Bambum markası doğal bambu malzemeden ürettiği mutfak gereçleri ile bilinir. Marka mutfak ürünlerinde hijyene ve doğallığa yer verir. Doğallığı ve özgün tasarımları ile bambu ürünler kullanıcıların ilgi odağı olur. Bambum, kullanıcıların istek ve beklentilerini düşünerek tasarımlarını buna yönelik gerçekleştirir. Bambum fincan takımı seçenekleri farklı sayılarda setler halinde kullanıcılara sunulur. Ürünler çay ve kahve tüketimi sağlamak amacıyla kullanılabilir. Mola verdiğinizde, işinize odaklandığınızda ve günün her saatinde markaya ait fincan takımlarını kullanabilirsiniz. Pek çok Bambum kahve ve çay fincan takımı, sunumlara şıklık katan görünümleriyle ilgi odağı olur. Yuvarlak, kare, yaldızlı, karışık çizgili desenlere sahip onlarca tasarımı mevcuttur. Bambum Navara fincan takımı ince ve zarif tasarımıyla kahve tüketirken uzun süre kahvenin sıcak kalmasına yardımcı olur. Bunun dışında markaya ait tasarım ürünleri mavi, gold, krem, pembe gibi farklı renkler kullanılarak piyasaya sunulur. İşlemlerin kullanıldığı pek çok Bambum ürünü, uzun yıkamalar sonrasında bile özelliğini kaybetmeden kullanıma hazır olur. Nakışlı, kabartmalı tasarımlardan olan Bambum Nakkaş kahve takımı el boyamaları ve lazer işlemeleri ile ilgi uyandırır. Buna benzer pek çok modeli inceleyerek size hitap eden tasarımları tercih edebilirsiniz.

Bambum Fincan Takımı Modelleri

Kahve ve çaylarınızı tüketirken kendi zevklerinize uyan farklı desenlere sahip fincan takımlarını tercih edebilirsiniz. Sade, düz, renkli işlemelere sahip pek çok fincan takımı mevcuttur. Ürünlerde yer alan rengarenk süslemeler, kabartmalar uzun süre kalıcılığını korur. Doğal içeriğe sahip, insan sağlığına zararsız fincan takımları modellerde yer alan renk ve desenlerle her mutfağa uyum sağlar. Kendi mutfak dekorasyonunuzu dikkate alarak kişisel ilgi alanınıza uygun bir Bambum kahve fincan takımı tercihi yapabilirsiniz. Sıcak çikolata, çay, kahve gibi pek çok sıcak içeceği tüketirken bu ürünleri kullanabilirsiniz. Pembe dağınık çizgiler, mermer desenleri, altın çerçeveler, Osmanlı figürleri kahve çay fincan takımlarında kullanılır. Tarihi desenler, otantik çizgiler zarif ve şık görünümleriyle ilgi odağı olur. Tabaklı fincan takımları, birbiriyle uyumlu fincanlarla mutfaklara sadelik katar. Ürünler kırmızı, gri, beyaz, siyah, pembe, mavi gibi çeşitli renklerde tasarlanır. Porselenden yapılan fincanlar kadar saydam camdan üretilen fincanlar da mevcuttur. Bambum Diva 6 kişilik kahve fincan takımı altın yaldızlı modelleri gösterişten hoşlananlar için uygun bir alternatiftir. Altın renk tonlarının kullanıldığı, yaldız kabartmaları yer alan fincan modelleri sunumlarınızı süsler. Gold, altın, krem gibi tonları kullanarak hem sade hem gösterişli sunumlar hazırlayabilirsiniz. Bambum Lusso Prestij fincan takımı ince ve zarif çizgilerin kullanıldığı gold, krem tonlarında bir ürün setidir. Ürünler ince kulplara sahiptir. Bu sayede kolay şekilde tutularak kahve ve çay tüketilebilir. Bambum Navara fincan takımı 6 kişilik olarak üretilen, kalabalık ailelere uyum sağlayan bir ürün setidir. Ürün içerisinde 6 adet kahve fincanı yer alır. Türk kahvesi, latte gibi damak zevkinize uyan sıcak içecekleri bu fincanlarla keyifle tüketebilirsiniz. Uzun süre içeceklerin sıcaklığını koruyan Bambum tasarımlarını kullanarak molalarınızda keyifli zaman geçirebilirsiniz. Bambum Maku fincan takımı tabak altlarında yer alan mavi desenleri ve beyaz ana rengiyle sadelikten yana olanlara sunum alternatifi sağlar. Kahve sunumlarınızı Bambum servis tepsileri ile yapabilirsiniz.

Bambum Fincan Takımı Özellikleri

Bambum fincan seti seçenekleri farklı sayılarda tasarlanarak kullanıcılara sunulur. 2’li, 3’lü, 4’lü, 5’li, 6’lı şekilde setler halinde satılır. Ürünler farklı sayıda insana hitap ederek kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap verir. Eğer iş yerinde arkadaşlarınızla kullanmak istiyorsanız altılı setleri tercih edebilirsiniz. Küçük bir aileye sahipseniz 3’lü fincan takımları size uygun olabilir. Güven verici renklere ve içeriklere sahip pek çok Bambum kahve seti molalarınızda modunuzu yükseltmenize yardımcı olabilir. Tepsi ve kaşıklarla birlikte misafirlerinize sunum yaparak görsel şıklık oluşturabilirsiniz. Kahve setleri, Türk kahvesi ve türevlerini hazırlamak amacıyla kullanılır. Çay fincan takımları büyük, orta ve küçük boylarda üretilir. Ürünleri tercih ederken kullanımınızın en kolay olacağı takımları göz önünde bulundurabilirsiniz. Estetik görünümlere sahip kupa takımları altlıklarıyla beraber kullanıldığında tamamlayıcı bir etki sağlar. Tasarımlarda kullanılan kulplar, kolaylıkla tutmaya ve kahve, çay tüketmeye olanak tanır. Yüksek oranda suya dayanıklı olan kabartmalı modeller yıkama sonrasında bile özelliğini kaybetmez. Organik, doğal boyaların kullanıldığı pek çok çay kahve fincanı mevcuttur. Desenli olan tasarımlar suya dayanıklılık sağlayarak yıkama sonrasında bile özelliğini kaybetmeden uzun süre kullanılabilir. Dikkatli bir şekilde ürünleri yıkayarak kullanım ömrünü kaybetmeden çay ve kahvelerinizi tüketebilirsiniz. Bambum Monte fincan takımı tabak altları ve porselen fincanlarıyla sevdiklerinize veya kendinize alabileceğiniz bir ürün alternatifidir. Osmanlı motiflerinden hoşlanıyorsanız Bambum Ottoman fincan takımı kırık beyaz renk tonları ve tarihi yansıtan tasarımıyla ilgi uyandırır. Gümüş yaldızlı fincan takımı işlemeli tasarım ürünleri arasında yer alarak kullanıcıların ilgi odağı olur.

Her Bütçeye Uygun Bambum Fincan Takımları

Markaya ait işlemeli, el boyamalarıyla süslenen pek çok takım mevcuttur. Bambum Largi fincan takımı rengarenk şekilde tasarlanan bir ürün setidir. İçerisinde yer alan fincanlarda pembe, mavi, sarı, kahve, yeşil renklerine yer verilir. Takım renkli modellerden hoşlananlara hitap eder. Bambum Granita fincan takımı cezvelerle beraber kullanılarak uyumlu bir mutfak dekorasyonu oluşturur. Kahve sunumlarınızı renklendirmek, birbiriyle uyumlu malzemeler kullanmak için granit modelleri tercih edebilirsiniz. Gösterişli, doğal ve zarif tasarımlardan hoşlananlar için Bambum Kallavi fincan takımı modeli önerilebilir. Modelde el boyamaları ve lazer işlemeli tasarımları kullanılarak uyumlu bir görünüm ortaya çıkarılır. Türk motifleri kullanıldığından milli değerleri hissettirmeyi amaçlar. Kırmızı altlığı ve yoğun kırmızı çizgileri kullanılarak fincanlara uyumlu bir görünüm kazandırılır. Bambum Narvia fincan takımı beyaz rengin hakim olduğu sade tasarım ürünlerindendir. Narvia fincan takımı modelini huzurlu ve sade bir mutfak yaratmak için tercih edebilirsiniz. Mutfağınızda sade renkler hakimse Narvia ürünlerini tercih edebilirsiniz. Bambum Prestij fincan takımı modelinin en üstünde gold halkalara yer verilir. Yarım kalp kulp desenleri ve krem rengiyle sunumlara şıklık katar. Bambum çay fincan takımı modellerinin fiyatları, modelde kullanılan işlemleri ve tasarımındaki özene göre değişiklik gösterebilir. Kişisel zevklerinize uygun, tarzınıza hitap eden, kullanım alanınıza uygun sayıda Bambum kahve fincan seti alternatiflerini Hepsiburada üzerinden inceleyebilirsiniz.

Bambum Fincan Takımları Nasıl Yıkanır?

Fincan takımlarında doğal malzemelere yer verildiğinden ve işleme, desen kullanıldığından elde yıkanması tavsiye edilir. Deterjanların ve ağır kimyasal maddelerin ürünlere zarar verme ihtimali göz önünde tutularak kısa sürede yıkanıp kurumaya bırakılması önerilir. Kaya tuzu ile limonun fincan üzerinde gezdirilmesi de önerilen yıkama yöntemlerindendir.

Bambum Fincan Takımlarının İçerisinde Kaç Tane Fincan Bulunur?

Fincan takımları ikili, üçlü, dörtlü, altılı olacak şekilde sunulur. Modeller arasında tercihinizi yaptıktan sonra sunum yapacağınız kişi sayısına göre fincan takımı seçiminde bulunabilirsiniz. Kalabalık bir aileye hitap ediyorsanız Bambum 6 kişilik kahve fincan takımı size uygun olabilir.

Bambum Fincan Takımlarında Hangi Renkler Kullanılır?

Mavi, gri, kırık beyaz, gold, rose, pembe ve kırmızı renklerinin hakim olduğu pek çok fincan takımı mevcuttur. Birbiriyle uyumlu altlıklara sahip fincan takımları içerisinden mutfak dekorasyonuna uygun bir seçim yapılabilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bambum Fincan Takımları

İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Toplam 24 / 267 ürün
DSACategoryId/2147483637/22500/80667016/60003715/22350/bambum