Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Huawei Watch Fit 2 - Siyah

Huawei
2.784,00 TL
( / adet)
Ek hizmet ister misin?
Eski ürününü yenisi ile değiştirmek ister misin?
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (28)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

2.740,50 TL
2.814,45 TL
DSACategoryId/2147483642/371967/60003676


HUAWEI WATCH FIT 2

1.74 inç HUAWEI FullView Ekran | Bluetooth Araması | Sağlıklı Yaşam Yönetimi

Aşık Olmak İçin 6 Neden


Bileğindeki Gücü Hisset!

Ultra dar çerçevesiyle mükemmel bir şekilde tasarlanmış 1,74 inç AMOLED ekrana sahip HUAWEI WATCH FIT 2, bileğinizdeki güç olarak ihtiyacınız olan her şeyi size sunar. Farklı spor antrenmanlarından gelen aramaları yanıtlamaya kadar aklınıza gelebilecek her şeyi en pratik şekilde yapabilmeniz için özel olarak tasarlanmıştır.

Ruhunu Bileğinde Yansıt

Tarzınızı sergileyen bir saat takmak güzel olmaz mıydı? HUAWEI WATCH FIT 2, tüm çarpıcı saat yüzleri3 için yaratıcı AOD tasarımlarıyla birlikte gelir ve sınırsız Watch Face Store ile size hitap eden stiller oluşturmayı kolaylaştırır. Çevik bir kadran, özel görünümünüzün uygun bir pakette gelmesi için günlük özelliklerden oluşan bir hazineyi bir araya getirir.

En sevdiğiniz kayışları bileğinizden çıkarmayın

Active Edition sıkı, cildi yatıştırıcı bir uyum sunarken Classic Edition'ın modaya uygun derisi ve özel dokusuyla oldukça etkileyicidir. Kelimenin tam anlamıyla parıldayan benzersiz bir cazibe sağlayan Elegant Edition'daki minimalist metal formu da unutmayalım. Yedi farklı göz kamaştırıcı renk ve üç farklı malzeme seçebileceğiniz, bileğinizi hak ettiği tasarımla ödüllendirin!

Seçimlerine sıkı sıkıya bağlı

HUAWEI WATCH FIT 2, yenilikçi, bas-çıkar "Bağlantı" tasarımına4 sahiptir; bu, kayışları değiştirmenin bileklik değiştirmek kadar kolay olduğu anlamına gelir. Farklı bir renge mi ihtiyacınız var? Sadece basın, yeni kayışınıza hızlı ve pratik şekilde geçiş yapın ve gitmeye hazırsınız!

Tek dokunuşta aktarım yapın

Telefonunuzdan bir resmi yalnızca bir dokunuşla5 aktararak saat kadranı olarak ayarlayın ve tüm görüntüleri büyüleyici anı sığdırmak için dokunmaya devam edin.

Alışılmışın dışında bir pil gücü

Saatinizin tam şarjı, 10 günlük tipik kullanıma veya 7 günlük yoğun kullanıma6 kadar güç sağlar; bu da, sınırsız bir şekilde dinleyebilir ve hiç uykunuzu kaybetmeden hayatı dolu dolu yaşayabileceğiniz anlamına gelir! Hatta tam bir gün geçirebilirsiniz. sadece 5 dakikalık şarjla kullanın.7

Tipik kullanım için 10 günlük pil ömrü6
Yoğun kullanım için 7 günlük pil ömrü6

Mobil kal, bağlantıda kal

HUAWEI WATCH FIT 2 sadece bir saat değil; Bluetooth araması8, hızlı mesaj yanıtları9 ve içe aktarılan kişilerle, aynı zamanda gerçek bir iletişim merkezi! Nereye giderseniz gidin, aramalarınızı rahatlıkla bileğinizden yönetin.

İpeksi pürüzsüz hizmet için sağa kaydırın

Sağa kaydırmak sizi hava durumunu veya müzik çalmayı gösteren HUAWEI Assistant∙BUGÜN ekranına götürür. Fazlasıyla zahmetsiz bir hizmete erişebilmek için Sesli Asistanı10 uyandırabilirsiniz.

Önde olmak için doğru zamanlı hatırlatmalar

HUAWEI WATCH FIT 2, telefonunuzdan mesajları ve e-postaları senkronize ederken bile gerçek zamanlı hatırlatıcılarla hayata bağlı kalmanızı sağlar. Hayallerinizdeki günlük yaşam asistanı daima yanınızda.

Senin emrinde

İsteğiniz emrinizdir. Sadece neye ihtiyacınız olduğunu söyleyin ve saatiniz alarm kurmaktan hava durumunu kontrol etmeye veya fotoğraf çekmeye kadar tüm isteklerinizi yerine getirsin!11 HUAWEI Assistant∙BUGÜN ekranını sağa kaydırın ve düğmesine basın. Voice Assistant'ı10 etkinleştirmek ve işlemlerinizi eller serbest olarak yapmaya başlamak için Voice Assistant düğmesine veya ana sayfa düğmesine 1 saniye basın.

Sınırsızca dinle

HUAWEI WATCH FIT 2, telefon uygulamasında ayarlayabileceğiniz ve belirli egzersiz programlarıyla eşleştirebileceğiniz bağımsız müzik çalma12 listelerini destekler – telefonunuz yanınızda değilken bile iyi hissetmenizi sağlar!

Harekete geçmenizi sağlar

Koşma, bisiklete binme ve yüzme dahil olmak üzere 7 genel antrenman13 için özel fitness animasyonları ve sesli rehberli ısınma hareketleri ile her antrenmanınızdan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

Koşu öncesi ısınmalar

Yola çıkmadan önce, saatinizdeki animasyonlu kılavuzları takip ederek, zihninizi doğru yola sokmak ve vücudunuzu harekete geçirmek için ısın!

Gerçek zamanlı veri analizi

Saat, gerçek zamanlı sesli uyarılar sağlarken kalp atış hızınızı izler ve kalp atış hızı bölgenizi görüntüler. Koşu verileri (mesafe, tempo, gerçek zamanlı kalp atış hızı ve daha fazlası) her kilometrede yüksek sesle okunur ve koşarken sizi bilgilendirmek için tüm seans boyunca akıllı bir yol arkadaşı yanınızda hazırdır.

Antrenman sonrası esnemeler

Vücudun gereksiz yere gerilmesini önlerken performansı en üst düzeye çıkarmak için koşularınızdan sonra kaslarınızı germek ve gevşetmek için animasyonlu kılavuzları izleyin.

Sağlığın için ayağa kalk

HUAWEI WATCH FIT 2, belirli süreler boyunca etkinliğinizi izleyebilir ve çok uzun süre oturduğunuzda esnemenize yardımcı olacak, dokunarak oynatılabilir sesli animasyonlar sağlar.

Bir koşucunun en iyi arkadaşı

Saat, aynı zamanda Huawei Sağlık uygulamasındaki koşu verilerinize dayalı kişiselleştirilmiş egzersiz planlarını senkronize eden kişisel antrenörünüzdür. Koşu kuvveti indeksi ve antrenman yükü gibi akıllı ölçümler, mesafe, kalp atış hızı ve tempoyu hesaba katarak size kayda değer bir fikir verir ve sizi durdurulamaz bir koşucu olmanız için destekler.

Güvenle ve özgürce dolaşın

GPS, Beidou, GLONASS, Galileo ve QZSS uydu sistemlerine verdiği destek ve daha güçlü anti-parazit performansı ile saat, dış mekan antrenmanlarınızı takip eder, böylece kaybolma korkusu olmadan çevrenizi keşfedebilirsiniz. Yepyeni rotayı içe aktarma ve dışa aktararak paylaşma özelliği sayesinde antrenmanlarınız için bir düğmeye dokunarak arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz rotalar oluşturur.

97 farklı egzersiz modu ile yeni aktiviteleri keşfedin

97 egzersiz modu, tüm koşularınızı, sürüşlerinizi ve gezilerinizi sistematik bir şekilde takip ederek aktif ve meşgul kalmanız için ihtiyacınız olan tüm araçları sağlar.

Çok amaçlı bir sağlık yöneticisi

HUAWEI WATCH FIT 2, sağlığınızı yönetmek için SpO2, kalp atış hızı, uyku ve stres takibi gibi üst düzey akıllı özellikler sunar.

Sağlıklı yaşam artık daha kolay!

Bu saat, düşünceli yatma, uyanma, sıvı alma, aktivite ve Huawei Health uygulamasında ayarlanabilen özel günlük görev hatırlatıcılarıyla her yönden gelişmenize yardımcı olur. HUAWEI WATCH FIT 2'nizle her gün bedeninizi, zihninizi ve ruhunuzu yenilemek için yeni bir şans olduğunu göreceksiniz.

Doğru kalp atış hızı takibi

HUAWEI WATCH FIT 2, otururken, uzanırken veya hareket halindeyken sürekli olarak kalp atış hızınızı takip eder. Saat, dinlenme halindeyken kalp atış hızınızın çok yüksek veya çok düşük olduğunu tespit eder ve proaktif uyarılar göndererek14 kalp sağlığınızı gözetim altında tuarak huzurlu bir gün geçirmenizi sağlar.

Tüm Gün SpO2 Takibi

SpO2, solunum, metabolik ve dolaşım sağlığı hakkında bilgi sağlayan önemli bir göstergedir. Saat, gün boyu sorunsuz çalışan ve SpO2 seviyeniz çok düştüğünde gerçek zamanlı hatırlatıcılar gönderen yüksek hassasiyetli bir SpO2 monitörü1 içerir - bu, baş ağrısını hafifletmeye yardımcı olur ve aşırı yüklendiğinde zihninizi temizlemeye yardımcı olur.

Sadece sizinle senkronize adet döngüsü takibi

Saat, adet döngünüzü yönetmenizi ve vücudunuzun ihtiyaçlarını daha iyi anlamanızı kolaylaştıran, veriye dayalı Döngü Takvimi özelliğiyle donatılmıştır. Regl döneminiz yaklaştığında önceden akıllı hatırlatıcılar gönderir, böylece asla sürprizlerle karşılaşmazsınız.15

Uykunda bile seni kollar

HUAWEI TruSleepTM 2.0 algoritması, siz uykuya dalgıktan çok sonra bile gece gündüz çalışır. HUAWEI TruSleepTM altı yaygın uyku sorununu belirleyebilir ve uykunuzu nasıl iyileştireceğiniz konusunda 200'den fazla veriye dayalı ipucu sağlayabilir! Yani ister 20 dakikalık bir şekerleme, ister 8 saatlik uyku olsun, zor kazanılan dinlenmenizin hepsinin hesaba katıldığını bilerek içiniz rahat uyuyabilirsiniz.

Stresten arınmak her zamankinden daha kolay

HUAWEI TruRelaxTM algoritması, gün boyunca stres seviyenizi takip eder. Stres seviyeniz yükseldiğinde rahatlamanıza ve gevşemenize yardımcı olmak için sakinleştirici nefes egzersizleri sağlar.*Yukarıdaki özelliklerin hiçbiri tıbbi kullanım, teşhis, tedavi veya herhangi bir hastalığı iyileştirmek veya önlemek için tasarlanmamıştır. Tüm veriler ve ölçümler yalnızca kişisel referans için kullanılmalıdır.

1. Oksijen doygunluğu (SpO2), kandaki toplam hemoglobine göre oksijenle doymuş hemoglobinin oranıdır, yani kandaki kan oksijen konsantrasyonudur. İzleme verileri ve sonuçları yalnızca referans amaçlıdır ve teşhis veya tıbbi amaçlar için kullanılmamalıdır.

2. Görüntüleme alanı, HUAWEI WATCH FIT'tekinden %18,6 daha büyüktür. Veriler HUAWEI laboratuvarlarından gelir ve gerçek görüntüleme alanından farklı olabilir.

3. Bazı saat yüzlerinin ayrıca satın alınması gerekir.

4. Link, HUAWEI EasyFit kayışı (20 mm) satın alan Active Edition kullanıcıları için önemli bir aksesuardır. Bu özellik ülkeye veya bölgeye göre değişebilir. Ayrıntılar için lütfen HUAWEI resmi web sitesine bakın.

5. Cep telefonunda çekilen fotoğraflar, Huawei Health Uygulaması aracılığıyla veya saat yüzleri için OneHop aracılığıyla saat yüzleri olarak ayarlanabilir. Saat yüzleri için OneHop özelliği yalnızca NFC'yi destekleyen ve EMUI 11 veya sonraki sürümlerini çalıştıran HUAWEI cep telefonlarında desteklenir. Active Edition, saat yüzleri için OneHop'u desteklemez. Bu özellik yalnızca belirli ülkelerde ve bölgelerde kullanılabilir.

6. Tipik kullanım: 10 gün. Varsayılan ayarlar kullanılır, haftada 30 dakika Bluetooth araması, haftada 30 dakika ses çalma, nabız izleme ve uyku izleme etkin, haftada 30 dakika egzersiz, mesaj bildirimi etkin (Günde 50 SMS, 6 arama ve 3 alarm) ve ekran günde 200 kez açılır.
Ağır kullanım: 7 gün. Varsayılan ayarlar kullanılır, haftada 30 dakika Bluetooth araması, haftada 30 dakika ses çalma, kalp atış hızı izleme ve HUAWEI TruSleep™ etkinleştirilir, haftada 60 dakika egzersiz, mesaj bildirimi etkinleştirilir (50 SMS mesajı, 6 arama, ve günde 3 alarm) ve ekran günde 500 kez açılır.
HUAWEI laboratuvar testlerinden elde edilen sonuçlara dayanmaktadır. Gerçek kullanım, ürün farklılıklarına, kullanıcı alışkanlıklarına ve ortam değişkenlerine bağlı olarak değişebilir.

7. Şarj verileri, sıcaklığı 25±1°C ve bağıl nemi %45–80 olan kontrollü ortamlarda gerçekleştirilen HUAWEI laboratuvar testlerinden gelir. Cihaz %3 pil seviyesinden başlayarak, tüm süreç boyunca standby konumunda ve ekranı kapalı olarak şarj edilmiştir. Veriler, bireysel ürüne, kullanım alışkanlıklarına ve çevresel faktörlere bağlı olarak değişebilir.

8. Bu özellik yalnızca saat bir akıllı telefona bağlandığında desteklenir.

9. SMS hızlı yanıtları yalnızca Android 7.0 veya sonraki sürümleri çalıştıran cihazlarda desteklenir.

10. Voice Assistant yalnızca Huawei Health uygulamasının en son sürümünün yüklü olduğu EMUI 10.1 veya sonraki sürümleri çalıştıran HUAWEI cep telefonlarında desteklenir (farklı cep telefonu modelleri için alt sürüm numaraları farklı olabileceğinden lütfen EMUI'yi en son sürüme güncelleyin) Bu özellik iOS cihazlarda desteklenmez ve yalnızca belirli ülke ve bölgelerde desteklenir.

11. Uzak deklanşör yalnızca EMUI 8.1 veya sonraki sürümleri çalıştıran HUAWEI cep telefonlarında desteklenir. Bu özellik iOS cihazlarda desteklenmemektedir.

12. iOS, müzik senkronizasyonunu desteklemez.

13. 7 standart antrenman modu aşağıdaki gibidir: Dış mekan koşusu, İç mekan koşusu, Dış mekan bisiklet sürüşü, İç mekan bisiklet sürüşü, Havuzda yüzme, Açık suda yüzme ve İp atlama.

14. Bu özellik, Huawei Health uygulamasında Cihazlar > Sağlık izleme > Sürekli kalp atış hızı izleme seçeneğine gidilerek etkinleştirilebilir.

15. Döngü Takvimi, iOS cihazlarda desteklenmez. Bu özellik yalnızca belirli ülkelerde ve bölgelerde kullanılabilir.


Kamera Yok
Titreşim Var
GPS (Küresel Konumlama Sistemi) Var
Sesli Görüşme Var
Cinsiyet Kadın, Erkek
Su Geçirmezlik Var
Uyku Takibi Var
Adımsayar Var
Uyumlu Marka Universal
Kalp Ritmi Ölçme Var
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00002DB8VM
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön