Akıllı telefonların çalışma süresi performansında önemli bir yeri olan bataryalar cihazlara gereken enerjiyi sağlıyor. Telefonlardan tabletlere, tabletlerden bilgisayarlara kadar her alanda kullanılan batarya çeşitleri gün geçtikçe daha verimli çalışabilecekleri şekilde üretiliyor. Yenilikçi telefon tasarımları ile sektörde adından sıkça bahsettiren LG marka cep telefonları, sürekli yenilenen modellerinde batarya ömrüne de dikkat ediyor. Kullanıcının telefondan  en iyi şekilde performans alması için çalışan LG cep telefonlarının batarya enerji değerleri telefonların modeline göre değişiklik gösteriyor. Kendini sürekli güncelleyen ve geliştiren LG bataryaları uzun yıllar güvenle kullanılması için yeni teknolojiye uygun olarak üretilerek piyasada satışa sunuluyor. 

LG Cep Telefonu Batarya

Farklı ürün modellerinin enerji ihtiyaçlarına karşılık vermesi amacıyla tasarlanan LG cep telefonu batarya özellikleri kullanıcıların memnuniyetini kazanmayı başarıyor. Akıllı telefonunuzun çalışması için en önemli parça olan li-on batarya çeşitleri kullanıcının arzusuna göre yedek olarak da satın alınabiliyor. Her an her yerde kesintisiz iletişimde büyük bir öneme sahip olan bataryalar, şarj edilerek kullanılmalarının yanında yedek alınarak da kurtarıcı olabiliyor. İnce ve hafif tasarımları ile dikkat çeken LG cep telefonu batarya çeşitleri, boyutları ile de kullanıcının taşımasına ve kolayca söküp çıkarmasına da müsait hale getiriyor. Ortalama bir iki saat içerisinde telefonun bataryasını tam dolu hale getiren şarj sayesinde kesintisiz bir gün geçirilebiliyor. Hem ekolojik özelliklerinin çevre dostu olması hem de dayanıklı ürünler satışa sunması nedeni ile LG telefonları pek çok kullanıcının tercihi olarak ön plana çıkıyor. Telefonun genel ağırlığına fazla etki etmemesi için hafif yapıda tasarlanan lityum iyon piller sayesinde telefon sahipleri daha uzun süre telefon kullanabiliyor. Orijinal şarj aleti ve batarya kullanımında ısınma gibi problemlere sebebiyet vermeyen LG bataryalar, zamandan ve enerjiden tasarruf edilmesini mümkün hale getiriyor. Uygulama kullanım sıklığı, düzgün çalışması, kayıt süresi, video çekme, bekleme süresi, konuşma süresi ve telefonda kesintisiz oyun oynama gibi özellikleri doğrudan etkileyen LG cep telefonu bataryaları ile aranan beklentiler karşılanıyor. 

LG Cep Telefonu Batarya Modelleri

Farklı en ve boy oranına sahip olan LG cep telefonu batarya modelleri sayesinde uzun süre kullanım sonucu eskimiş veya atılmak üzere olan bir telefonu yenileyebilirsiniz. İstenen formatta %100 şarj edilen batarya sayesinde telefondan tam gün verim alınabiliyor. Kalite kontrol aşamalarından geçirilerek Avrupa standartlarına uygun halde satışa sunulan LG batarya modelleri, kurumsal testlerden geçirildikten sonra müşterilerle buluşuyor. İster tüm gece şarjda kasın ister telefon tam kapandıktan sonra şarja koyulmuş olsun LG cep telefon batarya yüzeylerinde herhangi bir ısınma meydana gelmiyor. Geri dönüşüme uygun standartlarda üretilen LG bataryalar, teknolojiye ve yeniden üretime mümkün yapıları ile güçlü bir imaj sergiliyor. Telefonun uygun şartlarda şarj edilmesi için gereken şartları batarya üzerine tek tek yazan LG firması, herhangi bir yanlış kullanımın önlenmesi için talimatlarda bulunuyor. Firma tarafından konulan basit kurallara uyulduğunda uzun ömürlü bir kullanım sağlayan LG bataryalar, pil ömrünün en verimli şekilde alınmasını hedefliyor. MaH değeri ile gösterilen pil ömrü değeri sayesinde telefonun enerji hacmi ve ne kadar süre kullanılabileceği de ortaya çıkıyor. LG marka telefonların değiştirilebilir bataryaya sahip olan modelleri için geliştirilen harici batarya pilleri internet üzerinden kolayca alınabiliyor. Kısacası telefonun elektronik işleyişini sürekli hale getiren LG batarya fiyatları dünya çapında bir kullanıcı kitlesi yakalamasını mümkün kılıyor. Pek çok modelle birlikte uyumlu özellikler sergilemesi açısından dikkat çeken LG telefon markası orijinal ürünleri ile de hesaplı fiyat garantisini sunuyor. 

LG Cep Telefonu Batarya Fiyatları

31 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. LG
  2. Samsung
  3. Huawei
  4. Case 4U
  5. Vestel
  6. Teleplus
  7. Kvy
  8. Tiger
  9. Protech
  10. Nokia
  11. Subzero
  12. Able
  13. Ally
  14. Deji
  15. S-Link
  16. Ksp
  17. Carda
  18. Syrox
  19. Ttec
  20. BlackBerry
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
 • Marka LG
DSACategoryId/2147483642/371967/16111
BAŞA DÖN