Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bissell Pet Hair Eraser 14,4 Li-Ion Evcil Hayvanlar Için Özel Başlıklı El Tipi Elektrikli Süpürge

Bissell
3.599,00 TL
( / adet)
Ek hizmet ister misin?
Loading interface...
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/159445
Bissell Pet Hair Eraser 14,4 Li-Ion Evcil Hayvanlı Evlere Özel El Tipi Kablosuz Elektrik Süpürgesi ile evcil hayvanınızın gezdiği her yeri temizleyin. Hafif ve kablosuz el süpürgesi ile mobilyanızda, halınızda, arabanızda veya evcil hayvanınızın oynadığı her yerde evcil hayvan tüylerini ve kiri temizleyebilirsiniz. Kablosuz özelliği ve küçük boyutu sayesinde evinizin her köşesine kolaylıkla girebilir. On sekiz dakikaya kadar kablosuz özgürlüğün tadını çıkartın. Çıkartılabilir motorlu fırça daha fazla yapışmış evcil hayvan tüyü ve kiri yakalamaya yardımcı olarak daha derinlemesine bir temizlik sağlar. Beraberindeki evcil hayvan aparatları, dar aralık başlığı ve döşeme temizleme başlığı ayrıntılı bir temizlik yapmanıza yardımcı olarak farklı yüzeylerdeki tüylerden tamamen kurtulmanızı sağlar. Buna ek olarak üç seviyeli filtreleme de temizleme performansını iyileştirmeye yardımcı olur. *Motorlu Rulo Fırça yapışmış evcil hayvan tüyünü ve kiri temizler. *14.4V lityum-iyon batarya on sekiz dakikaya kadar güçlü kablosuz temizlik sağlar. *Üç Seviyeli Filtreleme. *Evcil hayvan tüylerinin ve pisliğin kolayca giderilmesi için Büyük, Kolay Boşaltılabilir Toz Haznesi. *Motorlu Fırça Aksesuarı, Dar Aralık Başlığı ve Döşeme Temizleme Başlığından oluşan Özel evcil hayvan aksesuarları

Evcil hayvan beslemek çok keyifli olsada belirli sorumlulukları yerine getirmek gerekir. Bu sorumluluklardan biri evcil hayvanınızın tüylerini koltuk, sandalye ve yerden süpürmektir. Bu işlemi pratik ve derinlemesine yapmanıza yardımcı olan Bissell Pet Hair Eraser 14,4 Li-Ion Evcil Hayvanlar Için Özel Başlıklı El Tipi Elektrikli Süpürge modern tasarımı ile bütün beğenileri üzerine toplamayı başarır. Gri ve siyah renklerin harmanlanmasının yanı sıra hafif kullanımı ile size fayda sağlar. Koltuk, sandalye ve evcil hayvanın minderine yapışan bu tüyler görüntü ve sağlığınız için tehlikeli olabilir. Tüm bu zorlu tüyleri Bissell Pet Hair Eraser ile anında yok edebilirsiniz.

Bissell Pet Hair El Tipi Elektrikli Süpürge Özellikleri

Bissell Pet Hair Eraser 14,4 Li-Ion Evcil Hayvanlar İçin Özel Başlıklı El Tipi Elektrikli Süpürge satın alırken dikkat etmeniz gereken hususlardan biri ürünün sahip olduğu özelliklerdir. Bu özellikler şu şekilde sıralanabilir:

  • Ürün 14.4 V güç değeri ile yüksek performans gösterirken maksimum seviyede enerji tasarrufu yapmanıza yardımcı olur.
  • Kuru alanların süpürülmesinden sorumludur.
  • Siyah, gri ve yeşil rengin birleşiminden oluşur.
  • Küçük ve hafif olması alıcıyı rahat ettiren özellikler arasındadır.
  • Bissell Pet Hair Eraser 14,4 el tipi kullanım ile karşınıza çıkar. Kolay kavranabilir bir tutma alanına sahiptir.
Bissell Pet Hair El Tipi Elektrikli Süpürge Kullanmanın Faydaları

Evcil hayvanlarınızın tüylerini süpürmek için kullanacağınız el tipi elektrikli süpürge sahip olduğu özellikleriyle birçok faydayı beraberinde getirir. Kablosuz olması sayesinde ayağınıza dolanmadan koltuk takımındaki tüyleri anında yok edebilirsiniz. Evcil hayvanınızın gezdiği her yeri tertemiz yapabilirsiniz. Küçük ve hafif olması evin ve işyerinin her yerinde kullanmanıza imkan tanır. Köşelere rahatlıkla vararak elinden gelenin fazlasını yapar. Kolay bir şekilde şarj edilebilen elektrikli el süpürgesi 18 dakikaya kadar kablosuz bir şekilde kullanım sağlar. Derinlemesine temizlemeyi maksimum seviyeye çıkarmayı amaçlayan çıkarılabilir motorlu fırçası yapışmış ve zorlu tüylerin çabuk bir şekilde çıkarılmasında size fayda sağlar.

Bissell Pet Hair El Tipi Elektrikli Süpürge Fiyatları

Bissell Pet Hair Eraser 14,4 Li-Ion Evcil Hayvanlar İçin Özel Başlıklı El Tipi Elektrikli Süpürge fiyatları ürünün sahip olduğu benzersiz özelliklerin varlığına bağlı olarak alıcıya farklı fiyat kategorilerinde sunulur. Bu özelliklerden biri olan evcil hayvan aparatları sayesinde 18 dakika içerisinde kablosuz bir kullanıma erişebilirsiniz. Motorlu rulo fırça yapışmış tüylere etki ederken dar aralık başlığı ulaşılamayan halı kenarına kadar vararak size kolaylık sunar. Hepsiburada üzerinden indirimleri takip ederek Bissell Pet Hair Eraser 14,4 Li-Ion Evcil Hayvanlar İçin Özel Başlıklı El Tipi Elektrikli Süpürge en ucuz seçeneklerle sahip olmanız mümkündür.

Bissell Pet Hair El Tipi Elektrikli Süpürge En İyi Nasıl Olmalıdır?

Bissell Pet Hair Eraser 14,4 Li-Ion Evcil Hayvanlar İçin Özel Başlıklı El Tipi Elektrikli Süpürge yorumlarında karşınıza çıkacağı üzere ürünün yüksek güce, çeşitli filtrelere ve dar alanlar için birçok aparat modeline sahip olması beklenir.

Bissell Pet Hair El Tipi Elektrikli Süpürge Hangi Filtrelere Sahiptir?

El tipi elektrikli süpürge evcil hayvanınızın tüylerini derinlemesine temizlemek için hepa filtre,vsiklon filtre ve üç seviyeli filtrelemeye sahiptir. Bu filtre çeşitleri tüyler temizlenirken ürünün uzun ömürlü kullanılmasını destekler.

Bissell Pet Hair El Tipi Elektrikli Süpürge Siklon Filtre Ne İşe Yarar?

Siklon filtre, toz ve evcil hayvan tüylerinin haznede toplanmasını sağlar. Bu sayede tüylerin tekrardan dışarı çıkması engellenmiş olur.

Bissell Pet Hair Eraser 14,4 Li-Ion Evcil Hayvanlar Için Özel Başlıklı El Tipi Elektrikli Süpürge Özellikleri

Çalışma Süresi 14 dk
Güç Değeri 14.4 V
Hepa Filtre Var
Islak / Kuru Kuru
Kullanım Şekli El Tipi
Renk 3 Renk
Siklon Filtre Var
Toz Kapasitesi 0.6 lt
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV000015YAB4
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön