Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Vestfrost VF BM 5010 DG 5 Programlı Bulaşık Makinesi

Vestfrost
7.799,01 TL
( / adet)
Ürününüz için ek hizmet önerilerimiz
%0
188,00 TL 188,00 TL
%0
188,00 TL 188,00 TL
%
Loading interface...
DSACategoryId/2147483637/235604/22156
Vestfrost VF BM 5010 E 5 Programlı Bulaşık Makinesi

Aynı anda birçok program arasından seçim yapabilmeye olanak tanıyan Vestfrost bulaşık makinesi aracılığıyla farklı gereksinimlerinize uygun şekilde temizlik gerçekleştirebilirsiniz. Hızlı ve derinlemesine yıkama özelliklerini kullanarak, temizliğe ihtiyaç duyan mutfak gereçlerinin kir yoğunluğuyla orantılı bir şekilde uygun modları seçebilirsiniz. Vestfrost VF BM 5010 E 5 Programlı Bulaşık Makinesi geniş bir iç alana sahip olduğu için büyük ve küçük ürünlerin yerleşimi için uygun noktalara yer verir. Alt kısma tencere, tava gibi büyük ebatlara sahip ürünleri rahatlıkla sığdırabilirsiniz. Üst bölüme ise bardaklarınızı, kâselerinizi ya da tabaklarınızı koyabilirsiniz. Dayanıklı tellere sahip bölmeler mutfak eşyalarının güvenli bir şekilde yerleştirilebilmesi için uygun noktalar oluşturur. Sürgü sistemiyle kolayca ileriye ve geriye doğru hareket ettirilebilen alt ve üst bölmeleri dışarıya doğru çıkararak eşyalarınızı dizebilir ya da yıkanmış eşyaları tahliye edebilirsiniz.

Modern Tasarımla Birleşen Ekonomik Özellikler

 • Vestfrost VF BM 5010 E 5 Programlı Bulaşık Makinesi A enerji sınıfında yer aldığı için elektrik tüketimi konusunda verimliliği üst düzeye çıkarır.
 • Düşük çalışma gürültüsü sayesinde işlemlerini gerçekleştiren bulaşık makinesi aracılığıyla günün her saatinde mutfak gereçlerinizi kolayca yıkayabilirsiniz.
 • İç sepete de sahip olan Vestfrost VF BM 5010 E 5 Programlı Bulaşık Makinesi sayesinde bıçak, çatal, kaşık gibi ürünleri dikey olarak yerleştirebileceğiniz kullanışlı alandan yararlanabilirsiniz.
 • Deterjan haznesine ek olarak tablet yerleştirmek için uygun olan kapaklı bölmesiyle de kullanışlılık yaratan  Vestfrost bulaşık makinesi aracılığıyla gerekli temizlik malzemelerine kısa bir sürede beyaz eşyanızda yer verebilirsiniz.
 • İdeal ölçülerle üretilen beyaz eşya aracılığıyla mutfağınızdaki alanı daha verimli bir şekilde kullanarak ürününüzün kurulumunu kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

Teknolojiyi Akılcı Özelliklerle Bir Araya Getiren Tasarım

Vestfrost bulaşık makinesi eğimli tellere ek olarak dikey ve yatay telleriyle de eşyalarınızın yapısına uygun şekilde ürünlerinizi tasnif edebilmenize yardımcı olur. İçerideki sıcaklığı muhafaza eden ve aynı zamanda yıkama gürültüsünü de absorbe etmeye katkı sağlayan gövde tasarımı tabaklarınızın ve bardaklarınızın etkili bir şekilde yıkanabilmesini sağlar. Alt kısımda bulunan pervane aracılığıyla makinenin içerisine eşit miktarda su dağıtıldığı için tüm gereçler aynı oranda temizlenir. Çıkarılabilir plastik sepet kısmı dışarıya alarak çatal ve kaşıklarınızı toplu hale çekmecelerinize kısa bir sürede yerleştirebilirsiniz. Suya dayanıklı paslanmaz telleriyle de güven veren modern beyaz eşya uzun ömürlü bir kullanım yaşayabilmeniz için ideal özelliklerle donatılmıştır.

Teknik Özellikler

 • Program Sayısı: 5
 • Yıkama Kapasitesi: 12 Kişilik
 • Ürün Boyutları (YxGxD): 85 cm, 59.8 cm, 59.8 cm
 • Yıllık Enerji Tüketimi (kWh): 258
 • Su Tüketimi (lt/program): 9
 • Ses Seviyesi (dB): 49

Yerli Teknolojiyle Evinizde Konforunuzu Artırın

Üretim hayatına Manisa'da başlayan 30 yılı aşan tecrübesiyle modern teknolojiyi kullanıcılarına ulaştıran Vestel yardımıyla konforlu ve ekonomik ürünlere sahip olabilirsiniz. Su ve enerji tüketimi gibi alanlarda başarılı işler çıkaran Vestel marka beyaz eşyalar tasarruf ederek hem doğaya hem de bütçenize uygun şekilde kullanım yaşayabilmenizi sağlar. Kullanıcı konforu için ergonomik ve pratik özelliklere sahip Vestel bulaşık makineleri kısa sürede çalıştırılıp temizlik işlemlerinin tamamlanabilmesi için idealdir.

Kullanım Konusunda Rahatlık Yaşatan Özellikler

Vestel Vestfrost bulaşık makinesi kullanıcı dostu donatılara sahiptir. Kumanda paneli görevi gören gövde tuşları program seçimi yapabilmeniz için size kolaylık sağlar. Dijital ekran üzerinden çeşitli sayısal verilere erişerek gerekli bilgilere kolayca alabilirsiniz. Yavaşça açılan kapak sistemi sayesinde sert düşüşleri ve kapanışları önleyen modern bulaşık makinesi, pratik bir kullanım yaşayabilmeniz için düşünülmüş konfor yaratıcı özelliklere sahiptir.
Vestfrost VF BM 5010 DG 5 Programlı Bulaşık Makinesi Özellikleri

AB Yeni Enerji Sınıfı E
Derinlik (cm) 59.8
Dijital Ekran Var
Genişlik (cm) 59.8
Kapasite 12 Kişilik
Kullanım Şekli Solo
Program Sayısı 5
Renk Beyaz
Ses Seviyesi (dB) 49
Su Tüketimi (lt/program) 9
Yıllık Enerji Tüketimi (kWh) 258
Yükseklik (cm) 85
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 36
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000TIX9U
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön