Türkiye'de iklimlendirme sektöründe faaliyet gösteren ve dünya genelinde çok sayıda kullanıcıya hitap eden Warmhaus, radyatörden kombiye kadar geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Kendi geliştirdiği teknolojilerle donattığı kombi modelleri ile yoğun ilgi gören başarılı marka, su ve alan ısınması konusunda birçok avantajı bir arada sunar. Kullanıcı memnuniyeti ile dikkat çeken Warmhaus kombi, farklı ihtiyaçları karşılayan modelleri ile beğeni toplar. Tıpkı klima fiyatları gibi ulaşılabilir seçenekler sunan Warmhaus yoğuşmalı kombi fiyatları, ürün zenginliği nedeniyle hemen herkese hitap eder.

Warmhaus Kombi Özellikleri

Isıtma ve soğutma teknolojileri ile kullanıcılara optimum sıcaklık sağlayarak daha konforlu yaşam alanları oluşturmayı hedefleyen Warmhaus, modelden modele farklılık gösteren kombi özellikleri ile benzerlerinden ayrılır. Genel olarak uzun bir kullanım ömrü ve yüksek performans vadeden Warmhaus kombiler, enerji tasarrufu sağlayan çalışma prensipleri ile hem bütçe hem de çevre dostu bir kullanım vadeder. Sahip olduğu çalışma sistemi sayesinde yüzde 17 oranında daha verimli kombiler üreten başarılı marka, ürünlerin çalışma sistemlerinin yanı sıra görsel tasarımları ile de fark yaratır. Sade ve şık görünümleri ile tasarım ödülleri alan Warmhaus kombiler, hemen her dekorasyona uyum sağlayacak niteliktedir. Görünümleri ile her ortama uyum sağlayan başarılı kombiler, dijital ekran bulunan kontrol panelleri ile de büyük bir kolaylık sağlar. Yapılan tüm ayarların ve kombi durumunun kolaylıkla okunabildiği söz konusu LCD ekranlar sayesine her yaştan kullanıcı, su ve ortam ısısını dilediği gibi ayarlayabilmektedir. Warmhaus kombi kullanıcı yorumları ve değerlendirmelerde öne çıkan bir başka özellik ise düşük çalışma sesidir. Başarılı markanın tüm kombi modelleri oldukça düşük olan çalışma sesleri sayesinde hem kullanıcılara hem de çevreye rahatsızlık vermez.

Pre-heat özellikli modelleri ile kullanıcılara kesintisiz sıcak su sağlayan Warmhaus kombiler, güvenli kullanım sunan emniyet sistemleri ile de fark yaratır. Tüm arıza durumlarını ekran üzerinde gösterdiği kodlar ile kullanıcıya bildiren başarılı kombiler, müdahale sürecinin hızlı olmasına katkı sağlar. Polimer cam yüzeyleri ile kolay temizlik ve uzun yıllar şık görünüm vadetmelerinin yanı sıra korozyona karşı dirençli kazanları ile uzun süre maksimum performans gösterir. Warmhaus kombi özellikleri arasında yer alan bir diğer önemli özellik ise gaz adaptif sistemdir. Hava ve gazın sirkülasyonunu sağlayan bu sistem aynı zamanda gazın kalitesini de ölçer. Bu sayede gazı daha verimli yakar ve bütçe dostu bir ısınma sağlar.

Warmhaus Kombi Modelleri

Yeni nesil teknolojiler sayesinde kullanıcılara pek çok avantaj sunan Warmhaus kombi modelleri arasında öne çıkanlar şu şekilde sıralanır:

  • Warmhaus Yoğuşmalı Kombi: Yüksek enerji verimliliği ile öne çıkan bu kombi modelleri, full premix adı verilen özel bir sistem sayesinde daha az miktarda gaz tüketerek daha fazla ve uzun süreli ısıtma sağlar. Elektronik gaz adaptif sistemin de yer aldığı bu kombilerde yüzde 97’ye varan oranda verimlilik söz konusudur.
  • Warmhaus Tam Yoğuşmalı Kombi: Başarılı markanın yoğuşmalı kombilerine kıyasla daha fazla verimlilik vadeden bu kombi modelleri yüzde 108’e varan verimlilik ayrıcalığı sunar. Tıpkı yoğuşmalı kombi modelleri gibi bütçe ve çevre dostu olan bu kombilerde de gaz adaptif sistem, standart olarak yer alır.
  • Warmhaus Hermetik Kombi: Atık gazın özel bir fan sistemi ile kombiden direkt olarak dış ortama atıldığı hermetik kombiler, ismini bu çalışma sistemine sahip olan hermetik bacadan alır.
  • Warmhaus XL Kombiler: 28/35 ve 32/40 kW şeklinde iki farklı seçenek sunan büyük kapasitel Warmhaus kombiler, dakikada 190 litreye varan su debisi ile öne çıkar.
  • Warmhaus Mini Kombiler: Boyut açısından dünyanın en küçük kombileri arasında yer alan bu modeller arasında, Warmhaus 24 kW yoğuşmalı kombi gibi 24 kW güce sahip olanlar ile Warmhaus kombi 28 kW gibi daha yüksek kapasiteli modeller yer alır.

Tüm bunların yanı sıra dünyanın en küçük kombileri arasında yer alan ve dış yüzeyinde ekstra dayanıklı polimer cam kullanılan mini Warmhaus kombi modeli, 59,5x38x26 cm ölçülerinde olup dahili sıcak su haznesi ile kesintisiz sıcak su kullanımı sağlar. Tam yoğuşmalı olduğu için kombiden çıkan atık gaz yeniden sisteme dahil edilir ve ısısından faydalanılır. Klasik Warmhaus kombi özellikleri olan güvenli çalışma, düşük çalışma sesi, görsel tasarım ve enerji verimliliğinin de yer aldığı başarılı cihaz, gazı verimli kullanarak ekolojik dengenin korunmasına da katkı sağlar.

Warmhaus Kombi Avantajları

Geliştirdiği teknolojiler sayesinde üst düzey enerji verimliliği sağlayan Warmhaus kombiler, kullanıcılara pek çok avantajı bir arada sunar. Warmhaus kombi yorumlar ve değerlendirmelerde de vurgulanan avantajların başında %108’e varan enerji tasarrufu gelir, Yoğuşmalı kazanın yanı sıra elektronik gaz adaptif sistem teknolojisi ile gazı akıllıca kullanan Warmhaus kombiler, atık gazı dahi ısı kaynağı olarak kullanır. Dolayısıyla Warmhaus kombi kullanımı ile bütçe dostu bir gaz tüketimi sağlanırken yaşam alanının optimum ısıda kalması sağlanır. Warmhaus yoğuşmalı kombi yorumları ve uzman incelemelerinde de öne çıkan enerji verimliliğinin yanı sıra sessiz çalışma özelliği ile de büyük bir kolaylık sağlar. Maksimum 58 dB olan çalışma sesi sayesinde günün 24 saati kimseye rahatsızlık vermeden çalışır.

Başarılı markayı benzerlerinden ayıran en önemli avantajlardan biri de LCD ekranlı kontrol panelleridir. Oldukça geniş olan söz konusu ekran sayesinde kombinin ne durumda olduğu, oda sıcaklığı, su sıcaklığı, çalışma modu ve arıza kodu kolaylıkla görülür. Ayrıca herkese hitap eden kontrol tuşları ve Türkçe arayüzü, kullanıcıların su sıcaklığını, petek sıcaklığını, çalışma modunu/süresini ayarlamasına yardımcı olur.

Warmhaus Kombi Fiyatları

Tamamen yerli sermaye ile kurulan ve hem Türkiye’de hem de dünyada iklimlendirme sektörünün lider markaları arasında yer alan Warmhaus, önemli ölçüde gaz tasarrufu sağlayan yeni nesil teknolojiler ile donattığı tüm kombi modellerine ulaşılabilir fiyatlarla sahip olma ayrıcalığı sunar. Warmhaus kombi fiyatları, kombinin modeline, kapasitesine ve enerji verimliliği oranına göre farklılık gösterebilir. Bu sebeple Warmhaus tam yoğuşmalı kombi fiyatları ile hermetik kombi fiyatları arasında farklılık olması mümkündür. Markanın pek çok kombi modelinin yer aldığı güncel Warmhaus kombi fiyat listesi incelendiğinde, hemen her bütçeye uygun kombi bulunduğu görülür. Bunun neden ise zengin ürün yelpazesidir. Öte yandan markanın kombi fiyatları da tıpkı vantilatör fiyatları gibi ürünün çalışma kapasitesine/gücüne göre değişir. Dolayısıyla aynı teknolojiye sahip olan 24 kW kombi ile 28 kW kombi arasında az da olsa fiyat farklılığı söz konusu olabilir.

Warmhaus kombi alırken nelere dikkat etmek gerekir?

Kapasite, ekran teknolojisi, gaz tüketim miktarı, boyut gibi farklı özellikleri olan yoğuşmalı, tam yoğuşmalı ve hermetik kombi modelleri bulunan Warmhaus, hemen her beklenti ve ihtiyaca zengin ürün yelpazesi ile alternatif çözümler sunar. Kombi seçiminde yaşam alanının büyüklüğünden gaz tüketim miktarına göre pek çok detaya dikkat edilerek kombi seçimi yapılması önerilir.

Warmhaus kombi nasıl resetlenir?

Çeşitli hata kodları alındığında kombinin yeniden başlatılmasını sağlayan reset işlemi için genellikle 2 numaralı tuşa 3-4 saniye basılı tutmak yeterlidir. Ancak farklı Warmhaus kombi modellerinde reset tuşu farklı olabileceği için kullanım kılavuzunun dikkatle okunması önerilir.

Warmhaus kombi bakımı nasıl yapılır?

Yeni nesil teknolojiler ile donatılan Warmhaus kombilerin bakımının mutlaka yüksek teknik bilgi ve pratiğe sahip yetkili kişiler tarafından yapılması gerekir. Bu sebeple özellikle kış mevsimine girerken yetkili teknik servise başvurulması ve gerekli bakımın yaptırılması tavsiye edilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Warmhaus Kombi

6 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
Güvenle Kapında
Kapasite
DSACategoryId/2147483638/161876/17723/warmhaus