatiniz aracılığıyla kaydedilir. Akıllı telefon ya da bluetooth aracılığıyla saatiniz ile bağlantı kurabilirsiniz. Alarm ve bildirimlerinizi saatinizin ekranına taşıyabilirsiniz. Kolay arayüzü sayesinde kısa süre içerisinde saatin kullanımını öğrenebilirsiniz. 

Akıllı Saat Nasıl Kullanılır?

Akıllı saatinizi uyumlu akıllı telefonunuzla eşleştirme yaparak kurabilirsiniz. Mavi led ışık uyarısıyla eşleşmenin başarılı olduğunu anlayabilirsiniz. Ekrana gelen talimatları özenle takip ederek istediğiniz gibi kullanmaya başlayabilirsiniz. Yüklediğiniz uygulama ile günlük başarılarınızı ve adımlarınızı izleyebilirsiniz. Pil durumunuzdan kolay bir şekilde haberdar olabilirsiniz. Piliniz zayıfladığı anda akıllı saatinizi kablo kullanmadan hızla şarj edebilirsiniz. Kullanım yoğunluğunuza bağlı olarak şarj dayanıklılığı değişebilir. Ortalama olarak saatinizi 7 gün boyunca şarj etmeden kullanabilmeniz mümkündür. Şarj etmesi son derece zahmetsizdir. Uzun süreli seyahatlerinizde, toplantılarda ya da aktivitelerinizde kesintisiz olarak kullanabilirsiniz. 

Akıllı Saat Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Saatin kullandığınız akıllı cihazlarla uyum içerisinde olmasına dikkat etmeniz gerekir. Telefonunuzla uyumlu bir işletim sistemine sahip saat tercih etmeniz durumunda bağlantılarınız kolay bir şekilde gerçekleşir. Saatin ekranı da oldukça önemlidir. Parlama yapmayan ve görüntüyü net bir şekilde algılayabileceğiniz bir ekrana sahip olması gereklidir. Dokunmatik ekrana sahip olması da kullanıcılara büyük ölçüde kolaylık sağlar. Saatin görünümünde değişiklik yapmak istiyorsanız; değiştirilebilir kayış özelliğinin bulunmasına dikkat etmelisiniz. Bu sayede akıllı saatinizi istediğiniz stile dönüştürebilirsiniz. Sosyal medyayı sık kullanıyorsanız; gelen bildirimleri görebilmeniz için saatlerde titreşim özelliği olması önemlidir. Toplantılarda ya da sessiz ortamlarda da bu özelliği kullanabilirsiniz. Depolama alanı ve uygulama seçenekleri de dikkat edilmesi gereken özellikler arasında yer alır. Fossil akıllı saat modelleri arasında size en uygun olanı kolaylıkla bulabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Fossil Akıllı Saat Fiyatları

2 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Cinsiyet
DSACategoryId/2147483642/371967/60003676/fossil