ARA
Giriş Yap
0Sepetim
Miele
Miele G 6925 SCI A+++ 13 Programlı Ankastre Bulaşık Makinesi

Miele G 6925 SCI A+++ 13 Programlı Ankastre Bulaşık Makinesi

Miele
%31 indirim 27.819,00 TL 19.090,00 TL
( / adet)
%
  • iline bugün teslimat seçeneği
  • (Kargo Bedava)
  • (Kargo Bedava)
  • iline bugün teslimat seçeneği
DSACategoryId/2147483637/235604/22156

Miele G 6925 SCI A+++ 13 Programlı Ankastre Bulaşık Makinesi

A+++ -20% daha fazla tasarruflu Enerji Sınıfı

Extra Sessiz 41db Ses Seviyesi
 
XXL: Minimum tezgah yüksekliği 845 mm.

CleanSteel panel:  Miele çelik CleanSteel kumanda panelleri özel bir yüzey kaplamasına sahiptir. Yüzey görünür parmak izlerine karşı korur. Paslanmaz çelik CleanSteel aynı zamanda özel deterjan kullanmaksızın kolayca temizlenebilir.

Miele Mobile: MobileControl fonksiyonu sayesinde Miele cihazınız akıllı telefon veya tablet PC aracılığıyla yoldayken bile kontrolünüz altında. Program durumunu istemekle kalmaz aynı zamanda bir programı mobil cihazınızla herhangi bir yerden rahatlıkla seçebilir veya başlatabilirsiniz. Miele@mobile uygulamasını kolayca indirebilir ve Miele@home cihazınıza ekleyebilirsiniz. Evinize geldiğinizde Miele cihazı işleri çoktan yapmıştır.


Dijital gösterge, 13 program, tuz/parlatıcı göstergesi

BrilliantLight aydınlatma

ECO/Otomatik/Yoğun 75°C/ Normal 55°C/hassas/QuickPower Wash hızlı yıkama,kısa/yarım yük

Yarım Yük: Otomatik doluluk tanıma özelliği sayesinde Miele bulaşık makineler otomatik olarak bulaşık miktarını ölçer ve gerekli su ile enerji tüketimini uygun biçimde ayarlar. Bu otomatik fonksiyon sayesinde artık bulaşık makinesinin dolmasını beklemenize gerek yok

Deterjan asistanı

Patentli Tuz Haznesi: Çok konforlu: Tuz haznesi yarım açılmış kapak sayesinde rahatça doldurulabilir

FlexiTimer: Miele bulaşık makineleri artık daha akıllı çalışıyor. EcoStart ile çevre dostu, zamanla değişen tarifeler kullanabilirsiniz ve her cihaz çalışma süresi için en uygun elektrik ücreti seçimini güvenle cihazınıza bırakabilirsiniz. Üç farklı tarife programlayabilir ve sadece mümkün olan en geç bitiş sürelerini belirtmeniz gerekir. Bulaşık makineleri verilen süreler içerisinde en hesaplı başlangıç süresini kendiliğinden seçer


QuickPowerWash: Birlikten kuvvet doğar: Yeni yıkama programı QuickPowerWash ve tam olarak buna uyarlanmış olan Miele Tabs, 58 dakikada normal kirde bulaşıklar için olabilecek en iyi temizleme ve kurulama sonuçlarını elde ediyor. Özel olarak geliştirilen tabletler sadece 2-3 dakikadan oluşan daha da hızlı bir çözülme süresine sahip. Böylelikle yıkama gücü daha henüz yıkama programının başında hazır oluyor. Sonuç: Yıkama gücü sınıfı APatentli 3D+ çatal kaşık bıçak çekmecesi : Akıllı 3D çatal bıçak çekmecesi+ esnek ve güveli kullanım konusunda güvenilir. Genişlik, yükseklik ve derinlik bakımından değişkendir ve her yüklenme durumuna uyum sağlar. Orta kısımda katlanabilir tabak tutucu sayesinde örn. salata kaşığı gibi büyük çatal-kaşık parçaları veya yemek kaşıkları için daha fazla yeriniz olur. Hatta ayarlanabilir yan parçalar sayesinde üst sepette bile uzun bardakları yerleştirebilirsiniz. Mükemmel temizlik sonuçları için ekstra esneklikExtraComfort sepet donanımı

Eco Feedback: Miele bulaşık makineleri günlük yaşamınızda kolay ve çevre dostu yıkama işlemleri sunar. EcoFeedback fonksiyonu her seçtiğiniz program için ekranda olası su ve elektrik tüketiminin ne kadar yüksek olduğunu gösterir. Bu sayede en ekolojik olanı seçeneği seçebilirsiniz. Programın sonunda gerçek tüketim değerlerini öğrenebilirsiniz.

PerfectGlassCare: Yumuşak su kullanımı gereçleri derinlemesine temizlemesine rağmen bardakları kötü yönde etkiler. Miele bulaşık makineler bu nedenle Perfect GlassCare teknolojisi ile donatılmıştır. Bardaklarınızı daha uzun bir süre boyunca keyifle kullanabilmeniz için onları nazikçe temizlerSensorDry Sensörlü kurutma sistemi: Mutfak sıcaklığı ve bulaşık makinesi doluluğu gibi faktörler kurutma işlemi üzerinde etkilidir. Otomatik program sayesinde SensorDry ideal olmayan durumlarda da mükemmel kurutma sonuçları sunuyor. alıntı bırakmaz.

Patentli AutoOpen kurutma: Yıkama programının sonunda bulaşık makinesi kapağı otomatik olarak açılır ve küçük bir aralık kalabilir. Bu şekilde bulaşıklara taze hava gelir ve plastik gereçler gibi özel bakım gerektiren bulaşıklar da tamamen kurutulur. Özel bir hava girişi sayesinde tezgahınız neme karşı korun.Dolaşımlı turbotermik kurutma : Kondanse yoğunlaştırmalı kurutma

Kapı kilidi

Gecikmeli başlatma: 24 s gecikmeli başlatma ile bulaşık makinesini istediğiniz ve elektrik fiyatlarının düşük olduğu zaman kullanabilirsiniz. Kalan süre göstergesi sayesinde program süresi geri doğru azalarak program süresi gösterilir. Bulaşık makinesi program durumunu bu sayede daima görebilirsiniz.

ComfortClose: Çok kolay açılır ve kapanır Miele kapakların keyfini sürün. Konforlu: Kapak istediğiniz pozisyonda kalır

Sepet Tutamakları: Ergonomik sepet tutamakları ise yükleme ve boşaltma işlemlerini kolaylaştırır. Birinci sınıf malzemeler ise yüksek kalite gereksinimlerini karşılaKatlanabilir şişe tutucusu: Şişe, vazo ve buna benzer uzun ve dar nesneler alt sepette bulunan şişe tutucusunda devrilmeye karşı daha güvenli dururlar. Şişe tutucusu, nesnelerin iç kısmı da derinlemesine temizlenecek şekilde yerleştirilmiştir. Farklı gereçler için yer açmak için ise şişe tutucusu kolayca katlanabilir.Bardak Askısı: Çok misafir, çok bardak? Miele bulaşık makinesi için çocuk oyuncağı. Sol tarafta bulunan yükseklik ayarlı bardak askısı sayesinde uzun bardaklar için daha fazla alana sahip olabilirsiniz.
FlexAssist: FlexiAssist işaretleri ile bir bakışta bulaşık sepetini kendi isteklerinize göre uyarlamak için hangi ayarlanabilir parçaları hareket ettirebileceğinizi görebilirsiniz. Örn. renkli parçalardaki bir fincan veya şarap kadehi sembolü gibi küçük semboller size alanın kullanımına dair bilgi verir. Aynı zamanda FlexAssist işaretleri tutma parçası olarak da görev yapar. Bu sayede sepet esnekliği kolaylıkla optimum şekilde kullanılır.Miele Sepet Tasarımı : Sepet tutamakları, yeni tasarlanmış çok fonksiyonlu alt sepet ve üst sepet: Miele bulaşık makineleri sepet tasarımında yeni bir dönem başlatıyor.

Sıcak Su Bağlantısı: Her Miele bulaşık makinesi 60°C'ye varan su bağlantısına bağlanabilir. Elektrik tüketimi %50, çalışma süresi ise %10 oranında düşürülebilir. ECO programında bulaşık makinesinin enerji tüketimi 0,45 kWh'ye kadar iner.

SmartStart: Akıllı elektrik şebekesi kapsamında, gün içerisinde değişiklik gösteren farklı elektrik fiyatları sunulur. SmartStart özellikli Miele ev cihazları, şebekedeki elektrik fiyatlarının düşük olduğu bir zaman aralığında otomatik olarak başlatılabilir. SmartStart, Miele'nin çamaşır makineleri, çamaşır kurutma makineleri ve bulaşık makinelerinde mükemmel bir şekilde kullanılabilir ve büyük tasarruf potansiyeline sahiptir.

ExtraComfort sepet tasarımı : ExtraComfort sepet tasarımının sahip olduğu donanım özellikleri: 3D çatal-bıçak çekmecesi veya isteğe bağlı olarak çatal-bıçak sepeti, sepet kulpları, yüksekliği ayarlanabilen üst sepet, üst sepette sabit tabak tutucu sırası, alt sepette MultiComfort alanı, alt sepette 2 tabak tutucu sırası ile alt sepette yüksekliği ayarlanabilen 2 bardak tutucusu

MultiComfort bölmesi: Yeni ve eşsiz MultiComfort bölümüne farklı boyutlara sahip (Ø 35 cm'ye kadar) üç sıra tabak yerleştirilebilir. Kesme tahtası, servis tepsisi ve büyük kaseler veya bira bardakları da fazla yer kaplamadan buraya yerleştirilebilir. Bazı modellerde kullanılan alt sepetler, büyük tencere ve gereçler için tek bir büyük alan sunacak şekilde değiştirilerek uyarlanabilir.

Yeni Miele Sepet Tasarımı: Yeni sepet tasarımı en ince ayrıntısına kadar mükemmel düşünülmüştür ve eşsiz çözümler sunar. Her parça optimum temizlik için doğru yerini bulunur. Renkli FlexAssist işaretleri hareketli parçaları gösterir ve küçük semboller taşır. Böylelikle esnek sepet tasarımını rahatça tek bir elle kullanabilirsiniz. Entegre edilmiş silikon yastıklar FlexCare bardak tutucuda hassas bardakların sağlam şekilde tutulmasını sağlar.

SolarSpar: Miele – Sürdürülebilirlik açısından rakipsiz Zaten önceden ısıtılmış suyun sıcaklığını kullandığı için Yıkama programı SolarSpar, güneş enerjisi sistemi, ısı pompası veya gaz yağı ısıtması bulunan evler için optimumbir programdır. Akıllı program kılavuzu sayesinde yıkama başına 0.05 kWh'lık daha az enerji tüketimi yaparsınız.

Solar tasarruf :Miele – Sürdürülebilirlik açısından rakipsiz Zaten önceden ısıtılmış suyun sıcaklığını kullandığı için Yıkama programı SolarSpar, güneş enerjisi sistemi, ısı pompası veya gaz yağı ısıtması bulunan evler için optimumbir programdır. Akıllı program kılavuzu sayesinde yıkama başına 0.05 kWh'lık daha az enerji tüketimi yaparsınız


Derinlik (cm) 57
Dijital Ekran Var
Enerji Sınıfı A+++
Genişlik (cm) 59.8
Kapasite 12 Kişilik
Kullanım Şekli Ankastre
Program Sayısı 13
Renk Inox
Ses Seviyesi (dB) 41
Su Tüketimi (lt/program) 6.5
Yıllık Enerji Tüketimi (kWh) 189
Yükseklik (cm) 84.5
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000CQAAS
Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
Bu Kategorideki En Çok Satan Ürünleri Karşılaştır
Hoover HFDN 1L360OW-17 A+ 5 Programlı NFC Bağlantılı Bulaşık Makinesi
Regal BM 410 A++ 4 Programlı Bulaşık Makinesi
Altus Al 403 B 3 Programlı Bulaşık Makinesi
Regal Pratik BM 310 A++ 3 Programlı Bulaşık Makinesi
%33
2.919,00 TL 1.948,00 TL
%23
2.399,00 TL 1.837,00 TL
Sepette %7 indirimli fiyat
1.717,41 TL
%15
1.999,00 TL 1.698,00 TL
%18
2.199,00 TL 1.795,00 TL
Sepette %7 indirimli fiyat
1.669,35 TL
Satıcı
Hepsiburada
mertev 8,4
Hepsiburada
mertev 8,4
Değerlendirmeler
(232)
(288)
(8)
(134)
Derinlik (cm) 60 59.8 60 59.8
Enerji Sınıfı A+ A++ E A++
Genişlik (cm) 60 59.8 59.8 59.8
Kapasite 13 Kişilik 12 Kişilik 13 Kişilik 12 Kişilik
Kullanım Şekli Solo Solo Solo Solo
Program Sayısı 5 4 3 3
Renk Beyaz Beyaz Beyaz Beyaz
Ses Seviyesi (dB) 47 54 52 54
Su Tüketimi (lt/program) 9 12 12.9 12
Yıllık Enerji Tüketimi (kWh) 1,01 258 0,93 258
Yükseklik (cm) 85 85 85 85
Başa dön