Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Solaris Dijital 2500 Watt Konvektör Isıtıcı AYAKLI - İvigo markasının bir modelidir

Solaris
2.990,00 TL
( / adet)
Ek hizmet ister misin?
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (3)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

2.990,00 TL
2.990,00 TL
DSACategoryId/2147483638/161876/8001872/80081041

Not: Model seçim tablosunda, dış ortam sıcaklığı 8-10 derece alınmıştır. Isı gereksinimi dış alanın sıcaklık derecesine, odanın ısı yalıtımına, kapı açma/kapama sayısı gibi faktörlere bağlıdır. Tablodaki değerler ortalama şartlar için geçerlidir bu sebeple ısıtıcının gücünü hesaplarken belirtilen faktörler dikkate alınmalıdır.

1000, 2000 ve 2500 wattlık alternatifleri bulunan Solaris Konvektör Isıtıcıların tüm modelleri; şık tasarım, güçlü ısıtma avantajının yanısıra ister portatif ister sabit olarak kullanma imkanı veren tüm aparatları dahil olarak satılmaktadır.

Elektrikli Konvektör Isıtıcıların ön kapak ve gövdesi soğuk şekil vermeye uygun sacdan üretilmiştir. Cihaz, içerisine yerleştirilen rezistans üzerindeki kanatçıklarla ısınma sağlar. Gövdenin alt eteğinde bulunan kanallardan giren soğuk hava rezistansın ısınan kanatları arasından geçerek ön kapak üzerindeki hava kanallarından sıcak hava olarak dışarı çıkar. Bu şekilde dolaşan hava doğal bir ısı taşınımı yaparak bulunduğu ortamı ısıtır.

Isıtıcılarda kullanılan boya içerisinde insan sağlığına zararlı hiçbir kimyasal madde bulunmamaktadır.

Solaris Elektrikli Konvektör Isıtıcılar

Tip

Dijital Elektrikli Konvektör Isıtıcı

KIP4550E10

KIP4570E20

KIP4570E25

Yükseklik mm

450

450

450

Uzunluk mm

500

700

700

Derinlik mm

80

80

80

Ağırlık kg

4,6

5,8

5,8

Elektrik Gücü W

1000

2000

2500

Gerilim V

220-240

220-240

220-240

Akım A

4,3

8,7

10,9

Frekans Hz

50-60

50-60

50-60

Elektronik Oda Sıcaklık Kontrolü

Standart

Standart

Standart

Açma / Kapama Anahtarı

Standart

Standart

Standart

Kablo Boyu m

2

2

2

Koruma Sınıfı

I

I

I

Aşırı Sıcaklık Koruma Termostatı

Standart

Standart

Standart

Mekanik Termostat Kontrolü

-

-

-

Güç Sarfiyat Göstergesi

Standart

Standart

Standart

Ortam Sıcaklığı Göstergesi

Standart

Standart

Standart

Günlük Programlama

Standart

Standart

Standart

Haftalık Programlama

-

-

-

Akıllı Başlama(Adaptive Start)

-

-

-

Enerji Tüketim Takibi

-

-

-

Renk

Beyaz

Beyaz

Beyaz

Standart

:

TS EN 60335-2-30:2009 - TS EN 60335-1:2012

Malzeme Yapısı

:

Soğuk Haddelenmiş Sac Gövde: 0.80 mm, Çerçeve: 1.00 mm.

Yüzey İşlemi

:

Radyatörünüz modern tesislerimizde el değmeden ısıya dayanıklı elektrostatik toz boya ile kaplanarak 200°C de fırınlanmıştır.

Renk

:

RAL9016(Standart)

Isıtıcı Grubu

:

Alüminyum tel rezistans ve konvektörler

Kalite Belgeleri

:

CE, ECODESIGN, TS EN ISO 9001:2015

Yükseklik

:

450 mm

Uzunluk

:

500-700 mm

Güvenlik​

:

Fonksiyonel test, topraklama, elektrik dayanım, kaçak akım testlerinden geçirilmektedir.

Garanti

:

2 Yıl

Dijital Elektrikli Konvektör Isıtıcı

Fişi topraklı prize takınız. Cihazın sağ yan kenarında olan Besleme Anahtarı'nı(şekil 1'e bakınız) açık (cihazın besleme anahtarı "I" şeklinde olacak) konuma getiriniz. Cihazınızın Açma/Kapama Düğmesi'ne kısa bir süre basınız. Cihazınız açılacaktır. Cihaz açıldığı esnada Kontrol Paneli'nde ortam sıcaklığını göreceksiniz. Sıcaklığı arttırmak ya da azaltmak istediğinizde kontrol panelindeki ilgili düğmeye (arttırmak için azaltmak için tuşu) istediğiniz dereceye gelene kadar basılı tutunuz.


Zamanlayıcının Programlanması / Otomatik Açılma

Programlama kırksekiz(48)saatlik bir süreyi kapsar. Programlanan hafıza 48 saatin üzerine çıkamaz, daha fazla arttırılır ise gösterge sıfırlanır. 1. Öncelikle cihazın fişe takılı ve besleme anahtarının(Şekil 1'e bakınız) açık (Cihazınızın besleme anahtarı I konumunda olacaktır) fakat açma-kapama düğmesinin kapalı konumda olması gerekir.

2. Açma-kapama düğmesine basmadan zaman ayar düğmesine basılır. Cihazın kaç saat sonra otomatik olarak çalışmaya başlaması isteniyorsa o rakam ekranda görününceye kadar düğmeye basılı tutulur.

3. Ayarlama bittiğinde gösterge panelinde uyarı ışığı görünecek ve bu ışık cihaz çalışmaya başlayıncaya kadar yanacaktır. Cihaz, ayarladığınız süre bitiminde otomatik olarak açılacak ve ortamı ısıtmaya başlayacaktır.

Not: Kullanıcı tarafından hatalı süre ayarı yapıldığı takdirde cihaz açma-kapama düğmesinden tekrar açılıp kapatılarak yeniden ayarlama yapılabilir.


Zamanlayıcının Programlanması / Otomatik Kapanma

Cihazın çalışırken ne kadar süre sonra otomatik olarak kapanacağınıayarlayan bir özelliktir. Cihazın kapanma gecikme süresi en fazla 8 saattir.

1. Cihaz çalışırken kaç saat sonra kapanması isteniyorsa o rakam gösterge panelinde görününceye kadar zaman ayar düğmesine basılı tutulur.

2. Ayarlama bittiğinde kapanma gecikmesi uyarı ışığı gösterge panelinde yanmaya başlayacaktır. Cihaz kapanıncaya kadar bu ışık yanmaya devam edecek ve gösterge panelinde görünen rakam(saat)kadar sonra da cihaz otomatik olarak kapanacaktır.

Not: Kullanıcı tarafından hatalı süre ayarı yapıldığı takdirde cihaz açma-kapama düğmesinden kapatılıp tekrar açılarak yeniden ayarlama yapılabilir.


Tuş Kilidi(Çocuk Kilidi)

Cihazınız çalışırken tuş kilidi düğmesine bir süre(yaklaşık 3-4 saniye)basılı tuttuğunuzda kontrol panelindeki ekranda "LO" yazısı görünür. Cihazın düğmelerine bu ayardan sonra basıldığında kontrol panelindeki düğmelerin çalışmadığı görülecektir. Kontrol paneli düğmelerinin tekrar çalışması için tuş kilidi düğmesine kısa bir süre(3-4 saniye)basılır ve ekranda "UL" yazısı görünür. Bu yazının görünmesiyle düğmeler genel kullanıma açılmış olur.


Cihazın Kapatılması

Açma kapama düğmesine parmağınızı üzerinden çekmeden 3-4 saniye basarsanız cihaz kapanır. Ayrıca besleme anahtarından da cihaz kapatılabilir. Cihaz çalışırken, kablosunun fişten çekilerek veya direkt besleme anahtarı "0" konumuna getirilerek kapatılması ürüne zarar verebilir. Bu şekilde kapatılmamasına dikkat edilmelidir. Öncelikle kontrol panelindeki açma-kapama tuşundan veya kumanda ile cihaz kapatıldıktan sonra besleme anahtarı kapatılmalı veya cihazın fişi çekilmelidir.

Not: Programlanmış bir cihazda elektrik kesintisi yaşandığında cihaz programı hafızasında tutar ve elektrik gelmesi durumunda programı çalıştırarak kaldığı yerden devam eder. Bu programın devam ettirilmemesi istenirse cihazın besleme anahtarı kapatılmalıdır.

Isıtıcılarda kullanılan boya içerisinde insan sağlığına zararlı hiçbir kimyasal madde bulunmamaktadır.

Ambalaj içerisinde plastik ayaklar da ayrıyeten mevcuttur.. Bu plastik ayaklar ücretsizdir. Duvar askı aparatı opsiyoneldir ve ücrete tabidir.

Solaris Dijital 2500 Watt Konvektör Isıtıcı AYAKLI - İvigo markasının bir modelidir Özellikleri

Isıtıcı Türü Elektrikli
Renk Beyaz
Watt 2500 W
Ebatlar 450X700
Infrared Watt Aralığı 2500
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV000058PENE
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön