Galaxy A70 Cep Telefonu Kılıfları ile telefonunuzu darbelerden koruyarak rahat ve güvenli kullanımın keyfini çıkarabilirsiniz. Kılıfların sağlamlık dereceleri de koruma alanları da modelden modele değişkenlik gösteriyor. Cep telefonlarının yoğun kullanımı ve mobil oluşu onları çeşitli çevresel faktörlerle karşı karşıya getirebiliyor. Bu bakımdan telefon her ne kadar sağlam materyallerle üretilmişse de ekstra koruma gerekli oluyor. Dayanıklılık temel olarak cihazın düşme hızı, düşüş mesafesi, zeminin sertlik düzeyi gibi belirleyenlere göre hesaplanıyor. Çarpma ve düşmelerin şiddetine uygun darbe emicilik sayesinde cihazlar korunuyor. Gelişen teknoloji ve teknikler sayesinde kılıflar da daha sağlam bir yapı sergiliyor. Bunlarla birlikte, kılıflar yalnızca çizilme, düşme ya da çarpma gibi sorunları engellemekle kalmıyor, cihazı kişiselleştirmenize de olanak tanıyor. Farklı dayanıklılık derecelerine sahip olan kılıflar çeşitli tasarım özellikleri ile harmanlanarak sizlere sunuluyor. Farklı desen, baskı, ağırlık, incelik seçenekleri ile tarzınızı telefonunuz üzerinden yansıtmanız Galaxy A70 kılıflar ile mümkün oluyor.

Telefonunuzun Görünümünü Siz Belirleyin

Galaxy A70 telefon koruyucu kılıflar farklı temalardan besleniyor ve sizlere zevkinizi açığa çıkarma olanağı sunuyor. Geleneksel, sportif, klasik, modern, sade, gösterişli, retro tarzlara uygun kılıflar farklı renk paletleri ile harmanlanıyor. Galaxy A70 kılıflar tek bir renkten oluşabildiği gibi farklı renklerin kombinasyonlarını da içerebiliyor. Bu renklilik mat ya da parlak olabiliyor. Renklerin arka plan olarak kullanıldığı desenli Galaxy A70 kılıflar da kullanıcıları cezbediyor. Tarihsel temalı, taraftar sembollü,yazı detaylı, oval şekilli, doğa temalı, film ya da oyun figürlü kılıflar bulunuyor. Desen ve baskılar kılıfın tamamına yayılabildiği gibi minimal tarz oluşturacak biçimde belli alanlarda da bulunabiliyor. Özel dokulu kılıflar da dikkat çeken serilerden oluyor. Kolay tutuş sağlayan özel dokulu kılıflardan simli, pullu, taşlı olanlara değin onlarca kılıf modeli üretiliyor. Kılıfların ayrıca kol bantlı, cüzdanlı, yüzüklü, stantlı, pencereli ön kapak tasarımlı modelleri fonksiyonellik arayışında olanları cezbediyor.

Özel Koruma Bölgeli Galaxy A70 Kılıflar

Samsung Galaxy A70 kılıf çeşitlerinin koruma alanları da modellere göre farklılaşıyor. Bu da telefonun tamamını ya da belli bölümlerini koruma altına almanıza olanak tanıyor. Koruma bölgeleri telefonun görünümünü de etkilediğinden stil tercihinizi gözeterek seçim yapabilirsiniz. Gövdeyi koruyan şeffaf Galaxy A70 kılıflar, ön ve arka alan korumalı kılıflar, kapaklı seriler, kese biçimli kumaş kılıflar, çerçeve korumalı Samsung A70 kılıflar, telefonu tamamen koruma altına alan 360 derece kılıflar, Armor kılıf çeşitleri en fazla rağbet görenler arasında yer alıyor. Çerçeveli b-Bunper kılıflarla telefonun kenar ve köşelerini koruyabilir ya da mıknatıslı ön kapaklı Galaxy A70 kılıflarla daha geniş alanı korunaklı kılabilirsiniz. Bu noktada ekran koruması olmayan kılıfların ekran koruma filmleri kullanılması öneriliyor. Koruma bölgelerinin dayanıklılığı ise kılıfın darbe ve şok dayanıklılık derecesine bağlı oluyor.

Koruma Düzeyini Siz Belirleyin

Samsung kılıflar farklı ana materyallerle ve çeşitli teknolojilerle üretiliyor. Silikon, plastik, deri kılıflar en fazla tercih edilenlerden oluyor. Bu materyallerin niteliği kılıfların üretim türüyle belirleniyor. Kılıf malzemelerinin sertlik dereceleri, hacimleri, darbe emicilik seviyeleri değişiyor. Örneğin; yumuşak silikonlu kılıflar iyi bir koruma sağlamakla birlikte daha hacimli bir yapı çiziyor. Sertleştirilmiş silikon kılıflar ise hem iyi koruma hem de ince bir ergonomi sunuyor. Rubber, plastik Galaxy A70 kılıflar da kolay tutuş özellikleri ile öne çıkıyor. Yenilikçi Armor Galaxy A70 cep telefonu kılıfları hem üst düzey koruma vadediyor hem de telefonu kalınlaştırmıyor. Kılıf çeşitleri arasından gereksinimlerinize uygun olan ve tarzınıza hitap edenleri satın alabilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Galaxy A70 Cep Telefonu Kılıfları

Telefon Modeli
iPhone 11
iPhone 12
iPhone 7
iPhone 12 Pro
iPhone 12 Pro Max
iPhone SE 2
iPhone 12 Mini
iPhone X
iPhone 8 Plus
iPhone 7 Plus
iPhone XR
iPhone 8
iPhone 6S
Redmi Note 8
iPhone 6
Galaxy A50
iPhone 6S Plus
Redmi Note 7
P20 Lite
Mate 20 Lite
P30 Lite
Mate 10 Lite
Galaxy A70
iPhone 11 Pro Max
iPhone 11 Pro
iPhone XS Max
iPhone XS
Galaxy A30
Galaxy A71
Galaxy A10
Galaxy S10
Galaxy A51
P Smart 2019
Redmi Note 8 Pro
Galaxy Note 10
Galaxy A20
Galaxy M20
Galaxy A7 2018
Mi 9
Galaxy A9 2018
Galaxy J6 Plus
Galaxy J4 Plus
Galaxy S9
P40 Lite
Galaxy S10 Plus
Galaxy M10
Galaxy Note 9
Galaxy M31
Galaxy J7 Prime
Redmi Note 9S
Konumseçilmedi
Marka