Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Samsung
Samsung QE50Q60T 50" 125 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart QLED TV

Samsung QE50Q60T 50" 125 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart QLED TV

Samsung
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
Loading interface...
DSACategoryId/2147483638/17201/163192


Samsung 50Q60T 50" 125 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart QLED TV

 

Samsung 50 inç 127 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart QLED TV, en son teknolojik donanıma sahiptir ve modern özellikleriyle dikkat çeken bir modeldir. Samsung'un Uydu Alıcılı 4K Ultra HD QLED televizyon modeliyle film ve dizi izlerken kusursuz ayrıntılarla ve zengin renklerle daha farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz. Bu model ile oyunseverler hareketli sahnelerden bile ayrıntılı görüntü alabilir ve eğlence hiç sona ermez.

Samsung 50''127 Ekran TV'nin 4K çözünürlüğe sahiptir ve bu ürün estetik tasarımıyla odalarınıza renk katar. Teknik özellikleriyle dikkat çekici ürün ile internete bağlanabilirsiniz ve smart teknolojisi sayesinde eğlenceye daha hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. 

Eksiksiz Donanım ile Smart Tekonolojisi

 • Televizyonun Smart özelliği ile içerikler kolayca yönetilebilir. Personel asistanına sahip model ile daha az arama yaparak TV izlemekten daha çok keyif alabilirsiniz. Samsung'un 50 inç 127 Ekran Smart QLED Televizyonu ile eğlenceye artık daha kolay erişebilirsiniz.
 • Quantum DOT teknolojisine sahip model %100 hacimle renkleri daha ayrıntılı gösterir. Şu ana kadar gördüğünüz en net ve iyi görüntüyü alabileceğiniz ürün ile filmler, diziler ve oyunlar daha gerçekçidir.
 • Qantum HDR ile televizyon, detayları ve kontrastı daha net bir şekilde verir. Böylelikle görüntüler size kusursuz bir deneyim yaşatır. Daha derin siyah renklerde ve daha canlı görüntü alacağınız ürün sayesinde eksiksiz ve ayrıntılı bir şekilde televizyon izleyebilirsiniz.
 • Çoklu ekran özelliğine sahip televizyon ekranı bölebilir. Bu özellik ile ikiye bölünebilen televizyonu kullanırken hem telefon görüntüsünü ekrana verebilir hem de seyredilen içerikleri görebilirsiniz. 
 • Filmleri, müzikleri ve tüm videoları telefondan TV'ye yansıtabilirsiniz. Telefonunuzla televizyona dokununca ürün bunu algılayabilir ve anında görüntüleri yansıtabilirsiniz. 
 • Televizyonun sahip olduğu Quantum İşlemci 4K donanımı bulunan çip sayesinde renkleri ayarlayabilir, en optimum düzeyde yüksek kontrast oran ayarı yapabilir ve HDR görüntüyü izleme keyfini yaşayabilirsiniz. 

Üstün Teknik Özellikleriyle Dikkat Çekici Televizyon

 • 50 inç boyutundaki ve siyah renkteki televizyonun estetik tasarımıyla salonlarınıza çok farklı ve renkli bir atmosfer katabilirsiniz.
 • QLED teknolojisine sahip TV daha net resim kalitesi performansına sahiptir. OLED teknolojisinden daha üstün olan QLED sistemiyle film ve diziler artık daha keyifli bir hal alır.
 • Wi-Fİ özelliği bulunan TV ile internete kolayca bağlanabilirsiniz.
 • 4K Ultra HD çözünürlüğe sahip ürün ile detayları daha kaliteli bir şekilde görebilirsiniz. Full HD özelliğine göre 4 kat fazla çözünürlüğe sahip model ile TV izleme keyfiniz de katlanır.  

Teknik Özellikler:

 • Ekran Boyutu: 50 İnç / 127 cm
 • Görüntü Teknolojisi: QLED
 • Wi-Fİ Özelliğ: Var
 • Smart Tv: Var
 • Renk: Siyah 
 • Çözünürlük: 4K Ultra HD

Samsung 4K Ultra HD Smart QLED TV Kutu İçeriği

 • Temel özellikleri bulunan kumandası ile menüden hızlı bir şekilde erişim sağlanabilir. Gereken tüm işlevleri gerçekleştirebileceğiniz sade kumanda ile tüm gereken işlevleri gerçekleştirebilirsiniz.
 • Türkçe kullanıcı kılavuzu yardımıyla TV'nin tüm özellikleri hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Teknoloji Devi Marka: Samsung

1938'de Güney Kore'de kurulan dev bir firma olan Samsung elektronik sektörüne girişini 1969'da yapmıştır. Samsung Korece '3 Yıldız' anlamına gelir. Tüm dünyada milyarca insanın tanıdığı bir marka olan Samsung, geniş uluslararası satış ağıyla dev bir markadır. Samsung kaliteli akıllı telefon modelleriyle, televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi gibi ev aletleriyle binlerce patent almış olan bir firmadır.

Samsung Televizyon Kullanımı

Kullanım talimatlarına uyulduğunda Samsung TV uzun yıllar boyunca kullanılabilir. 24 ay garantisi bulunan model arızalandığında hızlı bir şekilde problem çözülebilir. Smart özelliğe sahip televizyon ile oyun konsolu ve farklı yayınlara erişim sağlanabilir. Bunun dışında farklı uygulamalar da Smart TV ile kullanılabilir.

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön