Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Buderus
Buderus Logamax Plus GB062 24 kw Yoğuşmalı Kombi (Baca Dahil)

Buderus Logamax Plus GB062 24 kw Yoğuşmalı Kombi (Baca Dahil)

Buderus
16.238,00 TL
( / adet)
Ürününüz için onarım paketi seçin
%0
799,00 TL 919,00 TL
%
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (6)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

16.532,40 TL
16.559,08 TL
DSACategoryId/2147483638/161876/17723
Buderus Logamax Plus GB062 24 kw Yoğuşmalı Kombi (Baca Dahil)
* 24 kW ısıtma ve 30kW sıcak su kapasitesi
* Yoğuşma teknolojisi ile çok yüksek verim ve çok düşük gaz tüketimi (%109'a varan verim değeri)
* Özel Alüminyum-Silisyum alaşımlı döküm eşanjörü sayesinde yüksek enerji verimi ile yakıttan tasarruf
* Geniş modülasyon aralığı sayesinde verimli çalışma

Not: Kombi montajları yetkili servis tarafından ücretsiz yapılmamaktadır. Kombi montajı alıcıya aittir. Kombi montajından sonra bölgenizdeki gaz dağıtım firmasından uygunluk veya değişim belgesi almanız gerekmektedir. Daha sonra aldığınız markanın müşteri hizmetlerini arayarak cihazın devreye alınması için ücretsiz servis talep edebilirsiniz.

Buderus Logamax Plus GB062 modeli, dayanıklı malzeme içeriği ve ergonomik tasarımı ile ev ve iş yerlerinde kullanım amacıyla sıklıkla tercih edilir. Harcadığı enerji bakımından tasarruf sağlayan Buderus Logamax Plus GB062 24 kw yoğuşmalı kombi, ısıtma kapasitesi ve sunduğu teknolojik özellikleri ile de göz doldurur. Geniş aralıkta bulunan modülasyon ayarı sayesinde hem enerjiden hem de zamandan tasarruf sağlayarak verimli çalışır.

Buderus Logamax Plus GB062 24 kw Yoğuşmalı Kombi Avantajları

Buderus Logamax Plus kombinin avantajları şu şekilde sıralanabilir:

  • Logamax Plus GB062 kombi, yoğuşma özelliği sayesinde enerji tasarrufu sağlar.
  • Buderus Logamax Plus GB062-24 kw enerji kapasitesi sayesinde kullanılan alanın verimli bir şekilde ısınmasına yardımcı olur.
  • Buderus Logamax Plus GB062 24 kw Yoğuşmalı Kombi (Baca Dahil) bir şekilde beğeninize sunulur. Bu sayede kombiyi kullanmanız için ayrıca ihtiyaç duyabileceğiniz baca ihtiyacının önüne geçilir.
  • Buderus kombi termostatı sayesinde iç oda ısısını görebilir, kombiyi ihtiyacınıza uygun olarak ayarlayabilirsiniz.
Her İhtiyaca Uygun Buderus Logamax Plus GB062 24 kw Yoğuşmalı Kombi Seçimi

Buderus Logamax Plus GB062 özellikleri, ihtiyaçlarınızı yüksek verimlilikte karşılamanıza imkan sunar. Bununla birlikte kombi seçiminde göz önünde bulundurmanızın fayda sunacağı bazı durumlar bulunur. Kullanılacak evin yalıtım durumu, alan ölçüleri, oda ve petek sayısı, kombi tercih ederken dikkat edebileceğiniz bazı noktalardır. Bütçe dostu Buderus Logamax Plus GB062 fiyatları ile içinizi ısıtırken, şık görünüşüyle dekorasyonunuza uyum sağlar. Aklınıza takılan sorular ve diğer kullanıcıların ürün ile ilgili deneyimlerine Buderus Logamax Plus GB062 yorumları bölümünden ulaşabilirsiniz.

Bütçe Dostu Buderus Logamax Plus GB062 24 kw Yoğuşmalı Kombi Fiyatları

Buderus Logamax Plus GB062 24 kw Yoğuşmalı Kombi (Baca Dahil) fiyatları, farklı parametrelerin göz önünde bulundurulması ile belirlenir. Kaliteyi her bütçeye uygun fiyatlar ile beğeninize sunan Buderus markası, alüminyum ve silisyum eşanjörü ile yakıt tasarrufu sağlar. Bununla birlikte yüksek performans verimlilik sunan kombi, yoğuşma teknolojisi ile gaz tüketiminin kullanıcı deneyimine göre değişiklik gösteren oranda düşürülmesine yardımcı olur. Sizde Hepsiburada ile online olarak Buderus Logamax Plus GB062 24 kw Yoğuşmalı Kombi (Baca Dahil) satın alabilir, alışveriş deneyimini evinizin konforunda yaşayabilirsiniz.

Buderus Logamax Plus GB062 24 kw Yoğuşmalı Kombi Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Kombi modelleri arasında kullanım yeri ve sunduğu özellik bakımından değişiklik görülebilir. Buderus Logamax Plus 24 kw kapasitesi ve yoğuşma özelliği sayesinde ev ve iş yeri gibi alanları verimli bir şekilde ısıtırken enerjiden tasarruf etmenize yardımcı olur. Buna ek olarak Buderus kombi seçimi yaparken sadece Buderus Logamax Plus GB062 24 kw Yoğuşmalı Kombi (Baca Dahil) en ucuz araştırması yapmak değil, aynı zamanda kullanacağınız alanın özelliklerini de göz önünde bulundurmanız doğru ürünü bulmanız önemlidir.

Buderus Logamax Plus GB062 24 kw Yoğuşmalı Kombi İçin Enerji Tüketimi Nasıldır?

Buderus Logamax Plus GB062 yoğuşmalı kombi enerjiden tasarruf edebileceğiniz donanıma sahiptir. Yoğuşma özelliği sayesinde evinizi verimli bir şekilde ısıtırken tasarruf etmenize yardımcı olur. 24 Kw ısıtma ve 30 Kw sıcak su kapasitesi ile farklı alanlardaki ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.

Buderus Logamax Plus GB062 24 kw Yoğuşmalı Kombi Nasıl Temizlenir?

Kombi filtre ve baca temizliğinin, bu işi bilen bir uzman tarafından yapılması önerilir. Bununla birlikte kombinin iç mekanizma ve boru temizliği marka tarafından belirlenen aralıklarla yaptırabilirsiniz. Kombinin dış yüzey kaplamasını ise nemli bir bez yardımı ile silip sonrasında kurulayarak pratik bir şekilde temizleyebilirsiniz.

Buderus Logamax Plus GB062 24 kw Yoğuşmalı Kombi (Baca Dahil) Özellikleri

Baca Tipi Hermetik
Isıtma Tekniği Yoğuşmalı
Kapasite 24 kW
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu EVBUDGB062
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön