En Ucuz ve Kaliteli Amerikan Servisler

Amerikan Servisler

İsmi Amerikan olsa da günümüzde dünyanın her yerinde görebileceğiniz Amerikan servisler, hızlı ve çabuk kurulan sofraların vazgeçilmez ekipmanlarından. Yemek masalarının kirlenmesini önleyen Amerikan servisler, bunu yaparken şık görünmeyi de ihmal etmiyorlar. Mutfağınızın görünümünü güzelleştirecek Amerikan servis takımları, sahip oldukları tasarım ve stil ile yaşam tarzınızı yansıtacak.

Göz Alıcı Amerikan Servisleri
Hem yemek masanızı koruyan hem de göz alıcı tasarımlarla zevkinizi yansıtan Amerikan servisleri, günümüzde pek çok eve girmiş durumda. Mutfak ve sofra temizliğine önem verenlerin en sevdiği ekipmanlardan olan Amerikan servisler, pratik bir kullanım sunuyor. Ayrıca standart masa örtülerinden daha küçük olan boyutlarıyla da onları rahatça saklamak mümkün oluyor.

Hem yerden hem zamandan tasarruf ettiren Amerikan servisleri, pratik kullanım deneyimini aynı zamanda şık tasarımlarla kullanıcılara sunuyor. İsteğinize göre farklı boyut, malzeme ve tasarımlarda satın alabileceğiniz Amerikan servisleri, herkesin tarzına ve zevkine uygun olarak bulunabiliyor. Üretildiği malzemenin yapısı gereği yemek masanızın kirlenmesini ya da zedelenmesini önleyen Amerikan servisleri, bu görevi şık bir tasarımla yerine getiriyor. 

Amerikan Servisleri Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Amerikan servis, Amerikan kültüründen çıkmış bir mutfak gerecidir. Amerika coğrafyasında “fast food” kültürü oldukça yaygın olduğundan masa örtülerinin de pratik ve küçük boyutlu olması gerekir. Yemek masasında hızlıca yemeğin tüketip masadan kalkmak için böyle pratik bir masa örtüsü geliştirilmiştir. 

Büyük masa örtülerinin kullanılmasının mümkün olmadığı durumlarda kullanılan Amerikan servisler, bu masa örtüleri için iyi bir alternatif oluştururlar. Amerikan servis modellerinin ilk temsilcileri dikdörtgen kumaşlardan imal edilen küçük masa örtüleriydi. Zamanla farklı tasarımlara kavuşan Amerikan servisler, hasır ya da keçe gibi malzemelerden de üretilmeye başlandı. Günümüzde, kumaştan üretilen Amerikan servisleri hala yerini korusa da hasır gibi malzemelerden üretilen modeller ağırlıklı olarak piyasada yer edinmiştir. Zamanla kağıt ya da plastikten üretilen tek kullanımlık Amerikan servis modelleri de ortaya çıkmış ancak bu modeller, evlerden ziyade restoranlarda kullanılmıştır. 

Günümüzde bebekler ve küçük çocuklara yemek yedirirken de kullanılan Amerikan servis takımları, bu tür kullanımlar için özel üretim modellere de sahiptir. Dayanıklı ve sağlıklı malzemelerden üretilen Amerikan servisleri, çocuklarınızın sağlığı için hiçbir risk taşımamaktadır. Ayrıca farklı tasarımlarıyla da çocukların yeme alışkanlıklarını destekleyeceklerdir. Yemek saatinde standart masa örtülerine nazaran farklı renklere sahip ve şık tasarımlı Amerikan servislerini gören çocuklar, yemek yemeyi bir eğlence haline getirecek ve ebeveynlere sorun çıkarmayacaktır. 

Amerikan Servisi Ölçüleri
Amerikan servisi ölçüleri, pek çok farklı uzunluk ve genişliklerde bulunabilir. Bir Amerikan servis takımı almaya karar verdiğinizde, masanızın ölçülerine en uygun Amerikan servis ölçüsüne sahip modeli seçebilirsiniz. İdeal bir Amerikan servis ölçüsünün tabak, çatal, kaşık, kase, bardak gibi mutfak ekipmanlarının tümünü alacak kadar büyük olması gerekmektedir. Eğer sizin Amerikan servisiniz bu kapasiteyi karşılayamıyorsa yeni bir Amerikan servis bakmaya başlayabilirsiniz. 

Amerikan servisleri, genelde 30x45 cm ölçülerine sahiptir. Bu verinin Amerikan servisleri için standart ölçü olduğu söylenebilir. Ancak siz daha büyük ölçülere sahip bir Amerikan servis modeli satın almayı düşünüyorsanız piyasada daha büyük ölçülere sahip Amerikan servisi modelleri de mevcut. 

Amerikan Servisinin Faydaları

Yemek esnasında bir yemeğin kaza sonucu dökülmesi ya da bir içeceğin el çarpması sonucu devrilmesi alışılmış bir durumdur. Bu gibi kazalarda yemek masası da masa örtüsü de kirlenir. Hoş olmayan bu durumun önüne geçmek için Amerikan servisi kullanmak mantıklı önlemlerden biri. Amerikan servisi, yemek yediğiniz masada yanık ya da leke gibi kirlerin yer etmesini engeller. Amerikan servisi kullandığınız masalar, ilk günkü gibi temiz ve şık kalacaktır. Ayrıca örtü olmadan masanın üstüne konan çatal bıçaklar, keskin bir yapıya sahip olduklarından bazı durumlarda masayı çizebilirler. Ancak çatal ve bıçaklarınızı bir Amerikan servisinin üzerine koyarsanız, bu olumsuz durumu da önlemiş olursunuz. 

Amerikan servisleri, masanızın dekorasyonunu korurken ambiyansı da güzelleştirir. Sahip oldukları şık tasarımla yemek masanızı hem temiz hem güzel gösterir. Bu durum da yemek yerken aldığınız keyfin daha da artmasını sağlayacaktır. 

Klasik masa örtüleri, Amerikan servislerden daha büyük ölçülere sahiptir. Bu sebeple sermesi de Amerikan servislere göre daha zor ve uzundur. Amerikan servisler, pratik kullanımıyla bu sorunu ortadan kaldırır. Yemek öncesi hazırlığın süresini azaltır ve masa düzenine katkıda bulunur. Üretildiği malzemelerin yapısından dolayı kolay temizlenebilen Amerikan servisleri, kirlense dahi işinizi kolaylaştırmaya devam eder. 

Amerikan Servisi Fiyatları
Satın aldığınızda birçok özelliği ile hayatınızı kolaylaştıracak Amerikan servislerine oldukça uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Amerikan servisi fiyatları, üretildikleri malzemenin maliyetine göre değişmektedir. Eğer piyasadaki en uygun fiyatlı Amerikan servis modellerinden birini almak istiyorsanız hasırdan üretilmiş Amerikan servislerine göz atabilirsiniz. Ancak daha prestijli ve farklı bir malzemeden üretilmiş Amerikan servisi satın almak isteyenler, bambu gibi daha pahalı malzemelerden üretilmiş bir Amerikan servisi ile daha mutlu olabilirler. 

Amerikan Servisi Satın Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?
İlk olarak hangi amaçla Amerikan servisi satın almak istediğinize karar vermeniz gerekiyor. Günlük kullanım için mi, sadece misafirleriniz geldiğinde kullanmak için mi, özel günlerde yemek masanızın şık görünmesi için mi; yoksa sadece dekorasyon olarak kullanmak için mi? Satın alacağınız Amerikan servisini günlük olarak kullanmayı planlıyorsanız çok şık bir model almanız gerekmiyor. Ancak satın alacağınız Amerikan servisi, kolay temizlenebilir bir malzemeden üretilmiş ve pratik bir kullanım sunuyor olmalı. Özel günlerde ya da dekorasyon için bir Amerikan servis satın almak istiyorsanız satın alacağınız model mutlaka estetik bir görünüme sahip olmalı. 

Amerikan servisleri masanın tümünü kaplayan masa örtülerinden değildir. Yemek masanızın sadece kullandığınız bir bölümünü kaplarlar. Bu sebeple Amerikan servisi satın alırken, servisin ölçü ve boyutlarına dikkat etmeniz gerekir. Yemek masanızın ölçüsü hakkında bilgi sahibiyseniz hangi boyutlarda Amerikan servis takımı satın almanız gerektiğini aşağı yukarı tahmin edebilirsiniz.

Eğer Amerikan servisini ağırlıklı olarak dekorasyon öğesi olarak kullanmayı planlıyorsanız ölçünün pek bir önemi kalmıyor. Bu tür bir kullanım için genellikle örgü modeller tercih ediliyor. Eğer siz de masanızın görünümünü Amerikan servisler ile güzelleştirmek istiyorsanız örgü Amerikan servisi modellerine göz atabilirsiniz. 

Amerikan Servisi Nasıl Kullanılır? 

Amerikan servisleri, genellikle takım olarak satılmaktadır. Ancak bu modelleri ihtiyacınız kadar seçebilir, tek tek de satın alabilirsiniz. Amerikan servisini tam olarak bir masa örtüsü olarak düşünmemeniz gerekir. Daha çok bir tabak ya da yemek takımı altlığı olarak düşünebilirsiniz. Dikdörtgen, yuvarlak ya da farklı geometrik şekillere sahip Amerikan servisini, yemek tabağınızın ve çatal bıçak gibi yemek ekipmanlarınızın altına yerleştirebilir, böylece masanızı lekelerden koruyabilirsiniz. Amerikan servisiniz lekelendiğinde ise üretildiği malzemeye uygun olarak rahatça temizleyip, tekrar tekrar kullanabilirsiniz.  

Amerikan Servisi Nasıl Temizlenir? 

Amerikan servisi temizliği, modelin üretim malzemesine göre değişebilir. Bu sebeple satın aldığınız Amerikan servisinin temizleme talimatlarını okumanız gerekir. Bu temizleme talimatlarına uyarak Amerikan servisinizi temiz ve hijyenik bir hale getirebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Amerikan Servisi Fiyatları

10.000+ ürün listeleniyor
RealHomes
Desenİzmir
Napoli Home
Artikel
Bimotif
Weare2
bebekokusu
Lunavisore
Tropik Home
Sister Home Design
Hermoso
Karnaval Home
Trend Yuvam
Adawall
Pazariz
Jappe
Ayşemce
Galo
Evdek
Modafabrik
Girişimci Kadın Ürünleri
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Şekil
Toplam 48 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?