Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kalan Süre

Gün
Saat
Dakika
Saniye

Philips HomeRun 3000 Serisi Aqua XU3000/02 Beyaz Akıllı Robot Süpürge

Philips
12.669,00 TL
( / adet)
Ek hizmet ister misin?
Eski ürününü yenisi ile değiştirmek ister misin?
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (32)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

12.669,00 TL
12.749,00 TL
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/80160033

Her gün zahmetsiz ıslak ve kuru temizlik

 

  • ve şarj istasyonu
  • Açık ve Beluga Metalik
  • HomeRun Uygulamasına bağlanır
Yalnızca süpürmeye göre daha fazla ince tozu yok eder

Yalnızca süpürmeye göre daha fazla ince tozu yok eder

Robot, her gün zeminde biriken ince toz katmanını gidermek için sert zeminleri tek seferde süpürür ve siler. Tek başına süpürmeye göre daha fazla ince tozu yok eder, böylece çıplak ayakla bile ayaklarınızın tabanı temiz kalır.

Sezgisel kullanım - İlk kez kullananlar için idealdir

Sezgisel kullanım - İlk kez kullananlar için idealdir

Philips HomeRun robot uygulaması, kullanıcı dostu ve sezgisel kullanıma uygun şekilde tasarlanmıştır ve ilk kez kullananlar için idealdir. Robotunuzdan en iyi şekilde faydalanabilmeniz için adım adım rehberlik ve faydalı videolar sağlar. Uygulama temizlik performansını kontrol etmek, raporlamak ve güncellemek için nerede olursanız olun robotunuzla iletişim kurar ve robotun temizlediği alanları gerçek zamanlı olarak gösterir.

Ultra yüksek emiş gücü büyük kirleri toplar

Ultra yüksek emiş gücü büyük kirleri toplar

Ultra yüksek emiş gücü (4000 Pa'ya kadar zorlu testlerden geçirilmiştir), kırıntı gibi büyük kirleri toplayabilir. Yerde günlük olarak biriken kirleri gidermenin yanı sıra çatlakların, halıların ve kilimlerin derinine işlemiş ince tozları da temizler.

Tek pil şarjıyla 200 dakikaya kadar temizlik

Tek pil şarjıyla 200 dakikaya kadar temizlik

Güçlü 4800 mAh Lityum İyon pil, 200 dakikaya kadar çalışma sağlar; böylece tek bir şarjla güç kaybı endişesi olmadan 150 m2'den fazla alan temizlenebilir. Robot, pil seviyesi düştüğünde şarj olmak üzere otomatik olarak istasyona döner. Pil şarj olduktan sonra ise temizliğe devam etmek için kaldığı yere geri döner.

Her odayı tam istediğiniz gibi temizleyin

Her odayı tam istediğiniz gibi temizleyin

Philips HomeRun uygulamasında, hangi odaların hangi sırayla temizleneceğini haritadan seçebilirsiniz. Her oda için bir temizleme modu belirleyebilirsiniz. Örneğin oturma odasındaki sert zeminlerin düzenli temizliği için Islak ve Kuru, yalnızca yatak odasının süpürülmesi için Kuru ve mutfağın ayrıntılı temizliği için Yoğun modu seçebilirsiniz. İsterseniz emiş gücü veya paspas ıslaklığı gibi seçimler için ince ayar yapabilirsiniz.

Halıları algılar ve emiş gücünü otomatik olarak artırır

Halıları algılar ve emiş gücünü otomatik olarak artırır

Robot, halı veya paspasın üzerine geldiğinde emiş gücünü otomatik olarak artırarak halının derinliklerine gizlenmiş ince toz parçacıklarını yakalar. Robotun dört farklı emiş seviyesi vardır: düşük enerji tüketimi ve düşük gürültü seviyesiyle verimli bir temizlik için Eko; sert zeminlerde ince tozların düzenli olarak temizlenmesi ve etkili bir şekilde giderilmesi için Normal; geniş zeminlerin kapsamlı bir şekilde temizlenmesi için Yüksek ve kırıntı gibi büyük kirleri gidermek için ideal olan Maks.

Ulaşılması zor alanları da temizler

Ulaşılması zor alanları da temizler

Alçak olması (96 mm) sayesinde kanepeler, yataklar ve diğer mobilyaların altındaki ulaşılması zor alanları da temizler. Daha detaylı temizlik için yan fırçasını kullanarak kenarları süpürür ve kirleri emme girişine ulaştırır. Robot, sizin yardımınız olmadan evinizde hareket edebilir. Yüksekliği 17 mm'ye kadar olan engelleri kolayca aşabilir; örneğin kapı eşiklerinin üzerinden geçebilir ve halıların ya da kilimlerin üzerine çıkabilir. Ayrıca, robotun yüksekten veya merdivenlerden düşmesini önlemek için alt kısmında üç adet düşme önleyici sensör bulunur.

Zemininizde maksimum alan temizliği: Hiçbir noktayı kaçırmayın

Zemininizde maksimum alan temizliği: Hiçbir noktayı kaçırmayın

Robot, 360° lazer navigasyon (LiDAR) kullanarak tüm odaları tarayıp kısa süre içinde doğru bir harita oluşturur. Bu harita etkileşimlidir ve Philips HomeRun uygulaması tarafından eviniz için özel bir temizlik planı oluşturmak üzere kullanılabilir. Eviniz için 5 kata kadar alana eş değer ayrıntılı haritalar oluşturun ve saklayın. Akıllı algoritmalar, robotun odadan odaya ve mobilyaların etrafından en verimli yolu bulmasına, köşelere daha iyi ulaşmasına ve duvarlara daha çok yaklaşmasına yardımcı olur; böylece hiçbir alanı kaçırmazsınız.

Robotun temizlemesine izin verilen alanları kontrol edin

Robotun temizlemesine izin verilen alanları kontrol edin

Sezgisel uygulama, robotun temizlemesine izin verilen alanları hassas şekilde kontrol etmenizi sağlar. Robot hiçbir alanı kaçırmayacak şekilde tasarlanmıştır. Girilmeyecek Bölge ayarı, robotun gerekli olmadığı alanlar için bir çözüm sunar. Sanal bir duvar, evinizde robotun girmemesi gerektiğini bildiği yerlerde hayali bir çizgi oluşturur. Robot zemini paspaslarken halılardan ve kilimlerden uzak durması için haritada girilmeyecek bölgeleri ayarlayın ve kaydedin.

Philips HomeRun 3000 Serisi Aqua XU3000/02 Beyaz Akıllı Robot Süpürge Özellikleri

Teknoloji Wi-Fi Desteği
Su Tankı Kapasitesi (L) 0,30 ml
Yer Silme Özelliği Islak
En 154 mm
Kullanım Alanı Düz Zemin
Derinlik 350 mm
Siklon Filtre Yok
Emiş Gücü 4000 Pa
EPA/HEPA Filtre Var
Boy 146 mm
Çalışma Süresi 220 dk
Aşılabilir Engel 17 mm
Renk Beyaz
Ağırlık (kg) 3.8
Çalışma Modu Sayısı 4
Pil Tipi Li-ion
Toz Kapasitesi 0.35 lt
Şarj Süresi 6 Saat
Ses Seviyesi (dB) 65
Çöp Boşaltma İstasyonlu Hayır
Haritalandırma Evet
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00004A9Q4V
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Benzer ürünler

Philips 7000 Serisi, Beyaz Islak Kuru Robot Süpürge, 5000 PA,Titreşimli Mop,Sert Zemin ve Halıya Uygun, XU7000/02 Viomi V3 Vacuum Cleaner Lazer Sensör Robot Süpürge ve Paspas Karcher Rcv 3 Robot Süpürge Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Beyaz - Akıllı Robot Süpürge Roborock Q7 Max Plus Akıllı Robot Süpürge -Beyaz Roborock S8 Sonic Mopping Akıllı Robot Süpürge S8 Beyaz Fakir Rs 770 Akıllı Robot Süpürge Xiaomi Hepa Filtreli Sonik Titreşimle Olağanüstü Temizlik Performanslı Yeni Nesil Lds Lazer Navigasyon Mi Temizlik Robotu -Luciole Beyaz Lambader Hediye! Tefal RG7675 X-Plorer Serie 75 Mop Özellikli Akıllı Robot Süpürge Evcil Hayvan Dostu - 2211400962 Dreame Bot L10S Pro Robot Süpürge+Mop (RL56L) Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro 2+ 3D Global Versiyon Siyah Robot Süpürge Homend Alex Laser Pro 1283H Moplu ve Haritalamalı Akıllı Robot Süpürge Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2c Robot Süpürge Philips HomeRun 3000 Serisi Aqua XU3000/01 Siyah Akıllı Robot Süpürge Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro Akıllı Robot Süpürge Beyaz Xiaomi 3D Engel Sensörlü, Çift Hatlı Lazer ve Lds Lidarlı Çift Katmanlı Paspas Ultra Premium Robot Süpürge Philips 7000 Serisi 7000 Islak Kuru Robot Süpürge, 5000 PA,Titreşimli Mop,Sert Zemin ve Halıya Uygun, XU7000/01 Philips XC8057/01 Aqua Plus 8000 Serisi – Islak & Kuru Dik Süpürge Xiaomi Silme ve Haritalandırma Özellikli 3000 Pa Yüksek Emiş Güçlü Wi-Fi, Navigation, Otomatik Şarj Edebilen, Zaman Planlayıcı Özellikli Akıllı Robot Süpürge, Beyaz Roborock Q7 Max Siyah Akıllı Robot Süpürge Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Robot Süpürge ve Paspas - Beyaz Xiaomi Robot Vacuum S10+ Robot Süpürge Beyaz Xiaomi Mi Robot Vacuum S10T 8000PA Akıllı Robot Süpürge Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro Akıllı Robot Süpürge - Siyah Xiaomi Vacuum E10 Robot Süpürge Beyaz Philips 3000 Serisi Islak Kuru Moplu İstasyonlu Robot Süpürge,4000 PA, Sert Zemin ve Halıya Uygun,Beyaz XU3110/02 Xiaomi Mop 2 Pro Ultrasonic Haritalı Paspaslı Robot Süpürge -Siyah Roborock Vacuum Cleanner Q8 Max Robot Süpürge Beyaz Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Ultra Robot Süpürge Roborock Q7 Max Akıllı Robot Süpürge -Beyaz
Başa dön