LG markasının yenilikçi cep telefonu modelleri, gelişmiş özellikleri, zarif ve şık tasarımları, yeni nesil kamera teknolojileri ve çok daha fazlasıyla kullanıcıların beklentilerini tam anlamıyla karşılamayı başarıyor. LG cep telefonları, güçlü batarya özelliklerine sahip olduklarından gün içerisinde benzersiz bir pil performansı gösteriyor. Ürünler, üst düzey temel donanım özellikleri sayesinde hem son derece hızlı ve verimli çalışıyor hem de dilediğiniz her aktiviteyi rahatlıkla gerçekleştirebilmenize olanak tanıyor. Geniş hafıza kapasitelerine sahip olan modeller, tüm fotoğraf, video, dosya ve diğer verilerinizi rahatlıkla depolayabilmenize ve dilediğiniz zaman bu verilere ulaşabilmenize imkan sağlıyor. Geniş dahili depolama özelliklerinin yanı sıra LG cep telefonu modelleri, güçlü RAM özellikleriyle de dikkatleri üzerine topluyor. Ürünler, geniş bir RAM hafızasına sahip olduklarından tüm uygulamaları rahatlıkla çalıştırabilmenize, açık uygulamalar arasında hızlıca geçişler yapabilmenize ve çok daha fazlasına yardımcı oluyor.

Modern tasarımlarıyla dikkatleri üzerine toplayan LG cep telefonu modelleri, şıklığı ve zarafeti en iyi şekliyle yansıtmanıza olanak tanıyor. LG, K, G, Q ve V isimlerini verdiği akıllı cep telefonu modelleriyle hem teknoloji kavramını baştan ele alıyor hem de kullanıcılarına bambaşka telefon deneyimleri yaşatıyor. Tüm özellikleri ve daha fazlasıyla LG cep telefonları, en iyi yardımcılarınızdan biri olmayı başarıyor.

LG'nin K Serisi Akıllı Cep Telefonu Modelleri

 • LG K serisi akıllı telefon modelleri, 16 GB'a varan dahili hafıza kapasitesine sahip olmalarıyla beğeni kazanıyor. Geniş dahili hafıza kapasitesi sayesinde ürünler, tüm verilerinizi güvenle depolayabilmenize yardımcı oluyor.
 • K serisi cep telefonlarının bazı modellerinde yer alan arka kapağa entegre edilmiş parmak izi okuyucu, telefon güvenliğini zirveye taşıyor. Bu sayede diğer kişilerin telefonunuza erişim ihtimali tamamıyla ortadan kaldırılıyor.
 • LG'nin K serisi akıllı telefonları 5.3 inç'e varan ekran boyutuna sahip olduklarından içeriklerinizi daha geniş bir görüş açısıyla izleyebilmenize olanak tanıyor. Böylece tüm aktivitelerinizden daha fazla keyif alabilmenize yardımcı olunuyor.
 • Android işletim sistemine sahip olan LG K serisi telefonlar, hem son derece hızlı çalışıyor hem de işletim sisteminin sunduğu tüm olanaklardan yararlanabilmenize imkan sağlıyor.
 • LG K serisi akıllı telefon modelleri, güçlü ekran teknolojileri sayesinde içeriklerinizdeki tüm detayları en canlı, en renkli ve gerçekçi hâlleriyle görüntüleyebilmenize yardımcı oluyor.
 • 2 GB RAM kapasitesi sayesinde K serisi telefonlar birden fazla uygulamayı rahatlıkla çalıştırabilmenize ve bu uygulamalar arasında hızlıca geçişler yapabilmenize olanak tanıyor.

LG K serisi akıllı telefon modelleri güçlü özellikleriyle kullanıcılarını en iyi şekilde memnun etmeyi başarıyor. Ürün modelleri, güçlü ekran özelliklerine sahip olduklarından ekrandaki tüm detayları en net ve en canlı hâlleriyle görüntüleyebilmenize imkan sağlıyor. Geniş ekran özellikleriyle de öne çıkan LG K serisi cep telefonları, tüm sınırları tamamıyla ortadan kaldırıyor. Ürünler, gelişmiş ekran özelliklerinin yanı sıra güçlü işlemcileri ve işletim sistemleriyle performanslarını zirveye taşıyor. 16 GB'a varan dahili hafıza kapasitesi sayesinde ürünler, tüm verilerinizi rahatlıkla depolayabilmenize yardımcı oluyor. Geniş RAM kapasiteleriyle ise uygulamalarınızı saniyeler içinde çalıştırabilmenize imkan tanıyan ürünler, parmak izi tarayıcı özellikleri sayesinde de güvenliği en üst seviyelere çıkarıyor.

Donanım ve ekran özelliklerinin yanı sıra K serisi cep telefonları, kamera teknolojileriyle de beğeni kazanıyor. Yenilikçi kameralarıyla ürünler, neredeyse profesyonel fotoğraflar çekebilmenize ve benzersiz video kayıtları alabilmenize olanak tanıyor. Yeni nesil güvenlik özellikleri, kamera teknolojileri, çeşitli bağlantı noktaları, donanım özellikleri ve çok daha fazlasıyla LG K serisi cep telefonu modelleri, bir telefondan çok daha fazlasını yerine getirmeyi başarıyor.

LG'nin G Serisi Akıllı Cep Telefon Modelleri

 • LG markasının G serisi akıllı cep telefonu modelleri, 3000 mAh'e varan batarya kapasitelerine sahip olduklarından gün içerisinde sizi hiçbir şekilde yarı yolda bırakmıyor. Daima bağlantıda kalmanıza olanak tanıyan ürünler, sürekli priz arama sorununu tarihe karıştırıyor.
 • Ürünler, güçlü kamera teknolojilerine sahip olduklarından fotoğraflarınızın ve videolarınızın gerçekçi, canlı ve net görünmesine olanak tanıyor.
 • LG G serisi akıllı telefonlarda yer alan yenilikçi güvenlik çözümleri, diğer kişilerin telefonunuza erişim ihtimalini tamamen ortadan kaldırıyor. Böylelikle cep telefonunuz yalnızca size özel ve yalnızca sizin için bir cep telefonu oluyor.
 • Geniş RAM kapasitesine sahip olan ürünler, aynı anda birden fazla uygulamayı çalıştırabilmenize imkan tanıyor. Bu sayede üst düzey performansa sahip bir akıllı telefon daima sizlerle birlikte oluyor.
 • LG G serisi cep telefonları, geniş hafıza kapasiteleriyle tüm verilerinizi depolayabilmenize olanak tanıyor. Böylelikle tüm anılarınız ve önemli dosyalarınız her an ve her yerde elinizin altında oluyor.
 • Geniş ekran boyutlarına ve güçlü ekran teknolojilerine sahip olan G serisi cep telefonları, hem sonsuz bir bakış açısına sahip olmanıza olanak sağlıyor hem de daha gerçekçi görüntü deneyimlerine şahit olmanıza yardımcı oluyor.

LG, G serisi akıllı cep telefonu modelleriyle bir devrim yaratmayı başarıyor. LG'nin ThinQ adı verilen yapay zeka teknolojisiyle donatılan ürün modelleri, yapmanız gereken tüm zorlu işleri ortadan kaldırıyor. Ürünler, 64 GB'a varan dahili hafıza kapasitesine sahip olduklarından verilerinizi rahatlıkla depolayabilmenize olanak tanıyor. Aynı zamanda ürün modellerinde yer alan arttırılabilir hafıza desteği sayesinde daha fazla alana ihtiyaç duyduğunuzda sizlere büyük kolaylık sağlanıyor. 4 GB'a varan RAM kapasiteleri sayesinde LG G serisi cep telefonları, performanslarını en üst seviyelere taşımayı başarıyor. Güçlü işlemci ve işletim sistemi özellikleri sayesinde ise ürünün hızlılığı ve verimliliği bambaşka boyutlara taşınıyor.

LG'nin G serisinin telefon modelleri, çift kamera teknolojisine sahip olduklarından benzersiz fotoğraflar yakalayabilmenize imkan sağlıyor. Bokeh efektini en iyi şekilde uygulayan ürünler, diğer kamera özellikleriyle de büyük bir beğeni kazanıyor. 6.1 inç'e varan ekran boyutlarına sahip olan LG G serisi cep telefonları, oyunlarınızdan aldığınız keyfi arttırıyor. Böylelikle oyun oynarken veya diğer aktiviteleriniz sırasında hiçbir unsurun sizi rahatsız etmesine izin verilmiyor. Full HD'ye varan ekran çözünürlüğü standartlarıyla ekrandaki tüm ayrıntıları en net şekilde görebilmenize imkan sağlayan G serisi akıllı telefonlar, çeşitli tasarım ve diğer donanım özellikleriyle ise uzun ömürlü bir akıllı telefon deneyimine şahit olmanıza olanak tanıyor.

Güvenlik özellikleri, ses teknolojileri, yenilikçi ana işlemcileri ve çok daha fazlasıyla LG G serisi cep telefonu modelleri, akıllı telefon anlayışını en iyi şekliyle yaşayabilmenize yardımcı oluyor. Sizlere ise yalnızca üst düzey teknolojinin keyfini çıkarmak kalıyor.

LG'nin Q Serisi Akıllı Cep Telefonu Modelleri

 • LG, Q serisi akıllı telefon modellerine entegre ettiği üç kamera desteği sayesinde fotoğraflarınızın ve videolarınızın neredeyse profesyonel makinelerle çekilmiş gibi görünmesine katkı sağlıyor. Böylelikle fotoğraf çekmek için bir fotoğraf makinesine ihtiyaç duymanıza gerek kalmıyor.
 • Ürünler, 6.26 inç'e varan ekran boyutları ve HD+ ekran çözünürlüğü standartları sayesinde ekrandaki tüm görüntüleri görebilmenize olanak tanıyor. Böylelikle aktivitelerinizden daha fazla keyif alabilmenize imkan sağlanıyor.
 • Ürün modelleri, 64 GB'a varan dahili hafıza kapasitesine ve arttırılabilir hafıza desteğine sahip olduklarından en fazla yer kaplayan uygulamaları bile rahatlıkla depolayabilmenize yardımcı oluyor.
 • Benzersiz donanım özelliklerine sahip olan ürünler, hem performanslarını en üst seviyeye çıkarıyor hem de son derece hızlı bir şekilde çalışıyor.
 • Ürünler, çeşitli bağlantı teknolojilerine sahip olduklarından hem internet ağlarına katılabilmenize olanak tanıyor hem de diğer kişilerle etkileşim kurabilmenize imkan sağlıyor.
 • Geniş RAM kapasitesine sahip olan ürünler, uygulamaları kolaylıkla çalıştırıyor ve donmaları ve kesintileri ortadan kaldırıyor.

8 çekirdeğe varan işlemci teknolojisine sahip olan LG Q serisi cep telefonu modelleri, bir akıllı telefonun yapabileceğinden çok daha fazlasını yapmayı başarıyor. Donanım özellikleriyle sizlere büyük kolaylıklar sunan ürünler, geniş RAM kapasitesine de sahip olduklarından uygulamaları çalıştırma konusunda benzersiz bir performans gösteriyor. Android işletim sisteminin getirdiği tüm yeniliklerden en iyi şekilde yararlanabilmenize olanak tanıyan Q serisi akıllı telefon modelleri, işletim sisteminin sunduğu yenilikçi uygulamalar sayesinde ise kolay ve etkili bir kullanım imkanı sağlıyor. Q serisi cep telefonlarının bazı modellerinde yer alan üçlü kamera teknolojisi, benzersiz kareler yakalayabilmenize yardımcı oluyor. Ürünler, yenilikçi ön kameraları sayesinde ise son derece gerçekçi selfieler çekebilmenize imkan sağlıyor.

Geniş ekran boyutları ve yenilikçi ekran teknolojileri sayesinde ekran performansını iyileştiren ürünler, dizi ve film izlemeyi daha eğlenceli bir hâle getiriyor. Aynı zamanda ürünler, ekran özellikleri sayesinde fotoğraflarınızı da daha net bir şekilde görüntüleyebilmenize olanak tanıyor. Tüm özellikleriyle büyük bir beğeni kazanan LG Q serisi akıllı telefon modelleri, bağlantı teknolojileri, donanım özellikleri, güçlü performansı, modern tasarımı ve diğer teknik özellikleriyle kullanıcıların ilgisini toplamayı başarıyor. LG Q serisi cep telefonları, en zorlu işlemleri yapmayı bile daha eğlenceli, keyifli ve kolay bir hâle getiriyor. Sizlere yalnızca bu kolaylığın ve üst düzey eğlencenin keyfini çıkarmak kalıyor.

LG'nin V Serisi Akıllı Cep Telefonu Modelleri

 • LG markasının V serisi cep telefonu modelleri, yenilikçi çerçevesiz tasarımlarıyla büyük bir beğeni topluyor. Tüm sınırları bu sayede ortadan kaldıran ürünler, rahatsız edici unsurların görüş açınızı daraltmasına engel oluyor.
 • Ürünler, OLED ekran teknolojisine sahip olduklarından tüm ayrıntıları daha net ve daha gerçekçi bir şekilde görebilmenize olanak tanıyor.
 • Modern tasarımları sayesinde V serisi cep telefonları, zarif ve şık bir görünüm elde etmeniz konusunda sizlere büyük fayda sağlıyor.
 • LG V serisi cep telefonları, hızlı şarj özellikleri sayesinde en kısıtlı zamanlarınızda bile telefonunuzu şarj edebilmenize imkan veriyor. Böylece her an ve her yerde bağlantıda kalmanıza yardımcı olunuyor.
 • Geniş hafıza kapasiteleriyle verilerinizi rahatlıkla depolayabilmenize imkan veren ürünler, güçlü RAM özellikleriyle de büyük bir beğeni topluyor.
 • Çeşitli güvenlik teknolojilerine sahip olan V serisi akıllı telefonlar, diğer kişilerin telefonunuza erişmesine tamamen engel oluyor.

Modern ve dikkat çekici tasarımlarıyla büyük bir beğeni kazanan LG V serisi cep telefonu modelleri, yenilikçi temel donanım özellikleriyle de öne çıkıyor. Ürünler, güçlü işlemcileri ve işletim sistemleri sayesinde bir akıllı telefondan beklenen performansın çok daha fazlasını göstermeyi başarıyor. Yenilikçi kamera özellikleriyle de dikkatleri üzerine toplayan ürünler, fotoğraf ve video çekmeyi daha eğlenceli bir hâle getiriyor. 

Yüz tanımlama, sesle kilit açma, parmak izi tarama gibi çeşitli güvenlik teknolojileriyle kişisel güvenliğinizi koruyan V serisi akıllı telefonlar, güçlü bataryaları sayesinde ise gün boyu bağlantıda kalmanıza olanak tanıyor. Ürünler yenilikçi ekran özellikleriyle ise tüm ayrıntıları oldukça net, gerçekçi, canlı ve renkli bir biçimde görebilmenize yardımcı oluyor. LG V serisi akıllı telefonlar, bir cep telefonundan beklenenlerin en iyisini sizlere sunuyor.

Siz de LG cep telefonu fiyatları ve modelleri arasından seçiminizi kolayca yapabilir ve hayatınızı kolaylaştırmaya hemen başlayabilirsiniz!

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

LG Cep Telefonu Fiyatları ve Modelleri

10 ürün listeleniyor
Telefon
Telefon
Cep Telefonu
Cep Telefonu
Android Telefonlar
Android Telefonlar
Fotoğraflı Değerlendirme
Fiyat Aralığı
DSACategoryId/2147483642/371965/lg