Her yeni versiyonlarında teknoloji dünyasının getirdiği yenilikleri bünyesine katan akıllı cep telefonları, USB bağlantı noktasında çıtayı biraz daha yukarı taşıyarak USB Type-C yapısındaki portlarla donatılıyor. Veri aktarım hızından görüntü aktarım yeteneklerine kadar pek çok noktada büyük değişiklikler getiren bağlantı portu, Micro-USB veya USB-A konektörlerinden biçimsel olarak ayrılıyor. Kullanıcıların, edindikleri Android kabloları (Type C) yatay düzlemde diledikleri gibi takabilmelerine izin veren port, akıllı aygıtların teknik maharetlerinin gözler önüne serilebilmesini de sağlıyor.

Yeni nesil akıllı cep telefonlarının yanı sıra modern taşınabilir bilgisayarların da şarj noktası olarak seçilen USB Type-C portu, Android kabloların önemini daha da arttırıyor. Bir ucu USB-A diğer ucu ise USB Type-C şeklinde olan kablolar, ilgili aygıtların adaptörleri ya da taşınabilir şarj cihazları aracılığıyla kısa sürede şarj edilebilmesini mümkün kılıyor. Teknoloji markalarının farklı uzunluklarda ve kablo yapılarında imal ettiği ürünler, Type-C konektör girişi olan aygıt kullanıcılarının alışveriş listelerinde kendine yer buluyor. Farklı dokulara sahip olabilen ve yuvarlatılmış hatları sayesinde, kıvrılarak kolayca taşınabilen ürünler, beraberinde çeşitli dönüştürücüler getirebiliyor. Micro-USB başta olmak üzere farklı uçlarla zenginleştirilebiliyor. Böylece alternatif kullanım senaryolarında rahatlıkla değerlendirilebilen modeller, günlük yaşamda veya iş hayatında başvurulan elektronik aygıtların kesintisiz kullanılabilmesine olanak veriyor.

USB-Type C portunun kabiliyetli olmasıyla kullanım alanları genişlediği gibi cihazların görüntü aktarabilme imkânlarından da yararlanılabilmesine zemin hazırlayan Android kabloları (Type C) telefonunu ve taşınabilir bilgisayarını çok amaçlı kullananları memnun ediyor. Modern taşınabilir bilgisayarların üzerinde, kasa genişliğinin hayli düşük olması nedeniyle yer verilmeyen Ethernet portu gibi bağlantı noktalarına gereksinim duyanlara hitap eden ürünler de imal ediliyor. Ethernet portu, USB 3.0 portu, HDMI bağlantı noktası gibi bölümleri üzerinde bulunduran Hub formundaki Android kabloları (Type C) bilgisayar ve akıllı cep telefonlarını tam kapasite çalıştırılabilmesini sağlıyor. OTG özelliğine yeni nesil telefonlara; taşınabilir disk, USB bellek, klavye, fare, oyun kontrolcüsü gibi birimlerin sorunsuz bağlanabilmesine izin veren modeller de kullanıcılarıyla buluşuyor. Yeterli uzunlukta kabloyla gelebildiği gibi dönüştürücü yapısında da olabilen ürünler, ilgili aygıtların alabildiğine verimli ve keyifli değerlendirilebilmesine imkân tanıyor.

Type C Kablo Fiyatları

Renk ve kablo yapılarıyla kendi içinde büyük çeşitlilik gösteren Android kabloları (Type C) son yıllarda tasarımlarıyla olduğu kadar renkleriyle de kendilerinden söz ettiren akıllı telefonlarla uyumluluk gösteriyor. Edindiği akıllı aygıtın ve taşınabilir bilgisayarın USB-C kablosunda arıza tespit edenlerin yanı sıra evdeki kablosunu açık alanda ya da iş yerinde kullanmak istemeyenlerin yönelebilecekleri modeller, dayanıklı yapılarıyla öne çıkıyor. Android kabloları (Type C) teknoloji markalarının elektronik ürünlerle birlikte verdiği kabloların getirdiği tüm özellikleri ve tercih edilen modele bağlı olarak daha fazlasını da sunabiliyor.

Modern aygıtlara yatırım yapanların edinebilecekleri kablolar, çeşitli değişkenlere göre farklı fiyat aralıklarında yer alıyor. Bu bağlamda Type C kablo fiyatları ürünün; markasına, modeline, uzunluğuna, çıkış noktalarına, dönüştürücü içerip içermediğine ve Hub formunda olup olmadığına bağlı değişiyor. Özel bir görev için yapılandırılmamış olan kablolar, son derece erişilebilir fiyat aralıkları üzerinden kullanıcılarıyla buluşurken çok amaçlı kullanıma yönelik hazırlanan modeller ise daha yüksek fiyatlarda bulunuyor. Değerlendirdiğiniz taşınabilir bilgisayarın teknik kabiliyetlerini sonuna kadar kullanmak istiyorsanız Type-C portundan 4K çözünürlüğünde görüntü alabilmenize imkân tanıyan ürünler ile çalışmalarınızda verimlilik sağlayabilirsiniz. 

Çok sayıda teknoloji markası tarafından hazırlanan Android kabloları (Type C) teknolojiyi yakından takip edenlerin ve USB-C portlu elektronik aygıt sahiplerinin ilgisini çekiyor. Siz de ihtiyacınıza en uygun ürünü seçerek verimli sonuçlar elde edebilirsiniz. 

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Type-C Kablo

.
.
Konumseçilmedi
Toplam 24 / 5901 ürün
DSACategoryId/2147483642/371967/29010123/80314034