ARA
Giriş Yap
0Sepetim
Philips
Philips Akıllı Elite GC9650/80-GC9650/85 T-IonicGlide Tabanlı Buhar Kazanlı Ütü

Philips Akıllı Elite GC9650/80-GC9650/85 T-IonicGlide Tabanlı Buhar Kazanlı Ütü

Philips
%
 • iline bugün teslimat seçeneği
 • (Kargo Bedava)
 • (Kargo Bedava)
 • iline bugün teslimat seçeneği
29 Şubat 2020, Cumartesi
Çok pahalı bir ürün gibi gelebilir, eğer ütü olayınız fazlaysa gerçekten iş yükünü hafifleten bir ütü, ben daha önce Kazanlı ütü kullanmadım kullandığım normal buharlı ütüydü, ütümden memnundum ama bir kaç sevdiğim gömleği yakınca kenara koyma vakti geldiğini alternatif olarak hiç bir şekilde kumaş yakmama özelliği olan bu ütüyü dost arakadaş tavsiyesi ile sipariş ettim, üç gün içinde Batman'a elime ulaştı, ambalajı sağlam kutuyu açtığımda aliminyum renk bir eldiven dikkatimi çekti fırın eldiveni hediyesi düşündüm meğerse ütünün bir parçası elimiz yanmasın diye düşünüp koymuşlar, kullanım kılavuzuna göz gezdirip çalıştırdığımda bir ses içimi korkuttu fakat bir müddet sonra kesildi, o kadar hafif ki 8 yaşında oğlum bile yardım etti otomatik buhar gücü sanki yeterli gelmiyor gibi ama yine de düzeltici, buhar tetiğine basılı tutunca kuru temizlemede ütülerin sesi gibi bir ses verip buhara boğuyor masayı işin doğrusu ben memnun kaldım yanan gömleklerin fiyatını düşününce bu ütünün fiyatı makul geldi bana, başka buhar Kazanlı bir ütüyle kıyaslayamam ama görünüşü ve kabiliyeti beni etkiledi...
A***** Y***** (37) MERKEZ - Batman Tüm Değerlendirmeler (189)
DSACategoryId/2147483638/17071/155122/80162057

Philips Akıllı Elite GC9650/80-GC9650/85 T-IonicGlide Tabanlı Buhar Kazanlı Ütü

Philips Akıllı Elite GC9650/80-GC9650/85 2400W Buhar Kazanlı Ütü-Mor, Philips'in en iyi ve en etkili buhar kazanlı ütüsü olarak öne çıkar. Akıllı Çip teknolojisini kullanan akıllı ütü sayesinde artık kottan ipek kumaşlara kadar birbirinden farklı tüm kumaş türlerinden giysileri manuel bir sıcaklık ayarı yapmaya gerek kalmadan rahatlıkla ütüleyebilirsiniz. Akıllı Elite ütünün ütülenebilir özellikle olan tüm giysi türlerinde yanma riski yaratmadan kolaylıkla ütüleme  yaptığı garanti edilir.

Ürün Faydaları

 • Maksimum 7,5 bar basınç
 • 1,8 L su haznesi kapasitesi 
 • 500 gr'a kadar şok buhar 
 • Çıkarılabilir su haznesi 

Teknik Özellikler 

 • Gücü : 2400 W
 • Taban: T-ionicGlide
 • Sürekli Buhar / Şok Buhar (gr/dk) : 150 / 500
 • Su Doldurma Kapasitesi : 1800 ml
 • Kireç Önleme ve Temizleme: Var
 • Temizleme Hatırlatıcısı: Var
 • Otomatik Kapanma Özelliği: Var

Kutu İçeriği

31 x 35 x 51 cm boyutlarında bulunan ürün ambalajının içerisinde; Philips Akıllı Elite GC9650/80-GC9650/85 T-IonicGlide Buhar Kazanlı Ütü, ekstra koruma için bir  eldiven ve %100 geri dönüşümlü kağıttan üretilmiş kullanım kılavuzu bulunur.

Philips Hakkında

Philips markası, Gerard Philips tarafından 1891 yılında Hollanda'da kurulmuştur. Philips, sektöre karbon filamanlı lambalar üreterek giriş yapmış ve çok geçmeden Avrupa’nın en büyük üreticisi haline gelmiştir. 1914 yılında bir araştırma laboratuvarı kuran marka, 1925 yılında ilk televizyon denemelerine başlamış ve 1927 yılında ise radyo üretimi yaparak ürün gamını geliştirmiştir. 1939 yılında ilk Philips elektrikli traş makinesi piyasaya sürülmüş ve  Philips markası, inovasyoncu stratejisi ile hızla büyüyerek teknolojik ürünler sektöründe lider markalar arasına adını yazdırıp günümüze kadar ulaşmayı başarmıştır.   

Yanma Riski Olmadan Ütüleme

OptimalTEMP teknolojisi ile sıcaklık ayarını değiştirmek için beklemenize gerek kalmadan kottan ipekli kumaşlara kadar tüm kumaşları yanma riski olmadan ütüleyebilirsiniz. Buhar kazanlı ütünüzü güvenli taşıma kilidi sayesinde tabana sabitleyerek kaymasını veya birisinin sıcak tabana değerek yanması riskini ortadan kaldırabilir, aynı zamanda ütünüzü güvenli ve kolay bir şekilde taşıyabilirsiniz.

Easy De-Calc Plus özelliği kireç birikimini önler ve buhar kazanlı ütünüzün kullanım ömrünü uzatır. Ancak düzenli olarak kireç temizleme yapmanın ütünüzün ömrünü uzatacağını unutmamalısınız. Ütünüz, temizlik ve kireç temizleme vakti geldiğinde size ışık ve sesle uyarı yapacaktır. Bu durumda ütü soğuduktan sonra Easy De-Calc düğmesini açıp kirli suyla kireci bir kaba alıp atmanız yeterlidir.
 

 

 


Elite Akıllı Ütü. Dünyanın en hızlı, en güçlü, ultra hafif ütüsü. Isı ayarı yok, yanma derdi yok

Philips Akıllı Elite

Buhar kazanlı ütü
GC9650/80

En hızlı ütüleme için en güçlü buhar*

Ultra rahat ütüleme ve Sessiz buhar teknolojisi

Akıllı Ütü Elite Silence, Philips'in Sessiz buhar teknolojisine sahip; sessiz ancak ultra güçlü en iyi buhar kazanlı ütüsüdür. Kottan ipek kumaşlara tüm giysileri sıcaklık ayarı yapmadan ütüleyin. Ütülenebilir tüm giysilerde yanma riski yaratmadığı garanti edilir.

Kolay ütüleme, sıcaklık ayarı gerektirmez

 • • En hızlı ütü sonuçları için en güçlü buhar*
 • • Sıcaklık ayarı gerekmeden kottan ipekli kuma?lara kadar tüm kuma?ları ütüleyin
 • • Sessiz buhar teknolojisi: Minimum ses ile güçlü buhar
 • • Sıcak ütü tabanını ütü masasına güvenle bırakabilirsiniz
 • • Bağımsız tekstil uzmanları tarafından test edildi ve onaylandı

Hızlı ve güçlü ütüleme

 • • 7,5'e varan bar basıncı
 • • Hafif olan bu ütü ile ütü yapmak daha kolay ve daha rahat
 • • Musluk suyu ile kullanılabilir; ütüleme sırasında istediğiniz zaman yeniden doldurun • Güvenli otomatik kapanma özelliği cihazı otomatik olarak kapatır
 • • En iyi kayma performansı sunan tabanımız
 • • 7'ye varan bar basıncı
 • • ECO modu ile enerji tasarrufu
*Aralık 2014'te en çok satan 10 buhar kazanlı ütüyle, ütü ağırlığı ve buhar hızı (standart IEC60311) bakımından kıyaslanarak test edilmi?tir.
 
 
 

Özellikler

Cihazınızın ömrünü uzatmak için etkin ve kolay bir şekilde kirecini çözün

Ultra uzun ömürlü buhar performansı: Philips'in özel ve ideal olarak konumlandırılmış Daha Kolay Kireç Giderme özelliği kireç birikimini önlemek ve buhar kazanlı ütünüzün ömrünü uzatmak için ideal çözümü sunar. Ütünüz, temizleme zamanını ışık ve ses ile size hatırlatır. Cihaz soğukken Kolay Kireç Giderme düğmesini açın ve kirli suyu ve kireci bir kabın içine alın.

ECO modu ile enerji tasarrufu

ECO modu kullanarak daha az buhar ile ütüleme sonuçlarından taviz vermeden enerjiden tasarruf edebilirsiniz. Daha hızlı ütüleme için daha fazla buhar üreten Turbo moda geçin.

 

Ekstra uzun buhar hortumu ve güvenlik eldiveni dahildir

Buhar kazanlı ütünüz serideki diğer ürünlerden daha uzun buhar hortumuna ve güç kablosuna sahiptir. Perdeleri veya giysileri dikey olarak çok daha kolay bir şekilde ütülemenizi sağlar. Bu model aynı zamanda bir güvenlik eldiveni içerir. Dikey ütüleme sırasında perdeleri veya giysileri tutarken ellerinizin korunmasını sağlar.

 

Hafif olan bu ütü ile ütü yapmak daha kolay ve daha rahat

Buhar kazanlı ütünüz ideal ağırlıktadır. Son derece hafiftir ve kullanımı rahattır. Giysilerinizin üzerinde kolayca kayar, en zor kırışıklıkları bile anında açar ve bileğinizdeki basıncı azaltır. Ayrıca dikey buhar püskürtme oldukça kolay ve etkilidir. Artık ceketler, elbiseler gibi hassas kumaşların ve hatta ütülemesi zor olan pileli, süslemeli, düğmeli vb. giysilerin kırışıklıklarını rahat ve etkili bir şekilde dikey olarak açabilirsiniz.

 

Sıcaklık ayarı gerekmeden kottan ipekli kumaşlara kadar tüm kumaşları ütüleyin

Artık kottan ipekli kumaşlara tüm giysileri sıcaklık ayarı yapmadan ütüleyebilirsiniz. Ütülenebilir tüm kumaşlarda yanma riski yaratmadığı garanti edilir. Hassas bir şekilde taban sıcaklığını kontrol eden 1) Gelişmiş Akıllı Kontrol İşlemcisi devrim niteliğinde bir teknolojidir, daha güçlü ve sürekli buhar akışı sağlayan 2) Ultra Güçlü Çok Bölmeli Siklonik buhar motoru daha güçlü ve sürekli buhar sağlar ve ultra hafif ütü, ütüleme işlemini kolaylaştırır ve hızlandırır.

Musluk suyu ile kullanılabilir; ütüleme sırasında istediğiniz zaman yeniden doldurun

Buhar kazanlı ütünüz musluk suyuyla kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Ütüleme sırasında haznedeki su bittiğinde beklemeden veya cihazı kapatmak zorunda kalmadan hazneyi kolayca doldurabilirsiniz.

 

Sıcak ütü tabanını ütü masasına güvenle bırakabilirsiniz

Philips yenilikçi Akıllı Çip teknolojisinin ütülenebilir kumaşlarda yanma riski yaratmadığı garanti edilir. Ütünüzü ütüleme sırasında ütü istasyonuna geri koymanız gerekmez. Sıcak ütü tabanını ek altlık aksesuarı olmadan doğrudan giysilerin ya da pamuk ütü masası kılıfının üzerine bırakabilirsiniz. Ütülenebilir giysilerinize ya da ütü masasına zarar vermez. Bu sayede az bilek gücüyle çok daha kolay ütü yapabilirsiniz.

 

Güvenli otomatik kapanma özelliği cihazı otomatik olarak kapatır

Güvenli otomatik kapanma özelliği sayesinde 10 dakika boyunca kullanılmayan cihaz enerji tasarrufu için otomatik olarak kapanır.

Sessiz buhar teknolojisi: Minimum ses ile güçlü buhar

Ailenizle birlikteyken ya da TV izlerken buhar sesinden rahatsız olmadan ütü yapmanın keyfini çıkarın. Sessiz buhar teknolojisi, sessiz ancak oldukça güçlü buhar sağlıyor. Buhar kazanlı ütünüz, buhar sesini azaltan susturucu buhar filtreleri ve tabanda pompa sesini azaltan ses emici platform ile donatılmıştır.

 

Bağımsız tekstil uzmanları tarafından test edildi ve onaylandı

Bu ütü mükemmel ütüleme performansı bakımından DWI, IWTO, Woolmark gibi bağımsız tekstil uzmanı kuruluşlar tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır. Woolmark Giysi Bakım programı, tüketicilerin The Woolmark Company tarafından yünlü ürünlerde kullanımı onaylanan kaliteli ürünleri ayırt edebilmesine olanak sağlar. Akıllı Çip teknolojisi sayesinde Philips, şimdiye kadar Woolmark Gold standardını almaya layık görülen tek markadır. Woolmark tarafından onaylanan giysi bakım ürünlerinin tüm yünlü kumaşlarda kullanıma uygun olduğuna emin olabilirsiniz.

 

En iyi kayma performansı sunan tabanımız

Entegre titanyum oksit katmanlı, en iyi kayma performansı sunan ve çizilmelere karşı dayanıklı 5 yıldızlı tabanımız

 

7,5'e varan bar basıncı

Buhar ne kadar fazla olursa ütüleme işlemi o kadar hızlı şekilde tamamlanabilir. Kesintisiz üretilen buhar gücü kumaşlara derinlemesine nüfuz ederek ütü işini hızlandırır ve daha etkili kılar. Buhar gücü ihtiyaçlarınıza uygun şekilde ayarlanabilir.

En hızlı ütü sonuçları için en güçlü buhar*

Yenilikçi buhar motoru ultra güçlü buhar üretir ve kumaşlara derinlemesine nüfuz ederek ütü işini hızlandırır ve daha etkili kılar. Buhar gücü ihtiyaçlarınıza uygun şekilde ayarlanabilir.

 
 

Sık Sorulan Sorular

Cihaz üzerinde farklı bir gösterge ışığı var. Bu ışık neyi ifade ediyor?

 

  • 1. ECO düğmesi, Yeşil ışık gösterir: Ütüleme sırasında enerji tasarrufu yapmak için ECO ayarını kullanabilirsiniz, ancak kumaşınızı ütülemek için hala yeterince buhar vardır. "Optimum Sıcaklık" ayarına dönmek için ECO düğmesine tekrar basın.
  • 2. Güvenli otomatik kapanma ışığı olan açma/kapama düğmesi ve TURBO ayarı, Mavi ışık gösterir: Cihaz üzerindeki güç açık ışığı, mavi rengi ifade eder. Işık TURBO moduna beyaza dönene kadar açma/kapama düğmesine basın ve düğmeyi 2 saniye boyunca basılı tutun. Açma/kapama düğmesindeki beyaz TURBO ışığı, ütünün TURBO ayarına kadar ısındığını belirtmek için yanıp sönmeye başlar. Bu, yaklaşık 2 dakika sürer.
  • 3. Su haznesi boş ışığı, Sarı ışık gösterir: su haznesi su doldurulması gerektiğini gösterir.
  • 4. EASY DE-CALC ışığı, Sarı ışık gösterir: EASY DE-CALC ışığı, yaklaşık bir ay veya 10 ütüleme seansı sonrasında yanıp sönerek ve uyarı sesi çıkararak cihazın kirecinin temizlenmesi gerektiğini belirtir.
  • 5. "Ütü hazır" ışığı, Mavi ışık gösterir: "Ütü hazır" ışığı, cihazın ısınmakta olduğunu belirtmek için yanıp sönmeye başlar. Cihaz kullanıma hazır olduğunda, "ütü hazır" ışığı ve güç açık ışığı yanıp sönmeyi bırakır ve sürekli olarak yanar. Ayrıca, kısa bir uyarı sesi duyarsınız.

 

Tabandan su damlaları gelirse ne yapmalıyım?

Hortumda kalan buhar soğuyor ve yoğunlaşarak su haline geliyor. Bu da tabandan su damlalarının gelmesine sebep olur. Ütüyü giysiden uzağa tutun ve buhar üretmesi için birkaç saniye bekleyin. Tüketicinin buhar kazanlı ütü için ütü masası almasını veya buharın kendisi yoğunlaştığında ek katman eklemesini öneririz. Not: Cihazınız musluk suyuyla kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Suyun sert olduğu bir bölgede yaşıyorsanız hızlı kireç oluşumu görülebilir. Bu nedenle, cihazınızın kullanım ömrünü uzatmak için saf veya demineralize su kullanmanız önerilir. Suyun damlamasına ve kahverengi lekelere sebep olabileceğinden ve cihazınıza zarar verebileceğinden su haznenize parfüm, kurutma makinesinde biriken su, sirke, işlenmiş su, kola, kireç çözücü maddeler, ütülemeye yardımcı ürünler, kimyasal olarak kireçten arındırılmış su veya başka kimyasallar eklemeyin.

 

Buhar kazanlı ütü, pompalama sesi çıkarıyor. Ne yapmalıyım?

Pompa, tabanın içindeki brülörü dolduruyordur. Bu durum normaldir. Pompalama sesi hiç durmadan devam ediyorsa buhar kazanlı ütüyü kapatın ve fişini prizden çekin. Yetkili Philips servis merkezine başvurun.

Bu cihaz dikey buharlama yapabilir mi?

Evet. Dikey buhar işlemi gerçekleştirebiliriz. Dikey buharlama için açma/kapama düğmesine basarak TURBO ayarına geçmenizi tavsiye ederiz.

Ütü yaparken su haznesini doldurabilir miyim? Doğru prosedür nedir?

Evet. Su haznesi, ütüleme sırasında her an yeniden doldurulabilir. Su haznesini doldurmak için aşağıdaki adımları izleyin: 1. Su haznesini cihazdan çıkarın.  2. Su haznesini MAX işaretine kadar musluk suyuyla doldurun. 3. Su haznesini önce alt kısmını kaydırarak cihazın içine geri yerleştirin. Ardından, üst kısmı yerine oturana kadar itin.

Sürekli buhar çıkışı olduğunda ne yapmalıyım?

Bu durumun nedeni, kullanıcının yanlışlıkla buhar tetiğine iki kez basarak buhar püskürtme fonksiyonunu etkinleştirmiş olması olabilir. Çözüm: Buhar püskürtme fonksiyonunu durdurmak için buhar tetiğine bir kez basın.

 

Tabandan kirli su ve kireç zerrecikleri çıkıyor. Ne yapmalıyım?

Cihazın içinde çok miktarda kireç ve mineral birikmiştir. Cihazın kirecini düzenli olarak temizleyin. Tabanda kireç birikirse tabanın kirecini temizlemek için aşağıdaki talimatları uygulayın. 1. Cihazın fişini prizden çekin. 2. Cihazı masanın kenarına yerleştirin. 3. EASY DE-CALC düğmesinin altına bir kap (en az 350 ml) yerleştirin ve düğmeyi saat yönünün tersine çevirin. 4. EASY DE-CALC düğmesini çıkarın ve suyun, kireç parçacıklarıyla birlikte kaba akmasını sağlayın. 5. Cihazdan suyun boşalması kesildiğinde, EASY DE-CALC düğmesini tekrar takıp saat yönünde çevirerek sıkın. 6. Topraklanmış elektrik fişini prize tekrar takın.

Philips Yeşil Logosu

Philips Ye?il Logosu


Philips Çevreci Ürünleri maliyetleri, enerji tüketimini ve CO2 emisyonlarını azaltabiliyor. Peki nasıl? Bu ürünler, Enerji verimliliği, Ambalajlama, Tehlikeli maddeler, Ağırlık, Geri dönü?üm ve atıklar ve Kullanım ömrü güvenilirliği gibi Philips'in Çevreci Odak Alanlarından en az birinde, çevre için önemli katkılar sağlıyor.

Teknik Özellikler

Kireç önleme

 • • Kireç temizleme hatırlatıcısı
 • • Kireç temizleme solüsyonu: Daha Kolay Kireç Giderme
 • • Musluk suyu kullanılabilir

Kullanım kolaylığı

 • • Kablo özgürlüğü (dönü?): 180 derece kablo özgürlüğü
 • • Kablo Saklama: Kablo saklama bölmesi
 • • Ekstra uzun buhar hortumu
 • • Isınma süresi: 2 dk
 • • Hortum uzunluğu: 2 m
 • • Hortum saklama: Hortum saklama bölmesi
 • • Su seviyesi dü?ük alarmı
 • • Açık kulp
 • • Güç kablosu uzunluğu: 1,8 m
 • • Her zaman doldurulabilme özelliği
 • • Her kuma? için güvenlidir: İpek gibi hassas kuma?lar için bile
 • • Otomatik kapanma
 • • Saklama çözümü: Ta?ıma kilidi
 • • Ultra hafif ve rahat
 • • Su haznesi kapasitesi: 1800 ml
 • • Su doldurma ve bo?altma: Çıkarılabilir su haznesi, Ekstra geni? doldurma deliği

Hızlı ve güçlü kırışıklık giderme özelliği

 • • Sürekli buhar çıkı?ı: 140 g/dk
 • • Akıllı Çip teknolojisi
 • • Güç: 2400 W
 • • Güvenli mola
 • • Sessiz Buhar Teknolojisi
 • • Taban: T-ionicGlide
 • • ?ok buhar: 450 g
 • • Buhar çıkı?ı kontrolü
 • • Sivri buhar ucu
 • • Deği?ken buhar ayarları
 • • Dikey buhar püskürtme
 • • Basınç: 7,5 bar'a kadar

Sürdürülebilirlik

 • • Garantili: 2 yıl
 • • Enerji tasarrufu modu

Teknik spesifikasyonlar

 • • Gerilim: 220- 240 volt

Ağırlık ve boyutlar

 • • Ambalaj boyutları (GxYxU): 31 x 35 x 51 cm
 • • Ürün boyutları (GxYxU): 23,3 x 28,5 x 45,3 cm
 • • Ütü ağırlığı: 0,8 kg
 • • Ütü + taban ağırlığı: 5,1 kg

 

 

 

Ürün Philips Türkiye garantilidir.

Buhar Basıncı (bar) 7.5
Damlama Önleme Yok
Garanti Notu Eğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın.Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır..
Kablo Uzunluğu 1,8 m
Kireç Önleme Var
Otomatik Kapanma Var
Renk Mor
Su Tankı Kapasitesi (L) 1.8
Sürekli Buhar gr/dk 150
Şok Buhar gr/dk 500
Taban T-ionic Glide
Ürün Rengi Mor
Watt 2400
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu EVPHILIPGC965080
Philips Akıllı Elite GC9650/80-GC9650/85 T-IonicGlide Tabanlı Buhar Kazanlı Ütü Değerlendirmeleri
Tüm değerlendirmeler (189)
Philips Akıllı Elite GC9650/80-GC9650/85 T-IonicGlide Tabanlı Buhar Kazanlı Ütü
Çok İyi
(142)
Çok İyi (142)
%76
İyi
(21)
İyi (21)
%11
Ne İyi / Ne Kötü
(12)
Ne İyi / Ne Kötü (12)
%6
Kötü
(6)
Kötü (6)
%3
Çok Kötü
(8)
Çok Kötü (8)
%4
Ortalama Puan
4,5
Değerlendirme yapabilmek için bu ürünü satın almış olmalısınız.
Filtrele
Ürün Puanı
Satıcı
Sadece satın alanlar (159)
Fotoğraflı değerlendirmeler (1)
Bu ürün ile ilgili 189 değerlendirme var.
Sırala
Varsayılan
Bu ürün ile ilgili 189 değerlendirme var.
AY
AY
|
(37) - Batman
Çok pahalı bir ürün gibi gelebilir, eğer ütü olayınız fazlaysa gerçekten iş yükünü hafifleten bir ütü, ben daha önce Kazanlı ütü kullanmadım kullandığım normal buharlı ütüydü, ütümden memnundum ama bir kaç sevdiğim gömleği yakınca kenara koyma vakti geldiğini alternatif olarak hiç bir şekilde kumaş yakmama özelliği olan bu ütüyü dost arakadaş tavsiyesi ile sipariş ettim, üç gün içinde Batman'a elime ulaştı, ambalajı sağlam kutuyu açtığımda aliminyum renk bir eldiven dikkatimi çekti fırın eldiveni hediyesi düşündüm meğerse ütünün bir parçası elimiz yanmasın diye düşünüp koymuşlar, kullanım kılavuzuna göz gezdirip çalıştırdığımda bir ses içimi korkuttu fakat bir müddet sonra kesildi, o kadar hafif ki 8 yaşında oğlum bile yardım etti otomatik buhar gücü sanki yeterli gelmiyor gibi ama yine de düzeltici, buhar tetiğine basılı tutunca kuru temizlemede ütülerin sesi gibi bir ses verip buhara boğuyor masayı işin doğrusu ben memnun kaldım yanan gömleklerin fiyatını düşününce bu ütünün fiyatı makul geldi bana, başka buhar Kazanlı bir ütüyle kıyaslayamam ama görünüşü ve kabiliyeti beni etkiledi...
Kullanıcı bu ürünü Electrofuar satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
1
0

Teşekkür Ederiz.
GK
GK
|
(31) - Aydın
Gömlekleri güzel ütülemiyor, eski ütü ile üzerinden gecmek zorunda kalıyorum. sebebini şu şekilde anlatayım, buhar basınclı olduğu için ütülemi işlemi sonrası gomlek güzel gibi duruyor ama buharı kuruduğu anda sanki ütülenmemiş gibi oluyor. böyle ütüleri kullanabilmek için maalesef ki kuru temizlemecilerin kullandığı gibi ütü masasına ihtiyac var çünkü onlar ütüleme işlemi esnasında ütüden çıkan buharı emiyor. bu arada buhar cok olduğundan ütü masası hep ıslak kalıyor ve yerlere damlıyor su, ütü masası da çürüdü yani. cok sık kireç temizleme uyarısı veriyor. ütü tabanındaki delikler 1.5 senede kireç ile doldu ve buhar basıncı eskisi kadar iyi değil. garanti ile tamir edilmesini talep edeceğim umarım yardımcı olurlar.
Kullanıcı bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
67
9

Teşekkür Ederiz.
ÖK
ÖK
|
- Ankara
Öncelikle şunu söyleyim ben ürünlerin altına para karşılığı süper bundan daha iyisi yok, ütünün Mercedes’i diyen biri değilim. Tefal ve Philips arasında kaldim. Sonra Yorumları okuyup hediye aldım. Kargo çok hızlı geldi. Ütüyü bizzat kullandım. Gayet hafif ve kullanışlı. Malzeme yüzde yüz pamuk değilse Kırışıklığı hızlı bi şekilde acıyor. Pamuklu elbiselerde biraz daha uğraşıyorsunuz. Fakat diğer ütülere göre gayet iyi ama beklentinizi yüksek tutmayın. Kısacası aldığınıza değer diye düşünüyorum. Puan olarak 10 üzerinden 9 veririm. Yorumlar kişiseldir. Bana göre iyi olan size göre iyi olmayabilir. Almayı düşünenler icin tavsiye için yazdım.
Kullanıcı bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
24
1

Teşekkür Ederiz.
|
(39) - Zonguldak
Bu yorumu 1 haftalık kullanımdan sonra yazıyorum. Bir önceki klasik buharlı ütümüz bozulduğu ve eskidiği için yeni ütü araştırmaya başladım. Eşim uzun zamandır buhar kazanlı ütü istiyordu. Bir kaç web sayfasında yorumları ve fiyatları karşılaştırdıktan sonra hepsiburada üzerinden Tiklakapinda saticisindan ürünü temin ettim. Paketleme özenli ve kargo hızı inanılmaz. Teşekkürler.. Ürüne gelince, eşi ütüden nefret eden biri olarak "keşke çok daha önce alsaydım" dedim. Kazanın ayrı olması sebebiyle ütünün kendisi çok hafif ve ütü yaparken yormuyor. Kırışıklıkların üzerinden tek geçişte işlem tamam. Ütü alacaklara ve almayı düşünenlere mutlaka ama mutlaka tavsiye ederim. Maalesef klasik ürünlere göre fiyatı oldukça fazla ancak buna değer, emin olablirsiniz.
Kullanıcı bu ürünü Tıklakapında satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
13
4

Teşekkür Ederiz.
CT
CT
|
(44) - Tekirdağ
Aynı gün kargo ile Yavrazi’den aldım, ertesi gün öğlen elime ulaştı. Tebrikler. Ürün de çok mantıklı ve iyi bir tercih. İlk başta bekar adama ne gerek olur dedim, ütü miktarım nedir, ütülediğim şeyler nelerdir ki, böyle bir ütü alayım tereddütü yaşadım. Ancak parasına da değdi, ihtiyacı da karşıladı. Hızlı ütü, hafif makine, hızlı sonuç. Bence ütü artık budur. Keyif haline gelmez tabi ama yine de kolay olması ütü işini cazip hale getirdi.
Kullanıcı bu ürünü yavrazi satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
2
0

Teşekkür Ederiz.
HA
HA
|
(39) - Erzurum
3 yıldır kullanıyorum, çok memnunum. Ütüyü fişte mi unuttum masada mı kaldı derdim yok. Buhar yoğunluğu oldukça yeterli. Fiyatı çok yüksek ama her kuruşu hak eden bir ürün.
Kullanıcı bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
0
0

Teşekkür Ederiz.
ÇK
ÇK
|
(31) - Eskişehir
Tefalin orta düzey ütüsü ile 5 gömlek ütülemek eziyet gelirken bu ütü ile aynı sürede ve hiç yorulmadan 12 gömlek ütüledik. Buhar basıncı ve dikey ütüleme özelliği çok iyi.
Kullanıcı bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
8
0

Teşekkür Ederiz.
FA
FA
|
(50) - Ankara
İlk defa buhar kazanlı ütü aldım. Uzun zamandır almayı düşünüyordum ama çok fazla araştıramamıştım. Kullandığım normal buharlı ütüm bozulunca önce internette araştırdım. Hepsiburadaki yorumları okudum. Daha önce de Hepsiburada'dan alışveriş yaptığım ve güvendiğim bir site olduğu için 26 Ağustos 2018 tarihinde sipariş verdim. 29.08.2018 tarihinde evime ulaştı. Gelir gelmez ütümü kullandım. Çok memnun kaldım. Isı ayarı yapmadan, ne parlama oluyor ne de yanma. Gerçekten de rahatlıkmış. Çok beğendim. Hepsiburada'ya da teşekkür ediyorum. Sorunsuz şekilde, kısa zamanda ulaştırdılar. Buharlı ütü almayı düşünenlere öneririm.
Kullanıcı bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
8
2

Teşekkür Ederiz.
MC
MC
|
(31) - Ankara
Ütüyü bu platformdan alalı 3 yıl olmuş. Annem hala dua eder. Tabi 3 yılda fiyatı neredeyse ikiye katlanmış ama hala bu fiyata daha iyisi yoktur diye düşünüyorum. Almayı düşünenler hiç düşünmeden alabilir.
Kullanıcı bu ürünü 220V satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
6
2

Teşekkür Ederiz.
VD
VD
|
(32) - Bursa
ürün sorunsuz bir sekilde elimize ulasti.cok hafif ve kullanimi cok rahat.turbo modunda cok kırışık ürünleri bile kolayca acabiliyorsunuz.elektrik tüketimi hic etkilemedi desem yalan olmaz.en önemlisi su haznesine hazir su koymaniz ve kullanim sonrasi bosaltmaniz olacak cunku kireclenme olmamasi icin.tavsiye ediyorum.
Kullanıcı bu ürünü Hesaplı Alışveriş satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
5
0

Teşekkür Ederiz.
MB
MB
|
(35) - Balıkesir
Arka vanalı kısım suluydu ıslandım yorumlarından sonra bende açtım suluydu. Ama orijinal paketinde orijinal sarılı geldi . Fabrikadan mı ıslak yollanıyor çözemedim. Ütü buharla beraber nem de veriyor sanki . Sabah normal modda kazak ütüledim giydim nemliydi . Turbo özelliğini açınca kesinlikle nem veriyor kuru nevresim nemli nemli oldu . İade edeyim mi derken bi baktım fiyatı 1199 dan 1919 a çıkmış . Dikey ütüleme kazaklarda mükemmel kota denedim o da iyi fena değildi. Hiçbir modda ütü izi oluşmadı . Parlama yapmadı . Öncesi tefal 6.5 bar kullanmıştım o parlama yapardı ama nemli yapmazdı . Ütüle giy çık biri olarak nem konusunda hala tereddütüm var.
Kullanıcı bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
13
2

Teşekkür Ederiz.
|
(44) - Adıyaman
Başta bir ütüye bu kadar para verilir mi diye düşünüyorsunuz ama inanın her kuruşuna değer
Kullanıcı bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
12
5

Teşekkür Ederiz.
DI
DI
|
(38) - İstanbul
4 sene önce almıştım hepsi buradadan maşallahı var hala hayatımda yaptığım en doğru seçimlerden biri akıllı elite
Kullanıcı bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
0
0

Teşekkür Ederiz.
CB
CB
|
(50) - Bursa
eşim çok beğendi.Ütü yapmak azap olmaktan çıktı diyor
Kullanıcı bu ürünü Kelepir Home satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
0
0

Teşekkür Ederiz.
IS
IS
|
(50) - Ankara
Yorumları okuyarak aldık. Beklenti gereğinden yüksek oldu. İş görür. Ama daha önce kullandıklarımızdan üstün bir tarafı yok.
Kullanıcı bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
16
1

Teşekkür Ederiz.
DK
DK
|
(44) - Ankara
Hepsi Express ile 3 günde zamanında teslim edildi sorun yaşamadık. ütü de tercihimiz kesinlikle philips 8 yıl önce aldığımız ütünün yerine aldık kullanıp görüp yorum yapmak daha mantıklı ayrıca 200 tl hediye çeki var denildi sistemde gözükmüyor
Kullanıcı bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
5
0

Teşekkür Ederiz.
CE
CE
|
- İstanbul
Merhaba, Hızlı kargo için öncelikle teşekkür ederim. Philips Akıllı Elite GC9650 almadan önce araştırmadığım forum site kalmadı. Sitesinizde yer alan bu ürünü satan tedarikçilere sayfaların altında ki yorumları didik didik ettim yazılanların reklam olduğunu düşündüm ama değilmiş. Ütü kendi kendine yapıyor aşırı hafif aşırı keyifli aşırı hızlı fiyatı bu kadar düşmüşken kaçırmayın derim. Acaba çok mu para veriyorum diye düşünmedim değil di ama iyi ki almışım.
Kullanıcı bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
6
3

Teşekkür Ederiz.
ÖB
ÖB
|
(110) - Çorum
Çok memnun kaldığımı söyleyebilirim.. ütü yapmak artık eziyet olmaktan çıktı benim için.. Teşekkürler philips🤗
Kullanıcı bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
1
0

Teşekkür Ederiz.
NS
NS
|
- Bursa
Ütü hem hafif hem tabanı harika. Buhar Kazanlı ütü alacaklar için tek geçerim.
Kullanıcı bu ürünü Güvenin Adresi satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
0
0

Teşekkür Ederiz.
İD
İD
|
(39) - İstanbul
1,5 sene oldu alalı. Mükemmel ürün!
Kullanıcı bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
Bu değerlendirme faydalı mı?
9
4

Teşekkür Ederiz.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
Başa dön