ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Samsung
Samsung UE65RU7440UXTK 65" 163 Ekran 4K Ultra HD Smart LED TV

Samsung UE65RU7440UXTK 65" 163 Ekran 4K Ultra HD Smart LED TV

Samsung
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/2147483638/17201/163192

Samsung UE65RU7440UXTK 65" 163 Ekran 4K Ultra HD Smart LED TV

Evinizin baş köşesinde yer alan ve keyifli vakit geçirmenizi sağlayan televizyonlar teknolojinin de gelişmesiyle birlikte izlediklerinizden aldığınız zevki katlayarak artırıyor. Alanının en önde gelen firmalarından biri olan Samsung da mühendislerin ve tasarımcıların ortak çalışması sonucu dikkat çekici pek çok televizyon modeli üretiyor. Çıkardığı Samsung UE65RU7440UXTK 65" 165 4K Ultra HD Smart LED TV ile hayat standartlarınızı yükseltmeyi hedefleyen marka, bu televizyon modelinde kullandığı ses ve görüntü sistemleri kullanıcılarına farklı bir deneyim sunuyor. Bunların yanı sıra son dönemin en önemli teknolojileri arasında yer alan Smart Things'e entegre olabilmesiyle de kullanıcıları memnun ediyor. 

Tek Cihaz Pek Çok Avantaj

Samsung ürettiği her televizyonda kullanıcıların seyir zevkini daha da üst noktaya çıkartmayı hedefliyor. Bu hedefin somut bir örneği olarak üretilen Samsung UE65RU7440UXTK 65" 165 4K Ultra HD Smart LED TV sağladığı avantajlarla size evinizin konforu ile sinemanın kalitesini birleştirme olanağı sağlıyor.

  • Samsung'un Dinamik Kristal Renk adını verdiği özellik, bulundurduğu 1 milyar farklı renk tonu sayesinde renkleri çok daha gerçekçi bir şekilde algılamanızda rol oynuyor. Bu özellikle birlikte renklerdeki farklılık detayların daha fazla ortaya çıkmasını sağlarken daha canlı bir görüntünün ekranda oluşabilmesinde de etkili oluyor.
  • Samsung UE65RU7440UXTK Smart LED TV'de yer alan UHD işlemci pek çok kolaylığın ve avantajın önünü açıyor. Sahneleri tek tek analiz ederek rengi ayarlayan bu işlemci aynı zamanda yüksek kontrast oranını düzeltiyor ve HDR görüntü oluşturulabilmesini sağlıyor. Görüntü kalitesinde büyük bir farklılık oluşturan bu özellik aynı zamanda sizin bu tarz ayarla uğraşarak vakit kaybetmenizi de engellemiş oluyor.

  • 4K çözünürlüklü bir ekrana sahip olan bu ekran FHD TV’den 4 kat daha fazla piksele sahip olmasıyla görüntü kalitesinde ve gerçekçiliğinde fark yaratıyor. Aynı zamanda geniş bir ışık aralığına sahip olan Samsung UE65RU7440UXTK LED TV bu özelliklerin birleşmesiyle size görsel bir şölen sunuyor.

  • Teknolojik özellikler kadar tasarıma da önem veren Samsung bunun için alanının en başarılı tasarımcıları ile birlikte çalışıyor. Bunun ne kadar doğru bir karar olduğu bu televizyon modelinde ortaya çıkıyor. İnce çerçevesi ve düşük kalınlıktaki yapısı ile evinize şık bir dokunuş yapmanızı sağlarken pek çok kişinin şikayet ettiği kablo kirliliğinden de kurtuluyorsunuz.  Basit adımlarla bu problemi çözen Samsung, kabloları görünmeyecek şekilde televizyonunuzun arkasındaki bölmeye toplamanızı sağlıyor.

  • Smart Things adı verilen ve evleri daha akıllı bir hale getirmeyi amaçlayan teknoloji pek çok elektrikli aracın birbirine bağlanması ile oluşturuluyor. Samsung UE65RU7440UXTK LED TV de bulundurduğu özellik sayesinde pek çok cihaz ile entegre olarak evinizi daha akıllı bir hale getirmenizi sağlıyor. Örneğin vereceğiniz sesli komutlarla televizyonunuzu açıp kapatabilir veya kanal değiştirebilirsiniz.

Ürünün Teknik Özellikleri

  • Ekran: 65” 165 Ekran
  • Smart TV: Android işletim sistemi
  • Çözünürlük: 4K Ultra HD – 3840 x 2160 px
  • Bağlantı Noktaları : 3 x HDMI – 2 x USB – Ethernet
  • Ses : Dolby Digital Plus 

Kutu İçeriği

Ürünün kutu içeriğinde televizyonu kurmak ve kullanmak için ihtiyacınız olan tüm parçalar bulunurken bunların dışında kullanım kılavuzu ve garanti belgesi de kutuda yer alıyor. Ürünün detaylı özelliklerini öğrenmek ve televizyonunuzu daha verimli kullanabilmeniz için kullanım kılavuzunu incelemenizde fayda bulunuyor. Garanti belgesini ise lazım olması durumunda kullanabilmek için düzgün bir şekilde muhafaza etmeniz gerekiyor.

Kullanım Önerileri

Televizyonunuzu kullanırken odanızda nereye konumlandıracağınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Bu durum, görüntüyü en iyi şekilde görebilmeniz için izlerken belli bir mesafeden televizyona bakma gereksiniminden kaynaklanıyor. Televizyonunuzun büyüklüğü ve çözünürlüğü ise bu mesafeyi belirlemenizde rol oynuyor.


Samsung UE65RU7440UXTK 65" 4K Ultra HD Led TV
Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön