Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Awox
Awox 12 Dilim Fanlı Yağlı Radyatör Isıtıcı

Awox 12 Dilim Fanlı Yağlı Radyatör Isıtıcı

Awox
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
Loading interface...
DSACategoryId/2147483638/161876/8001872/80081037
Awox 12 Dilim Fanlı Yağlı Radyatör Isıtıcı

 ​​Havaların soğuması ile birlikte ısıtıcılara artan ihtiyaca cevap olarak Awox 12 dilim fanlı yağlı radyatör ısıtıcı modelleri kullanıcılarla buluşuyor. Farklı güç seçenekleri ve dış yapısı ile kolay kullanım olanağı sunuyor. Tekerlekli ve tutma yeri olmasıyla kullanıcılar bu ısıtıcıyı kolaylıkla taşıyabiliyor.

Güvenli ve Rahat

  • Aşırı ısınmaya karşı koyucu özelliği ile ön plana çıkan Awox 12 dilim radyatör ısıtıcılar, otomatik güç kesme özelliği ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Fazla yüksek ısıda çalıştırıldığında, olası bir kazaya karşı kendisini korumaya alıyor. Böylece güvenli bir kullanım sağlıyor.
  • Kademeli sıcaklık kontrolü özelliği ile istenmeyen yanık durumlarını ortadan kaldırıyor. Isı ayarı dengeleri ve dış yüzeyindeki tutma kolu sayesinde pratik bir kullanım ve taşıma olanağı sunuyor.
  • Beyaz renkli Awox 12 dilim fanlı yağlı radyatör ısıtıcının alt kısmında dört adet tekerleği bulunuyor. Çok yönlü tekerlekleri sayesinde bir yerden diğer yere taşınmayı kolaylaştırıyor. Radyatör ısıtıcının önünde iki adet çevirmeli ayar düğmesi ve bunların altında yer alan fanlar bulunuyor. Cihaz ısı değer düğmelerinin üst kısmında ise taşımayı kolaylaştırıcı tutma kolu yer alıyor.
  • İsteğe bağlı olarak farklı ısı ayarlarından biri tercih edilebiliyor. 400 W, 1000 W, 1500 W ve 2900 W olmak üzere dört ayrı güç seçeneği bulunuyor. Isı seçme düğmesi ile ayarlamalar kolaylıkla yapılabiliyor. Awox radyatör ısıtıcının, aşırı ısınmaya karşı koruması ve otomatik güç kesme özelliği yer alıyor. Cihazın alt kısmında ise kablo sarıcı bir bölme bulunuyor.

 ​​​​​İşlevsel Tasarım ve Özellikler

  • Güç: 220-240 V -50 HZ
  • Güç Ayarı - Kademeli Sıcaklık: Var (4 Ayrı güç seçeneği 400 W, 1000 W, 1500 W, 2900 W)
  • Taşıma Kolaylığı: Var (Taşıma, tutma kolu ve çok yönlü tekerlekler)
  • Fan: Var
  • Ayarlanabilir Termostat: Var
  • Ölçüler: 57x64x15 cm

Etkili Isı Seviyesi ve Güvenli Kullanım

Fan düğmesi ile fan ayarı yapılabiliyor. İsteğe göre fansız olarak da kullanım sağlıyor. Cihaz kullanılırken düzenli olarak yağına bakılması ve gerektiğinde yağ ilavesi yapılması gerekiyor. Radyatör ısıtıcı kutusu içerisinde özel Awox garanti belgesi ve kullanım kılavuzu ile birlikte geliyor. Servis ve kurum işlemleri için Awox teknik servisine, çağrı merkezinden ulaşılabiliyor.

Isıtıcıda Yerli Üretim: Awox

1972 yılında kurulan Awox, merkezi Türkiye olmak üzere dünya genelinde 6 üretim tesisi ile üretimlerine devam ediyor. Marka; elektronik, küçük ev aletleri, ısıtma – soğutma ürünleri ve beyaz eşya kategorisinde ürünler sunuyor.* Lütfen yetkili servisten önce ürün ambalaj ve kutusunu açmayınız. Yetkili servis gelmeden kutuyu açmanız durumunda ürün garanti dışı kalacaktır.


· 220-240 V -50 HZ
· 4 AYRI GÜÇ SEÇENEĞİ 400W/1000W/1500W/2900W
· FAN
· ISI SEÇME DÜĞMESİ
· AYARLANABİLİR TERMOSTAT KANTROLÜ
· AŞIRI ISINMA KORUMASI
· OTOMATİK GÜÇ KESME ÖZELLİĞİ
· TUTMA VE TAŞIMA KOLU
· ÇOK YÖNLÜ TEKERLEKLER
· KABLO SARICI
· 57 x 64 x 15 cm
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön