Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Dyson
Dyson Pure Hot+Cool Hava Temizleme Fanı (Dyson Türkiye Garantili)

Dyson Pure Hot+Cool Hava Temizleme Fanı (Dyson Türkiye Garantili)

Dyson
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
Loading interface...
DSACategoryId/2147483638/17071/17175/80162058

Kurulduğu günden beri birçok ev aletinin yanı sıra hava temizleyicileri ile de tanınan bir marka olan Dyson’ın yeni tasarımı Dyson Pure Hot+Cool, önceki tasarımlara göre daha yenilikçi yapısıyla kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Günümüzde insan yaşamının büyük oranda kapalı alanlarda geçtiği düşünülürse, hava arıtıcı nitelik sunan bu cihazın önemi daha da çok ortaya çıkıyor. Dyson Pure Hot+Cool, kapalı alanda bulunan ve gözle görülmeyen fakat havada bulunan zararlı organizmaları ve tozları gelişmiş özellik sunan fanları sayesinde tespit ediyor ve içerisine hapsederek ortama salınımını engelliyor. Temizlenen havayı tüm oda boyunca dağıtan cihaz Dyson Cool Air Multiplayer teknolojisi sayesinde 300 litreye yakın arıtılmış havayı alana geri veriyor.

Kapalı Alanlarda Kirli Havaya Geçit Yok

Gözle görülemeyen zor olsa da ortalama bir ev veya ofis ortamı dışarıdaki havadan çok daha kirli olabiliyor. Gözle görülmeyen ancak hava kirletici maddeler olan halı, kilim ve döşemelerden çıkan ultra ince maddeler, polen ve alerjenler, ince partiküller, mutfaktan gelen endüstriyel emisyonlar ortamdan temizlenmediğinde birikime neden olabiliyor. Aslında ilk bakışta faydalı gibi görünse de ev ortamları daha fazla yalıtımlı hale geldikçe hava kalitesini bozan ve kirletici olarak nitelendirilen maddeler ev ortamına hapsoluyor. Bu da ev ve ofis gibi alanlarda yani kapalı ortamda zaman geçiren kişilerin potansiyel olarak kirli havayı soluduğu anlamına geliyor.

Kapalı alanlardaki hava temizliği için ideal kullanım sunan Dyson Pure Hot+Cool, havadaki gazları ve parçacıkları otomatik olarak algılıyor ve gerçek zamanlı olarak raporluyor. 3 farklı akıllı sensöre sahip olan hava temizleyici havada gözle görülmeyen bu partikülleri ve zararlı organizmaları anında yakalıyor ve hapsediyor. LCD ekranıyla halihazırdaki hava kalitesini ve sıcaklık raporunu sunan cihaz, ortamdaki hangi parçacıkları hapsettiğini ve zararlı gazları algıladığını da istenilen anda gösterebiliyor. Cihaz saniyede 300 litreye yakın havayı temiz ve pürüzsüz bir hale getiriyor. Ayrıca 350 derece salınım yapabilen sistemi sayesinde sıcak ve soğuk havayı optimum düzeyde karıştırıyor ve yeniden ortama geri bırakıyor.

Dyson Pure Hot+Cool’un Benzersiz Filtreleri

Dyson Pure Hot+Cool tasarım yapısında aktif karbon filtresi ve gerçek cam HEPA filtresi yer alıyor. Aktif karbon filtresi ev içindeki kokuları dumanı ve gazları yok ederken, HEPA filtresi polen bakteri ve evcil hayvanların tüyleri de dahil olmak üzere 0.3 mikrona kadar havadaki tüm parçacıkların yüzde 99.97’sini yakalayabiliyor. Özellikle cam HEPA filtresi 238 kat kırılımlı yapıya sahip 9 metre borosilikat mikrofiber ve zararlı ince partiküllerin neredeyse tamamını hapsedebiliyor. İçerisine hapsettiği partikülleri anında temizleyen cihaz daha sonra temizlediği havayı odaya geri dağıtıyor. Temiz havanın geri dağıtımı esnasında “odaklanmış mod” ve “salınım mod” özelliği sunan cihazı adeta bir vantilatör gibi istediğiniz alana yönlendirebilirsiniz.

Ortam Isıtma ve Soğutma Teknolojisi

Dyson Pure Hot And cool hava temizleme cihazı 3 farklı sensörden gelen bilgileri akıllı Algoritma yapısı yardımıyla anında işliyor ve bulunduğu ortamın hava kalitesini kesintisiz şekilde takip ediyor. Ayrıca partikül tespit sensörü sayesinde hava içerisinde bulunan sabit maddelerin konsantrasyonunun analizi için de lazer ölçümü kullanıyor. Cihazın gaz sensörü ise NO2 ve Uçucu Organik Bileşikler gibi oksitleyici gazları da tespit edebiliyor. Bunların dışında cihazda ayrıca sıcaklık ve nem sensörleri de yer alıyor. Gelişmiş bu sensörler sayesinde ortamdaki havayı daima analiz eden cihaz, sıcaklık ve bağıl nem seviyelerini sürekli takip ediyor. İhtiyaca göre iki farklı üfleme sunan yapısı, havayı temizlemekle kalmıyor aynı zamanda ısıtma ve soğutma görevi de görüyor. Öyle de hem havayı arındırmak hem de ısıtma ve soğutma teknolojisi için farklı cihazlar kullanmak zorunda kalınmıyor. Bu da özellikle küçük ortamlarda depolama alanından tasarruf etmenizi sağlıyor.

Geniş Kapsama Alanı ve Otomatik Çalışma Olanağı

Önceki tasarımlarından farklı özellik sunan Dyson Pure Hot+Cool, oval amplifikatörü sayesinde üstün fan gücüyle dikkat çekiyor. 35 metrekareden 50 metrekareye kadar her türlü ortam için uygun kullanım özelliği gösteren cihaz, maksimum hava akışı sayesinde litrelerce havayı temizleyerek büyük bir odanın havasını arındırma konusunda da yeterli özellik sunuyor. Üstelik tüm bunları yaparken sizin hiçbir şey yapmanıza gerek kalmıyor. Böylece cihazı otomatik modda çalıştırabilir, bulunduğunuz alandaki hava kalitesini, sıcaklığı ve nem miktarını her daim optimum seviyede tutabilirsiniz.

Dyson Pure Hot+Cool çalışırken adeta bir kütüphane sessizliği sunuyor. Gürültü seviyesi sadece 40 desibel olan cihaz, en yüksek fan çalışma hızında dahi sadece 57 desibel ses çıkarıyor. Muadillerine göre son derece uygun olan bu özellik, ısıtma ve soğutma fana sahip hava temizleyiciler için benzersiz özellikler arasında yer alıyor. Siz uyurken dahi çalışan Dyson Pure Hot+Cool, sessiz yapısı sayesinde deliksiz bir gece uykusu vadediyor. Gece moduna aldığınızda, ürün en sessiz ayarları kullanıyor ve karartılmış ekran formuna dönüşüyor. Rahat ve temiz bir hava solumanız için kesintisiz şekilde hava kalitesini izlemeye, sıcaklık ve nem değerlerini ölçmeye ve raporlamaya devam ediyor. Bununla birlikte genellikle gece kullanımı tercih edilen difüze modu hava akışının yönünü değiştiriyor. Cihaz bu modda çalıştırıldığında, Dyson hava valfi hava arındırma esnasında makinenin arka kısmına hava göndererek uyuduğunuz sırada sizi rahatsız etmeyen bir hava akışı sağlıyor.

Dyson Pure Hot+Cool Gelişmiş Özellikleriyle Pratik Kullanım

Yaşadığı ortam için hava temizleyici kullanmak isteyenlerin en en çok merak ettiği konulardan biri de enerji kullanım seviyesi oluyor. Gerçekten de bir hava temizleyicinin verimli olabilmesi için uzun süre boyunca kesintisiz şekilde çalışması gerekiyor. Böylece hava temizleyicisinin tükettiği güç miktarı da önemli bir gösterge haline geliyor. Dyson Pure Hot+Cool soğutma modunda sadece 36 ile 44 watt arasında bir güç tüketimi sunuyor. Buna karşın ısıtma modu için ise 1575 watt nominal güç harcıyor. Muadillerine göre ekonomik kullanım sunan enerji tüketim miktarı günde 8 saat çalıştırıldığında çok daha az maliyet sunuyor.

Dyson Pure Hot+Cool hava temizleyici cihazınızın hava kalitesi ve sıcak raporlarını dilediğiniz zaman akıllı uygulama üzerinden takip edebilmenizi de sağlıyor. Bu özellik sayesinde hem evinizdeyken hem de dışarıdayken ortamdaki hava kalitesini izleyebilir sıcaklık ve nem seviyesi takibi yapabilir, aynı zamanda filtre ömrü hakkındaki raporları inceleyebilirsiniz. Böylece eve dönüş sırasında hava akış modunu, salınım açısını ve evinize vardığınız da beklediğiniz hedef sıcaklığı sadece birkaç tuş ile ayarlayabilirsiniz. Özellikle seyahatteyken son derece kullanışlı olan bu özellik sayesinde, sizinle beraber yaşayan evcil dostlarınızın siz yokken de temiz havadan yararlanmasına yardımcı olabilirsiniz. Dilerseniz cihazın sahip olduğu 7 günlük zamanlayıcı ile hava temizleyici ve ısıtıcı fanın ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda açık kalmasını, diğer zamanlarda ise kapalı kalmasını sağlayabilirsiniz.

Cihazınızın her daim en verimli hali ile çalışmasını sağlayan Dyson, hava temizleyici üzerinde bulunan filtre ömrü konusunda da pratik kullanım vadediyor. Her bir filtre yapısını ayrı ayrı takip eden cihaz, kullanım ömrü dolan ve değiştirilmesi gereken filtreler konusunda uyarma özelliği sunduğundan, filtrelerin olması gerektiği gibi çalışması konusunda endişelenmenize de gerek kalmıyor.


Dyson Pure Hot+Cool Hava Temizleme Fanı (Dyson Türkiye Garantili)
Dyson Türkiye Garantisi Nedir?
• Ürününüzü Dyson Türkiye resmi mağazasından aldığınız takdirde Dyson uzmanları tarafından verilen benzersiz Dyson satış sonrası tecrübesini yaşayabilirsiniz.
• Ürününüzü üstünde yer alan seri numarası ile birlikte Dyson Türkiye websitesinden kaydettirerek 2 yıl süresince Dyson Türkiye garantisi altında ücretsiz servis hizmetinden yararlanabilirsiniz. Garanti süresi kablolu süpürgeler icin 5 yıldır.
• Garanti süresi boyunca arızalı ürününüz kargo aracılığı ile adresinizden ücretsiz olarak teslim alınır ve servis hizmeti sonrasında ücretsiz olarak teslim edilir.
• Dyson Türkiye yetkili servis bilgilerine Dyson Türkiye Müşteri Hizmetleri üzerinden veya Dyson Türkiye internet sitesinden ulaşabilirsiniz.Yeni nesil teknolojilerle donatılan Dyson Pure Hot+Cool, kışın odalarınızı ısıtıp yazın serinletirken, aynı zamanda oda içerisindeki havayı temizleme özelliğiyle de öne çıkar. 350 dereceye kadar ayarlanabilir salınım açısıyla bulunduğu ortamda eşit dağılımla ısıtma veya soğutma sağlayabilen ürün, bu işlevleri filtre ettiği temiz havayla yapar. Üç fonksiyonu bir arada bulunduran Dyson Pure Hot+Cool Havayı Temizleyen Isıtıcılı Fan, tek bir cihazla birden fazla işlevi size bir arada sunar. Bebekler, çocuklar ve alerjik hastaları bulunanlar başta olmak üzere sağlıklı bir solunum için uygun koşulları sağlayan Dyson Pure Hot Cool, bulunduğu odada eşit ısı ve serinlik sağlar. Geniş alanlarda verimli kullanım imkânı sunan Dyson Pure, zengin fonksiyonları ve akıllı teknolojileriyle kendine hayran bırakır.

Dyson Pure Hot+Cool Fark Yaratan Fonksiyonları

Cihazdan çıkan temiz havayı ısıtmak için seramik levhalar bulunur. Levhaların fazla ısınmamalarını sağlamak için daha az elektrik ileterek güvenliği otomatik sağlar. Ayrıca hedef sıcaklığa ulaştığında cihaz ısıtmayı durdurur. Sıcaklık düşmeye başladığında yeniden devreye girerek oda ısısını hedef sıcaklığa yükseltir. Termostat kontrolüyle enerji tasarrufu sağlar.

Cihazın önünden (ileri projeksiyon) ve arkasından (difüze projeksiyon) çıkan 2 hava akışıyla havayı karıştırır ve dağıtır. Uzun menzili ve 350 geniş salınımıyla bulunduğunuz odanın her yerine temiz havanın, ısının veya serinliğin aynı anda eşit olarak dağılmasına olanak verir.

Dyson Pure Hot+Coll üç akıllı sensörüyle en ufak partiküllerden alerjenlere, gaz ve kokulara kadar odada bulunan tüm hava kirliliğini otomatik olarak ölçer ve temizler. Air Multiplier teknolojisiyle saniyede 290 litreden fazla temiz hava üretme kapasitesine sahiptir. Kirli havanın odaya sızmasını engellemek için yalıtım özelliğiyle birlikte aktif karbon ve cam HEPA filtresi birlikte çalışır.

Dyson Pıre Hot+Coll farklı modlarla çalışabilme fonksiyonuna sahiptir. Otomatik modda cihazınız sizin için havayı sürekli ölçer, arındırır ve sıcaklığı sizin için ayarlar. Difüze modunda soğutmadan havayı temizler. Gece modunda cihazınızın size soğuk gecelerde düzenli bir konfor sağlar. Siz uyurken en sessiz ayarlarıyla gece boyunca havayı temizlemeye ve hedeflenen sıcaklığı korumaya devam eder.

LCD ekran üzerinden hava kalitesi ve sıcaklık değerlerinizi izleme imkânı sunar. Uzaktan kumandasıyla oturduğunuz yerden istediğiniz ayarlamaları rahatlıkla yapmanızı sağlar.

Dyson Link Uygulamasıyla Cihazınızı Her Yerden Kumana Edin

 • İster iş yerinde, ister tatilde ya da evinizin herhangi bir bölümünde oturduğunuz yerden cep telefonunuzla cihazınızı dilediğiniz şekilde ayarlayabilir ve takip edebilirsiniz.
 • Odanızın sıcaklığını ölçebilir, eve geldiğinizde olmasını istediğiniz sıcaklık ayarını önceden belirleyebilirsiniz. 
 • Cihaz, hedef sıcaklığınızı dilediğiniz zamanlarda korumak için 7 güne kadar otomatik ayarlama yapma imkanı sunar. 7 gün boyunca belirlediğiniz saatlerde otomatik ve gece modunda eviniz temiz ve sıcak hava için hazır olur
 • Kişiselleştirilmiş salınım kontrolüyle hava akışının salınım gücünü 45 dereceden 350 dereceye kadar belirleyebilirsiniz.
 • Evinizdeki ve dışarıdaki kirli hava verilerini cihazınızın kayıtlı raporlarından takip etme imkanınız olur.
 • Cihazınız sadece hava ve ısı verilerini takip etmez. Aynı zamanda filtrelerin performansını da takip ederek, değiştirmeniz gereken zaman geldiğinde sizi uyarır. Filtreleri kolayca değiştirebilirsiniz.
 • Cihazınız için tüm komutları ses asistanı sayesinde de yapabilirsiniz. Siz ona sadece sesli talimat verin yeter. 

Teknik Özellikler

 • Kablo uzunluğu: 1.8 m
 • Genişlik: 205 mm
 • Uzunluk: 764 mm
 • Ağırlık: 5.71 kg

Paket İçeriği: Dyson Hot+Cool Hava Temizleme Fanı ve uzaktan kumanda

Garanti Bilgisi: Ürününüzü üstünde yer alan seri numarası ile birlikte Dyson Türkiye web sitesinden kaydettirerek 2 yıl süresince Dyson Türkiye garantisi altında ücretsiz servis hizmetinden yararlanabilirsiniz

Dyson Hakkında

1993 yılında James Dyson tarafından kurulan İngiliz teknoloji şirketi Dyson elektrikli süpürge, hava temizleyiciler, ısıtıcı fanlar, saç kurutma makineleri üretir. Ürünlerinde en güncel teknolojileri kullanan ve geliştiren Dyson ürünleri dünya çapında 50’den fazla ülkede satışa sunulur.

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön