En Ucuz ve Kaliteli Masa Örtüleri

Ev dekorunda en sık kullanılan tekstil ürünlerinden biri olan masa örtüleri, masalara şık bir görünüm katarak yüzeylerin zarar görmesini engeller. Dekorasyon amacıyla kullanılmasının yanında masalarda hijyeni de temsil eden örtüler, üretildiği malzemeye ve kullanım amacına göre farklı modellere sahiptir. Modeline bağlı olarak hem biçimleri hem de ebatları değişen masa örtüsü çeşitlerini inceleyerek eviniz için en şık ve en kullanışlı ürünleri seçebilirsiniz.

Masa Örtüsü Modelleri

Üretildiği malzemeye ve kullanım amacına bağlı olarak farklı modellere sahip olan örtüler arasında klasik masa örtüleri, runner çeşitleri ve Amerikan servisleri bulunur. Kullanışlı tasarımı ile öne çıkan klasik masa örtüleri, özellikle salonlarda kullanılır. Dikdörtgen şekli ile yemek masaları için özel üretilen ürünler, 160x220 cm gibi klasik ölçülere sahiptir. Standart ölçülere sahip kullanışlı örtüler arasında kır tutmaz ürünler öne çıkar. PVC vinilden üretildiği için kolay temizlenen kullanışlı ürünleri yemek sırasında örtü olarak da kullanabilirsiniz. Örtüler arasında polyesterden üretilen ürünlerde mevcuttur. Kırık beyaz, krem, beyaz gibi renkler ile sunulan örtülerin polyester, keten veya pamuk gibi kumaş özelliklerini detaylıca öğrenebilirsiniz. Pamuk örtüler arasında balkon ve mutfak masaları için tasarlanan şık desenlere sahip ürünler de yer alır.

Runner örtüler de ise günlük yaşamda kullanıma uygun ürünler ve özel davetlerde kullanıma uygun ürünler bulunur. Günlük runner örtüler daha sade tasarımlara sahipken misafirleriniz için kullanacağınız örtüler şık tasarımları ile öne çıkar. Parıltılı süslemeleri, dantel detayları, uzunlukları ve renkleri ile kullanılacak yemek takımı ile uyumlu seçilmesi gereken örtüleri inceleyebilirsiniz. Amerikan servislerinde ise farklı ebatlarda ürünler yer alır. 45x32 gibi standart ölçülere sahip ürünler hem biçim olarak hem de desen ve renk açısından farklılık gösterir. Çocuklara yönelik meyve ve hayvan biçiminde servislerinden davetlerde kullanacağınız klasik tasarıma sahip ürüne kadar birçok ürüne ulaşabilirsiniz. Peçete modelleri arasında ise 2, 4 ve 6 parça halinde satılan ürünler bulunur. Renk, desen ve kalite açısından farklılık gösteren peçeteleri inceleyebilirsiniz.

Masa Örtüsü Fiyatları

Kullanım amaçları değişen masa örtüsü fiyatları ürünün niteliğine bağlıdır. Fransız dantelinden üretilen ve 10’lu peçete takımı ile birlikte satılan keten masa örtüleri, ürünün kalitesine eşdeğer fiyatlar ile satılır. Şıklığının yanı sıra dantel örtülerde ürünlerin ebatları ve ürünleri markaları da fiyatlar üzerinde etkilidir. Daha küçük ebatlı ürünleri daha uygun fiyatlara bulabileceğiniz gibi farklı markalar arasında da fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Örtü setlerinde masa örtüsü ve peçete dışında peçete yüzüğü, runner ve salon örtüsü gibi farklı parçalardan oluşan ürünleri inceleyebilirsiniz. Runner ve masa örtüsünden oluşan ikili setleri ise daha uygun fiyatlarda bulabilirsiniz. Kumaş özellikleri ve modelleri hem günlük yaşamda hem de özel akşam yemeklerinde kullanılacak setler de değişik fiyatlar ile satılır. Özellikle polyester kumaştan üretilen desenli ürünleri ürün kalitesine paralel fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Mutfakta, yemek esnasında ya da balkonda günlük kullanım için üretilmiş örtüler ise ürünün markasına bağlı olarak değişik fiyatlar ile kullanıcıya sunulur. Pamuktan üretilen şık desenlere sahip kir tutmaz ürünlerin fiyatlarını değerlendirebilirsiniz. Runner ve Amerikan servileri de günlük masa örtüleri gibi ürünün kalitesine uygun fiyatlar ile satılır. Şık akşam yemeklerine özgü üretilen özel tasarım ürünlerin fiyatlarını inceleyebilir, günlük kullanıma uygun cazip fiyatlara satılan modellere ulaşabilirsiniz. Masa örtüsü modelleri arasında yer alan peçetelerin fiyatları ise tane adedine ve kullanışlılığına bağlıdır. Özelliklerine bağlı olarak fiyatları değişen masa örtüsü, Amerikan servisi ve peçeteleri inceleyerek uygun bulduğunuz ürünü kolayca satın alabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Masa Örtüsü Fiyatları

5.205 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Hepsiburada Home
  2. Taç
  3. Pierre Cardin
  4. Karaca Home
  5. Madame Coco
  6. Chakra
  7. Eponj Home
  8. RealHomes
  9. YastıkMinder
  10. Else Halı
  11. Bk Home Dekor
  12. Sude Selin
  13. Belnido Home
  14. English Home
  15. Ödel Home
  16. Karna Home
  17. Diva Home
  18. Deriver Home
  19. Hamur
  20. ALA
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Renk A-Z
 6. Ebatlar A-Z
 7. Şekil
 8. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002028/2147483618/9010107
Başa dön