Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

BK Teknoloji Cctv Kamera Video Balun 1 Kanal Pasif Video Alıcı/verici

BK Teknoloji
82,90 TL
( / adet)
%
Loading interface...
DSACategoryId/2147483638/17201/161719/60007238

Dalgalanma ve Aydınlatma Koruması

Parazit Giderme / Gürültü Filtreleme

Anti-Parazit UTP 1-CH Pasif Video Balun Konektörü 2 Adet

Güç Gerektirmez

Yüksek Kaliteli Balun, herhangi bir Kamera veya DVR'ı CAT5 Ethernet Kablosu üzerinden bağlamanızı sağlar.

Telinizin Gözetim Kameranızdan Video Sinyallerinizi İletmesi için Yaklaşık 2.000 Feet Kadar Kablo Çalışmasına İzin Vermek İçin CAT5 Kablonuzun Her Bir Tarafında Bir Balun Kullanabilirsiniz.

Bu, Güvenlik Kameralarınız ve Gözetim Sistemleriniz için Koaksiyel / Siyam Kablosu Yerine Daha Az Pahalı Bükülü Çift Tel Kullanmanıza İzin Verir.

Paket içeriği:

1 x Çift CCTV BNC Video Balun Alıcı/Veirci


Ne İçin, Nerede Kullanılır?

Güvenlik kamerası görüntüsünü Cat5 kablo ile aktarmak için video balun cihazı kullanılır. Video Balun sistemleri aktif video balun, pasif video balun olarak ikiye ayırabilir.

Video Balun Sistemlerinin Avantajları 

Güvenlik kamerasının takılacağı birden fazla kamera var ise video balun kullanmak avantajlıdır. Cat 5 kablo içerisinde bulunan 8 damar ile 4 farklı kameranın görüntüsü tek bir kablo ile merkeze aktarılabilir.

Kablo mesafemiz 300 metreyi geçmiyor ise pasif video balun aktarıcı ile kamera görüntüsünü Dvr kayıt cihazına aktarabiliriz. Balun sistemi kullanılacak ise Cat Kablo ile birlikte kamera besleme kablosuda çekilmelidir.

Video Balun Bağlantısı 

Video balunlar alıcı ve verici olmak üzere iki parçadan oluşur. Kamera arkasına hangisini taktığımız önemli değildir. Satın aldığımız video balunlardan bir tanesini kamera arkasına, diğerini Dvr arkasına takmamız gerekir. Merkezden çektiğimiz Cat5 kablo içerisindeki iki damarı kameraya taktığımız balun üzerindeki + / – data girişlerine bağlarız. Dvr kayıt cihazı tarafına koyduğumuz balunun + / – doğru olacak şekilde kamera arkasında bağladığımız renk kabloları balunun data girişlerine bağlayarak kamera görüntüsünü alabiliriz.

Kameraların enerjisini kesinlikle farklı bir kablodan göndermelisiniz. Aynı kablodan göndermeniz durumunda görüntü siyah/beyaz gelebilir, görüntü gelmeyebilr veya görüntü dalgalı gelebilir.

BK Teknoloji Cctv Kamera Video Balun 1 Kanal Pasif Video Alıcı/verici Özellikleri

Garanti Süresi (Ay) 3
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00002Q07DW
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön