ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Grundig
Grundig GKNE 7200 I A++ 720 lt Duo No-Frost Buzdolabı (Parmak İzi Bırakmayan Inox)

Grundig GKNE 7200 I A++ 720 lt Duo No-Frost Buzdolabı (Parmak İzi Bırakmayan Inox)

Grundig
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/2147483637/235604/22154
Grundig GKNE 7200 I A++ 720 lt Duo No-Frost Buzdolabı (Parmak İzi Bırakmayan Inox)

Modern özellikleri sayesinde kullanıcılarına birçok konforu bir arada yaşatan Grundig GKNE 7200 I A++ 720 lt Duo No-Frost Buzdolabı ile yüksek depolama kapasitesi aracılığıyla aynı anda çok sayıda gıda saklanabilir. Sessiz bir şekilde çalışarak özellikle uyku saatlerinde ev içerisinde gürültü oluşmasının da önüne geçen buzdolabı düşük miktarda elektrik tüketerek doğaya ve bütçenize de ekstra katkıda bulunur. Dış görünüşüyle göz dolduran zarif No-Frost buzdolabı mutfağınızda dekoratif bir tasarım yaratmanız için de ideal bir seçimdir. Kolay kapanan kapaklar mıknatıslı kapanış desteği sayesinde aralık kalma sorununun önüne geçerek enerji sarfiyatını minimum düzeyde tutar. Kombi tipi buzdolabının üst bölümünde soğutucu, alt bölümünü ise dondurucu olarak kullanabilirsiniz. Yaşlılar için de kullanımı son derece kolay olan kombi tipi Grundig marka beyaz eşya yardımıyla, sıklıkla tüketilen gıdalara erişmek için eğilmeye gerek kalmaz. Kapı yönünü çevirebilmeye de imkân tanıyan buzdolabı evinizdeki alanları başarıyla kullanabilmenizi sağlar.

Mavi Işık Teknolojisiyle Gelen Tazelik

Grundig GKNE 7200 I A++ 720 lt Duo No-Frost Buzdolabının önemli özellikleri arasındaki mavi ışık teknolojisi aracılığıyla meyve ve sebzelerinizi doğal ortam koşullarına uygun bir alanda saklayarak daha taze tutabilirsiniz. Yemeklerinizin lezzetini artırmak ve gıdaların besleyici özelliklerinden başarıyla yararlanmak için meyve, sebze dostu buzdolabını sipariş edebilirsiniz. 0 derece bölmesi de bulunan gelişmiş No-Frost buzdolabı hassas gıdaları saklamak ya da dondurucudan çıkardığınız ürünleri çözülmeye bırakmak için uygun bir alan sunar. Karlanma sorununun önüne geçerek yiyeceklerinizi kısa sürede donduran dondurucu bölüm sayesinde dondurulmuş gıdaları ya da beyaz ve kırmızı et ürünlerini buzdolabınızda rahatça saklayabilirsiniz. Kolaya anlaşılır arayüzü ve geniş tuşlarıyla pratiklik yaratan dijital ekran aracılığıyla sıcaklık değerleriyle kolayca oynanabilir. Dondurucu ve soğutucu bölümlerin sıcaklıkları ayrı ayrı ayarlanabilir. Eco modunu seçerek Grundig Duo No-Frost Buzdolabını en düşük seviyede elektrik tüketecek şekilde ayarlayabilirsiniz.

Kullanıcı Dizaynın Getirdiği Kolaylıklar

  • Grundig GKNE 7200 I buzdolabı meyve, sebze, et gibi ürünleri yerleştirebileceğiniz farklı bölmeleriyle gıdaları gruplayarak tasnif edebilmenize yardımcı olur.
  • Kapak kısmının akılcı kullanımı yumurtaları dizebilmeyi ve kavanoz, şişe gibi ürünleri yerleştirebilmeyi kolaylaştırır.
  • Güçlü iç aydınlatma sayesinde kapağı açmanızla beraber tüm yiyecekleri net bir şekilde görebilirsiniz.
  • Grundig No-Frost Buzdolabı Inox kaplamalı kapaklarıyla parmak izi bırakmayarak hijyenik ve estetik özellikler kazanır.
  • Duo No-Frost desteğiyle başarılı bir soğutma için optimum koşulları oluşturan gelişmiş ürün meyve ve sebzelerinizin taptaze kalması için uygundur.

Teknik Özellikler

  • Ses Seviyesi (dB): 41
  • Dondurucu Bölme Kapasitesi: 160 L
  • Dondurucu Özelliği: No Frost
  • Enerji Sınıfı: A++
  • Hacim: 720 L

Alman Teknolojisini Mutfağınızda Deneyimleyin

1930 yılında Almanya'da kurulmuş olan Grundig markası beyaz eşya alanında geliştirdiği ev aletleriyle kullanıcılarına rahatlığı ve gelişmiş teknolojiyi bir arada yaşatır. Düşük ses seviyesiyle ve minimum elektrik tüketimiyle çalışan Grundig buzdolapları geniş ve ferah iç alan tasarımlarına ek olarak soğutma ve havalandırma teknolojileriyle de kullanıcılarına hizmet verir.

Pratik Özelliklerin Etkili Kullanımı

Grundig GKNE 7200 I A++ 720 lt Duo No-Frost Buzdolabı modelini mutfağınızdaki uygun bir noktaya yerleştirdikten sonra ürünün fişini takarak çalışmaya başlamasını sağlayabilirsiniz. Hem dondurucu hem de soğutucu işlevine sahip olan buzdolabını yiyecek ve içeceklerinizi uygun sıcaklık koşullarında saklayabilmek için değerlendirebilirsiniz. Gövde üzerinde yer alan panel aracılığıyla soğutma seviyesi pratik bir şekilde ayarlanabilir. Kapısını açık unuttuğunuzda sesli uyarı sistemiyle sizi ikaz eden akıllı buzdolabının dış yüzeyinin ve iç alanını nemli bezlerle silerek temizleyip ardından kurulabilirsiniz.Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Başa dön