ARA
Giriş Yap
0Sepetim
Alcatel
Alcatel Move Time Akıllı Çocuk Saati

Alcatel Move Time Akıllı Çocuk Saati

Alcatel
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/2147483642/371967/60003676

Alcatel Move Time Akıllı Çocuk Saati

Alcatel Move Time Akıllı Çocuk Saati Özellikleri

 

Alcatel Move Time Akıllı Çocuk Saati

İçerisinde bir işlemci ve bilgisayar devresi bulunan ve bir telefon gibi işlem gören akıllı saatler, özellikle çocuklarınızın güvenliğini sağlamanız ve onları kontrol altında tutmanız için büyük kolaylıklar sunar. Akıllı saatlerden tam verim alabilmek için onun, bir telefonla entegre edilmesi gerekir. Bu ürünler telefon gibi mesaj alıp gönderebilir, sosyal ağlara bağlanabilir, fotoğraf çekebilir, dâhili hoparlörleri ile uzaktan konuşma olanağı tanır ve ses kaydı yapabilirler. Akıllı saatlerden müzik dinlemek de mümkündür. Ajanda ve takvim özelliği sunan, elektronik posta alıp yollayabilen akıllı saatlerin neredeyse hepsinde adımsayar özelliği vardır. Alcatel Move Time akıllı çocuk saati ile çocuğunuzdan her an haberdar olabilirsiniz. Onu, koluna taktığı bu saat sayesinde uzaktan da olsa gözetim altında tutabilirsiniz.

Alcatel Move Time Akıllı Çocuk Saatinin Temel Özellikleri

Alcatel Move Time akıllı çocuk saati özellikleri içinde bulunan, çocuğunuzu uzaktan kontrol edebilme ayrıcalığı sizi huzurlu kılar. Çocuklarınız okulda, bahçede veya okul sonrası aktivitelerde zaman geçirirken ya da hafta sonu için katıldıkları etkinliklerde, hep gözünüz üzerindeymiş gibi izleyebilirsiniz. Alcatel Move Time akıllı çocuk saati ile içiniz her zaman rahat olur. Anne ve babalar için çocukları, bebeklikten yetişkinlik döneminin başına kadar daima gözetim altında olması gereken yavrularıdır. Onları gözlerinden bile sakınan ebeveynler için çocuklarının nerede olduğunu, ne yaptığını bilmek önem taşır. Alcatel Move Time, çocukları okula başlayan anne ve babalara, onlardan haberdar olma imkânı tanır. Bunun yanında pek çok kolaylık da sunar.

Alcatel Move Time Akıllı Çocuk Saatinin Size Sağladığı Faydalar

Çocuğunuzdan her an haberdar olursunuz: Alcatel’in çocuklar için ürettiği akıllı saati, hem çocukların beğenisine hem de onlardan sürekli haberdar olmak isteyen anne ve babalara hitap eden bir üründür. Saat yardımıyla çocuğunuzla istediğiniz an iletişim kurabilirsiniz. Çocuğunuz da sizi istediği an arayabilir. Onun nerede olduğunu anında görebilirsiniz. Size gelen bildirimlerle çocuğunuzu adım adım izlersiniz. Saatte bulunan elektronik çit özelliği ile çocuğunuz sizin belirlediğiniz alan dışına çıktığında, hemen bir uyarı bildirimi alırsınız. Çünkü Alcatel Move Time sürekli olarak GPS takibi yapar.

Arayacak ve Aranabilecek Kişileri Siz Belirlersiniz: Alcatel Move Time akıllı çocuk saati ile çocuğunuz sizin belirlediğiniz 10 kişi tarafından aranabilir. Çocuğunuz da sadece sizin tanımladığınız kişileri arayabilir. Yakın akrabalar, büyükanne ve büyükbabalar bu sayede çocuğunuzla kolayca iletişim kurabilirler.

Acil Durum Tuşu Sayesinde Çocuğunuzdan Anında Uyarı Alabilirsiniz: Acil bir durum olduğunda çocuğunuz saate bulunan SOS tuşuna basarak size ve sizin belirlediğiniz diğer kişilere uyarı mesajı gönderebilir ya da arama yapabilir. Acil durumlar için Alcatel Move Time’ın kenarına yerleştirilen yardım tuşu büyük önem taşır. Olası olumsuz durumlarda çocuğunuzun SOS tuşuna basması yeterlidir. Saatin taşıdığı bu özellik, onu ayrıcalıklı yapan bir detaydır.

Suya ve toza karşı dayanıklıdır: Alcatel Move Time Akıllı Çocuk Saati kaliteli tasarımının yanı sıra IP65 seviyesinde suya ve toza karşı dayanıklılık özelliği taşır. Çocukların kullanım özellikleri düşünülerek tasarlanmıştır. 370 mAh bataryası sayesinde uzun pil ömrüne sahip bir üründür. Çocuğunuzun rahatça kullanabileceği sizin de içinizin rahat olabileceği, teknik özellikler taşır.

Alcatel Move Time Akıllı Çocuk Saatinin Teknik Özellikleri

Anne ve babalara huzurlu bir uzaktan kontrol mekanizması sunan Alcatel Move Time akıllı çocuk saati şu teknik özellikler ile tasarlanmıştır.

 • Boyut: 217.4 x 20.0 x 3.0 mm
 • Ağırlık: 37 gr
 • Bağlantı: GSM/WiFi/LBS
 • 2G 900/1800 MHz
 • Ekran: 0.95 inç LED ekran
 • İşlemci: Mediatek MT2503A
 • Wi-Fi: 802.11b/g/n (2.4GHz)
 • USB pogo pin şarj
 • Adımsayar
 • IP65 seviyesinde toza ve suya dayanıklılık
 • Pil: 370 mAh
 • Konum: GPS / A-GPS / WiFi / LBS
 • Anne ve babaların huzurlu olması için 2G bağlantılı saat!

Taşıdığı bu özelliklerin yanı sıra şık tasarımı ile çocuklar tarafından çok beğenilen bir üründür. Alcatel Move Time akıllı çocuk saati modelleri içerisinde iki renk seçeneği bulunur. Alcatel çocuklara, mavi üzerine turuncu ya da turuncu üzerine mavi şeklinde tasarlanmış iki alternatif model sunar. Tuşlar ve düğmeler ise yeşil renktedir. Alcatel Move Time çocukların ilgisini çekecek tasarım özellikleri taşır.

Alcatel Nokia’in Lisanslı Ticari Markasıdır

Alcatel, Nokia’in, TCL Communication tarafından lisansla kullanılan bir ticari markasıdır. TCL Communication, 200’e yakın ülkede Alcatel markası ile çeşitli mobil ve internet ürünleri tasarlar ve pazarlar. Şirket, 2017 yılı verileriyle dünyadaki küresel telefon üreticileri arasında sekizinci, küresel akıllı telefon üreticileri arasında ise 11’inci sırada yer alır. Alcatel markalı cihazlar, en son gelişmelerle tasarlanan, zengin içerikli ve mobil teknolojilerine erişimi son derece kolay hale getiren ürünlerdir. Alcatel’in ürün ve mobil çözümleri, sade, kişisel, otantik ve eğlenceli yaklaşımlarla tasarlanır. Ürünler genel olarak, 2000 yılından sonra dünyaya gelenler ile Z Jenerasyonu tüketicilere hitap eder. Alcatel ürünleri, kullanıcıların yaşamın keyiflerini keşfetmelerini sağlayan güncel ve yenilikçi tasarımlardır. Zengin teknik özellikleri olan yüksek performanslı mobil cihazlardır. Kişiselleştirilmiş kullanıcı deneyimleri sunabilme özelliğine sahip ayrıcalıklı ürünler olarak çok tercih edilirler.

Alcatel Move Time Akıllı Çocuk Saatinin Kullanım Özellikleri

Alcatel Move Time, kolay kullanım olanağı sunan, etkili uygulama desteğine sahip akıllı çocuk saattir. Zor beğenen çocukların bile hoşuna gidecek renklere ve tasarım özelliklerine sahiptir. Kullanımı ve ilk entegresi kolay bir üründür. Saatin kullanıma hazır hale gelmesi için önce altındaki kapağı açıp, buraya bir SIM kart takmanız gerekir. Bu işlemden sonra Alcatel Move Time uygulamasını, Android ve iOS tabanlı akıllı telefonunuza indirebilirsiniz. Uygulama indirildikten sonra saat ile telefonunuz arasındaki bağlantı kurulmuş olur.

Saatin üzerinde bulunan 0.95 inç büyüklüğünde LED ekran, dokunmatik özellikte değildir. Alcatel Move Time’ın kontrolü sadece kenarlarda yer alan butonlar ile yapılabilir. Çocuğunuza butonların ve tuşların nasıl kullanılması gerektiğini anlatmanız, onun kolayca kullanabilmesini sağlayacaktır. Çocukların suyla oynamayı çok sevdikleri göz önünde bulundurularak Move Time, suya karşı dirençli olarak tasarlanmıştır. IP65 sertifikası taşıyan akıllı saat suya karşı korunmalı bir üründür. Uzun ömürlü pil özelliği olan saatin 370 mAh kapasitesindeki bataryası, tek şarjla ve etkin kullanımlarda 2 gün boyunca kullanılabilir. Bekleme süresi 4 gündür. Şarjı bittiğinde ise ambalaj kutusu içinde bulunan mıknatıslı USB kablosu ile hızlı şekilde şarj edilebilme özelliği taşır.

Alcatel Move Time akıllı çocuk saatinin çevresinde çeşitli düğmeler yer alır. Bunları kullanmayı öğrendikten sonra çocuğunuz her zaman sizi rahatça arayabilir. Ayrıca bulunduğu noktadan konum bilgisi gönderebileceği gibi mesaj da yollayabilir. Yeşil renkli düğmelerin ve butonların kullanımı oldukça kolaydır. Sizin belirlediğiniz kişileri arayabilir ve onlar tarafından da aranabilir. Sürekli olarak GPS takibi yapan bu ürün sayesinde çocuğunuzun nerede olduğunu hemen öğrenebilirsiniz. Alcatel Move Time akıllı çocuk saati fiyatları ürünün sağladığı konfora ve teknik özelliklere oranla oldukça makul değerlerdedir. Sizin ve çocuğunuzun huzurlu olmasını sağlayacak olan bu akıllı saat, kaliteli ve güvenilir bir üründür.

Alcatel Move Time Akıllı Çocuk Saati ürün modellerini hemen şimdi inceleyebilirsiniz.“Ürün isminde ve açıklamasında aksi belirtilmediği sürece paket içeriğinde sadece data kablosu bulunmakta olup, şarj adaptörü bulunmamaktadır.”

Distribütör garantilidir.

Adımsayar Var
Cinsiyet Erkek Çocuk, Kız Çocuk
GPS (Küresel Konumlama Sistemi) Var
Kalp Ritmi Ölçme Yok
Kamera Yok
Sesli Görüşme Var
Su Geçirmezlik Yok
Titreşim Yok
Uyku Takibi Yok
Uyumlu Marka Universal
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV000005QJYQ
 • OA
  Üç Yıldız

  Ürün 2 haftaya yakın bir süredir kullanıyoruz. Android telefonumuza move time uyglamasın yükledikten sonra hesap oluşturma aşamasında bir kullanıcı adı ve şifre dışında bir de hesap numarası istedi. Fakat bunun ne olduğunu anlayamadık ve çağrı merkezini aradık birkaç farklı numaradan ulaşmaya çalıştıysak da cevap veren hiç olmadı. Bu aşamada biraz canımız sıkıldı. Daha sonra internetteki yorumları okurken bir kişinin "android telefonlara yüklemek çok sıkntılı iphone da uygulamayı kurup androidde kullanın" tavsiyesini okuyunca iphone kullanan bir yakınımızın telefonunda hesap oluşturup sonradan kendi telefonumuzda uygulamayı yükleyip çalıştırdık. Özellikleri görünce moralimiz düzeldi. Uygulamayı kullanması kolay. çocuğun telefonunun şarj durumu ve haritada nerede olduğunu görebilmek güzel. Fakat telefonunuzun gps'ini kapattığınızda bir süre kendine gelemiyor. En son bulunduğu yerde kalıyor. Güvenli bölgeler belirlediğinizde her biri için ayrı ayrı nildirim alıyorsunuz. Ben ev ve okul diye 2 güvenli bölge belirledim. Sabah servise binip yola çıktığında ev güvenli bölgesinden ayrıldı diye bildirim alıyorum. Okula vardığında ise okul güvenli bölgesine girdi diye yine bir bildirim alıyorum. Okul sonunda servise bindiğinde ise yine okul guvemli bolgesinden ayrıldı diye bildorim almaya devam ediyorum. Bunların dışında bir de adımsayar var o gün kaç adım attığını da gorebiliyoruz ama luzumunu anlayamadım. Herşeyden önemlisi çocugunuza ulaşabilmek çok önemli. Onu da rahatlatan birşey. Oglum bu yıl 2. sınfta aslinda geçen yıl aklımdaydı ama ilk defa servisle okula gittigi ve ilk defa anaokulu gibi basinda surekli ogretmen bulummayacakti. Kendine guveni gelmesi acisindan butun yil aklim lalsa da almamistim. Bu yil okul baslamadan hen once aldik ve cok memnunuz. Uzak olsak da iletisimde kalabilmek cok guven verici ve rahatlatici. Suan için emin olamadigim tek mesele, hemen bir ariza cikarip cikarmayacagi ve ihtiyac oldugunda muhattap bulabilecek miyiz..

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (131) Hayır (39)

 • YK
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Beş Yıldız

  Üründen kısaca bahsedeyim. Cep telefonuna indirilen uygulama üzerinden 10 taneye kadar numara kayıt edilebiliyor ve yalnızca bu numaralar saatten aranabiliyor. Saati de sadece kayıtlı numaralar arayabiliyor. Cep telefonuna indirilen uygulamayla harita üzerinden çocuğun nerde olduğunu görebiliyorsunuz. Zincir marketten satın aldığım 15 TL'lik paketi kullanıyorum. Paketin internetli olması gerekiyor cps takibi için. Tavsiye ediyorum.

  DEVREK - Zonguldak

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (93) Hayır (34)

 • AS
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Beş Yıldız

  muadilleri arasında fiyatına göre yeterli bir ürün. görüşme ses kalitesi oldukça iyi. sesli mesaj gönderebilme özelliği de alternatif olmuş. arada konum geç algılanıyor. bileklik takma ve çıkarma kısmında oğlum zorlandı ama kolundan çıkartılmaması açısından bu da artı olabilir. kayışının yumuşak olması gün boyu takıldığında rahatsız etmiyor. tavsiye ederim.

  KADIKÖY - İstanbul

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (78) Hayır (26)

 • Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Üç Yıldız

  ürünü 3 ay sorunsuz kullandık. sol iki tuş işlem yapmaz oldu çalışmıyor... ne arama yapılabiliyor ne gelen aramaya cevap veriliyor... garantiye gönderdik bakalım ne diyecekler... kullanıcı hatası deyip işin içinden çıkmazlar umarım.

  ERBAA - Tokat

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (67) Hayır (16)

 • ED
  Beş Yıldız

  Başka bir elektronik marketten aldım. Pili 1 gün rahat yetiyor. Çok konuşursanız yetmeyebilir :-) Konum bilgileri başarılı, çocuğum okulda mı evde mi çok rahat görebiliyorum. Tavsiye ederim.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (82) Hayır (35)

 • ÖŞ
  Beş Yıldız

  Olumsuz yorumlara bakarak şaşıyorum zira 1.5sene oldu.Kızımız kullanmasını rahat kavradı ve saate saat gibi davranıyor dolayısıyla biz herhangi bir hata ile karşılaşmadık..Turkcell bayisinden aldık ve vadofone 1gb paket kullanıyoruz..10 üzerinden 9 rahat alıyor

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (73) Hayır (10)

 • HB
  Üç Yıldız

  bir operatörden çocuğuma aldım 1 hafta kullandık, 4 kez servise gönderdik, şimdide tüketici hakları derneğine başvurmak üzereyim..asla tavsiye etmiyorum, konum takibi dışında ,arama yapılıyor fakat konuşma yapılamıyor ...

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (77) Hayır (9)

 • ÖA
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Beş Yıldız

  Güzel bır saat

  ZEYTİNBURNU - İstanbul

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (55) Hayır (30)

 • MG
  Beş Yıldız

  Ben başka yerden almıştım buranın indirimini kaçırdım talefon olarak güzel kullanılıyor konum bilgisi gps i kullandığında iyi ancak wifi kullanırsa biraz şaşıyor bataryası bir gün gidiyor öyle üç beşgün gitmiyor konuşma pakti istemiyor sadece 250 mb lık en küçük paketle idare ediyor bizimkisi çok beğendi kendi arıyor biz geri dönüyoruz iletişim kuruduyoruz içimiz rahat ediyor

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (58) Hayır (11)

 • MK
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Üç Yıldız

  Move time uygulamasını kuramayalar için bir öneri: önce bir iphone bulun ve ona programı kurup kayıt olun. Çünkü android telefonlarda kayıt olmak işkence. İphonelarda bu program daha stabil çalışıyor. Ben de android de epey uğraştım bir türlü kayıt olamadım sonunda bi yolu denedim. Oldu. Program android de düzgün çalışıyor ama kayıt olma kısmı sıkıntılı. Onun haricinde sıkıntı yok programda.

  FATİH - İstanbul

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (46) Hayır (14)

 • Tüm yorumları gör (64)
Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
Başa dön