Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Xiaomi Redmi 20000 Mah Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı - USB-C - 18W 2 Çıkışlı Powerbank - Siyah

Xiaomi
810,00 TL
( / adet)
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (14)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

865,00 TL
830,00 TL
DSACategoryId/2147483642/371967/60004584/60006597

Xiaomi Redmi 20000 Mah Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı - USB-C - 18W 2 Çıkışlı Powerbank - Siyah 8 saatte şarj oluyor, ortalama 4 defa telefon şarjı yapar

USB-A portuyla gelen cihaz, aynı anda iki farklı telefonu ya da tableti şarj edebiliyor. USB-C portu ise modelin kendisinin şarj edilmesinde görev alıyor.

Dünya genelinde teknolojinin gelişmesi ile birlikte birçok kişi farklı teknolojik ürünler tercih etmektedir. Genellikle yaygın olarak tercih edilen teknolojik ürünler, bir güç ile çalıştığından dolayı bu teknolojik ürünlerde, güç için elektrik kullanılmaktadır. Teknolojik ürünler arasında en yaygın olarak tercih edilen ve birçok kişinin gözde teknolojik ürünlerinden bir tanesi, Akıllı Cep Telefonu olmaktadır. Akıllı cep telefonu kullanımını, diğer teknolojik ürünlere göre daha rahat bir şekilde tercih edilmektedir. Akıllı cep telefonları pil ile çalıştığından dolayı tekrar şarj edilerek kullanılabilmektedir. Şarj konusunda telefonu şarj etmek için zorunlu olarak birçok kişi, priz yanlarında bekler. Bu tarz durumların yaşanmaması için teknoloji ile birlikte gelişen en önemli ürünlerden bir tanesi, taşınabilir şarj aletleridir.

Kullanım açısından daha rahat ve daha konforlu bir şekilde kullanım sağlayabileceğiniz taşınabilir şarj aletleri, bir diğer ismi ile Powerbank olarak bilinir. Taşınabilir şarj aleti olarak kullanılan powerbank modelleri arasında en çok tercih edilen ve en yaygın olarak kullanılabilen çeşitlerinden bir tanesi, Xiaomi Redmi 20000 Mah Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı - USB-C - 18W 2 Çıkışlı Powerbank modelidir. Kullanım açısından rahat ve konforlu bir şekilde kullanılabilen ve birçok kişinin şarj aleti olarak rahatlıkla kullanım sağlamış olduğu bu ürün, powerbank konusunda diğer modellere göre daha yaygın bir şekilde tercih edilmektedir.

Xiaomi Redmi 20000 Mah Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı - USB-C - 18W 2 Çıkışlı Powerbank, avantaj bakımından birçok farklı girişe sahiptir. Usb girişi olarak kullanılan girişler ile birlikte hızlı bir şekilde şarj edebilme özelliğine sahip olan bu ürün, daha sonrasında hızlı bir şekilde tekrar dolum olması ile uzun bir süre kullanımı sağlanabilmektedir. Toplam 8 saatte şarj olması ile birlikte, girişlere uygun bir şekilde kullanımı sağlanabilmektedir. 20000 Mah depolama sayesinde, telefonunuzun batarya kapasitesine göre ortalama olarak 4 defa şarj edebilirsiniz.

Xiaomi Redmi 20000 Mah Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı - USB-C - 18W 2 Çıkışlı Powerbank Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kullanım açısından rahat bir şekilde kullanım sağlayabileceğiniz ve birçok kişinin yaygın bir şekilde kullanmış olduğu Xiaomi Redmi 20000 Mah Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı - USB-C - 18W 2 Çıkışlı Powerbank, kullanım esnasında dikkat edilmesi gereken birçok farklı durum bulunmaktadır. Xiaomi Redmi 20000 Mah Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı - USB-C - 18W 2 Çıkışlı Powerbank kullanırken özellikle dikkat etmeniz gereken şeylerden bir tanesi, sıvı teması konusunda dikkat etmenizdir. Sıvı ile herhangi bir şekilde temas etmesi durumunda, içerisinde bulunan devreler zarar görebilmektedir. Bu tarz durumlardan dolayı verimli bir şekilde çalışmayarak, herhangi bir şekilde kullanım sağlanamayabilir.

Xiaomi Redmi 20000 Mah Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı - USB-C - 18W 2 Çıkışlı Powerbank kullanırken dikkat etmeniz gereken durumlardan bir tanesi, sıcak ortamlarda fazla bir şekilde bulunmamasıdır. Genellikle arabada veya ev ortamında kullanım sağlanmış olsada, özellikle yaz sıcaklarında yüksek sıcaklığa sahip olan yerlerde tutmamanız daha sağlıklı olacaktır. Sıcak bir yerde kaldığı zaman içerisinde bulunan şarj edilebilir pillerin ömrü kısalması ile birlikte, yüksek sıcaklıklarda genleşme durumu yaşanabilmektedir. Xiaomi Redmi 20000 Mah Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı - USB-C - 18W 2 Çıkışlı Powerbank güç ve performans açısından ilk günkü gibi kullanılması için, bu tarz durumlara dikkat edilmesinde fayda vardır. Şarj ederken şarj süresinin 8 saat olmasından dolayı, gece yatarken mümkün olduğunda prizde bırakmamanız hem sizin sağlığınız için hem de powerbank sağlığı için çok önemlidir

Şarj Durumu Göstergesi Var
Pil Gücü (mAh) 20000 mAh
Pil Gücü 20000 mAh ve Üzeri
USB Çıkış Sayısı 3
Dijital Şarj Göstergesi Yok
Fener Yok
Type-C Var
Hızlı Şarj (Quick Charge) Var
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000WC9KY
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Popüler aramalar

Başa dön