ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
LG
LG F4V5VGP0W A 9 kg Yıkama / 6 kg Kurutma 1400 Devir Çamaşır Makinesi

LG F4V5VGP0W A 9 kg Yıkama / 6 kg Kurutma 1400 Devir Çamaşır Makinesi

LG
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/2147483637/235604/80813000
LG F4V5VGP0W A 9 kg Yıkama / 6 kg Kurutma 1400 Devir Çamaşır Makinesi

Yıkama ve kurutma işlemlerini aynı ürün üzerinden gerçekleştirebilmenize olanak tanıyan LG F4V5VGP0W Çamaşır Makinesi aracılığıyla işlevsel bir ürüne sahip olmanın avantajlarını deneyimleyebilirsiniz. Çamaşır kurutmak için yeterli alana sahip olmayan kişiler için de ideal olan modern beyaz eşya enerji tasarrufu konusundaki başarısıyla da göz doldurur. Minimum enerji sarfiyatı yaratan ekonomik yıkama modlarına ek olarak acil durumlarda kullanıcılarına yardım eden hızlı yıkama modlarıyla da ürünü etkili bir şekilde kullanmak mümkün hale gelir. LG F4V5VGP0W A 9 kg Yıkama / 6 kg Kurutma 1400 Devir Çamaşır Makinesi estetik görüntüsüyle mutfağınızda ya da banyonuzda şık bir iz bırakırken aynı zamanda ürünün dayanıklı gövdesi sayesinde korunaklı bir beyaz eşyaya sahip olmanın keyfini sürebilirsiniz. Dijital gösterge ekranıyla mod seçiminin yanı sıra devir hızı, yıkama süresi ve sıcaklık seçimi gibi opsiyonları da kullanıcılarına sunan modern çamaşır makinesi yıkama ihtiyaçlarınızı başarıyla karşılar.

Hassas Ayarlamalarla Etkili Yıkama

Giysilerin türlerine göre yapılabilen mod seçimleriyle pamuklulardan sentetiklere kadar uzanan geniş bir alanda eliniz rahatlar. Yünlülere ya da narinlere özel yıkama modları aracılığıyla çamaşırlarınızı kumaş türlerine göre yıkayabilirsiniz. Oldukça geniş tamburu paslanmaz çelik malzemeden üretilmiş olan çamaşır makinesi kısa sürede kurutma işlemini gerçekleştirerek yeni yıkadığınız çamaşırların kullanıma hazır hale gelmesini kolaylaştırır. Renklere ve dikişlere zarar vermeyen yıkama ve kurutma işlemleri hayatınızda vakit kazanmanız için de idealdir. Sesli uyarı özellikleriyle çalışmanın başladığını ve sona erdiğini kullanıcılarına bildiren LG F4V5VGP0W A 9 kg Yıkama / 6 kg Kurutma 1400 Devir Çamaşır Makinesi yardımıyla unutkanlık sorununa karşı çözüm üretilir. Otomatik kapak kilidi yıkama işlemiyle beraber devreye girerek makinenizin çocuğunuz tarafından bilinçsizce açılmasını da önler. 

Çok Yönlülük ve Konforu Bir Arada Yaşayın

  • Hızlı yıkama ve kurutma özelliklerini birlikte sunan işlevsel makine yardımıyla haftalık temizlikleri oldukça kısa bir sürede tamamlamak mümkün hale gelir.
  • Denge yaratıcı ayakları sayesinde hem mutfaklara hem de banyolara kolayca kurulup tabanının ıslanması önlenen çamaşır makinesi ergonomik kapak ve deterjan haznesi tasarımıyla göz doldurur.
  • Yarım yük moduyla makineniz tam dolu değilken fazladan enerji harcanmasının önüne geçebilirsiniz.
  • Alerji koruması moduyla giysilerinizin buhar yardımıyla bakımı yapılır ve alerjenlere karşı çözüm üretilir.
  • Kalan zaman göstergesine de ekranında yer veren LG F4V5VGP0W A 1400 Devir Çamaşır Makinesi aracılığıyla yıkama ve kurutma işleminin tamamlanması için gereken süreyi takip edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Enerji Tüketimi (kWh/yıl): 1224
  • Boyutlar (YxGxD): 85 cm, 60 cm, 56 cm
  • Maksimum Devir Hızı: 1400
  • Yıkama Kapasitesi: 9 kg
  • Kurutma Kapasitesi: 6 kg

Güney Koreli Teknoloji Devi

Modern ev eşyaları üreten Güney Koreli bir marka olan LG'nin kökenleri 1947 yılına kadar uzanır. Enerji verimliliği oluşturan ürünleri doğa dostu nitelikleriyle göz dolduran marka beyaz eşyalarıyla ev hayatına ekstra konfor katmayı başarır. Sessiz çalışan ve farklı modları bir arada sunan LG marka beyaz eşyalarla yaşamınızı kullanışlı ürünlerle daha pratik hale getirebilirsiniz.

Kullanım Rahatlığı Yaşatan Çamaşır Makinesi  

Temperli cam kapısı çizilme ve kırılmaya karşı sağlam bir yapı taşıyan LG F4V5VGP0W A 9 kg Yıkama / 6 kg Kurutma 1400 Devir Çamaşır Makinesi buharlı kurutma desteğiyle mikroplarla mücadele eder. Akıllı kurulum özellikleriyle kısa zaman içerisinde evinize yerleştirip çalıştırmaya başlayabileceğiniz çift fonksiyonlu beyaz eşya ile yıkama devam ederken makineye atmayı unuttuğunuz çamaşırları ekleyebilirsiniz. Wi-Fi kontrolü yardımıyla cep telefonunuz üzerinden makinenizin çalışmasını başlatıp durdurabilirsiniz.


Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Başa dön