Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Haylou
Haylou GT1 Pro TWS Kablosuz Bluetooth Kulaklık

Haylou GT1 Pro TWS Kablosuz Bluetooth Kulaklık

Haylou
412,30 TL
( / adet)
%
Eski ürününü yenisi ile değiştirmek ister misin?
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (3)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

400,90 TL
407,55 TL
DSACategoryId/2147483642/371967/16218

Haylou GT1 Pro TWS kablosuz Bluetooth kulaklık teknik özellikleri, modern ve ergonomik tasarımı ile kullanıcı kitlesine yenilerini ekliyor. Hızlı kablosuz bağlantı teknolojisi ile dikkat çeken ürün uzun şarj süresi ve güçlü sürücüleri ile farkını ortaya koyuyor. Fiyat performans avantajlı kulaklık arayışındakileri memnun etmeyi başaran kulaklık, kullanıcıların konfor ve ses performansı beklentilerini karşılıyor. Stereo ses çıkışlı Haylou kulaklık hem Android ve IOS işletim sistemlerini hem de Google Asistan ve Siri sesli asistanı destekliyor. Çevresel etkilere belli oranda direnç göstermesi sayesinde uzun ömürlü bir yapı da sergileyen TWS kulaklık seyahatlerinizde, yürüyüşlerinizde ve antrenmanlarınızda vazgeçilmezlerinizden olmaya aday.

Büyük Sürücüler ile Müziğin Tadını Çıkarın

Haylou GT1 Pro kulaklıklar, stereo ses çıkışını gürültü önleyici tasarım ile buluşturuyor. Pasif gürültü önleme teknolojisi, harici seslerin sizi rahatsız etmesini önlüyor. Yalıtım sağlayan kulak silikonları sayesinde çevresel gürültüler izole ediliyor. Böylece, trafik ya da insan kalabalığının gürültüsü müzik dinleme keyfinizi bölmüyor. 7.2 mm’lik özel sürücülerden güç alan Haylou kulak içi kulaklıkta 110 dB hassasiyet, 20 Hz – 20 kHz frekans aralığı ve 32 Ohm empedans değeri sağlayan birimlerine yer veriliyor. Güçlü sürücülere eşdeğer bu donanım ögeleri, kulaklıktan maksimum performans almanızı sağlıyor. Müziklerdeki detay sesleri net biçimde duymanız adına bass ve tiz dengesini de dengeli biçimde ayarlıyor. Ayrıca, sesleri bilgisayar ve telefon aracılığı ile ekolayzer üzerinden kişiselleştirilebilir ve güçlendirebilirsiniz.

Suya Dayanıklı TWS Kulaklık

  • Çin menşeli Xiaomi’nin alt markaları arasında yer alan Haylou, bu modelinde kullanıcıların çok yönlü taleplerini dikkate alıyor. Müzik dinlemeye ve telefon görüşmeleri yapmaya uygun olan GT1 Pro, spor yaparken de kullanmak isteyeceğiniz aygıtlardan.
  • Ses performansı, sağlamlık, fiyat ve konfor nitelikleri ile kendi segmentinde fark yaratan üründe IPX5 suya dayanıklılık özelliği yer alıyor.
  • Siyah renkli kablosuz kulaklık modelinde kaliteli ve sağlam mikrofon donanımına da yer veriliyor. Telefon görüşmeleriniz sırasında sesinizin net, berrak biçimde karşı tarafa iletilmesinde etkili olan gürültü önleyicili mikrofon, kaliteli yapısı sayesinde kolay kolay zarar görmüyor.

Haylou Dokunmatik Kulaklık Modeli

TWS GT1 Pro kulaklık, dokunmatik tasarımı ile konforunuzu doğrudan artırıyor. Dokunmatik kanal içi kulaklık, özgürlük alanınızı ve konforunuzu artırmayı amaçlıyor. Yüksek hassasiyetli dokunmatik sensörler, verdiğiniz komutları hızlı biçimde algılıyor. Çağrı kontrol ve müzik kontrol özellikli dokunmatik kumanda sensörleri sayesinde çağrıları yanıtlamak ve bitirmek gibi eylemler için her seferinde telefonunuzu kullanmak zorunda değilsiniz. Farklı dokunma hareketleri ile çeşitli komutlar verebileceğiniz aygıtın kolay erişilebilir noktalarında yer alan dokunmatik yüzeyin kullanım alanına kılavuzdan erişebilirsiniz. Ürünü öneriler çerçevesinde kullanarak uzun süre muhafaza edebilirsiniz.

Yeni Nesil Bluetooth Kablosuz Teknolojisi

Haylou GT1 Pro kulaklık, kablosuz kullanım rahatlığını yaşamınıza dahil ediyor. Bluetooth 5.0 versiyonlu ürün hem hızlı bağlantı kuruyor hem de hızlı veri akışı sağlıyor. Uyumlu multimedya cihazlar ile sorunsuz biçimde çalışan kablosuz teknolojisi, eski Bluetooth sürümleri ile de eşleşebiliyor. A2DP, HSP, HFP ve AVRCP profillerini destekleyen TWS kulaklık, kablosuz kullanım performansı ile de dikkat çekiyor. 10 metre menzile kadar kablosuz kullanılması bir yana, ürün 3.5 saatlik bir kullanım süresi de sunuyor. Bu zaman dilimi kullanım yoğunluğuna bağlı olarak değişkenlik gösterebiliyor. 90 dakika içerisinde şarj olan kulaklıklar şarj kutusu ile birlikte toplam 26 saatlik kullanım vadediyor. Rahat kullanım, kaliteli ses aktarımı, fonksiyonellik ve uygun fiyat bir arada olsun istiyorsanız, Haylou GT1 Pro TWS kablosuz Bluetooth kulaklık sizin için son derece iyi bir tercih olabilir.


Haylou GT1 Pro TWS Kablosuz Bluetooth Kulaklık
Haylou GT1 Pro TWS Kablosuz Bluetooth Kulaklık Özellikleri

 

Türkiye ve dünyanın pek çok ülkesindeki milyonlarca teknoloji tutkunun yakından tanıdığı Çin merkezli Xiaomi’nin alt markalarından biri olan Haylou, müzikseverlerin keyifle kullanacakları kulak içi kulaklık modellerine yenilerini ekliyor. Şarj birimiyle birlikte bir günden fazla kullanım süresi sunan ve Bluetooth 5.0 teknolojisinin izin verdiği imkânların tamamından yararlanılabilmesini sağlayan Haylou GT1 Pro TWS kablosuz Bluetooth kulaklık, zarif tasarımı ve teknik yeterlilikleriyle beğeni topluyor. Tam kablosuz bir Bluetooth kulaklık almak isteyen ancak böylesi ürünler için ayıracağı bütçesi kısıtlı olan kullanıcıların düşük meblağlar ödeyerek satın alabilecekleri Haylou GT1 Pro TWS kablosuz Bluetooth kulaklık fiyatları bakımından erişilebilir aralıklarda seyrediyor. Uygun fiyatlı olmasına karşın sahiplerine pek çok avantaj sunan model, su ve toza karşı dayanıklılık gibi önemli yeterlilikleriyle yer aldığı segmentte öne çıkıyor.

7,2 mm’lik Sürücülerle Müziğin ve Eğlencenin Tadını Çıkarın

  • Etkileyici bir kullanım tecrübesi sunabilmesi için 7,2 mm’lik sürücülerle güçlendirilen Haylou GT1 Pro TWS kablosuz Bluetooth kulaklık modelleri ile favori multimedya dosyalarınızdaki ve oyunlarınızdaki sesleri, eksiksiz şekilde işitebilir, gerçekleştireceğiniz ekolayzer ayarlarıyla dinleme deneyiminizi farklı bir noktaya taşıyabilirsiniz.
  • Bluetooth 5.0 teknolojisi sayesinde; iOS ve Android işletim sistemli akıllı cep telefonu ya da tabletlerle eşleştirebileceğiniz ürünü, aynı zamanda bilgisayarlarınızla da kullanabilir, eşleştirmeyi planladığınız modellerin Bluetooth sürümü daha düşük olsa da kulaklıklarınızı verimli şekilde değerlendirebilirsiniz.
  • IPX5 sertifikasıyla su püskürtülmesine karşı dayanıklı olduğunu ispat eden modeli; evde, seyahatte ve açık alanda kullanabileceğiniz gibi spor salonlarında antrenman yaparken de çalıştırabilir, müzik keyfini dilediğiniz her yerde sürdürebilirsiniz.
  • Kulaklıkların üzerinde yer alan dokunmatik kontrol yüzeyleri sayesinde müzik parçalarını ve gelen aramaları kolayca yönetebilir, kullanım kılavuzundaki yönergelerden destek alarak ürünün sunduğu konforun tadını çıkarabilirsiniz.
  • Pasif gürültü engelleme özelliğiyle telefon görüşmelerinde, çevrenizdeki gürültüleri asgari seviyeye indiren ve karşıya iletilen sesin daha temiz olmasını mümkün kılan Haylou GT1 Pro TWS kablosuz Bluetooth kulaklık ile uzun soluklu telefon görüşmeleri gerçekleştirebilirsiniz.
  • 1,5 saat içerisinde tam doluluğa ulaştırabileceğiniz şarj biriminden yardım alarak kulaklıklarınızı 26 saat boyunca kesintisiz çalıştırabilir; ürünün kutusu içinden çıkan farklı boylardaki silikonlardan kendinize uygun olanı seçerek konforlu bir kullanım deneyimi elde edebilirsiniz.

Farklı Bluetooth Profilleriyle Yüksek Kaliteli Sesler

Teknoloji ve müzik tutkunlarının severek kullanacakları Haylou GT1 Pro TWS kablosuz Bluetooth kulaklık özellikleri ile güncel gereksinimleri karşılamayı başarıyor. Ses kaynağıyla eşleştirildikten sonra 10 metre mesafede sorunsuz şekilde kullanılabilen ürün; A2DP, AVRCP, HFP ve HSP Bluetooth profilleri ve 7,2 mm’lik sürücüleriyle yüksek kaliteli sesler sunabiliyor. Müzik parçalarındaki vokallerin berrak, mid ve tizlerin tatmin edici biçimde duyulabilmesini sağlayan model, bas tonlarını ise oldukça dengeli oluşturuyor. Telefon ve bilgisayarlardaki ekolayzer ayarlarından yardım alarak elde edilen ses tonları, hedeflenen doğrultuda güçlendirilebiliyor.

Sürücü Çapı: 7,2 mm

Öne Çıkan Özellikler: Dokunmatik kontrol, gürültü azaltma, asistan desteği

Su ve Toza Karşı Dayanıklılık: Var, IPX5

Müzik ve Konuşma Süresi: Şarj birimi ile 26 saat

Bağlantı Tipi: Bluetooth 5.0

Üzerindeki mikrofonları sayesinde telefon görüşmelerinin yanı sıra akıllı telefonlardaki dijital kişisel asistanlara sesli komut verilebilmesi sürecinde de görev alan model; Google Asistan, Siri ve Xiaomi Xiaoai ile uyumlu çalışıyor. Kulaklıklara çift tıklanarak etkinleştirilebilen asistanlar, kullanıcıların verdikleri komutları ürünün hassas mikrofonları aracılığıyla rahatça anlayıp harekete geçebiliyor. Yalnızca 3,9 gram ağırlığında olan kulaklıklar, kulağa takılmasıyla varlıklarını kısa süre içerisinde unutturuyor. Kullanım sonrasında kulaklıklar, manyetik destekli şarj birimine konumlandırılabiliyor.

Kullanıcılardan aldığı geri bildirimler doğrultusunda hem kulaklıkların hem de şarj biriminin batarya kapasitesini artırmaya giden marka, ürünle, toplamda 26 saatlik bir dinleme ve 300 saatlik bekleme süresi vadediyor. 43 mAh kapasiteli bataryayla gelen kulaklıklar, 800 mAh kapasiteli şarj birimiyle tam doluluğa ulaştırılabiliyor. Şarj birimi ise Micro USB arabirimi aracılığıyla kısa sürede şarj edilebiliyor. Pil seviyesinin şarj birimi üzerinden gözlemlenebilmesi ise kullanıcıların beklenmedik olumsuz sürprizlerle karşılaşmasının önüne geçiyor. Kapağının açılış bölmesinin altında dört adet LED aydınlatma bulunan şarj birimi, ürün sahiplerini, şarj seviyesiyle ilgili olarak gerçek zamanlı uyarıyor.

Haylou GT1 Pro TWS kablosuz Bluetooth kulaklık, şarj biriminin yeterli seviyede bataryasının kalmadığı ve kulaklıkları şarj etmenin mümkün olamadığı anlarda mono olarak çalıştırılabiliyor. Tek kulaklık etkinleştirildiğinde müzik parçalarındaki ve diğer multimedya içeriklerindeki sesler, tek kanala aktarılıyor. Bu sayede kulaklıklar teker teker kullanılarak müzik ve diğer içeriklerdeki sesler takip edilebiliyor.

Küçük ve Konforlu Kullanım Sunan Kulaklıklar

Şarj birimine yerleştirildiğinde üzerlerindeki LED bildirim ışıkları, şarj seviyesi doğrultusunda kırmızı ya da beyaz renkte yanan kulaklıklar, kısa süreli bir şarj sürecinin ardından kullanıma hazır hâle geliyor. Manyetik temas alanları sayesinde şarj birimine konumlandırıldıktan sonra herhangi bir biçimde hareket etmeyen kulaklıklar, eşleştirildikleri akıllı cihazla bağlantılarını kesilse de yeniden eşleştirme gerektirmeksizin tekrar aynı cihaza bağlanabiliyor.

Tam kablosuz yapısından güç alarak ergonomik tasarımlı küçük kulaklıklar şeklinde üretilen model, son derece rahat bir kullanım deneyimi yaşatıyor. Yuvarlatılmış dış bölmesi, kulağa takılınca çok az görünen ancak buna rağmen, yerleştirildiği alandan kolayca çıkarılabilen Haylou GT1 Pro TWS kablosuz Bluetooth kulaklık, hemen her noktasıyla teknoloji ve müzik tutkunlarından tam not alıyor.
Model, Sade Bir Kutu İçeriğiyle Kullanıcılarını Karşılıyor

Tasarım ve işlevsellik açısından günceli yakalamakla kalmayıp kendi segmenti için önemli modellerden birine dönüşen Haylou GT1 Pro TWS, oldukça sade bir kutu içeriğiyle geliyor. Ürünün kutusunda; bir çift kulaklık, üç çift kulaklık silikonu (bir çifti kulaklığa takılı durumda), şarj birimi, Micro USB şarj kablosu, kullanım kılavuzu ve diğer belgeler yer alıyor.

Teknoloji Dünyasının Genç Yıldızlarından: Haylou

Çin merkezli teknoloji markası Xiaomi’nin alt markalarından biri olan ve 2019 yılının ortalarından bu yana faaliyetlerini sürdüren Haylou; kablosuz kulaklık modellerinden şarj kitlerine, akıllı saatlerden teknolojik aksesuarlara kadar pek çok ürün geliştiriyor. Ortaya koyduğu teknolojik cihazları genel itibarıyla ulaşılabilir fiyat aralıklarına konumlandıran marka, bu yönüyle, kısıtlı bütçeye sahip teknoloji tutkunlarını memnun ediyor.

Şarj ve Eşleştirme Sonrasında Müzik Keyfi Başlıyor

Kutusundan çıktığında gerek şarj birimi gerekse kulaklıklar, belirli seviyede şarj edilmiş durumda oluyor. Ancak modelin tam verimlilikle kullanılabilmesi için her iki birimin de tam şarj edilmesi öneriliyor. Kullanım kılavuzunda belirtilen yönergelere uygun şekilde eşleştirme işlemi gerçekleştirilmesinin ardından, Haylou ile müzik ve eğlence keyfi başlıyor.

Kulaklıklar üzerinde yer alan dokunmatik alanlar, multimedya sürecinin yönetimi ve gelen çağrıların yanıtlanması ya da sonlandırılmasında kullanılıyor. Kulaklığa; tek dokunma, oynatma ve durdurma, çift dokunma, arama yanıtlama ve sonlandırma, bir saniye basılı tutma, aramayı reddetme, üç dokunma, asistanı etkinleştirmeyi sağlıyor. Sağ kulaklığa çift dokunma bir sonraki şarkıya geçmeyi, sol kulaklığa çift dokunma ise bir önceki parçaya geçmeyi mümkün kılıyor.

Geliştirdiği yenilikçi ve kolay erişilebilir ürünlerle adından söz ettireceğe benzeyen Haylou, GT1 Pro TWS kablosuz Bluetooth kulaklık ile tanınırlığını dünya çapında daha fazla artırıyor. Yeni bir kulaklık almak isteyen teknoloji ve müzik meraklıları, modeli, alışveriş listelerine ekliyor.

 

Aktif Gürültü Önleme (ANC) Yok
Bluetooth Versiyon 5.0
Çift Telefon Desteği Yok
Kulaklık Tipi Stereo, TWS
Kullanım Tipi Kulakiçi
Müzik Dinleyebilme Var
Suya & Tere Dayanıklı Evet
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000PWRHS
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Popüler aramalar

Bu Kategorideki En Çok Satan Ürünleri Karşılaştır
Lenovo LP1 LivePods TWS Kablosuz Bluetooth Kulaklık
Anker SoundCore R100 TWS Bluetooth Kablosuz Kulaklık - IPX5 Suya Dayanıklı - A3981 - Beyaz
Lenovo LP1S Tws Bluetooth 5.0 Kulakiçi Kablosuz Telefon Kulaklığı Siyah
Qcy T13 Bluetooth 5.1 Bluetooth Kablosuz Kulaklık
199,00 TL
608,00 TL
229,90 TL
299,00 TL
Satıcı
Torima 9,9
Hepsiburada
Torima 9,9
Hepsiburada
Değerlendirmeler
(8991)
(8751)
(1478)
(2043)
Aktif Gürültü Önleme (ANC) Var Yok Var Yok
Bluetooth Versiyon 5.0 5.0 5.0 5.1
Çift Telefon Desteği Yok Yok Yok Yok
Kullanım Tipi Kulakiçi Kulakiçi Kulakiçi Kulakiçi
Suya & Tere Dayanıklı Hayır Evet Evet Evet
Başa dön