Panel Isıtıcı

Panel ısıtıcılar içerisinden havlupan, üstten menfezli ısıtıcılar ve elektrikli havlu ısıtıcıları seçeneklerinden kullanım alanınıza en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Tercih ettiğiniz panel ısıtıcınız, özel tasarımıyla hangi ortamda olursa olsun bulunduğu alana şık ve dekoratif bir görünüm katarken kullanımda da üst düzey konfor sağlar.

Evinizde veya iş yerinizde ısıtma tesisatı yoksa panel ısıtıcılar size konforlu ve güvenli bir kullanım imkanı sağlamış olur. Günlük hayatınızda en çok vakit geçirdiğiniz evinizin veya iş yerinizin mutfağında, banyosunda veya koridorunda kullanmak için dilediğiniz model ve renk seçeneklerinden birini güvenle tercih edebilirsiniz. Hangi ortamda olursanız olun enerji tasarrufu sağlayan panel ısıtıcılar sayesinde en verimli ısıtmadan ve kurutmadan yararlanabilirsiniz. Böylece iş yerinize ait tekstil ürünlerinizi veya evinizdeki kıyafetlerinizi de rahatlıkla kurutabilirsiniz. Kapladığı alan bakımından da kolaylık sağlayan ürünlerle yerden tasarruf edebilir; ürünün montajını dilediğiniz yere kolaylıkla yapabilirsiniz. Düşük enerji verimi sağlamak için de ısıtıcınız size avantajlı bir alternatif sunar. İsterseniz ekonomik ısıtma seçeneğinden faydalanarak enerji verimliliğini kontrol altında tutabilirsiniz. Panel ısıtıcınız, sağlığınızı da korumak üzere tasarlanmıştır. İçerisinde sağlığınıza zararlı hiçbir kimyasal madde bulunmayan radyatörünüzü güvenle kullanabilirsiniz.

Havlu ısıtıcınız, en modern tesislerde fosfatlama, yüzey temizleme ve astar boya ile astarlama işlemi gerçekleştikten sonra ısıya oldukça dayanıklı elektrostatik toz boya ile kaplanır. Isıtıcınızdaki boru sayısının fazlalığı ve boru çaplarının büyük olması da benzerlerine göre daha fazla sıcaklık elde etmenizi sağlar. Kapsamlı bir tasarım ürünü olan ısıtıcınız, elektronik devre ile radyatörü sürekli kontrol altında tutar. Isıtıcınızın bu özelliği sayesinde ani basınç yükselmelerine dayanıklı olarak üretilen radyatörün kullanımı güvence altına alınır ve bulunduğu ortamda daha verimli bir ısınma gerçekleşir.

Isıtıcınızın üzerinde bulunan elektronik sıcaklık kontrol devresi sayesinde mekanik termostatlara göre daha uzun ömürlü bir kullanım sağlamış olursunuz. Isıtıcınızı sadece yerde değil; duvarda da dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Radyatörünüzün montaj teçhizatı sayesinde evinizde veya iş yerinizde tercih ettiğiniz duvarda da kolaylıkla kullanım sağlayabilirsiniz.

Panel ısıtıcınızın daha uzun ömürlü olması ve herhangi bir güvenlik sorunu oluşmaması için bazı noktalara da dikkat etmeniz gerekir: Cihazınızın gerilimi, 220-240V’a göre ayarlanır. Bu nedenle konvektörünüzü sadece belirtilen gerilimdeki akımda kullanmalısınız. Kısa ve uzun vadeli herhangi bir zararın ve kazanın oluşmaması için mutlaka topraklı priz tercih edilmelidir. Panel ısıtıcınızı ayaklı olarak kullanmayı seçerseniz cihazınızın mutlaka düz bir zeminde bulunmasını sağlamalısınız. Hava çıkış ızgaralarını hava akımına engel olacak duvar ve benzeri engellerle çevrelememeniz gerekmektedir. Duvar, perde gibi engeller ile hava çıkış ızgaraları arasında en az 0,5 metre boşluk olmasına dikkat edilmelidir. Isıtıcınızı uzun süre çalıştırmadığınız zamanlarda ve temizlik öncesinde fişli kabloyu prizden çıkarmalısınız. Panel ısıtıcınızı yanıcı ve parlayıcı maddelerin (gaz, benzin ve diğer yanıcı maddeler) kullanıldığı ve depolandığı alanlarda kullanmaktan kaçınmalısınız. Cihazınız için sadece orijinal yedek parçaları seçmelisiniz. Isıtıcınızın şebeke bağlantısı için kullandığınız uzatma kablosu, zaman ayarlayıcı gibi elemanların uygun akım değerlerinde olanlarını kullanmalısınız. Isıtıcınızı taşımadan önce düğmesini kapatıp soğumasını beklemeniz gerekir. Cihaz soğuduktan sonra taşımayı gerçekleştirebilirsiniz. Aynı prize bağlı olarak birden fazla cihazı bir arada kullanmamaya da dikkat etmelisiniz.

En modern tesislerde, toplam kalite ilkelerine uygun olarak üretilen ürününüzün en verimli şekilde kullanılabilmesi için kullanım kılavuzunun tamamını ürününüzü kullanmadan önce dikkatle okuyarak ve bir başvuru kaynağı olarak saklayarak daha kazançlı ve verimli sonuçlar elde etmiş olursunuz. Yenilik ve tasarımı ömür boyu ısıtma konforuyla birleştiren panel ısıtıcıları güvenle tercih edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Elektrikli Panel Isıtıcı Fiyatları

161 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 36 / 161 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?