Oppo Saat

Oppo saat modelleri kullanışlı özellikleri ile dikkat çeker. Bay ve bayanlar tarafından unisex tasarımlarıyla kullanılabilir. Farklı satıcılar tarafından satılmasına rağmen en uygun fiyatlar dahilinde online raflarda yerini alır. En fazla 46-50 mm boyutu vardır. İçinde işletim sistemi ve özel bir yazılımı vardır. Normal saati gösterme yeteneğine sahiptir. Dijital olarak saatin içinde analog saat de bulunmaktadır. İçinde küçük bir bilgisayar oyunu da vardır. Yalnızca bir saat olarak değil tamamen bir dost olarak kullanılabilecek teknolojik bir araç gereçtir. Herkesin bileğinde mutlaka olması gereken oppo akıllı saat modelleri her geçen gün daha fazla kullanıcı kitlesine hitap etmektedir. Giyilebilir teknolojiler akımında en başlarda yer alan akıllı saat modelleri bayrağı devralarak en küçük yaş grupları tarafından dahi kullanılmaktadır. Aktif firmalar tarafından üretilen akıllı saatlere Oppo da kaliteli bir marka olarak eşlik etmektedir. Bireysel olarak kullanıcıları kendisine bağlayan ve oldukça beğeni toplamaya devam eden bu saatler içerisinde kendine özgü bir işlemci ve bilgisayar devresine sahiptir. Tipik bir telefon kadar fazla işlem yapabilen akıllı saat modelleri mutlaka bir telefona bağlanarak kullanılmalıdır. Akıllı saatinize entegre ettikten sonra kullanmaya başlayabileceğiniz bu saat modellerini tüm gün telefonunuzu çıkarmadan kullanmaya devam edebilirsiniz.

Yalnızca bilek üzerinden sosyal ağlara giriş yapabilirsiniz. Fotoğraf çekme özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Dahili hoparlör özelliği sayesinde uzaktan konuşma imkânına sahip olabilirsiniz. Ses kaydı yapabilir ve müzik dinleyebilirsiniz. İster dışarıya vererek dinleyebilir isterseniz de kulaklık takarak ya da bluetooth kulaklık bağlantısı yaparak müzik dinleyebilirsiniz. Telefonunuza entegre olduğu için e-mail alıp yollama özelliğinden faydalanabilirsiniz. Ajanda ve takvim özellikleri sayesinde tarihi ve saati eş zamanlı olarak takip edebilir ve günlük işleriniz ile ilgili notlar alabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra adımsayar özelliği sayesinde günlük kaç adım attığınızı da görebilirsiniz. Kendinize hedef koyarak adımsayar ile motive olabilirsiniz. Egzersiz durumlarınızı ve kalori yakma durumlarınızı da yakından takip edebilirsiniz. Hareket endekslerinizi gösteren özelliğinden de faydalanabilirsiniz. Önemli olan bir özellik de bu akıllı saat modellerinin yalnızca Oppo marka telefonlar ile uyumlu şekilde çalışmasıdır. Temin etmeden önce telefon markanızın Oppo olmasına da dikkat etmeniz gerekir. 

Oppo Akıllı Saat Modelleri 

Hem kadınlar hem erkekler tarafından kullanıma uygun olan oppo watch akıllı saat modelleri ile bileklerinizde bir teknoloji devi taşımaya hazır olabilirsiniz. Bileğe takılan ve dijital kol saatinin en geliştirilmiş modeli olan akıllı saatler ile gününüz çok daha verimli ve pratik geçecektir. Kendine has işletim sistemi bulunan, dokunmatik ekranı ile kolay kullanım avantajı sağlayan ve özellikle de birçok uygulamayla uygun şekilde kullanılan modellerdir. 2010 yılından bu yana büyük bir kırılma yaşayarak insanların hayatına giriş yapan akıllı saatler sayesinde artık tuşlu olan her ürün raflara kaldırılmış durumdadır. Telefonlardaki kadar gelişmiş işletim sistemine sahip olan modellerin pazarı da gittikçe büyümektedir. Her yıl yeni bir modelle karşınıza çıkan Oppo saatler kalp ve nabız ölçme özelliğine de sahiptir. Tehlikeli anlarda ölçüm yaparak size geri bildirim sunan ve uyarı yapan bir cihaz görevi görür. 

Oppo Watch Free Siyah Akıllı Saat 

Büyük bir ekrana sahip olan oppo watch free akıllı saat göz alıcı ve canlı renklere sahiptir. 2,5D kavisli özellik taşımaktadır. Bu özelliği batarya kısmına da yansır ve 14 günlük uzun ömürlü bir pile sahip olduğu görülür. Oppo watch siyah akıllı saatte pil ömrü için endişelenmeye gerek kalmamaktadır. Hareketlerinizi hatırlayacak, adımlarınızı kaydedecektir. İçinde yürüme, eliptik makine, koşma, kürek çekme makinesi gibi daha dört tane farklı egzersiz içeriği bulunmaktadır. Bu modları açarak kaydınızın ilerlemesini takibe almanız mümkündür. Oppo watch free siyah akıllı saat nerdeyse kolunuzda saat yokmuş gibi bir rahatlık verir ve ağırlık yapmaz. Yalnızca 33 g’lık bir ağırlığa sahiptir. Bu hafif yapısı sayesinde saatinizi taktığınızda kolunuzda olduğunu unutabilirsiniz. İçinde farklı dört tane koşu kursları vardır ve bunlar dayanıklılık koşusu, aralıklı koşu, kolay koşu ve yağ yakma koşusudur. Bu koşuları yaparak koşu performansınızı arttırabilirsiniz ve egzersiz yapmaya dair rutin bir motivasyon kazanabilirsiniz. Sabah ve akşam koşularınızı ayarlayabilir, verimli olarak antrenman yapabilirsiniz. Nabız uyarısı ve nabız takibi yapma özelliği sayesinde tehlikeli durumlarda nabız konusunda endişenizi en aza indirir.Yaptığınız sporların ne kadar ağır olduğunu anlayabilir ve nabız uyarısı vererek ötüşe geçer. Nabız uyarı sistemi sizi sporlarınız dışında da her yerde takip eder. Tüm bu özelliklerin yanı sıra 7 milyon farklı rengi içerisinde barındırır. 1.64 inçlik bir boyuta sahiptir. Osleep uyku analizi özelliği sayesinde yatmadan önce, uyku esnasında ve uyku sonrasına kadarki süreçte tüm zamanlarda yanınızda olur ve sizi izler. Elbette bu özelliği açmanız gerekir. Sizin izniniz olmadan hiçbir uygulama aktif hale geçmez. Hareketlerinizi hatırlayan ve ilerlemelerinizi kaydeden akıllı saat modelleri ile fit bir yaşama sahip olmanız da oldukça olasıdır. Her kıyafet için ayrı bir saat seçmek yerine tek bir modelle tüm kombinlerinizi yapmanıza olanak sunar. Her kıyafet tarzına ve renk tonuna uyan bu saat sayesinde tarzınızı da gözler önüne sermiş olursunuz. Yumuşak ve hafif yapısı sayesinde gün boyu bilekte ağırlık yapmadan kullanılan oppo saatler hem erkekler hem de kadınların kullanımına bir hayli uygundur. 

Oppo Band OB19B1 Akıllı Saat

Hafifliği ve şık tasarımı sayesinde en çok tercih edilen bir diğer model ise oppo band OB19B1 modelidir. 12 egzersiz modu sayesinde bileğinizde gün boyu egzersiz günlüğü taşımanıza yardımcı olur. Bu egzersizler arasında açık hava, kapalı alan ve yağ yakma koşusu, açık hava yürüyüşü, açık hava bisiklet kullanma, eliptik, kürek çekme, kriket oynama, badminton oynama, yüzme, kapalı alanda bisiklet kullanma ve yoga yer almaktadır. Her bir egzersizin takibini bu ürün en doğru şekilde yapar. Hareket halindeyken dahi işlevselliğini kaybetmeyen bu akıllı saat modelleri ile hiçbir şeyinizi bir daha asla gözden kaçırmayacaksınız. Bileğinizde istediğiniz her türlü uygulamayı kolaylıkla açıp kapatabilirsiniz. Telefonunuzu kaybettiğiniz durumlarda hızlıca bulabilirsiniz. Tek bir şarjla günlerce kullanım olanağından faydalanabilirsiniz. Yüksek performans sunmasına rağmen enerji açısından her zaman verimli ve tasarrufludur. Yalnızca tam dolu bir şarj ile 12 gün boyunca kullanılmaya devam etmek mümkündür. İster uzun yolculukta ister dışarıda kamp yaparken hiç tereddüt etmeden 12 gün boyunca kullanmaya devam edebilirsiniz. Tam anlamıyla bir yol arkadaşı olacak olan ve daima yanınızda olacak olan oppo band model ile aktivite çubuklarınızı da doldurabilirsiniz. Aktivite çubuklarına entegre olan etkinlikler sayesinde günlerinizi çok daha aktif ve canlı bir şekilde geçirebilirsiniz. Hareket halinde kalmanız için de sizi takip eder ve uyarı gösterir. 

Geniş özellikleri sayesinde kullanıcı kitlesi her geçen gün artış göstermekte olan oppo band akıllı saati elinize almadan dahi sesi oynatabilir ve durdurabilirsiniz. Parçaları değiştirebilir ve ses seviyesini ayarlayabilirsiniz. Band üzerinde kamera kontrolü sayesinde fotoğraf çekmek için telefonunuzu uzaktan kontrol etme olanağı sağlar. Sadece bir dokunuşla bunu yapabilirsiniz. Daha çok erkek kullanıcılar tarafından tercih edilen bu modelde adımsayar mevcuttur. Günlük olarak attığınız adımları sayar ve adım atma hedefi koyarak daha fazla yürümenize olanak sağlar. Cinsiyet olarak erkek kullanıcılara özel üretilmesine rağmen birçok bayan tarafından da kullanılır. İşletim türü markasından da anlaşılacağı üzere androiddir. Kalp ritmi ölçme özelliği ve sesli görüşme özelliği ile bir telefon kadar kaliteli şekilde kullanılabilir. GPS (küresel konumlama sistemi) de mevcuttur. Su geçirmez özelliği sayesinde sudan korkmanıza gerek kalmaz ve saat kolunuzda takılıyken rahatlıkla deniz ve havuzda yüzebilirsiniz. Uyku takibi de bulunan bu akıllı saat modelleri ile uyku düzeninizi de daha planlı ve programlı şekilde ayarlayabilirsiniz. 

Oppo Akıllı Saat Fiyatları 

Her açıdan kalitesi ile ön planda olmaya devam eden oppo saat fiyatı modelden modele değişiklik gösterir. Yalnızca Oppo marka telefonlar ve Android işletim sistemiyle entegre şekilde kullanılmakta olan oppo akıllı saat fiyatları bütçenizi aşmadan temin edebileceğiniz seviyededir. Her zaman online bir şekilde de satın alabileceğiniz oppo saat fiyatları güncellendiğinde dahi bütçenize ağır gelmez. Hem güvenle hem de hızlıca online şekilde temin edebilirsiniz. Gevşetme ve sıkma kemer kordonları sayesinde tüm bileklere uyum sağlar. 

Oppo Akıllı Saat Genel Özellikleri

Oppo akıllı saat modellerinin içinde her zaman birden fazla özellik vardır. İçinde egzersiz antrenmanları, dijital ve analog saat, bilgisayar oyunu, 3D kavisli arka tasarım, seçtiğiniz veya çektiğiniz resim süslemesi, amoled ekran, esnek çift kavisli ekran, şarj ömür uzunluğu, nabız uyarma sistemi, sağlık takibi, egzersiz takibi, canlı ekran, canlı renkler, watchvooc şarj özellikleri, yüksek kalitede ekran çözünürlüğü, sesli telefon görüşmesi şekli, suya dayanıklılık, servis ve uygulamalar, sessizde titreşim, hoparlör, mikrofon, alarm, uygulama yükleyebilme, bluetooth kulaklık ile eşleşme, telefonumu bul özelliği, gelen çağrıyı kabul etme ve reddetme, takvim, google asistan, saat gösterimi, google fit, müzik depolama, hızlı yanıt, müzik çalar kontrolü, uyku monitörü, kalori takibi, hareketsizlik uyarısı, mesafe ölçer, akıllı spor modu, hava durumu, aktivite takibi ve geçmişi, çoklu spor modu, yüzme sporu, bisiklet sporu, yürüyüş sporu, fitness, nefes egzersizleri, koşu sporları, ivme ölçer, barometre, pusula, ortam ışıklar sensörü, jiroskop, kapasitif sensörü, uyumlu işletim sistemi ve daha pek çok özelliği mevcuttur. Akıllı saatinizi bu özellikler sayesinde uyumlu, güzel ve kolay şekilde rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

Oppo Akıllı Saat Modelleri Günlük Kullanıma Uygun mudur?

Oppo kalitesiyle ve farkıyla sunulmakta olan akıllı saat modellerinin her biri günlük kullanıma elbette uygundur. Gün boyu bileğinizden çıkarmak istemeyeceğiniz, hafif yapısı ve şık görünümü sayesinde tüm kombinlere de uyum sağlayan bu modeller ile gün boyu işlemlerinize devam edebilirsiniz. 

Oppo Akıllı Saat Modelleri Tüm Telefonlarla Uyumlu mudur?

Oppo akıllı saatler tüm telefonlarla uyumlu şekilde kullanılamaz. Yalnızca Oppo marka telefonlara entegre edilebilir ve sadece Android işletim sistemi ile uyumlu şekilde çalışabilir. Bu nedenle temin etmeden evvel mutlaka telefon markanızın Oppo olmasına ve işletim sisteminin orijinal Android sistem olmasına özen göstermelisiniz. 

Oppo Akıllı Saat Modellerinde Kaç Kategori Mevcuttur? 

Oppo akıllı watch saat modellerinde henüz ikinci bir kategori mevcut değildir. Yalnızca iki farklı modelden söz edilebilir. Oppo band modeli ve oppo akıllı free watch modeli. Bu modeller unisex tasarım ve renge sahip oldukları için kadınlar ve erkekler tarafından rahatlıkla tercih edilmektedir. Tüm özellikleriyle üst düzeyde kullanılmaktadır. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Oppo Akıllı Saat Fiyatları

2 ürün listeleniyor
Hepsiburada Limiti
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Cinsiyet
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?