En Ucuz ve Kaliteli Runner Örtüler

Masada yemek esnasında kullanılan runner, uzun dar bir biçime sahip dikdörtgen şeklindeki örtülerdir. Büyük masa örtülerin üzerine serilerek ya da Amerikan servisleri ile birlikte kullanılan ürünler, tek renkli olabileceği gibi farklı desenlerle süslü de olabilir. Yemek sırasında üzerine kase, tuzluk, biberlik ya da sürahi gibi gereçler konan örtüler, masaya hem uyum ve hem de düzen katar. Masada özellikle düzenli bir görünüm oluşturduğu için kadınların vazgeçilmezi haline gelen runner örtü türleri, farklı modellere ve biçimlere sahiptir.

Runner Örtü Modelleri

Runner örtü modelleri arasında özel akşam yemeklerinde masalarda yerine alan şık ürünler, günlük örtü çeşitleri, balkon ve bahçe masalarına uygun üretilen renkli modeller, dekoratif örtüler ve takım halinde satılan setler yer alır. Özel akşam yemeklerinde masalarınıza şıklık katacak runner çeşitlerinde farklı yemek takımları ile uyumlu kullanabileceğiniz ürünler bulunur. Yaldızlı süslemeleri, nakış işlemeleri, parıltılı taşları, püsküllü asimetrik uç kısımları ve saten kumaşı ile parlak bir görünüme sahip örtüler ile şık bir masa kurabilirsiniz. Özellikle simetrik uç kısımları ile dikkat çekici bir duruş sergileyen örtüler ile masalarınıza hareket katabilirsiniz.

Günlük kullanılan örtülerdeyse daha canlı renklerin hakim olduğu modeller öne çıkar. Yıldız ve çiçek desenleri ya da geometrik motifler ile süslü ürünlerin çok renkli çeşitlerini bulabilirsiniz. Özellikle yaratıcı temaları ile ailenizle keyifle yemekler yerken kullanacağınız örtülerden masa konseptinize uygun olanı seçebilirsiniz. Renk tonları ve süslemeleri ile farklı zevklere hitap eden ürünler dışında tek renkli örtüler de runner modelleri arasında mevcuttur. Klasik tasarımı her evde bulunması gereken tek renk örtüleri hem günlük yemeklerde hem de özel akşamlarda kullanabilirsiniz.

Açık havada kurduğunuz masalarda kullanabileceğiniz rengarenk örtülere de ulaşabilirsiniz. Takım halindeki örtülerde ise hem dekorasyon amaçlı hem de yemeklerde kullanabileceğini ürünler mevcuttur. Dantel süslemelerinin ön plana çıktığı setlerde Amerikan servisleri ile satılan setler dikkat çeker. Masa örtüsü kullanma gerekliliğini ortadan kaldıran çoklu setler, işlevsel bir kullanım sunar. Yemek sırasında masaya serebileceğiniz gibi, şık tasarımı ile gün içinde dekorasyon amacı ile kullanacağınız işlevsel ürünleri seçebilirsiniz.

Runner Örtü Fiyatları

Modelleri değişiklik gösteren runner örtü fiyatları, ürünün tasarımına bağlı olarak değişir. Dantelli Amerikan servisi ile birlikte satılan setler, fiyatları bakımından değişiklik gösterir. Tek parça halinde satılan ve ağırlıklı olarak dekorasyon amacıyla kullanılan tekli ürünler, kalitesine uygun fiyatlar ile kullanıcıya sunulur. Özel akşam yemeklerinde kullanacağınız şık saten örtü çeşitleri ise modeline bağlı olarak farklı bütçelere hitap eder. Nakış işlemeli geniş dantel kenarlı modeller ile taşlarla süslü asimetrik modellerin fiyatları birbirinden farklıdır. Kumaş türü bakımından birçok seçeneği olan runner, keten gibi kumaş türlerinden üretilen şık ürünler benzer modellerden farklı olarak daha değişik fiyatlara satılır.

Günlük kullanım için üretilen runner çeşitleri ise daha uygun fiyatlara sahiptir. Özellikle renkli tasarımları ve şık temaları ile dikkat çeken ürünlerden bütçenize uygun ürünü kolayca bulabilirsiniz. Tek renk ya da oldukça sade tasarımlara sahip örtü çeşitleri ise markaya ve kumaş türüne uygun değerlere sahiptir. Sade desenlere sahip kullanışlı ürünler hem öğle yemeklerinde hem de akşam yemeklerinde masanızda ideal bir kullanım sunar. Aynı zamanda açık havada masalarınıza sereceğiniz şık ve canlı renklere sahip runner çeşitlerini de uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Özellikle çoklu karışık desenlere ve yılbaşı gibi temalara sahip örtüleri inceleyebilirsiniz. Tasarımları ile değişen örtü fiyatlarını karşılaştırarak bütçenize uygun ürünleri temin edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Runner Örtü Modelleri

10.000+ ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 48 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?