Hem yenilikçi hem de özgün tasarımlarıyla akıllı telefon dünyasına sayısız ürün kazandıran ve uzun yıllardır, teknoloji dünyasında öne çıkan markalar arasında yer alan Çin merkezli Huawei, Bluetooth destekli kulaklık modelleriyle teknoloji tutkunlarının ilgisini bir kez daha çekiyor. Aktif bir yaşantıya sahip olan ve sıklıkla antrenman yapanların yanı sıra telefon görüşmesini, Bluetooth destekli kulaklığı aracılığıyla gerçekleştirmek isteyenlerin de beklentilerine yanıt veren ürünlere imza atan Huawei Bluetooth kulaklık çözümleriyle sektördeki yerini biraz daha sağlamlaştırıyor. Gerek kablolu gerekse tam kablosuz Bluetooth destekli kulaklıklar geliştiren marka, sunduğu ürünlerde renk alternatifleri yaratarak kullanıcıların tarzlarını, edindikleri teknolojik aksesuarlarla yansıtabilmelerine imkan tanıyor.

Tere Karşı Dayanıklı Modellerle Antrenmanınız Yarım Kalmasın

Açık alanda ya da spor salonlarında düzenli olarak antrenman yaparak kondisyonunu artırmayı hedefleyen kullanıcılar, yeterli seviyede motivasyon sağlamak için sevdikleri müzikleri dinliyor. Ancak bu müzikleri dinlemek, antrenman esnasında baş ve boyun bölgesinde oluşan terler nedeniyle zaman zaman sıkıntılı hale gelebiliyor. Özellikle sıvı teması durumunda arızalanabilen geleneksel formdaki kulaklıklar, spor ve teknoloji meraklılarının ihtiyaçlarına tam anlamıyla çözüm getiremiyor.

Huawei’nin 10 günün üzerinde bekleme ve 10 saatin üzerinde müzik çalma olanağı sunan kablolu Bluetooth kulaklık modelleri, spor esnasında terleme ve hareket gibi unsurları müzik dinleme esnasında bir sorun olmaktan çıkarıyor. Kulağa tam olarak yerleşmesini sağlayan kanca mekanizmasıyla desteklenen ve IP52 sertifikasıyla su ve tere karşı dayanıklı olduğunu ispat eden modeller, yalnızca yapısal açıdan değil sahip olduğu ses kalitesiyle de hayranlık uyandırıyor. 5 gram civarında ağırlıkla gelen her bir kulaklık, 11 mm ve üzeri dinamik sürücüleriyle yüksek çözünürlüklü müzik dosyalarının kusursuz şekilde işitilebilmesini mümkün kılıyor. Hareketli diyafram bölümüyle dikkat çeken ürünler, yüksek ses seviyelerinde bile kulaklığın sunduğu sesin bozulmaya uğramasını engelliyor ve motivasyonun daima en üst seviyede olmasına olanak veriyor.

Üzerinde ses seviyesi ve fonksiyon gibi tuşların da yer aldığı kumandalar yardımıyla kontrol edilebilen kablolu Huawei Bluetooth kulaklık modelleri, bilgisayar veya şarj cihazlarıyla kısa sürede şarj edilebiliyor. Android ve iOS işletim sistemli cihazlarla tam uyumlu olan modeller, ses kaynağındaki sesleri 10 metre uzaklığa kadar alabiliyor. Beraberinde getirdiği mikrofonla telefon görüşmelerinde de değerlendirilebilen ürünler, çok yönlü kullanılabiliyor.

Kablosuz Bluetooth Kulaklık Modelleriyle Özgürlüğün Tadını Çıkarın

Huawei’nin en etkileyici aksesuarları arasında gösterilen tam kablosuz Bluetooth kulaklıklar, sadeliği şıklıkla bir araya getirmeyi başarıyor. Etkileyici ses kalitesine sahip kablosuz Huawei Bluetooth kulaklık çözümleri, kolayca kontrol edilebiliyor. Üzerindeki mikrofonlarla telefon görüşmelerinin mükemmel şekilde yapılabilmesine zemin hazırlayan ürünler, 10 saat civarı kullanım süresi vadeden bataryalarıyla pek çok kullanım senaryosu için yeterlilik gösteriyor.

Üzerindeki algılayıcılar yardımıyla kulağa takılı olup olmadığını otomatik olarak algılayan tam kablosuz kulaklıklar, bu doğrultuda bekleme moduna geçebiliyor ya da aktif olarak ses oluşturmayı sürdürüyor. Bilhassa güç korunumu açısından son derece yerinde olan bu özellik, ürünlere değer katıyor. Keskin tizler ve derin baslar oluşturabilen sürücüler, AAC teknolojisinden aldığı destekle müzik parçalarındaki seslerin çok daha ayrıntılı duyulabilmesini sağlıyor. Tam kablosuz kulaklığın, kulağa takıldıktan sonra dış kısmında kalan bölüm, dokunarak kontrol için değerlendirilebiliyor. Sol ve sağ kulaklığa ayrı ayrı çift tıklayarak farklı fonksiyonlar aktif edilebiliyor, gelen aramalar yanıtlanabiliyor veya görüşmeler sonlandırılabiliyor. Aynı şekilde müzik dinleme süreçleri de kulaklıklara tıklama yardımıyla yönetilebiliyor.

Siz de yenilikçi teknolojileri yakından takip ediyor ve Huawei’nin geliştirdiği akıllı ürünleri beğeniyorsanız, ihtiyaçlarınıza yanıt veren Huawei Bluetooth kulaklık modelini edinebilir, sevdiğiniz müzikleri kablo karmaşası yaşamaksızın özgürce dinleyebilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Huawei Bluetooth Kulaklık Fiyatları

5 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Huawei
  2. Apple
  3. Samsung
  4. Xiaomi
  5. Anker
  6. Beats
  7. AKG
  8. Jabra
  9. Sennheiser
  10. Case 4U
  11. Spigen
  12. Taotronics
  13. Edifier
  14. Polosmart
  15. Schulzz
  16. Awei
  17. TWS
  18. Ttec
  19. Baseus
  20. Joyroom
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Kulaklık Tipi
 5. Bluetooth Versiyon
 6. Çift Telefon Desteği
 7. Aktif Gürültü Önleme (ANC)
 8. Suya & Tere Dayanıklı
 9. Müzik Dinleyebilme
 10. Fırsat Ürünleri
 11. Renk
 12. Kullanım Tipi
 13. Satıcı A-Z
 • Marka Huawei
DSACategoryId/2147483642/371967/16218/huawei
Başa dön