İş yaşantısında ya da günlük hayatta iletişim aygıtlarından kesintisiz olarak yararlanmak büyük önem arz ediyor. Ancak yoğun internet kullanımı ve telefon görüşmesi neticesinde marka ya da model fark etmeksizin birçok akıllı cep telefonunun şarjı gün içerisinde tamamen bitebiliyor. Kesintisiz iletişim ve eğlence için geliştirilen taşınabilir şarj cihazlarının bu noktada önemi ortaya çıkıyor. Geliştirdiği kesintisiz güç kaynaklarıyla çok geniş kitlelere hitap eden Tunçmatik, taşınabilir şarj cihazı modelleriyle de dikkat çekmeyi başarıyor.

Tunçmatik Taşınabilir Şarj Cihazı Fiyatları

Kullandığınız iOS ya da Android işletim sistemli akıllı cep telefonları ve tabletlerinizin şarj durumları, özellikle iş akışınızı takip ettiğiniz veya önemli görüşmeler gerçekleştireceğiniz zamanlarda büyük önem kazanıyor. Ortaya koyduğu ürünlerle sektörde kendini kanıtlayan Tunçmatik, taşınabilir şarj cihazlarını gereksinimlerinize göre 900 mAh ilâ 6000 mAh arasına konumlandırıyor. Ürünlerin bazılarında bulunan dahili şarj kabloları Android tabanlı aygıtlar için Mini USB, iOS tabanlı aygıtlar içinse Lightning portu olarak geliyor. Bu sayede yanınızda şarj amacıyla devamlı olarak kablo taşımanıza gerek kalmıyor. Seçeceğiniz modele göre kredi kartı boyutlarında da olabilen Tunçmatik taşınabilir şarj cihazları, dayanıklı yapıları ve dünyaca ünlü batarya hücresi geliştiricilerinden biri olan Samsung kaynaklı bataryalarıyla kalitesini kanıtlıyor.

Birçok taşınabilir şarj cihazının aksine, edindiğiniz şarj cihazını doldururken aynı zamanda bu aygıtlara bağladığınız telefon ve tabletlerinizin de enerji gereksinimlerini karşılayabilirsiniz. Yöneleceğiniz Tunçmatik taşınabilir şarj cihazı fiyatları, modelin batarya kapasitesi, tasarımı ve beraberinde gelen ekstra özelliklere göre farklılık gösterebilir. Bu bağlamda ürünleri kullanacağınız alanları belirlemeniz ve ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayacak aygıtları edinmeniz doğru olur. Amacınız görsel açıdan şık ve aynı zamanda çok amaçlı kullanılabilecek bir taşınabilir şarj cihazı almaksa doğrudan 6000 mAh’lik ürünleri tercih edebilirsiniz. Hem kolay taşınabilir hem de işlevselliğe odaklanan modelleri arıyorsanız, 900 - 2000 mAh arasında değişen farklı modeller size göre olabilir.

Tunçmatik Taşınabilir Şarj Cihazı Modelleri

Birbirinden başarılı taşınabilir şarj cihazlarına imza atan Tunçmatik, hemen her kullanım senaryosuna uygun ürünleri sizlere sunuyor. Ortalama 1000 akü şarj döngü sayısına sahip Tunçmatik taşınabilir şarj cihazı modelleri, seçeceğiniz ürüne göre farklı sürelerde tam doluluğa ulaşıyor. Farklı amper aralıklarında şarj edilmesi gereken akıllı cep telefonu ve tabletlerinizle tam uyumluluk gösteren modeller zarif tasarımlarının yanı sıra; kısa devre koruması, aşırı sıcaklık koruması, düşük voltaj koruması, aşırı voltaj koruması ve aşırı akım koruması gibi pek çok güvenlik mekanizmasıyla kullanıcılara güven veriyor. Ayrıca seçeceğiniz bazı ürünler alüminyum yapılı kasaları sayesinde çarpma ve düşme gibi olumsuzluklara karşı büyük oranda dayanıklılık gösteriyor. Yüksek kaliteli Lityum İyon bataryalarla geliştirilen Tunçmatik şarj cihazları, küçük boyutlu tasarımları sayesinde çantalarınızda ve ceplerinizde kolayca taşınabiliyor. Çalışmalarınızın aksaklığa uğramaması için edinebileceğiniz Tunçmatik taşınabilir şarj cihazları, sahip olduğunuz akıllı cep telefonu ve tabletleri daha verimli kullanmanıza da imkan tanıyor.

Akıllı aygıtlarınızın yanı sıra dijital fotoğraf makinesi, müzik çalar ya da kablosuz hoparlör gibi yeni nesil ürünleri de kolayca şarj edebilecek şekilde dizayn edilen modeller, üzerlerinde bulunan LED aydınlatmalar sayesinde şarj cihazında kalan batarya miktarını kolayca görebilmenizi mümkün kılıyor. Farklı renk seçenekleri, model zenginliği aracılığıyla işlevsel birer ürün olmalarının yanında şık aksesuarlar haline de gelen Tunçmatik taşınabilir şarj cihazları, hem günlük yaşantınızda hem de iş hayatınızda severek kullanacağınız ürünler arasına kolaylıkla giriyor. Siz de kendinize uygun olan modellerden arzu ettiklerinizi seçebilir, Tunçmatik’in sunduğu olanaklardan yararlanabilirsiniz.

Tunçmatik Taşınabilir Şarj Cihazları

11 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Tunçmatik
  2. Samsung
  3. Xiaomi
  4. Lenovo
  5. Huawei
  6. Spigen
  7. Case 4U
  8. Anker
  9. Vestel
  10. S-Link
  11. Ttec
  12. Romoss
  13. Codegen
  14. Trust
  15. GP
  16. Toptancı Kapında
  17. Sony
  18. Ligovi
  19. Remax
  20. Energizer
  21. BuldumBuldum
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı
 • Marka Tunçmatik
DSACategoryId/2147483642/371967/60004584
BAŞA DÖN