Konveksiyonel Isıtıcı

Soğuk kış aylarında ısınmak için kombi ve klima gibi seçeneklerin dışında en fazla tercih edilen ısıtıcı modelleri, genellikle elektrikli ısıtıcılar oluyor. Elektrikli ısıtıcılar, çalışma prensibine bağlı olarak farklı modellerde ürünler olarak karşınıza çıkıyor. Isıtıcı çeşitleri arasında çalışma prensibi ile diğer elektrikli ısıtıcılardan farklı olan konveksiyonel ısıtıcılar bulunuyor. Konveksiyonel ısıtıcılar, cihazın gövdesi boyunca dolaşan ısı aktarımı ile ortamı ısıtan ürünler oluyor. Özellikle klima gibi ürünlere oranla daha sessiz çalıştığı için tercih edilen konveksiyonel ısıtıcı modellerini farklı marka ve seçenekler ile bir arada bulabilirsiniz.

Konveksiyonel Isıtıcı Modelleri

Konveksiyonel ısıtıcı modelleri, tasarım açısından birbirine benzer ürünler oluyor. Genelde orta boy silindir şeklinde biçime sahip olan konveksiyonel ısıtıcılar, gözenekli dış yüzeyleri ile sıcak havayı dışarı aktarıyor. Silindir biçimindeki ısıtıcı modelleri, tasarım olarak birbirine benzer niteliklerde olup yalnızca kalınlıkları ile değişiyor. Daha ince ve uzun bir tasarıma sahip olan ısıtıcıların ebat ve ağırlıklarını inceleyebilir; özellikleri ile birlikte estetik açıdan beğendiğiniz ürünleri seçebilirsiniz.

Model olarak birbirinden farklı olmasa da ısıtıcılar, temel özellikleri açısından değişiklik gösteriyor. Ortamı homojen bir şekilde ısıtan modeller, çalışma hızına bağlı olarak ısıyı ortama kısa sürede yayıyor. Isıyı yayma özelliği ile etkin bir ısınma sunarak havayı kurutmuyor ve baş ağrısı gibi rahatsızlıklara neden olmuyor. Aynı zamanda markaları ile birlikte ısıtma özellikleri de değişen ürünlerin watt gücü gibi özelliklerini de öğrenebilirsiniz. Watt gücüne bağlı olarak ortalama 20 m² alanı ısıtabilen ürünleri evlerinizde ve iş yerlerinizde kullanabilirsiniz.

Konveksiyonel ısıtıcı modellerinde sıcaklık kontrolü, termostat gibi özellikler de bulunuyor. Termostat ve sıcaklık denetim özelliği sayesinde kontrollü bir kullanım sunan ürünler, enerji tasarrufu yapmanıza da imkan veriyor. Özellikle yangın tehlikesine karşı koruma sunan ürünleri inceleyebilir; ayrıca devrilme, çarpma gibi durumlara karşı güvence sunan ürünleri tercih edebilirsiniz. Devrilme ya da herhangi bir darbe karşında devre kesme özelliği ile koruma sunan ürünleri evinizde güvenle kullanabilir; verimli bir şekilde ortamı ısıtabilirsiniz.

Konveksiyonel Isıtıcı Fiyatları

Konveksiyonel ısıtıcı fiyatları, ürünlerin markalarına bağlı olarak değişiyor. Özellikle aynı markanın farklı soba çeşitleri arasında fiyat farkları olduğunu, modellerine bağlı olarak ürünlerin fiyatlarının değiştiğini görebilirsiniz. Nano bor teknolojisi ile üretilen ve watt gücünden kademe ayarına kadar birçok özelliği ile farklı olan ürünlerin fiyatlarını karşılaştırabilir; bütçenize uygun olanı seçebilirsiniz. 2400 watt gücünde olan ısıtıcıların fiyatları ise daha düşük watt değerlerine sahip ısıtıcılardan yüksek oluyor. Yüksek watt gücü ile paralel ısıtma kapasitesine sahip ısıtıcılar, daha verimli bir kullanım sunuyor ve yüksek watt gücüne sahip olan ürünler, farklı fiyat aralıklarında satılıyor. Aynı zamanda daha hızlı ısıtma özelliği ile daha yavaş soğuma özelliği de sunan ısıtıcı modellerini tercih edebilir; kullanacağınız ortama uygun güçteki ürünleri seçebilirsiniz.

Konveksiyonel ısıtıcı çeşitleri arasında orta bütçelere hitap eden ürünler ise hem marka hem de özellik açısından değişen ürünler oluyor. Daha uygun fiyatları ile geniş bir kesime hitap eden modellerde güvenlik özellikleri diğer modellere benzer nitelikler taşıyor. Devrilme emniyeti, yangın emniyeti, otomatik kapanma ve devre kesme gibi özellikleri bulunan ürünler, kullanım açısında birbirinden farklı olmuyor. Açma-kapama tuşu ön kısımda yer alan ürünlerin ısı ayar kademesi olup olmadığını inceleyebilir; küçük fiyat farkları ile birbirinden ayrılan ürünlere erişebilirsiniz. Model olarak çok da farklı olmayan; yalnızca renk ve teknik özellikler açısından değişkenlik gösteren ısıtıcı çeşitlerini inceleyerek size ve bütçenize hitap eden ürünleri seçebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Konveksiyonel Isıtıcı Modelleri

41 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 41 ürün
DSACategoryId/2147483638/161876/8001872/80091010