Bilişim dünyasının öncü markası Apple, giyilebilir teknoloji alanında ortaya koyduğu ürünlerle de kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Markanın değişen teknoloji eğilimlerini ve kullanıcı ihtiyaçlarını gözeterek ürettiği Apple Watch SE, bir akıllı saatten bekleyeceğiniz her şeyi rahatlıkla karşılıyor. Yetenekleriyle sizi şaşırtıp hem sağlıklı hem de güvende kalmanızı sağlayan ürün, gün içerisindeki tüm hareketlerinizi takip edebilmeniz için gelişmiş sensörlere sahip.

Çok Güçlü İşlemci ve Büyük Retina Ekran

konik tasarımı ve büyük retina ekranıyla dikkat çeken Apple Watch SE, çok güçlü bir performans ortaya koyan S5 çift çekirdekli SIP işlemciyi de bünyesinde barındırıyor. Şık ve sade tasarımını kullanıcı deneyimini işlevsel hâle getiren işlemci hızıyla birleştiren akıllı saat, düşme algılama ve acil SOS özellikleriyle güvenliğinize önem verdiğini ispatlıyor. Yerleşik jiroskopa ve ivmeölçere sahip olan SE, sert bir şekilde yere düştüğünüzde bunu algılıyor ve hareket edemeyecek durumdaysanız sizi en kısa sürede acil çağrı merkezine bağlayabiliyor.

Farklı renklere sahip kasa ve şık tasarımı destekleyen göz alıcı kayış seçenekleriyle istediğiniz şekilde kişiselleştirebildiğiniz Apple Watch SE, nereye gittiğiniz fark etmeksizin, her şeye bir bilek uzaklığı mesafede erişebilmenizi mümkün kılıyor. Cihazı kullanarak ofisinizi veya evinizi arayabilir ya da hemen dönüş yapmanız gereken bir e-postaya cevap verip her an çevrim içi olabilmenin konforunu hissedebilirsiniz. %100 geri dönüştürülmüş alüminyumdan üretilen kasalarıyla çevreci kimliğini de ortaya koyan Apple Watch SE, toka veya herhangi bir kilit mekanizması barındırmayan Solo Loop kayış sistemiyle de yarattığı ergonomik kullanım avantajını pekiştiriyor.

Sınırlarınıza Meydan Okuyun, Antrenmanlarla Zirveye Ulaşın

Hareket, egzersiz ve duruş ölçümleriyle gün içerisindeki tüm hareketlerinizi takip etmeyi başaran cihaz, 50 metre suya dayanıklı tasarımının yardımıyla da yüzme antrenmanları sırasında yanınızda yer alıyor. Havuzdaki tur ve setlerinizi belirlemenin yanı sıra açık sularda rota çizmenizi de sağlayan SE, sınırlarınıza meydan okuyacak antrenmanlar yapmanıza imkân tanıyor. Ödüllendirme sistemiyle motivasyonunuzu da artıran ürünün bünyesinde koşu, yürüyüş, yoga, bisiklet ve dans gibi antrenman türleri bulunuyor. Üstelik söz konusu antrenmanlar iç ve dış mekân farkı gözetilerek oluşturuluyor.

Hiçbir hareketinizi kaçırmanıza izin vermeyen SE; mesafe, tempo, tur, kadans, yakılan kalori ve kalp atış hızı ölçümleri yapabiliyor. Ölçümlerin tamamını görebilmeniz için bileğinizi kaldırmanız yeterli. 

Sağlık Durumunuzu Takip Etmek Çok Kolay

Sağlığınızı önemseyen yapısıyla ön plana çıkan cihaz, vücudunuz hakkında daha fazla şey bilmenizi sağlıyor ve bu sayede faydalı alışkanlıklar geliştirmenize katkıda bulunuyor. Kalp atış hızınızı gözlemleyen SE, yolunda gitmeyen bir durum meydana geldiğinde doktora gitmenizi tavsiye ediyor. Apple Watch SE'de yer alan Yeni Uyku uygulaması, iPhone'unuzla entegre şekilde çalışarak uyku düzeninizi takip ediyor. Böylelikle uyku düzeninizi oluşturabilmeniz için bir program ve yatma zamanı rutini hazırlayan cihaz, uyku kalitenizi mercek altına alıyor.

Ellerinizi uzmanlar tarafından önerildiği gibi, 20 saniye boyunca yıkamanız için anımsatıcılara sahip olan SE, gürültü seviyesi fazla yükseldiğinde ise bileğinizdeki hafif bir dokunuşla sizi uyarıyor. Nefes döngüsüyle iç dengenize odaklanmanızı mümkün kılan ürün, menstrüel döngünüzü bileğinizden takip etmenize imkân tanıyor.


Teknik Özellikler

  • Ekran: Retina ekran
  • Kasa: 40 veya 44 mm
  • İşletim sistemi: watchOS 
  • GPS: Var
  • İşlemci: S5
  • Pil ömrü: 18 saat (maksimum)

Apple Watch Yetenekleriyle Şaşırtıyor

Apple'ın piyasaya sürdüğü son ürünlerden biri olan Apple Watch SE, bünyesinde barındırdığı teknik özellikler ve şık tasarımıyla dikkat çekiyor. Markanın inovasyon ve Ar-Ge çalışmalarına verdiği önemin en iyi temsilcilerinden biri olan cihaz, klasik akıllı saat deneyiminin de ötesinde bir performans sergiliyor. İş ve eğitim hayatınızdaki birçok durumu sizin için daha kolay hâle getiren cihaz, iki yıl garanti süresiyle satışa sunuluyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Apple Apple Watch SE Akıllı Saat Fiyatları

İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Cinsiyet
DSACategoryId/2147483642/371967/60003676/apple/60003676