Birçok hastalıktan korunmak için ayakların sıcak tutulması, büyük önem taşır. Çünkü bazı hastalıklar ayaktan başlar. Özellikle soğuk kış günlerinde ayaklarınızın üşümesini engelleyecek ayak ısıtıcıları, geleneksel ısınma yöntemi olan sıcak su torbalarının yerini alarak size konforlu bir ısınma vadeder. Evde, ofiste, manav, balıkçı gibi etrafı açık olan iş yerlerinizde tercih edilebilir. Ayrıca; kafe, restoren, market gibi sık sık kapısı açılan ve bu nedenle ısı kaybına uğrayan mekanlarda ya da güvenlik kulübesi, gişe, konteyner, otopark, depo, şantiye gibi giriş çıkış trafiğinin yoğun olduğu yerlerde de ayak ısıtıcısını büyük bir keyifle kullanabilirsiniz. İster ayakta, ister oturarak kullanabileceğiniz cihaz ile havayı değil; kendinizi ihtiyaç duyduğunuz kadar ısıtabilirsiniz.

İstediğiniz her tür ortamda kullanabileceğiniz ürünün birçok modeli, siz dokunduğunuz zaman devreye girer ve kullanılmadığında kendiliğinden otomatik olarak kapanır. Bu kapanma süresi, kimi cihazlarda 30 dakika olabildiği gibi kimilerinde ise 60 dakikadır. Farklı ısı kademe ayarları bulunan ayak ısıtıcılarının bazıları 2, bazıları 3 ya da 4 kademe ayarına sahiptir. Cihaz, sıcaklığa daha duyarlı olan anemi rahatsızlığına sahip kişiler, yaşlılar, çocuk veya hamilelerin severek kullanacağı bir üründür.

Hemen hemen herkesin şikayet ettiği soğuk kış günlerinde ayakların bir türlü ısınamaması sorununa oldukça etkili bir çözüm bulan cihazlar sayesinde, kış ayları daha sıcak ve konforlu geçer.

Ayak ısıtıcıları, aşırı ısınma durumunda sesli uyarı sistemine sahip oldukları gibi bazıları da üst kısmı kompozit kaplı olduğundan dolayı ürün fişe takıldıktan 15 dakika sonra kullanıma hazır hâle gelir. Ağır yüklere ve darbelere karşı dayanıklı kasadan üretilmiş ve düşürülmediği sürece arızalanmayan ürünlerin kumandalı olanları, ayaklarınızı ısıtırken sizi eğilip kalkmak zorunda bırakmaz. Böylece rahat ve konforlu bir kullanım deneyimi elde edersiniz.

Yatakta kullanılması önerilmeyen ayak ısıtıcılarının üzerine sıvı maddelerin dökülmemesine dikkat edilmesi gerektiği gibi üzeri de kapatılmamalıdır. IP44 özelliği bulunan kimi ısıtıcılar, su ve katı cisimlere karşı koruma sağlar. Ürünün, kullanılmadığı durumlarda prizden çekilmesi, size güvenli bir kullanım imkanı sunar.

Eğimli yüzeye sahip ayak ısıtıcıları, ayaklarınızın yapısına uyum sağlayan ekstra ergonomik bir tasarıma sahiptir. Isıtıcılar sayesinde kış, sizin için ayaklarınızın üşümediği, keyifle geçen bir mevsime dönüşür.

Turbo fanı bulunan ayak ısıtıcısı modelleri, sadece ayağınızı ısıtmakla kalmaz; tüm vücudunuza etki ederek soba işlevi de görür. Ayağınızın altına alabileceğiniz kadar küçük boyuta sahiptir; ancak, büyük işler başarır. Yüksek ısıtma gücüne sahip, buna karşılık düşük yüzey sıcaklığı bulunan bazı ürünlerde emniyet termostatı, elektronik kontrol sistemi, devrilme emniyeti gibi 3’lü emniyet sistemi bulunur.

Üst yüzeyi metal olan cihazların yanı sıra ahşap görünümlü ayak ısıtıcıları da bulunmaktadır. Ahşap ürünlerde kiraz, maun, ceviz gibi renk seçenekleri bulunur.

Romatizmaya, menstrüasyon sancılarına, karın ve kasık ağrılarına iyi gelen ürün, fiyat açısından da oldukça çeşitlilik gösterir. Ayak ısıtıcıları kategorisinde ihtiyacınıza yönelik bir modeli rahatlıkla bulabilirsiniz. Ödediğiniz paranın hakkını sonuna kadar veren ısıtıcılar, ayaklarınızı ısıtırken, cebinizi de yakmaz.

UFO, Vigo, Alf, MYSO, Isımat gibi alanında başarılı markaların ürettiği ayak ısıtıcıları sayesinde kış aylarında üşümeyi unutursunuz. Eğer siz de soğuk kış mevsimi boyunca ayaklarını bir türlü ısıtamamaktan şikayet eden çoğunluk arasında yer alıyorsanız yeni nesil ayak ısıtıcılarını mutlak denemelisiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Ayak Isıtıcı

39 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Rexva
  2. Heat Plus
  3. Vigo
  4. MYSO
  5. Multiteknik
  6. Mutsan
  7. Parstek
  8. Simfer
  9. isimat
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483638/161876/8001872/80081040
Başa dön