Araç Şarj Cihazları

Şarj edilebilir batarya ile çalışan elektronik aygıtlar, hayatın hemen her noktasında kullanılıyor. İlgili aygıtlara ait bataryaların evde veya iş yerinde şarj edilme işlemi, ürünlerle gelen seyahat şarj aletleriyle mümkün oluyor. Araç şarj cihazları ise sahip oldukları akıllı cihazları araçlarında şarj etmek isteyenlere çözüm sunuyor.

Her türlü gereksinime yanıt veren şarj cihazları; akıllı aygıtların, taşınabilir bilgisayarların, kameraların ve taşınabilir oyun konsollarının kısa sürede şarj edilmesini sağlıyor. Seçilen ürüne bağlı olarak bir ya da daha çok sayıda USB portunu üzerinde bulunduran araç şarj cihazları, aynı anda birden fazla aygıtı da şarj edebiliyor. Qualcomm ve AiPower uyumlu olabilen modeller, kesintisiz yüksek akım sunarak, akıllı aygıtların hızlı şarj edilebilmesini temin ediyor. Bu sayede kullanıcılar, iletişim ve eğlence süreçlerini kesintisiz şekilde sürdürebiliyorlar. Cihaz üzerinde, USB portlarında veya USB port yakınında bulunan LED aydınlatma ve dijital ekranlarla zenginleştirilen ürünler, şarj işlemi hakkında kullanıcıları bilgilendiriyor. Yalnızca LED aydınlatmaya sahip cihazlar, bu süreci renk değiştirerek yansıtırken dijital ekranlı modeller sunulan akım gücü ve bağlı aygıtların batarya doluluk oranını gösterebiliyor. Takılan aygıtın alabileceği en ideal akımı aktaran şarj cihazları, çeşitli dönüştürücüler yardımıyla prize takılarak da çalıştırılabiliyor.

Aygıtlarını araç içerisinde şarj ederken iletişim ve müzikten uzak kalmak istemeyenlere yönelik hazırlanan araç şarj cihazları da kullanıcılarla buluşuyor. Bluetooth 4.0 desteği, AUX çıkışı ve SD kart girişi gibi özelliklerle donatılan araç şarj kitleri, telefonlarını Hands-free modunda rahatça kullanmayı hedefleyenleri cezbediyor. Müzik dinleme işlemini, özel kumandasıyla daha keyifli hale getiren şarj cihazları, çok portlu şarj alanlarıyla son derece dikkat çekici ürünlere dönüşüyor.

Uzun süreler boyunca güvenle kullanılabilecek şekilde yapılandırılan ve taşınabilirlik konusunda da yüz güldüren araç şarj cihazları, sürüş esnasında çakmak kısmından çıkmıyor. Özelleştirilmiş kilit mekanizmaları sayesinde yuvaya sıkıca oturan modeller, güvenle değerlendirilebiliyor.

Araç Şarj Cihazları ve Fiyatları

Çakmaklığa oturtulabildiği gibi telefon tutucusu işlevi de görebilen araç şarj cihazları da üretiliyor. Farklı marka ve modellerdeki akıllı cep telefonlarıyla uyumlu kullanılabilen ürünler, telefonları herhangi bir şekilde çizmeyerek, verimli bir kullanım deneyimi vadediyor. Kendinden kablolu şarj cihazları ise kablo yapılarına göre kendi içlerinde çeşitlilik gösteriyor. Düz ya da sarmal formdaki kablolar, araç sahiplerinin beklentilerine bağlı olarak değişik uzunluklarda olabiliyor. Kutu içeriğinde, tekli veya çoklu USB kablosuna da yer veren ürünler, kullanıcıları ekstra kablo masrafından kurtarıyor.

Alternatif renk seçeneklerine ve tasarımlara sahip şarj cihazları, estetik görünümleri ve işlevselliklerine karşın güvenlikten taviz vermiyor. Tercih edilen ürüne göre on binlerce defa teste tabi tutulan cihazlar, iç donanımlarıyla da takdir kazanıyor. Modellerin birçoğu; yüksek gerilim, yüksek akım, aşırı ısınma, kısa devre, akım dalgalanması gibi durumlara karşı koruma sağlıyor. Kimi ürünler ise akım çıkış stabilizatörü, uyku modu ve pil koruması gibi ekstralarla da gelebiliyor.

Araç şarj cihazları ve fiyatları, seçilen ürünün sunduğu özellikler kapsamında değişiklik sergiliyor. Temel düzey şarj işlevi gerçekleştiren, düşük amper çıkışı sunan ve tek USB portu bulunan modeller, erişilebilir fiyat aralıklarında yer alıyor. Kapsamlı teknik kabiliyetlerle donatılan, multimedya kiti olarak üretilen ve çok amaçlı kullanılabilen araç şarj cihazları ise daha yüksek fiyatlar üzerinden kullanıcı buluyor.

Uzun süren seyahatlerde iletişim, dijital içerik üretimi ve eğlencenin yarım kalmaması için büyük önem arz eden modeller, dünyanın önde gelen teknoloji markaları tarafından geliştiriliyor. Kendine özgü becerilere sahip araç şarj cihazları, teknoloji tutkunlarıyla buluşmayı bekliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Araç Şarjı

4139 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Premium Fırsatları
Yurt Dışından Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Toplam 24 / 4139 ürün
DSACategoryId/2147483642/371967/16113/80314029