Yemek ve içecek servisi yaparken Bambum tepsi ürünlerinden yardım alabilirsiniz. Genişlikleri farklı ölçülere sahip olan alternatif tepsi modelleriyle sunumlarınıza uygun ürünlerden yararlanabilirsiniz. Dikdörtgen biçimindeki tepsilerin yanı sıra yuvarlak ve oval tepsiler de evinizde kullanabileceğiniz ürünler arasındadır. Ahşap malzemenin getirdiği hafiflikle beraber Bambum tepsi çeşitleri, son derece düşük bir ağırlığa sahiptir. Kenar kısımlarında tutma sapları bulunan tepsilerle parmaklarınızı kolayca geçirebileceğiniz alanlardan faydalanabilirsiniz. Ergonomik tepsi çeşitleri, tabanlarının ve yüzeylerinin pürüzsüz şekilde düz olmasıyla da işlerinizi kolaylaştırır. Kenar desenleri ve gövde desenleri tepsileri oldukça dekoratif hale getirir.

Tasarımlarıyla Şıklık Kazanan Estetik Tepsiler

İnce ve dayanıklı gövdelere sahip tepsilerle yiyecek ve içecek servislerini pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Zarif tutma sapları, ağırlığa ve basınca karşı korunaklı bir yapıya sahip olduğu için güvenli bir kullanım yaşamanızı sağlar. Bambum tepsi çeşitleri sıcak ve soğuk ürünlere karşı dayanıklıdır. Bu sayede çay ve kahve ikramından dondurma servisine kadar birçok işlemde kullanışlı tepsinizden yararlanabilirsiniz. Kenarları yüksek tepsiler iç kısmı daha korunaklı hale getirerek tabaklarınızı emniyetli bir şekilde taşıyabilmenize yardım eder. Ahşap malzemenin yarattığı özgün desenlere sahip Bambum tepsi modelleri, dikkat çekici ve şık görünümleriyle beğeninizi kazanır.

Çok Amaçlı Kullanım

Geniş bir yüzeye sahip olan tepsileri konuklarınıza toplu halde çay ve kahve sunumu yaparken kullanabilirsiniz. Dikdörtgen tepsilerle sehpalarınızın üzerine hamur işi ürünlerinizi içeren tabakları rahatlıkla yerleştirebilirsiniz. Renk uyumu yaratan tepsi modellerinin yanı sıra Bambum tarafından zıt renklerle tasarlanan modern tepsiler de bulunur. Çatlama, kırılma ve çizilme sorunlarına karşı dirençli bir gövdeye sahip olan tepsilerle uzun ömürlü bir kullanım deneyimi elde edebilirsiniz. Kalp şeklinde dizayn edilen özel tepsileri kullanarak sevdiklerinize şık sürprizlerle sunum yapabilirsiniz. Küçük tepsi modelleri büyük tepsilerin içerisine sığabilen yapılarıyla kullanışlılık yaratır. Bambum küçük tepsi çeşitlerini tatlı ikramı yaparken yaratıcı bir şekilde kullanabilirsiniz.

Sehpalara ve Masalara Uyum Gösteren Tepsiler

Oturma odanızdaki ya da salonunuzdaki sehpaları Bambum tepsilerle uyumlu bir şekilde kullanarak konuklarınıza sunum yapabilirsiniz. Evinizdeki mobilyaların özelliklerine uygun tepsi modellerini sipariş ederek ahenkli bir kullanım yaşayabilirsiniz. Farklı alanları yaratıcı bir şekilde kullanabilmek için ayaklı tepsileri satın alabilirsiniz. Yüksek ayaklara sahip tepsilerle yiyecek ve içeceklerin zeminde yüksekte yer almasını sağlayabilirsiniz. Yatağa kahvaltı servisi yaparken yüksek ayaklara sahip şık tepsileri kullanabilirsiniz. Sıcağın ve soğuğun etkisinin alt kısma geçmesini önleyen tepsiler sayesinde ürününüzü bacaklarınızın üzerinde tutarak da değerlendirebilirsiniz. Yeterli sayıda mobilyanın ortamda bulunmadığı durumlarda tepsinizi kucağınızda güvenle tutabilirsiniz. Düz ve küçük tepsileri kahvaltı masanızda servis tabağı olarak kullanabilirsiniz. Kenar kulpları olmayan bu tip tepsiler kullanışlı tasarımlarıyla yemek masanızı tamamlar.

Soru 1: Tepsi Modellerinin Özellikleri Nelerdir?

Cevap 1: Klasik tepsiler geniş yüzeyleri ve ergonomik tutma saplarıyla kullanışlı bir yapı taşır. Yuvarlak, dikdörtgen ya da kalp şeklinde tasarlanmış tepsiler estetik şekilleriyle dikkat çeker. Ayaklı tepsiler masa ve sehpa gibi alanların dışında da verimli bir kullanım yaşamanız için idealdir.

Soru 2: Tepsi Seçimi Neye Göre Yapılmalıdır?

Cevap 2: Eviniz için tepsi sipariş ederek mevcut ürünlerinizden farklı tasarımlara ve işlevlere sahip modelleri seçebilirsiniz. Tepsilerin ebatlarına dikkat ederek sehpalarınızla uyumlu ürünleri satın alabilirsiniz. Bambum tepsilerin renkleri ve desenleri de tepsi seçimi sırasında sizin için ekstra opsiyonlar oluşturur.

Soru 3: Tepsiler Hangi İşlevlere Sahiptir?

Cevap 3: Bambum'un tasarladığı zarif tepsiler, içecek ve yiyecek servisi yaparken size yardım eder. Sıcağa ve soğuğa karşı dirençli tepsiler aynı zamanda küçük tepsileri taşıyabilmenize de olanak tanır. Düz yüzeyleriyle kullanışlılık sağlayan işlevsel tepsileri kullanarak çeşitli tabaklarınızı, kâselerinizi ve bardaklarınızı güvenli şekilde yerleştirebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bambum Servis Tepsileri

189 ürün listeleniyor
Xsay
BK
Evle
Three Beans
Bambum
Dolity
Utyawood
HaiTun
Segolike
Linming
The Mia
B Baosity
Aslı Hediyelik
Glore
Morya
Selim
Madame Coco
Sonay Bakırcılık
Prettyia
Tria
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Toplam 36 / 189 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?