Evinize estetik bir görünüm kazandıracak bambu bitkisinden üretilen Bambum ürünleri, birbirinden özgün tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Suya dayanıklı özel yapıları sayesinde kolay temizlenebilen yüzeye sahip ürünler, dünya genelinde pek çok insanın özel olarak tercih ettiği malzemelerden üretiliyor.

Bambum Ürünleri

Bambum ürünleri arasında yer alan baharatlıklar, şık tasarımları ve doğal görünümleri ile dikkat çekiyor. Takım halinde üretilmiş baharat setlerinde, baharatlıkları koymak için özel bambu stantlar da yer alıyor. Tezgah üzerine yerleştirmenize olanak sağlayan ayaklı stantlar üzerinde baharatlıkların yerleştirilebileceği bölümler bulunuyor. Bambum ürünleri arasında öğütücü baharatlıklar da bulunuyor. Tane karabiber, kaya tuzu gibi pek çok baharatı öğütebileceğiniz baharatlıkların tasarımları sade ve doğal bir görünüm sergiliyor.

Bambudan üretilen kaşık, bıçak ve çatallar; tava ve tencerelerinizi çizmeden yemeklerinizi pişirebilmenize ve servis edebilmenize olanak tanıyor. Bambum bıçaklar, özellikle ekmek, peynir, meyve ve yeşillik doğramak için tercih ediliyor. Araştırmalara göre metalle temasın, sebze ve meyvelerin vitamin değerlerini düşürdüğüne dair bulgular, hala geçerliliğini koruyor. Bambudan yapılmış ürünler sayesinde sebze ve meyvelerin vitamin değerleri bakımından daha az kayba uğraması sağlanıyor. Bambum bıçak çeşitleri, kullanım alanına özel tasarım detayları taşıyor. Bambum bıçak bileyici bambudan yapılmış bıçakları bilemeye yarayan törpüleyici kısma sahip bir ürün olarak gereçlerinizin keskinliğini korumaya yardımcı oluyor. Kesme hassasiyeti azalan bıçaklar, bu aletle kolayca bilenebiliyor.

Poşet çaylardan ekmeklere, baklagillerden makarnaya pek çok ürünü saklayabilmenizi sağlayan saklama kapları, şık tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Mutfağınızın havasını değiştirecek görsel detaylara sahip ürünler, fonksiyonel kullanım özellikleri barındıran tasarımları sayesinde hayatınızı kolaylaştırıyor ve mutfağınızın düzenli bir görünüme kavuşmasına yardımcı oluyor. Bambum modelleri arasında yer alan havanlar, kesme tahtaları, limon ve meyve sıkacakları gibi pek çok küçük mutfak gereci, hayatınızı kolaylaştırırken estetik tasarımlarıyla da mutfağınıza şıklık katıyor.

Bambum Alışveriş

Bambum mutfak gereçleri, mutfak malzemesi yapmaya elverişli bir bambu türü olan Bambuseae ile üretiliyor. Ekolojik bir ürün olan bambu, bakteri ve mikropların üremesini zorlaştıran bir ortam sunuyor. Bu durum, bambunun doğal yapısından kaynaklanıyor.

Bambudan yapılmış pek çok sofra sunum ürünü şık ve doğal görünümleriyle dikkat çekiyor. Sofralara özgün bir hava katıyor. Peynir çatalı, peynir bıçağı, spatula ve kesim tahtasından oluşan peynir setleri gibi yumuşak peynirleri dağılmadan dilimlemenizi sağlayacak tel peynir dilimleyiciler de Bambum seçenekleri arasında yer alıyor. Bambudan yapılmış kahvaltı tabakları, kaseler, servis tabakları, salata tabakları ve bardak altlıkları da sofralarınıza zengin bir görünüm kazandırıyor. Taze meyve, sebze ve yemeklerinizin doğal görünümlerini ön plana çıkaran servis ürünleri, sofranızda şık bir ambiyans oluşturmanıza yardımcı oluyor. Estetik tasarım detaylarına sahip servis arabaları, sofranızın şıklığını tamamlarken tek seferde pek çok sunum tabağını taşımanıza olanak sağlıyor. Servis arabaları sayesinde özenle hazırladığınız sofranızda boşalan tabak ve tencerelere yer açmak veya sürekli mutfağa bir şeyler götürüp getirmek zahmetine katlanmak zorunda kalmadan günün tadını çıkarabilirsiniz. Servis arabaları sofralarınızın yanı başında ekstra kullanım alanı yaratarak sizi büyük bir zahmetten kurtarır.

Evinize hoş bir hava katmak ve sunumunuza zevkli bir dokunuşta bulunmak istiyorsanız Bambum alışveriş listenize beğendiğiniz özgün ürünleri ekleyebilirsiniz. Bambum fiyatları; tasarım detaylarına, kullanım alanlarına, işçilik yoğunluğuna ve üretim kolaylığına göre farklılık gösterebiliyor. Bambum sayfalarını inceleyerek pek çok seçenek arasından sizin için en gerekli ürünün hangisi olduğunu ve hangi özelliklere sahip olduğunu öğrenebilirsiniz. Birbirinden özgün tasarım çizgilerine sahip, kullanışlı ve hijyenik ürünlerden zevkinize hitap eden ve evinizde ihtiyaç duyduğunuz ürünü satın alabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Bambum

3.455 ürün var
    Diğer Kategoriler
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Fırsat Ürünleri
  5. Satıcı A-Z
Başa dön