Ürettiği akıllı telefonlarla adından sıkça söz ettiren Samsung firması dünya genelinde sağladığı başarılarla en güvenilir telefon markaları arasında yer alıyor. Samsung cep telefonu batarya özellikleri açısından da kullanıcılarını memnun etmeyi başarıyor. Uzun ömürlü kullanım özelliği sayesinde yıllar boyunca aynı Samsung bataryasından yararlanılabiliyor. Dayanıklı ürün yapısı ve enerji tasarrufu sağlayan ileri teknoloji donanımlarıyla günler boyunca yeterli gelecek bir şarj kapasitesine ulaşılıyor.

Samsung Cep Telefonu Bataryası Fiyatları

İnce yapıları, düşük ağırlıkları ve takıp çıkarma kolaylıkları sayesinde fark yaratıyorlar. Samsung cep telefonu bataryası fiyatları ile de kullanıcılarını memnun bırakıyor. Birkaç saat içerisinde tam dolu hale gelebilen bataryalar sayesinde kesintisiz bir gün geçiriliyor. Doğa dostu özellikleriyle fark yaratan Samsung bataryalar çevreye ve insan sağlığına duyarlı özellikleriyle göz dolduruyor. Lityum iyon piller yani Li-On bataryalar hafiflikleri ve tekrar tekrar şarj edilebilmeleri sayesinde Samsung telefonlara uzun süre kullanılabilir olma özelliği katıyor. Lityum iyon pillerin sağladığı teknolojik avantaj sayesinde cep telefonlarının daha çabuk şarj olması mümkün hale geliyor. Yüksek güç yoğunluğu taşıyan lityum piller hafif ve kullanışlı olmaları sayesinde telefon sahiplerini memnun bırakmayı başarıyor.   

Uzun süreli kullanımlarda ve şarj olurken ısınma yapmayan Samsung bataryalar kullanıcılarına önemli avantajlar sağlıyor. Kısa sürede şarj olabilme özelliğine sahip olan ürünler hem zamandan hem de elektrik enerjisinden tasarruf sağlıyor. Bekleme süresi, konuşma süresi, kayıt süresi gibi teknik özelliklere doğrudan etki eden batarya kapasitesi ve kalitesi Samsung ürünlerde oldukça üst seviyede olduğu için bu telefonların donanımlarını uzun süreler boyunca kesintisiz bir şekilde kullanmak mümkün oluyor. Hızlı şarj olabilme özelliği sağlayan Samsung bataryalar, telefonun şarjını belli bir seviyeye kadar kısa bir süre içinde ulaştırıp daha sonra yavaş şarj özelliğiyle pil ömrünü uzatarak şarj işlemini tamamlıyor. 

Farklı ürün modellerine özel olarak tasarlanmış olan farklı boyut ve kalınlıktaki Samsung cep telefonu batarya seçenekleri ile en doğru bataryayı bulmak kolaylaşıyor. Avrupa Normlarına Uygunluk, kısa adıyla CE belgesine sahip olan Samsung bataryalar tüm teknolojik ve kurumsal testlerden geçirilmiş olarak satışa sunulduğu için kalite, güvenlik gibi konularında alıcılarını memnun ediyor. Telefonun verimli bir şekilde çalışmasını sağlamak için son derece önemli olan doğru ürün kullanımı hakkında kullanıcıları uyaran Samsung bataryalar üzerilerinde bulunan yazılarla hangi cihazlarla uyumlu bir şekilde çalıştıklarını gösteriyorlar. Akıllı bir teknolojinin ürünü olan Samsung bataryalar ile %100 doluluk seviyesine ulaşıldığında, telefon hala şarjda unutulsa dahi bataryanın zarar görmesi önleniyor. Tam şarj kapasitesine ulaşıldığında şarj aletinin fazladan enerji tüketimi yapmasını önlüyor.

Geri dönüşüme uygun olarak üretilen Samsung batarya ürünleri kullanım süreleri dolduktan sonra gerekli geri dönüşüm noktalarına teslim edilerek teknolojiye ve sanayiye yeniden kazandırılıyor. Bu özellikleriyle doğanın kirlenmesini ve radyasyonun artmasını minimum seviyeye çekmeye yardımcı oluyorlar. Akıllı tasarıma sahip olan Samsung cep telefonu bataryaları telefonlara kolayca takılabiliyor ve telefonlardan rahatlıkla çıkarılabiliyor. Samsung bataryalar, telefon kapanmış dahi olsa, içlerinde taşıdıkları enerjiyle telefonun kısa bir süre yeniden çalışabilir hale gelmesini sağlayacak kadar güçlü bir batarya teknolojisi taşıyorlar. 

Samsung cep telefonu bataryası fiyatları açısından ürünlerin taşıdığı uygunluk sayesinde alıcılara avantaj sağlanıyor. Telefonun elektronik aksamını koruyan ve cihazın sorunsuz bir şekilde yüksek performans göstererek çalışmasını sağlayan bataryalar sayesinde cep telefonlarından alınan verim maksimum seviyeye ulaşıyor. Dünya çapında geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan Samsung firması telefon bataryalarının her iki yüzüne yerleştirdiği bilgi verici yazı ve görsellerle kullanıcılarını bilinçlendirerek daha doğru bir kullanıma yönlendiriyor.

Samsung Cep Telefonu Batarya Fiyatları

16 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Samsung
  2. LG
  3. Huawei
  4. Case 4U
  5. Vestel
  6. Teleplus
  7. Kvy
  8. Tiger
  9. Protech
  10. Nokia
  11. Subzero
  12. Able
  13. Deji
  14. S-Link
  15. Ally
  16. Ksp
  17. Carda
  18. Ttec
  19. Syrox
  20. BlackBerry
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı
 • Marka Samsung
DSACategoryId/2147483642/371967/16111
BAŞA DÖN