Dünyadaki her insan görünümüne, hijyenine dikkat ederek toplum içerisinde saygınlık kazanmayı, kabul edilmeyi beklentisine girer. Öz bakımının yanı sıra evinin, eşyalarının temizliğine de dikkat eder. Misafirlerin evini ziyaret ettiğinde ise onlara hazırladığı yemek ve içeceklerle sofrasını şenlendirir. Bu açıdan mutfak eşyalarının temizliğinin önemi artar. Yemeklerin, içeceklerin durduğu kapların hijyenik olması insan sağlığı açısından dikkate alınır. Temiz olmayan yemek takımı sebebiyle dostları arasında kötü yorumlardan uzak durması ve saygınlığını koruması için hijyen önemlidir. Teknolojinin ilerlemesiyle birçok sorumluluk elektronik cihazlarla halledilir olmuştur. Giysilerimizi yıkayan, yiyeceklerimizi saklayan, bulaşıklarımızı yıkayan cihazlar her evde bulunur. İnsanlara kalan ise kaliteli bir ürün alıp onu dekorasyonuna uygun bir şekilde evine yerleştirir. Bunlardan ankastre bulaşık makinesi de mutfağınızda size yardımcı olacak eşyalardan biridir.

Ankastre Bulaşık Makinesi Avantajları

Kelime anlamı ‘gömme’ olan ankastre, eşyaların oda içerisinde daha az yer alması için dolaplarla uyum içerisinde yerleştirilip odada alan yaratarak size ferahlık sunar. Mutfak eşyaları solo ve ankastre olarak ikiye ayrılır. Solo eşyalar tekli satılır, boyutları büyüktür ve daha fazla yer kaplar. Ankastrede ise bütün mutfak eşyaları birbiriyle uyumlu, daha dekoratif ve mutfakta alan açar. Örneğin genişliği 45 cm ankastre bulaşık makinesi mutfak dolaplarınızın boyutuyla uyumlu ve mutfağınızda oldukça küçük bir alanı kaplar. Ankastre ile kazandığınız alan içerisine yemek sofrasını koyabilir, çiçek vazolarınızla ve dilediğiniz diğer süslerle mutfağınızın dekorunu düzenleyebilirsiniz. Mutfakta ankastre, dolaplar halinde olup hoş bir görünüm sağlar. Bulaşık makinesi mutfak dolaplarının rengi ve tasarımıyla uyumludur. Yarı ankastre bulaşık makinesi görünümü ürünü çalıştıran düğmeler yani kontrol paneli kapağın önünde ve üst kısmındadır, geri kalan kısmının görünümü mutfak dolaplarının tasarımıyla uyumludur. Makinenin kapağı kapalıyken düğmelerle işlem yapılabilir. Tam ankastre bulaşık makinesi görünümü ise mutfak dolaplarıyla tamamen uyuml sağlar. Makineyi çalıştıran düğmeler kapak üzerindedir; kapak açıkken düğmelerle işlem yapılır. Kapağın üzerinde kontrol paneli bulunmadığından kapağın tamamı mutfak dolaplarının tasarımıyla aynıdır. Cam ankastre bulaşık makinesi ile fırın tasarımıyla uyum sağlayabilirsiniz. Küçük bir mutfağa sahipseniz mini ankastre bulaşık makinesi hijyeninizde size yardımcı olur. Bir başka avantajı bulaşıkları elde yıkayarak zaman ve su israfı harcamak yerine ankastre bulaşık makinenize bulaşıkları dizip çalıştırdıktan sonra keyfinize bakabilirsiniz. Bulaşıklar sıcak su ile yıkandığından yemek takımı içerisinde bulaşık lekeleri kalmayacak ve mikrop barındırmaz. Bulaşık tableti kullanarak deterjanla el temasından kaçınmış olursunuz. Bulaşık parlatıcısı kullanarak yemek takımınızın yeni gibi görünmesini sağlayabilirsiniz. Elde yıkayarak daha fazla su harcandığı için makinede bulaşık yıkama ile su tasarrufu sağlarsınız.

Ankastre Bulaşık Makinesi Özellikleri

Ankastre ev dekorasyonunuzla uyum sağlaması için eşyanın kullandığınız ankastre dolaplarına uygun boyutta tasarlanmış olmasıdır. Çekmeceli ankastre bulaşık makinesi mutfak dolaplarının tasarımıyla aynı olduğu için ilk bakışta makine olduğu belli olmaz. Mutfakta beyaz eşyaların ön planda olmasını istemeyenler için uygun bir tasarımdadır. Bulaşık makinesinin özelliklerinden biri de kaç kişilik bir ailenin bulaşıklarını yıkayabilecek kapasitede olmasıdır. Yeni evlenmiş çiftseniz küçük ankastre bulaşık makinesi size uygundur. Bir diğer özellik ise kurutmadır, bulaşıklar yıkandıktan sonra havluyla kurulamak zorunda kalmazsınız. Başka bir özellik ise enerji tasarrufudur, en iyi ankastre bulaşık makinesi A kalite enerji tasarrufu sağlayarak daha az enerji harcarsınız ve faturanız daha az gelir. Elde yıkayarak daha fazla su israfı olacağı için bulaşık makinesi ile su tasarrufu sağlamanın yanında daha temiz sonuçlar elde edebilirsiniz. Ses seviyesi bir diğer özelliğidir, bulaşık makinesi seçiminde desibeli daha düşük eşyalar seçerek gürültüyü azaltma şansını elde edersiniz. Bulaşık sepetini dilediğiniz modelde alabilirsiniz. Çeşitli yıkama programları ile bulaşıklarınızın durumuna göre dileğiniz yıkamayı yapabilirsiniz. Dijital özelliği ile dokunmatik kontrol panelini kullanabilir veya telefonunuzdaki uygulamadan bulaşık makinesi üzerinde işlem yapabilirsiniz. Çocuk kilidi özellikli bir ürün dilerseniz ürünün çalışırken yanlışlıkla açılmalara karşı kendini kilitlemesini sağlamış olursunuz.

Ankastre Bulaşık Makinesi Dekorasyonu

Bulaşık makinenizin mutfak içerisinde daha uyumlu olmasını diliyorsanız full ankastre bulaşık makinesi sizin için uygun olur. Makine kapağının tamamı mutfak dolaplarınızın tasarımı ile aynıdır. Mutfak dolabı rengi seçiminizi siyah yaptıysanız ankastre bulaşık makinesi siyah modeli dekorunuza uyumlu olur. Bununla beraber yemek sofranızdaki örtünün siyah olması ve mutfağınızdaki çerçevelerin siyah seçilmesi mutfak dekorasyonunuza bütünlük sağlar. Mutfak masasında siyah şamdanlar ve koyu kırmızı mumlar kullanabilirsiniz. Bununla beraber çiçek vazosunu beyaz seçerek ufak zıtlıklar da yaratabilirsiniz. Gri ankastre bulaşık makinesi seçiminde bulunduysanız mutfak halısında veya perdesinde gri tonlarını veya füme rengini seçebilirsiniz. Mutfak avizesinde mat koyu mavi ve gri renklerde uyum yakalayabilirsiniz. Beyaz tüllerinizle uyumlu olmasını isterseniz beyaz mutfak dolapları ve ankastre bulaşık makinesi beyaz modeli uygun olur. Masa örtüsü ve sandalyelerinizi açık tonlarda seçip ve beyaz çiçeklerle mutfağınızda sade ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Kırmızı gül yapraklarıyla süsleyerek masanızda hoş renkleri bulundurabilirsiniz. Açık tonlarda tasarladığınız mutfağınıza uzun vazolu renkli çiçekler ekleyerek bahar havası katabilirsiniz. Mutfağınızın dekoruna uygun en iyi ankastre bulaşık makinesi farklı modellerde mevcuttur. Mutfak ankastrenizin tasarımıyla uyumunu dilediğiniz modelle sağlayabilirsiniz. Küçük bir mutfağa sahipseniz en ucuz ankastre bulaşık makinesi ile hem cebinizden tasarruf edersiniz hem de mutfağınıza alan kazandırırsınız. Duvara asacağınız resimlerle veya askılı çiçek saksılarıyla küçük mutfağınıza hoş motifler ekleyebilirsiniz. Mutfakta kullanacağınız resimlere ankastre rengine uygun çerçeve yaptırarak duvara asabilirsiniz. Mutfağında hoş bir görünüm sağlamak isteyen dostlarınıza ankastre bulaşık makinesi tavsiye edebilirsiniz.

Ankastre Bulaşık Makinesi Fiyatı

Ankastre bulaşık makinesi fiyatları ürünün görünümüne, modeline, verimliliğine, kalitesine uygun olarak düzenlenir. Ankastre bulaşık makinesi en ucuz fiyatlarla beğeninize sunulur. Mutfak tasarımına uygun farklı tasarımlarda ankastre bulaşık makinesi modelleri hazırlanır. Bu modeller dayanıklılığı, kalitesi, verimliliği açısından üst düzeydedir. Bulaşık makineleri enerji sınıfı, ses seviyesi, bulaşık alma kapasitesi, kurutma düzeyi, leke çıkarma gücü ve buna benzer birçok özellikleri açısından fiyatlandırılır. Çeşitli özellikleri ile ucuz ankastre bulaşık makinesi ev ekonominizin korunmasında yardımcı olmasının yanında size hijyen konusunda da faydalar sağlar. Üst kalite enerji sınıfı eşyanız size enerji tasarrufu sağlar ve makinenizi uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Doğru kullanım ile bulaşık makinenizin dayanıklılığını uzun yıllar boyunca sağlayabilirsiniz. Ankastre bulaşık makinesi yorumları ve farklı ürün modelleri görmek için Hepsiburada’ya göz atabilirsiniz.

Ankastre Bulaşık Makinesi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Mutfağınızın büyüklüğüne uygun dileğiniz boyutlarda ankastre bulaşık makinesi seçebilirsiniz. Enerji sınıfı, kurutma düzeyi, bulaşık kapasitesi, ses seviyesi gibi özelliklere dikkat edebilirsiniz.

Makinede Bulaşıkların Daha Temiz Olması İçin Ne Yapılmalı?

Bulaşıklar makineye birbirlerini kapatmayacak şekilde dizilir, leke düzeyine uygun güçlü leke çıkarıcı özelliğine sahip bulaşık tableti atılır ve bulaşık parlatıcısı eklenir.

Bulaşık Yıkanırken Hangi Malzemeler Kullanılır?

Leke düzeyine uygun bulaşık tableti, bulaşık parlatıcısı ve kireçlerin giderilmesi için makine tuzu bulaşık makinesi için yeterli olur.

Bulaşıklarda Kireç Kalmaması İçin Ne Yapılır?

Kontrol panelinde tuz ışığı yandığında makine tuzuna ihtiyaç vardır, makinenizin tuz haznesine makine tuzu ekleyerek suda kireç oluşmasının önüne geçmiş olursunuz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Ankastre Bulaşık Makinesi Fiyatları

84 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Güvenle Kapında
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Renk
Toplam 24 / 84 ürün
DSACategoryId/2147483637/235604/22156/22156