Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
LG
LG SJ9 DTURLLK 500W Dolby Soundbar

LG SJ9 DTURLLK 500W Dolby Soundbar

LG
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
Loading interface...
DSACategoryId/2147483638/17201/152492/60008218
LG SJ9 DTURLLK 500W Dolby Soundbar

Yüksek çözünürlüklü bir ses sunan LG SJ9 Dolby Soundbar, bulunduğu ortamda adeta bir sinema deneyimi yaşatıyor. Ses kalitesinin en üst düzeyde olması için geliştirilen teknolojiler çeşitli aplikasyonlar ile sağlanmış optimizasyon ile birleşiyor ve ortaya gerçekçi, berrak ve güçlü bir ses çıkıyor.

Soundbar'ı Öne Çıkaran Özellikler

  • LG SJ9 taşınabilirlik özelliği gösteriyor. Bu durum işlevselliği arttırırken ses kalitesini ulaşılabilir hale getiriyor.
  • Popüler uygulamaların birçoğu ile uyum yakalanıyor. Optimizasyon sorunsuz çalışırken ses kalitesi hiçbir zaman azalmıyor.
  • Farklı ses modları ile ses türüne uygun ayarlamalar yapılıyor.
  • 500 W gücündeki eşsiz ses çıkış performansı, kanal sayısı ile birlikte geniş bir alanda faaliyet gösterebiliyor.

Teknik Detaylar

Ses Çıkış Gücü: 500 W

Kanal Sayısı: 5.1.2 Ch

Ses Çözünürlüğü: 24 bit / 192 KHz'ye kadar

Kontol Tipi: Kumanda ve akıllı telefon

LG SJ9 Dolby Soundbar Dolby Atmos teknolojisini barındırıyor. Üç boyutlu bir ses dağılımı yaşatan cihaz, bireylerin üst kısmı dahil olmak üzere her yerden ses yönelimi sağlıyor. Spotify, Pandora, iHeart Radio ve Google Play Music gibi popüler uygulamaların tamamı ile uyum yakalanıyor, taşınabilir ya da masaüstü fark etmeksizin tüm cihazlarla eşzamanlı çalışma yapılabiliyor. Ayrıca kablo karışıklığı da ortadan kalkıyor; uyumlu LG TV modellerine sahip olanlar bluetooth bağlantısından yararlanabiliyor.

LG Hakkında

Teknoloji sektörünün büyük kısmında faaliyet gösteren ve elektronikten haberleşmeye geniş bir skalada hizmet veren LG, dünya çapındaki üretim ve tüketim ağı ile öncü markalar arasında yer alıyor. LG imzalı ürünler hayatın her alanında tüketiciye konfor sağlıyor. LG ses sistemi, sinema deneyimini evlere taşıyor.

Kullanım Bilgilendirmesi

Bünyesindeki donanımsal özellikler sayesinde pratik bir kullanım sunan ve entegrasyon özellikleri ile bütüncül bir performans gösteren LG soundar kumanda, pil, askı aparatı, kablo ve kullanım kılavuzu ile birlikte geliyor.


Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön