Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Vaillant Ecotec 376/5-5 Plus Yoğuşmalı Kombi

Vaillant
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
Loading interface...
DSACategoryId/2147483638/161876/17723
Vaillant Ecotec 376/5-5 Plus Yoğuşmalı Kombi

Küçük hacimli tasarımına karşın yüksek verimliliğe sahip olan, değişen şartlara göre kendisini ayarlayabilen modülasyonlu yapısı sayesinde yüksek yakıt tasarrufu sağlayan çevre dostu Vaillant Ecotec 376/5-5 Plus yoğuşmalı kombi, Vaillant'ın 140 yıllık yüksek Alman teknolojisi ve tecrübesiyle üretilmiştir. İleri teknoloji malzemeler kullanılarak üretilen kombi, anında ısınma ve sıcak su garantisi sunar. Yüksek oranlarda yakıt tasarrufu sağlayan cihaz, temiz atıksız ve zahmetsiz ısınma konforu sağlar. Evinizin ya da iş yerlerinizin her noktasına homojen ısı dağılımı sağlayarak kalıcı ısıtma çözümleri sunar. Sadece ilk çalıştırma esnasında tek bir düğmeye basarak çalıştırabileceğiniz Vaillant Ecotec, ortam sıcaklığına göre otomatik olarak sıcaklık değerlerini ayarlar ve sizi durmadan sıcaklığı düşürüp çıkarma zahmetinden kurtarır. Böylelikle ortam sıcaklığındaki dalgalanmaların ve ısı değişimlerinin önüne geçer. 

Vaillant Ecotec 376/5-5 Plus Yoğuşmalı Kombi Teknik Özellikler

 • Tam yoğuşma teknolojisine sahip olan Vaillant Ecotec, %107'ye kadar ulaşan yüksek verim ve yakıt tasarrufu sağlar. Kademesiz alev modülasyonu sayesinde ekstra yakıt tasarrufu sunar.
 • Yüksek kaliteli paslanmaz çelik çift eşanjörü ile oldukça uzun ömürlüdür. Akıllı mikro depolama özelliği ile anında sıcak su, Aqua sensör özelliği ile de daima sabit sıcaklıkta suyu garanti eder.
 • Cihazınız bekleme konumundayken sınıfının en düşük elektrik sarfiyatı yapan kombilerdendir. Böylelikle enerji tasarrufu bakımından da bütçenize destek olur. Cihaz ayrıca, otomatik kademeli fan ve pompa tasarrufunun yanı sıra otomatik güç ayarlama mekanizması ile ekstra tasarrufludur.
 • Vaillant Ecotec 376/5-5 Plus yoğuşmalı kombi, Vaillant'a özgü otomatik ek emniyet sistemleri ile donatılmıştır. Böylece cihazınızı en üst düzey güvenlik önlemleri eşliğinde gönül rahatlığıyla kullanmanız sağlanmış olur. 
 • Akıllı elektronik beyin ile LCD ekrandan arıza teşhis sistemine sahip olan Vaillant Ecotec, cihazınızda meydana gelen olası arızaları bu sistemle kolayca tanıyabilir ve böylece soruna yönelik çok daha hızlı ve pratik çözümler sunar.
 • Vaillant Ecotec, düşük gaz basıncında bile çalışma performansından ödün vermez. Akıllı ateşleme sistemi sayesinde arızasız çalışma avantajı sunar. Cihazınızda bulunan kireç kapanı filtresi, uzun süreli eşanjör ömrü ve yüksek yakıt tasarrufu ile kombinizi ve bütçenizi korur. 

Öne Çıkan Teknik Detaylar

 • Isıtma Kapasite: 35 kW
 • Baca Tipi: Hermetik İşletmeli
 • Isıtma Tekniği: Yoğuşmalı
 • İkinci Eşanjör: Var
 • Yakıt Tipi: Doğalgaz

Ek Özellikler:  IPX4D elektrik koruma sınıfı ile korunan Vaillant Ecotec, ayrıca zorlu iklim koşullarında donmaya karşı da koruma sistemi ile donatılmıştır. Cihazınız maksimum 115 W elektrik sarfiyatı ile çalışır. Bireysel ısıtma ve sıcak su ihtiyacınızı en üst seviyede ve yüksek verimle karşılayan Vaillant Ecotec'e istediğiniz takdirde bir boyler ilave ettirerek çok daha bol sıcak su elde edebilirsiniz. 53 dB ses profili ile çalışan kombi, varlığıyla sizi rahatsız etmez.Cihaz, bilgisayar ve modem bağlantısı ile online servis olanağından yararlanma ayrıcalığı da sunar. 

Üstün Alman Teknolojisi: Vaillant

1874 yılında Almanya da kurulan Vaillant, o tarihten günümüze kadar havalandırma ve ısıtma sektöründe öncü bir firma olarak üretimlerine ve hizmetlerine devam etmektedir. 

Kullanım Önerileri

Cihazınız bağlandıktan sonra ilk çalıştırma mutlak surette yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Cihazınızın periyodik bakımlarını yaptırarak daha uzun ömürlü bir kullanım avantajı elde edebilirsiniz. Ürünü hiçbir zaman yetkili olmayan kişiler veya kendiniz açıp tamir etmeye çalışmamalısınız. Ürünün güvenlik uyarılarına harfiyen uymanız hem cihazınız hem de can güvenliğiniz açısından büyük önem taşır. Bunun dışında kombinizden yüksek verim elde edebilmek için evinizin içinde ve bina dışında ısı yalıtımını sağlamış olmanız yararınıza olacaktır.Not: Kombi montajları yetkili servis tarafından ücretsiz yapılmamaktadır. Kombi montajı alıcıya aittir. Kombi montajından sonra bölgenizdeki gaz dağıtım firmasından uygunluk veya değişim belgesi almanız gerekmektedir. Daha sonra aldığınız markanın müşteri hizmetlerini arayarak cihazın devreye alınması için ücretsiz servis talep edebilirsiniz.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön